Stick War 3 apk indir 2023 son sürüm

v2023.2.870

Stick War 3 APK oyunu, çok oyunculu gerçek zamanlı strateji oyununda düzen ve kaos imparatorluklarının çatışmasıdır Bu oyun en çok oy alan savaş oyunudur
Apk İndir
4.1/5 Oylar: 3,626
Geliştirici
Max Games Studios.
Sürüm
v2023.2.870
Güncelleme
07 Mart 2023
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
129 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Stick War 3 APK, bir silah dövüş oyunudur. Bu oyunda çok daha fazla eğlence ve katılım elde edeceksiniz. Kullanıcıların bu oyunu herkesin oynaması için yaratma yeteneği harika. Çocuklardan yetişkinlere kadar her kesimden insan ihtiyacına göre bu oyunu oynuyor. Bu oyunu oynamak için herhangi bir yaş sınırı yoktur. Kaç yaşında olursanız olun, bu oyunu ihtiyacınıza uygun şekilde oynayabilirsiniz.

Öncelikle bu oyunu nasıl oynayacağınızı biliyorsanız, bu oyunda birçok farklı insan türü olacaktır. Her insan kişisel bir işi daha iyi bitirir. Bu, silahların bu oyunda önemli bir rol oynadığı anlamına gelir. Silahlar olmadan hiçbir insanla savaşamazsınız. İçinde düşmanlara saldırabilecek çok iyi adamlar var. Onları saklayın ve bu Stick War 3 APK oyununu oynamaya devam edeceksiniz. Öncelikle grup olarak bir ülkeye gitmeniz gerekiyor.

Beceriniz olan düşmanları yenmek zorundasınız. Ülkeniz için benzersiz bir heykel türü yontulacak ve verilecektir. Aynı şekilde size saldırmaya gelen düşmanların yeri de bir tür put şeklinde olacaktır. Bu nedenle max games stüdyoları, stick war 3 sürümünü Google Play Store’a yükledi.

Çubuk Savaşı 3 MOD APK

Oynanış

Stick War 3 APK, planlandığı gibi oynamanız gereken bir oyundur. Yani en heyecanlı olaylar bu oyunu oynarken oluyor. Gerçek hayatta böyle oyunlar oynayamazsınız ve bu yüzden kullanıcılar bu oyunu sizin için yarattı. Demek istediğim, bu oyunda birçok farklı silah türü var. Silah almanız gerektiğini düşünüyorsanız altın paralarla satın alabilirsiniz. Nasıl toplayacağınızı biliyorsanız, gözünüzün önünde birçok türde altın deposu olacaktır.

Bazı oyuncuları içlerinde bırakarak onları toplamanız gerekir. Altınları tutabilir ve sonra onları tutabilir ve ihtiyacınız olan silahları doğru şekilde satın alabilirsiniz. Bu, bu oyunda yay, ok, bıçak ve tırpan gibi birçok farklı silah türü olduğu anlamına gelir. Bu, düşmanların size saldırmaya gelmesi durumunda endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir.

Stick War 3 MOD APK oyununda, bazı özel silah türleri bu düşmanlara saldırabilir. Bu, oyunda toplar, silahlar ve bıçaklar gibi eski silahlar olduğu için bu oyunu sorunsuz bir şekilde oynayabileceğiniz anlamına gelir. Bu oyunda öncelikli amacınız, hedefinize hızlı bir şekilde ulaşabilmeniz için bölgede sahip oldukları idolü parçalamaktır.

Silahlar

Stick War 3 APK, silahlarla kolayca oynayabileceğiniz bir oyundur. Silahlar bu oyunun önemli bir parçasıdır. Bu oyunda, en sevdiğiniz silahları kullanarak rakiplerinize hızlı bir şekilde saldırma olanağına sahipsiniz. Bu oyunda hayal bile edemeyeceğiniz kadar çok parça türü var. Her bölüm size mükemmel bilgiler öğretecek. Süngü, sopa, hançer, teber, mızrak, mızrak, kıç değneği ve kılıç. Bunun dışında bu oyunda daha birçok silah türü bulunmaktadır.

Bu oyunda silahsız hiçbir işlem yapamazsınız. Bu oyunla birlikte gelen her bölüm size her deneyimi öğretecek. Yani karşınıza çıkan karşılaşmalar çok daha güçlü olacak o karşılaşmalarda Atula’yı hemen yenmek istiyorsanız bir çok oyuncunuzu bu oyunda harcamanız ve onları düşürmeniz gerekiyor.

Çubuk Savaşı 3 MOD APK

Farklı yer türleri

Stick War 3 APK oyunu, gitmeniz ve bu oyunu oynamanız gereken birçok farklı yer. Kumullar, çim tepeler, deniz kenarı, ormanlar, buzullar ve bataklık. Bu, bu oyunda gelen her parçanın her görünüme sahip olduğu anlamına gelir. Bu, oyununuzu deniz alanında ilerletmek için bu oyunu yarattıkları anlamına gelir. Bu oyunda göz alıcı pek çok güzel tür var. Herhangi bir yeri seçip bu oyunu oynayabilirsiniz. Bunun yanında oyunda bir çok kara tabanlı mekan bulunuyor.

Doğayı olduğu gibi yakalayarak bu oyunda kullanıcıların size kattıkları inanılmaz. Oyunu oynayan insanlar kim olursa olsun bağımlısı olacaktır. Bu oyunda tüm favori parça türleri var. Bu oyun tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Benim gibi bir Eri hayranı için bu sefer pek çok harika sahne var. Güzel bir formdaysanız, oyunu kolayca oynamanın tek yolu yerler. Güzel görünen yerler sizi görmek ve oynamak için bir sonraki seviyeye taşıyacak. Dağlar ve karlı alanlar gibi pek çok farklı yer ortaya çıkıyor.

Güncelleme

Stick War 3 APK oyunu, bu oyunda silahlarınızı değiştirmenin en iyi yoludur. Silahların her biri her kategoride olacak. Bazı silah türleri, düşmanlarınızla savaşırken yetersiz kapasiteye sahiptir. Bu oyun aracılığıyla bu tür silahları etkinleştirirken ve geliştirirken silahlarınız yenilikçi görünecek. Bu oyunda silahlarınızı doğru şekilde değiştirebilirsiniz.

Silahlarınızı altın paralarla yükseltebilirsiniz. Bu oyunda 50’den fazla silah var. Silahların her biri, her tür altın paranın değerini taşır. Elinizde sadece az miktarda altın varsa, sınırlı miktarda silah kullanabilirsiniz. Elinizde birçok çeşit altın bulundurmanın yanı sıra, silahlarınızı buna göre en verimli şekilde geliştirebilirsiniz. Oyunculara, bu konuşmanın benzersizliğini nasıl ortaya çıkardığına bağlı olarak bir puan verilecek,

Çubuk Savaşı 3 MOD APK

Arkadaşlarla oynamak

Stick War 3 APK, arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bir oyundur. Hangi oyunu oynarsanız oynayın, arkadaşlarınızla oynadığınızda o oyun size olayları en eğlenceli şekilde gösterecektir. Bu oyunda ayrıca arkadaşlarınızla çevrimiçi oynamanın bir yolu var. İkiye karşı iki maç oynayabilir. Altın paralarla herhangi bir güç elde edebilirsiniz. Bu yüzden hepiniz google play store’a gidin ve bu oyunu indirin ve keyfini çıkarın.

Çözüm

Genel olarak, Stick War 3 APK hakkında tüm ayrıntılı bilgileri ele aldık. Çoğu eski Android kullanıcısı bu oyunu oynamayı sever. Tabii ki, bu oyun zaten Android’de piyasaya sürüldü ve şimdi birden fazla sürümle piyasaya sürüldü ve daha fazla özelliğe sahip. Oyunun orijinal versiyonundan sınırlı miktarda paranız var ve MOD versiyonumuzu kullanarak ücretsiz olarak sınırsız para kazanın. Aşağıdaki makale mevcut bağlantılardan en son MOD sürümünü indirin.

 

 

Yenilikler

  • ücretsiz çağrı
  • sınırsız para
  • Para birimi 0 olsa bile askerler çağrılabilir

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir