Super Sus apk hileli indir 2024 son sürüm

1.36.9.064

Super Sus apk, oyun, sınırsız yaşam, kilidi açılmış karakterler, premium özellikler, profesyonel işlevler, reklam yok, yükseltilecek sınırsız puan ve modda bulunan diğer hackleri bulan benzersiz bir oyun
Apk İndir
4.3/5 Oylar: 4,823
Geliştirici
PIProductions.
Sürüm
1.36.9.064
Güncelleme
10 Ocak 2023
Gereksinimler
android 5.0
Boyut
170 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Super Sus apk Çekirdek oyuncular olarak, günümüzde çok oyunculu oyunların önemini biliyoruz, çünkü neredeyse tamamı bazı etkileşimli işlevlerden oluşuyor. Diğer her oyun, yeni arkadaşlar edinmenize ve oyunun tadını çıkarmanıza izin verdiği için, çok oyunculu organize formatta birbirleriyle etkileşim olasılığı ile birlikte gelir. Bu nedenle, oyuna başkalarının dahil olmasını sağlamak, oyunu her anlamda daha istekli hale getirir. Super Sus apk, birbirinizle etkileşim dünyasında kaybolmanıza izin veren çok oyunculu türdeki oyunlardan biridir. Bu, oyununuzu oynamanız ve ortaklarınıza birkaç kelime söylemeniz gereken sıradan bir oyun değil. Aslında, grubun ve oyun modunun en iyisine hepiniz toplu olarak karar vermelisiniz.

 

Süper Sus MOD APK

Oyun, ekip üyeleri arasındaki sahtekarları bulma etrafında dönüyor. Bunun Aramızda birçok benzerliği var; Burada, arkadaşlarınızla buluşup, hile yapan hakkında birçok kanıt ve araştırma yaparak karar vermelisiniz. Bir veya daha fazla üye herhangi bir noktada sahtekar olabilir ve bunları anlamak kolay değildir, bu nedenle yaklaşımınızda özgün ve doğru olun. Oyunda yaklaşık 10 üye ve bu tür katılımın olduğu birçok oyun olacaktır. Seçilecek 20’den fazla rol oyunu kategorisi ve görevlerin bir parçası olmak için 3 arama grubu. Mürettebat üyesi veya sahtekar olarak 2 temel işlev rolünden birini seçmelisiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda beceri ve yetenek. Gemide birden fazla çalışma seti ve işlevi. Dahası, keşfedilecek çok çeşitli çalışma modelleri vardır.

 

 

Süper Sus Hileli apk

Super Sus apk, web sitemizde birçok haksız avantajla sunulan orijinal oyunun değiştirilmiş bir çeşididir. %100 çalışma verimliliği ile hacklenmiş veya hileli menü modunu kolayca indirebilir; oyundaki öğeleri, araçları, becerileri, yetenekleri ve gücü yükseltmek için sınırsız para ve madeni para sunuyoruz. Tüm oyun seviyelerinin, kilidi açılmış karakterlerin, kilidi açılmış güçlerin ve canların kilidi açıldı. Burada, oyun mağazasından alet veya ekipman gibi her şeyi ücretsiz olarak satın alabilirsiniz. Bu sürüm, oyundaki tüm reklamları engelleyen reklam politikası olmadan entegre edilmiştir. Burada bulunan mod varyantı, kurulum sırasında köklendirme gerektirmez ve bu nedenle anti-ban ve antivirüs koruması ile birlikte gelir. Oyuncuların tamamen keyif alması için güvenli ve emniyetli bir oyun Varyantı.

 

Süper Sus MOD APK

Özellikler

Super Sus apk, süper heyecan verici oyun yöntemleri ve dolayısıyla ekosistemdeki birçok özellik ve işlevle birlikte gelir. Oynanış ve potansiyel olasılığı hakkında size bilgi vermek için aşağıda önemli olanlardan bazılarını tartışıyoruz.

 

Eşsiz ve sezgisel çok oyunculu oyun

Super Sus apk, birçok arkadaşın çalışmaya dahil olması gereken ortak bir oyundur. Beceri seti ile çok oyunculu olmanın oyunu kontrol eden şey olduğu, oyunlarda yeni bir fenomen. Ekip içinde koordinasyon ve işbirliğinden, ekip üyeleri arasında sahte veya hile yapan üyeleri bulup ortadan kaldırmaktan başka bir şeye ihtiyaç yoktur.

 

Sahte olanı ortadan kaldırın ve yolculuğa devam edin

Oyun çok fazla bir şey talep etmiyor ve ilgisiz. Dikkatli olmanız ve üyelerin toplu desteğiyle sahte kişiliği bulmanız gerekir. Finanse etmek ve onları ortadan kaldırmak, yapmanız gereken temel oyun yöntemidir. Bu, oyunun sona ulaştığı ölçüde sınırlıdır. Oyunda, modlarda ve yöntemlerde birkaç yeni çağrışım dışında başka bir şeye gerek yok

 

Bireysel maçlarda 10 üye ile oynayın

Super Sus apk, kullanıcının her maçta yaklaşık 10 üyeyle etkileşimli oyun oynamasını sunar. Her aramayı ve yöntemi destekleyen diğer üyelerle oyunu keşfedin. Her üye, oyunda benzersiz bir dizi beceri ve yetenekle birlikte gelir. Her kişinin gücü, kullanıcıların mümkün olan en iyi aramayı yapmalarını ve hileci veya sahte üyeyi bulma kararını vermelerini sağlar.

 

Modlarda oynamak için 20’den fazla karakter

Super Sus apk’da, bu bir rol yapma oyunu olduğu için seçebileceğiniz ve oynayabileceğiniz çok çeşitli karakterler var. Burada, modla başa çıkmak için her seferinde sizin için bir tane seçmelisiniz. Pek çok güçlü olanın da kilidinin açılması gerekir, bu yüzden dikkatli olun ve mümkün olan en iyisini seçin, çünkü herkesin farklı zamanlarda kullanabileceği bir dizi bireysel gücü ve becerisi vardır.

 

Sesli sohbet ve toplantı düzenlemesi

Super Sus apk’da oyuncular birçok gelişmiş yöntemle birbirleriyle etkileşime girer; yaygın olarak kullanılanı, dünya çapındaki oyuncularla bağlantı kurmanıza izin veren sesli sohbettir. Oyunda, takımdaki tam hileciyi veya sahteyi bulmanın interaktif olanaklarını deneyimleyeceksiniz. Konuyu tartışmak için sanal toplantılar düzenlenecek ve maçların tüm üyeleri katılarak fikirlerini açıklayacak.

 

Keşfedilecek çeşitli oyun modları

Oynanış sadece bir çalışma alanıyla sınırlı değil, birçok modu deneyimleyebilirsiniz. Burada basit mod iki tahta işlevinden oluşur: sahtekarlar ve mürettebat üyeleri popülerken, başka yöntemler de mevcuttur. Günlük görevlerde ve oynanacak görevlerde doktor modunu, casus modunu, mühendis, şerif, joker, ödül modlarını ve çok daha fazlasını keşfedin.

 

Süper Sus MOD APK

Oyunda yeni arkadaşlar ve müttefikler edinin.

Super Sus apk, rastgele yabancılarla oyunlara dahil olabileceğiniz çok oyunculu etkileşim olasılığı aracılığıyla yeni bir dünya keşfetmenizi sağlar. Bu çok oyunculu oyun modu, size etkileşimin en iyi deneyimini sunar ve oyuncularla en uzun süreli ve daha uzun süreli arkadaşlıklar kurar.

 

Çözüm

Çok oyunculu modda çeşitli arkadaşlarla gemi yaşam tarzını keşfetmek için Super Sus apk’yı indirin. Oyunda sunulan görevleri tamamlamak için dünya çapındaki oyuncularla veya arkadaşlarınızla etkileşime geçin. Atanan işlevleri yerine getirmek ve uygun faaliyetleri sağlamak için çoklu beceri seti ve yetenekler. Bu modda, kilidi açılmış premium özellikler, profesyonel işlevler, sınırsız canlar, karakterler ve beceriler alacaksınız. Yükseltilmiş ve geliştirilmiş araçlarla reklamsız oyunun keyfini çıkarın.

 

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir