Stumble Guys Apk İndir 2023 son surum

0.39

Stumble Guys, 32 oyuncunun gerçek zamanlı oynadığı, bir oyuncu zafere ulaşana kadar artan kaos içinde, tur üstüne turda seviye atlayarak mücadele edilen, elemeli bir devasa çok oyunculu oyundur.
Apk İndir
4.4/5 Oylar: 3,259
Geliştirici
Kitka Games.
Sürüm
0.39
Güncelleme
11 Tem 2022
Gereksinimler
5.1 ve sonrası
Boyut
114 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Stumble Guys APK, en iyi aksiyon ve yarış kombine çok oyunculu oyundur. Kitka Games bu harika oyunu geliştirdi. Oyunun yayıncısı, zaten bazı oyunları Google Play mağazasında yayınlamadı. Bu, geliştiricinin ilk ürünüdür. Ancak bu ilk ürün çok sayıda YouTuber’ı ve daha fazla insanı kendine çekiyor. Karantina zamanlarında çoğu YouTuber oyunu oynuyor ve s=canlı yayın yapıyor. Birçok abone, canlı yayınları izledikten sonra bu oyunu indiriyor. Böylece oyun Google Play mağazasında daha çok yer aldı.

Stumble Guys MOD APK

Stumble Guys APK, 32 kişiye kadar kişiyi bağlamak için desteklenir. 32 üyeye kadar çok oyunculu mod ile oynayabilirsiniz. Ayrıca, zorlukları tamamlamak için arkadaşlarınızla oynayın. Her oyuncu, her yerde oynamak için arkadaşlarını bu oyuna bağlayabilir. Sadece bu oyunu oynamak için internet bağlantısına ihtiyacınız var. Arkadaşlarınızla oynamak için bu harika oyunu yükleyin veya bir youtube kanalınız varsa abonelerinizle kolayca oynayabilirsiniz.

Stumble Guys APK çok daha eğlenceli

Stumble Guys APK oyunu bir ana hikaye ve son teslim tarihi içermemektedir. Yarışı tamamlamak için birden fazla kişiyle oynayın. Bu oyunun amacı çizginin sonuna ulaşmaktır. Her yarış oyununun her yarış zamanında bir bitiş çizgisi vardır. Bu oyun aynı zamanda yarış ile aksiyonun birleşimidir. Yani mevcut seviyenin sonu, çizgi görünecektir. Son bitiş çizgisine ulaşarak yarışı tamamlamanız gerekiyor. Birçok aksiyon oyunu kolunun kombinasyona ihtiyacı var. Uygulama yayıncısı, oyunu aksiyon ve yarışla başlatır.

Stumble Guys APK, birçok eğlence ile doludur. Oyuna başladığınızda birçok kişi ile oynayabilirsiniz. Oyun yarışa başladı ve bölümü tamamlamanız gerekiyor. Birden fazla oyuncuyla koşuyorsunuz ve herkesin amacı bitiş çizgisine ulaşmak. Bitiş çizgisine ilk dokunan kişi bir numara olur. İlk üç oyuncu, bitiş çizgisine birer birer ulaştıktan sonra daha fazla ödül alır. Yarışı kural ile tamamlamayanlar seviye yarışından diskalifiye edilecektir.

Stumble Guys APK yarışına 32’ye kadar oyuncu katıldı. Sadece 16 oyuncu ödüllü sıralamayı almaya hak kazanır. Bakiye 16 üye küçük ödüller alır. Bu küçük ödüller oyundan hiçbir şeyi yükseltmek için yeterli değil. Ayrıca, daha küçük ödüller alanlardan rütbe alınmaz. Bu oyunu deneyin ve oyundan yeni bir deneyime sahip olun.

Stumble Guys MOD APK

Rekabetçi oyuncularla yarışın

Stumble Guys APK’da 32 kişiye kadar çöpçatanlık yapabilirsiniz. Eklemek için yer açabileceğiniz cevheri rastgele seçerler. Çoğu YouTuber, abonelerini bu oyunu oynamaları için aramak için yer açar. Oyunu kolayca oynamak için YouTuber’larına kolayca katılabilirler. Sizin için hazır birçok farklı harita var. Bir haritayı tamamladığınızda, yeni harita kullanıma hazırdır. Bu aksiyon oyunu, düşmanlara ve arkadaşlarınıza saldırmak için herhangi bir özel silah içermiyor. Her harita birçok tuzak içerir ve bu tuzaklara düşmek kolaydır.

Stumble Guys APK’da yarışma başlamadan sayım başladı. 3 sayıya kadar saydıktan sonra yarışma başladı. Katılan 32 oyuncu, gelen oyuncularla yarışmaya başlar. Bitiş çizgisine kadar koşacaklar. 16 kişi bitiş çizgisine ulaştıktan sonra mevcut harita oyun rekabetini durdurdu. Ödüller farklı şekillerde verilmiştir. Her yarış oyununda bir kazanan ve bir koşucu bulunur. Ama bu oyun ne kazananı ne de ikinciyi içerir. İlk 16 üyeye kadar sıralamalarını temel alarak hesapladı. Yarışmanın her tamamlanması, sıralama puanları alacaklardır.

Stumble Guys MOD APK

Stumble Guys APK’da zorlukları aşın

Yarış zamanı olan Stumble Guys APK’da birçok zorlu zorlukla karşılaşabilirsiniz. Oyun haritası sistemi, karmaşık zorluklara sahip birçok haritaya sahiptir. Her oyuncu, her rekabetçi maçın zorluklarıyla yüzleşmelidir. Bitiş çizgisinin sonuna kadar, Her oyuncunun birçok tuzak, engel ve tuzakla yüzleşmesi gerekir. Bunları aşmak çok zordur ve zihin gücünün tuzakları aşması gerekir. Her harita farklı türde tuzaklar içerir ve mevcut yarışı tamamlamak için daha fazla alıştırma yapmanız gerekir.

Eğer tuzakları geçmezseniz ya da tuzaklardan düşmezseniz, en baştan gelmeniz gerekir. Stumble Guys APK’daki mevcut her tuzağı geçmeye çok dikkat edin. Tuzaklara yenildiğinizde, listelenen yerden tekrar başlayacaksınız. Bu harika, ancak diğer oyuncular ileri gidiyor. Maça başlamadan önce asla mevcut yarışın haritasını seçmenize gerek yok. Oyun sizin için rastgele haritayı otomatik olarak seçer. Oyuna başlaman gerekiyor. İçeride elementler asla değişmez ve tuzaklar sürekli çalışır. Yani birçok tuzakla eksiksiz ve tam bir eğlence garantili oyun.

Stumble Guys APK, birçok sabit tuzak içerir. Yani herkes yarışı yapıp yarışı tamamlamadı. Birkaç oyuncu yeni yarışı yapabilir ve yarışı tamamlaması kolaydır. Çoğu oyuncu kartoplarını yakalayarak geriye gitti. Bazıları ise büyük tuzaklara düşer. Kaygan düşüşler yaşadıktan sonra tekrar listelenen yerden başlayacaksınız. Diğer oyuncular daha hızlı ilerler. Bu yüzden dikkatli bir şekilde ilerleyin ve tüm tuzakları kolayca geçin.

Stumble Guys MOD APK

Karakter özelleştirme

Stumble Guys APK, sistemi özelleştirmek için bir karakterle birlikte gelir. Karakteri sizin gibi özelleştirmek için sağlanan ödülleri kullanma. Oyun karakter sistemleri, karakteri güzel bir şekilde kişiselleştirmez. Bu yüzden karakterinizi mevcut öğelerle özelleştirme seçeneğini seçin. Oyuncu, benzersiz bir görünüm elde etmek için karakterin modelini ayarlayabilir. Varsayılan karakter görünümü, yalnızca tişört ve pantolonlu boyalı şapkaları içerir. Yani parayı saç modelleri, elbiseler ve daha fazlası gibi daha fazla görünüm satın almak için kullanmak.

Grafikler

Stumble Guys APK grafikleri 3D modeller gibi görünüyor. Her öğe ve karakter benzersiz grafiklerle yapılmıştır. Yarışın sonuna kadar tüm unsurları keskinleştirilmiş kalitede görebilirsiniz. Yaklaşan seviye haritalarına bakmak harika. Her harita, benzersiz grafiklerle yapılmış tuzakları ve tuzakları içerir. Gerçekçi ve renkli grafikler sağlamak için geliştiriciye şapkalar. Oyunun renkli grafikleri dikkat çekicidir ve öğelere bakmak daha güzeldir. Grafik ve eğlence için bu oyunu deneyebilirsiniz.

Stumble Guys MOD APK

Genel olarak Stumble Guys APK hakkında tüm ayrıntılı bilgileri ele aldık. Bu oyunda birçok gizli eğlence ve eğlence bir arada. En komik anların tadını çıkarmak için bu gerçekçi oyunu indirin. Yarışa katılmak için arkadaşlarınızı arayın. Hafta sonu, duygularınızı ve sıkıcı duygularınızı silmek için bu oyunu deneyin. Orijinal sürümden, daha fazla ödül almak için tüm seviyeleri tamamlamanız gerekiyor. Ancak bu MOD sürümünden sınırsız ve kilidi açılmış öğeler sunuyoruz.

 

 

Yenilikler

Yenilikler

- Yeni harita: Lava Diyarı
- Yeni görünümler
- Geliştirilmiş haber sistemi
- Ayarlarda Yardım ve Destek bağlantısı
- Hata düzeltmeleri ve İyileştirmeler

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir