VALORANT Mobile Apk İndir güncel 2023

v1.0.3

Popüler nişancı Valorant™'tan en sevdiğiniz şampiyonların seslerini 14 dilde alın! Tüm dillerde oyun sırasında söyledikleri tüm sesli mesajlarla favori şampiyonlarınızı daha iyi tanıyın. Sesler mükemmel bir şekilde kategorize edilmiş ve her bir ifadeyi hızlı bir şekilde bulmak için sıralanmıştır.
Apk İndir
4.5/5 Oylar: 1,048
Geliştirici
Riot Games.
Sürüm
v1.0.3
Güncelleme
May 25, 2022
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
156 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Valorant mobile Apk, oyunu farklı perspektiflerden keşfetmek için en yeni özelliklere ve özel işlevlere sahip bir FPS atış oyunudur. NetEase INC tarafından geliştirilen, çekim severler için çeşitli yeni programlar ile geliyor. Farklı görevlerin gündemlerini yerine getirmek için yeni silahlar ve silahlar, görevler ve görevler.

 

Oyuna ilgi duyan herkes, gelişmiş modalarda hepimizi heyecanlandırdığı için çekim formatını sever. Bu FPS atış oyunlarının sunumu her zaman farklıdır ve rakiplerle başa çıkmak için heyecan verici özellikler sunar. Elinizdeki dünya standartlarında gerçekçi silahlarla kaçınılmaz olarak hedefi vurmaya odaklanmak büyük bir zevk.

Çeşitli görevler, görevler ve görevler deneyimleyeceksiniz. Kendinizi hedefleri vurmaya ve sıraya göre onları öldürmeye dahil edersiniz. Harita, çeşitli hedefleri, silahları, hazineleri ve daha fazlasını aramanıza izin verir. Deathmatch, PVP, 5vs5 maçları, bomba yerleştirme, bombaları dağıtma, alıştırma modları ve daha fazlası gibi kendinizi kaptırabileceğiniz birçok mod var.

Atıcılık cephaneliğindeki birçok popüler oyunun birleştirilmiş grafikleri, kullanıcılara simüle edilmiş oyun dünyasının en şaşırtıcı temsilini sunuyor. Çeşitli ajanlar, canavarlar ve çok oyunculu kullanıcılar gibi rakiplerle savaşmak için özel becerilere ve araçlara sahiptir. Neon, Omen, Viper, Raze, Your, vb. gibi güçlü karakterlerin kilidini açın. Çekim FPS kategorisinde elinizdeki en coşkulu oyun öğelerinin keyfini çıkarın.

VALORANT Mobile Apk

VALORANT Mobile Apk, kullanıcılara gelişmiş oyun öğeleri ve profesyonel oyunun haksız avantajını sağlama fizibilitesiyle birlikte gelen orijinal oyunun alternatif ve nihai bir çeşididir. Burada, sınırsız paranın, sınırsız paranın, premium karakterlerin kilidini açmak için sınırsız puanın, araçların ve beceriler gibi daha birçok şeyin tadını çıkaracaksınız.
Ayrıca, oyundaki öğeleri yükseltmek için bunları kullanabilirsiniz.

Bu sürüm, kullanıcılara mağazadaki oyundan herhangi bir ekipmanı satın almaları için ücretsiz alışveriş imkanı sunar. Reklam engelleme politikasına entegre edilmişlerdir, böylece tüm reklamlar rekabetten engellenir. Yüklerken herhangi bir köklendirme gerekmez ve bu nedenle oyundaki anti-ban ve antivirüs özelliklerini sunar. Gecikme yok ve oyundaki tüm hatalar düzeltildi.

 

Valorant Mod Apk’nin Şaşırtıcı Özellikleri

Valorant Mod Apk, oyun içinde keşfedilecek heyecan verici özellikler ve dikkate değer işlevlerle birlikte gelir; Aşağıdaki potansiyellerden bazılarını sizin için tartıştık;

İçinde kaybolmak için şaşırtıcı grafikler

Valorant Mod Apk’nin oynanışı, kullanıcılara oyundaki öğelerin en gelişmiş ve tasarlanmış grafiksel temsilini sunar. Her mermerin ve altyapının oyuncular için mükemmel bir ortamın kenarını sağladığı simülasyonun güzelce yaratılmış dünyasına dalacaksınız. Her türlü silah, alet, karakter aynı gerçekliğe simüle edilir.

Oynamak için birden fazla karakter

Oyundaki canlı rakiplerle başa çıkmak için benzersiz güçlere ve araçlara sahip çeşitli karakterler. Oyundaki her karakter, seçtiğiniz herhangi bir modda oyunda düşmanlara karşı savaşmak için kullanabileceğiniz olağanüstü bir güce sahiptir. Lütfen oyundaki Neon, Breach, Jett, Reyna, Killjoy, Omen, Sage vb. karakterlerden veya ajanlardan herhangi birini seçin. Tüm bu özellikler başlangıçta mevcut değildir; ödülleri kazanmanız ve ardından modlarda oynamak için engellemelerini kaldırmanız gerekir.

Keşfedilecek kesin konumlar

Atış oyununda olduğunuzu bildiğimiz için, görevinizi sipariş ettiğiniz şekilde çeşitli yerlerde yerine getireceksiniz. Dünyanın canlı yerlerinde bu FPS çekiminde oyundaki en iyi tasarımları özgürce keşfedebilirsiniz. Heyecan verici hediyeler ve ödüller sunan bu simüle edilmiş dünyanın farklı yerlerindeki hazineleri, silahları ve birçok yeni şeyi keşfedin.

Seçilecek durumsal modlar

Valorant Mod Apk’nin oynanışı, aralarından seçim yapabileceğiniz ve keyfini çıkarabileceğiniz çok çeşitli farklı modlar sunar. Deathmatch, PVP, beşe beş maçlar, alıştırma modları, bomba yerleştirme ve dağıtma gibi ilgili yöntemlerden ihtiyacınıza göre seçim yapmakta özgürsünüz. Her yol size bölümde tamamlamanız gereken belirli görevler ve zorluklar sunuyor. Bunları tamamlamak için gereken tüm unsurlar ve araçlar size ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Gerekli hedefi görüntülemek için haritalar

Oyun, kullanıcılara gerçekçi bir yaklaşımla entegre edilmiş simüle edilmiş dünyada hedefi bulmak için gerekli unsurları ve desteği sağlayan bir harita sunuyor. Görevlere uygun kategoriden en iyi ajanı seçmeniz ve ardından işi tamamlamanız gerekiyor.

Düşmanlarla başa çıkmak için birden fazla silah ve araç

VALORANT Mobile Apk’da çoğaltma modları, derecelendirilmemiş, hızlı hızlı ve daha fazlası arasından seçim yapabilirsiniz. Görevlerinizi ve görevlerinizi iyi bir şekilde karşılamak için, bireysel durumda kontrol altına almak ve görevi yerine getirmek için hedefe saldırmak için gerekli araçlar ve silahlar size sunulur. Guardian, Spectre, Vandal, Guns, Grenades, Snipers, Shotguns, Judge, Stinger ve daha fazlası gibi çok çeşitli güçlü araçlar ve silahlar sunulmaktadır.

Çok Oyunculu 5 Vs 5 Maç

En tasarlanmış FPS atış oyununda arkadaşlarınızı davet etme veya dünyanın dört bir yanından rastgele yabancılarla oynama fizibilitesiyle birlikte gelen VALORANT Mobile Apk’nin çok oyunculu çevrimiçi modunu keşfedebilirsiniz. Arkadaşlarınızla keşfedin veya yabancılarla arkadaş olun, düşmanlarla uğraşırken gerekli araçları ve silahları edinin.

Çözüm

Kullanıcılara aralarından seçim yapabilecekleri çeşitli oyun modları, özel silahlar ve araçlar, canlı görevler ve zorluklar, bunları yerine getirmek için görevler, kilidini açıp onlarla birlikte oynayabilecekleri güçlü atış dünyası ajanları sunan Valorant Mod Apk’yi indirin ve keyfini çıkarın. Bu FPS, çok oyunculu kolaylığı ile eşleşir. Bu modda sınırsız para, kilitsiz karakterler, güçlü silahlar ve yükseltilmiş araçlar gibi çeşitli premium özelliklere sahip olacaksınız. Oyunda hiçbir reklam ve onu yüklemek için herhangi bir köklendirme gerekmez.

 

 

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir