Tanks A Lot APK indir 2023 para hileli mod

4.700

Tanks a Lot MOD hileli APK, çevrimiçi çok oyunculu hileli mod ile yapılmıştır. Yani her yeni maçta aktif bir düşman oyuncu ile karşılaşacaksınız. Rakipler de sizin gibi oynuyor. her zaman dikkatli olun ve saldırılarına karşı savunmaya hazır olun. Savaşa başlamak için Tanks A Lot MOD hileli APK'yı indir.
Apk İndir
4.5/5 Oylar: 3,863
Geliştirici
Highcore Labs LLC.
Sürüm
4.700
Güncelleme
24 Eylül 2022
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
149 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Tanks a Lot APK, Android’de yeni bir konsept atış oyunu ile yapılmıştır. Her Android kullanıcısı ve oyuncusu, PvP atışı, araba dövüşü, uçuş savaşı ve daha pek çok çok oyunculu oyunu denedi. Ancak geliştirici bu oyunu tank savaşları ile yaptı. Tank dövüşleri arasındaki yeni savaşı başlatın. Ayrıca geliştirici, oyun tank savaşını Alman tank savaşını temel alarak yaptı. Hikayeyi anlamak için google’da Alman tank savaşı hakkında arama yapın. Bu hikaye tabanlı oyun, bu Tanklar çok. 2. Dünya savaşında Almanya’nın başka bir ülkeye saldırmak için kullandığı mank tankları vardı. Hayır, oyunları bu oyun gibi Google Play mağazasında mevcut.

Tanklar Çok MOD APK

Ölüm Maçı

Tanks a Lot APK, Android’de gerçek zamanlı bir tank savaş oyunudur. BoomBit ekibi bu oyunun yayıncısı ve geliştiricisidir. Bazı tank oyunları, klasik tank oyunları gibi basit atış yöntemleriyle yapılır. Ancak bu oyun, heyecan verici ve heyecan verici bir savaş modu ile yapıldı. Geniş 3D dövüş arenası, oyunda yeni bir deneyim yaşatacak. Gerçek zamanlı olarak savaşa başlamak için tankı doğru yere yerleştirin. Rakibin tanklarının ömrünü azaltmak için mermileri ateşleyin. Düşman tanklarını yenmek için tankların tüm düşman can noktalarını yok edin. Rakip düşmanlar yüksek güçlü tanklar haline getirilir. Parayı tank sağlık puanlarını yükseltmek için kullanacaklar.

Tanks a Lot APK, çevrimiçi çok oyunculu mod ile yapılmıştır. Yani her yeni maçta aktif bir düşman oyuncu ile karşılaşacaksınız. Rakipler de sizin gibi oynuyor. her zaman dikkatli olun ve saldırılarına karşı savunmaya hazır olun. Savaşa 3 oyuncuya kadar izin verilebilir. Savaş, katılan bu üç oyuncu arasında gerçekleşti. Maç başına, üç oyuncunun (siz dahil) yalnızca bir savaşa katılmasına izin verildi. Rakip oyuncular da dövüşte iyi becerilere sahiptir. Bu nedenle, savaş modunda oyuncuyu asla küçümsemeyin. Her maçta zafer kazanmak için strateji gereklidir. Evet, arkadaki düşman tankına saldırmak için tankı mükemmel bir yere bırakın. Tankları yok etmek için taktik bir yol kullanın.

Tanklar Çok MOD APK

Tankların İçinde Bir Çok MOD APK oyunu, birçok engel ve kayalar tankınızın düşmandan saklanmasına yardımcı olacaktır. Bu, tüm oyuncular için mükemmel bir özellik. Düşmanlardan saklanmadan, mevcut maçta zafer elde etmek daha kolay değil. Saldıran yangınlardan sağlığı korumak için kayalardan yararlanın. Düşmanlar sürekli saldırmaya çalışır, bu yüzden kayalardan siper alın. Tussock, tankınızı düşmanlardan saklamak için en iyi yerdir. Bu, oyunun kişisel bir meselesidir, bu yüzden tank sağlık puanlarınızı kurtarmak için tussock oynayın. Asla aynı yerde kalmayın; başka bir yere geçmek için joystick düğmesini kullanın. Tank bazen saldırıya uğramadığında, tank HP’sinin iyileşmesi zaman alacaktır.

Çekici tanklar ve güçlü silahlar

Tanks a Lot APK, birçok farklı yetenek tankı ve yüksek güçlü silahlar sunuyor. Oyunda yüzlerce yeni sağlıklı tank ve yüksek güçlü silahlar mevcut. Sağlıklı yaşamı artırmak için yeni tanklar satın almak için parayı kullanın. İçeride, oyun bombalar ve toplarla saldırmak, savunmakla doluydu. Bazı tanklar makineli tüfeklerle gelir. Bunun için makineli tüfek kullanmak için standart bir yer gerekiyor. Sizin için yenilmez bir tank yaratmak için mağazadaki mevcut silahları donatın. Birçok silahın farklı yetenekleri ve güçleri vardır. Bazı silahlar düşmana uzun menzilli ve kısa menzilli saldırır. Uzun menzilli saldırılar için roketatar tercih ederim.

Tanklar Çok MOD APK

Tanks a Lot APK başlangıç ​​aşamasında basit bir tank ile ulaşabilirsiniz. Bu tank, sonraki seviyelere daha fazla yardımcı olmayacak. Daha yüksek bir tankınız ve yüksek hasar veren silahlarınız olsaydı yardımcı olurdu. Bu yüzden tüm maçlar için yeni tankı satın alın. Ardından herhangi bir zırhlı tanka saldırmak için doğru silahı seçin. Can puanları, gücü ve dayanıklılığı yüksek olan tankı seçerek. Bu üç şey sadece her savaş için gerekli. Savaşlar için daha hafif tankları seçmeyin. Çünkü bu tanklar sadece daha hızlı hareket etmeye yardımcı olur, ancak düşmanlar tarafından daha hızlı yok edilir. Bu yüzden saldırıda büyük ağırlıklı tanklar kullanın. Her maçta düşmanla yüzleşmek için birçok silah kullanın.

Arkadaşlarla takım ol

Tanks a Lot APK, arkadaşlarla takım özelliği sunar. Bu, oyunun mükemmel bir özelliğidir. Oyuncu, maçı arkadaşlarıyla oynayabilir. Arkadaşlarınızı yeni savaşa katılmaya davet edin. Maça en fazla 2 arkadaş katılabilir. Rakip takımın da arkadaşlarını oynamaya davet etmesi gerekiyor. Her oyuncunun adı, tankın üst tarafında belirtilir. Mevcutta bir hedef nokta ayarlandı. Oyuncular iki takıma ayrıldı. Mevcut savaşı kazanmak için puanları önce hangi takım tamamlar. Kazanan takım birçok ödül alacak. Koşucu bir miktar ödül alacak.

Grafikler

Tanks a Lot APK, oyun modunda çekici grafiklere sahiptir. Oyunun başından sonuna kadar oyuncu yeni 3D animasyon grafiklerini hissedebilir. Sağlanan tanklar ve nesneler, yüksek kaliteli 3D grafik animasyon ile yapılır. Oyun geliştiricisi, atış mermileri animasyonu yaratır. Savaş modunun içinde, 3D yüksek kaliteli grafik arenasını görebilirsiniz. Bu arena 3D görünümü, oyunda yeni bir kullanıcı deneyimi sunacak. Asla daha hızlı sıkılmayın çünkü bu oyunda grafikler mükemmel hale getirilecek. Yüksek kaliteli birinci sınıf grafikler sağladığı için oyun geliştiricisine şapka çıkartılır.

Tanks a Lot APK

Genel olarak, Tanks a Lot APK hakkında tüm ayrıntılı bilgileri ele aldık. Bu, Android’de mükemmel bir çevrimiçi çok oyunculu oyundur. Grafiklerin üstün kalitesi harika bir kullanıcı deneyimi sunacaktır. Arkadaşlarınızla savaşmak için yeni oyunculara ve arkadaşlara katılın. Tankın tüm maçlarda yenilmez bir oyuncu olma yeteneğini satın alın ve yükseltin. Orijinal versiyondan, savaş zamanında sınırlı cephaneniz var. Savaş zamanlarında sınırsız cephane almak için MOD sürümümüzü kullanın. hileli MOD sürümünü, ücretsiz indirin.

 

 

Yenilikler

  1. Ey komutanlar! Bu uygulama sürümü yaklaşan etkinlikleri içerir. Neler olduğunu öğrenmek için ana ekrana bakın!

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir