The Walking Zombie 2 mod apk indir sınırsız para hileli 2023

3.6.23

Malzeme toplayarak ve oyunun birçok özelliğini silah yapmak için kullanarak ve karşılaştığınız sayısız zorluğun üstesinden gelerek sizi avlayan zombilerle dolu bir dünyada hayatta kalmaya çalışın.
Apk İndir
3.9/5 Oylar: 3,248
Geliştirici
Alda Games.
Sürüm
3.6.23
Güncelleme
19 Kasım 2022
Gereksinimler
android 5.0
Boyut
84MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

The Walking Zombie 2 mod apk  yürüyen ölüler: oyun, yürüyen ölüler video oyunu serisinin ikinci taksitidir. Bu oyunun ikinci bölümü, ilkinden farklı bir bağlam kullanılarak inşa edildi. Arsa, her şeye rağmen zombi kıyametinde yaşamayı başaran yeni doğmuş bir bebeğin etrafında dönüyor. En iyi bilinen atari oyunlarından biri “the yürüyen ölüler” olarak adlandırılır ve amacı, zombiler tarafından yenilmekten kaçınırken hayatta kalmaktır.

Bu oyunda zombilerle savaşmanız gerekecek. Play Store’da oyun 10 milyondan fazla indirildi. yürüyen zombiler 2 video oyunu, kıyamet benzeri bir olayla harap olmuş bir dünyada geçiyor. Ve oyunda, zombi kıyametini yara almadan atlatan sizsiniz. Kıyametten sağ çıkmana rağmen, Oyunda oynadığınız karakter, son derece düşmanca manzaralar ve tehlikelerle dolu ortamlarla mücadele etmek zorunda. Oyun içerisinde devlet olarak hizmet veren organizasyon, bu soruna ellerinden geldiğince çözüm bulmak için çok çalışıyor.

Yürüyen Zombi 2 MOD APK

The Walking Zombie 2 mod apk Oynamaya başlar başlamaz, oyunun bir dizi zombi savaşından oluşan kullanıcı arayüzü size sunulacak. Bir oyuncunun amacı, bir sonraki seviyeye geçmek için o seviyede bulunan tüm zombileri ortadan kaldırarak oyunun her seviyesini temizlemektir. Ek olarak, oyunda ilerlemek için bir sonraki seviyeye geçmeden önce her seviyedeki hedeflere ulaşmanız gerekecek. Kazanmanın tek yolunun zombilere son vermek için çeşitli silahları kullanmak olduğu bir oyundur.

Bu bir birinci şahıs nişancı oyunudur ve onu oynamak reflekslerinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır. Bu oyunu internete bağlı olmadığınızda bile cep telefonunuzda oynayabilir ve yine de onunla harika zaman geçireceksiniz. Oyunun grafikleri ve ses kalitesi inanılmaz, bu da oyunun çekiciliğinin artmasına katkıda bulunur ve izlemeyi bırakmayı daha zor hale getirir. Bu oyunda zombi yürüyüşçüleri, soyguncular ve hepsi de canınızı almaya muktedir devasa patron mutantlar da dahil olmak üzere çok çeşitli tehlikeli düşmanlarla karşılaşacaksınız.

The Walking Zombie 2 mod apk

The Walking Zombie 2 mod apk ancak oyuncular için daha da eğlenceli hale getirmek için oyunseverler bu oyunun modlanmış bir versiyonunu üretmişler. Oyunda zaten oyuncuların eğlenmesi için son derece güzel şeyler var. Bu oyunun mod apk sürümü, oyuncuların oyunun premium özelliklerine hiçbir ücret ödemeden ve bunun için herhangi bir finansal yatırım yapmadan erişmelerini sağlar.

Oyunun modlanmış sürümünün yaratılması, oyunculara normalde parasal bir satın alma gerektiren oyun öğelerine hiçbir ek ücret ödemeden erişim sağlama arzusuyla motive edildi. Buna ek olarak, bu öğeyi satın almak size sonsuz miktarda madeni para, nakit, altın ve oyunun modlanmış versiyonunda bulunan diğer her şeye erişmenizi sağlar. Sonuç olarak oyuncular oyunu tam potansiyeline kadar deneyimleyebilirler. Oysa, yeni aşamaların kilidini açmak için,

The Walking Zombie 2 mod apk Özellikler

The Walking Zombie 2 mod apk oyunculara gerçek dünyada zombilerle savaşmak için çeşitli araçlar ve stratejiler sağlar; bunlardan bazıları aşağıda daha ayrıntılı olarak açıklanmaktadır.

Yürüyen Zombi 2 MOD APK

Öldürmek için birçok düşman

Bu oyunda zombi yürüyüşçüleri, soyguncular ve muazzam mutant patronlar dahil olmak üzere çok çeşitli düşmanlar var. Bu düşmanlardan herhangi biri canınızı almayı başarırsa, oyunda başarısız olursunuz. Bu oyunu kazanmak ve zaferi talep etmek için, bir düşmanla savaşırken tüm rakiplerinizi ortadan kaldırmanız gerekecek, oyun çarpıcı görsellere sahip. Grafikler, oyununuzu görebilen herkesin gerçek savaşları izliyormuş izlenimine sahip olmasını ve oyundan büyük keyif almasını sağlar.

Yapabiliyorken zombilerle savaşın.

Bu oyunda silahlarınızla mutlu bir şekilde yaşamak için zombilerle savaşmalı ve onları öldürmelisiniz. Bu, zombiler arasında yaşamanızı ve hayatta kalmanızı gerektirdiği için oyunu izlemeyi daha bağımlılık yapar. Oyun, çekiciliğini artıran ve oynamaya başladığınızda bırakmanızı zorlaştıran inanılmaz ses kalitesine sahiptir. Zombilerle savaşırken, etrafınızda patlayan mermilerin ve silahların sesini duyabilirsiniz.

Bağlantı sorunlarından etkilenmeyen çevrimdışı oyun

The Walking Zombie 2 mod apk canınız sıkılıyorsa bu oyunu oynayabilir ve güzel vakit geçirebilirsiniz. Bu oyunu çevrim içi ya da çevrim dışı oynama seçeneğiniz var. İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde ve buna sahip olduğunuz sürece herhangi bir sorun veya kesintiden bağımsız olarak oynayabilirsiniz, bu da onu, ağınızla sık sık sorun yaşıyorsanız sahip olabileceğiniz en iyi seçenek haline getirir.

Yürüyen Zombi 2 MOD APK

Çözüm

The Walking Zombie 2 mod apk, The Walking Zombie video oyunu serisinin ikinci taksitidir. Bu oyunun devamı, ilk taksitten farklı bir ortam düşünülerek tasarlandı. Zombi kıyametini atlatacak kadar şanslı olan bir çocuğun etrafında dönüyor. Bu oyunu çevrimdışı veya çevrimiçi oynayabilirsiniz, bu da onu sıkıldığınızda zaman geçirmek için en çok yönlü seçeneklerden biri haline getirir.

 

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir