Snapchat Apk indir son sürüm

12.85.1.0

Snapchat, yaşadığın anı arkadaşlarınla ve ailenle paylaşmanın hızlı ve eğlenceli bir yoludur 👻 SNAP • Snapchat doğrudan Kamera ekranıyla açılır. Fotoğraf çekmek için dokunman, video için basılı tutman yeterlidir. • Lensler, Filtreler, Bitmoji ve daha fazlasıyla kendini ifade et! •Her gün Snapchat topluluğu tarafından oluşturulan yeni Lensleri dene!
Apk İndir
4.7/5 Oylar: 571
Geliştirici
Snapchat Inc
Sürüm
12.85.1.0
Güncelleme
08 May 2024
Gereksinimler
Android 5.0
Boyut
135 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Snapchat APK, Android’de en iyi hikaye oluşturma ve paylaşma platformudur ve Snap bu uygulamayı geliştirmiştir. Bu uygulamayı kullanarak sohbet edin ve insanları takip edin. Uygulamasını kullanarak yaşayan ve hikaye yaratan tüm insanları keşfedin. Snap, bu uygulamayı 2013 yılında Google Play Store’da kullanıma sundu ve şu ana kadar 25 milyon olumlu yorumla 1 milyar indirmeyi aştı. Devasa sosyal sohbet ve kısa klip paylaşım platformlarından biri. Zaten Facebook, Instagram platformları da değerli içerikleri insanlarla paylaşmak için mevcut. Ancak bu, diğer sosyal platformlarla karşılaştırılabilecek bir adımdır. Snap’in yeni fantastik ürününe katılın, bu uygulama aracılığıyla yaratıcı insanları keşfedin.

 

Snapchat MOD APK

Paylaşmak için bir fotoğraf çekin

Snapchat APK’yı açtığınızda, ana sayfanız bir kamera sayfası olarak kalacak. Uygulama aracılığıyla fotoğraf çekmek için yuvarlatılmış köşe simgesine dokunmanız yeterli. Resmi çekmek için düğmeye basın ve mevcut anı kaydetmek için düğmeyi basılı tutun. Bu uygulamadan fotoğraf veya video çekmek önemli ölçüde basitleştirilmiştir. Her gün, dünya çıtçıt tutkunları lenslerini bu uygulamaya yükleyip güncelliyor. Her kullanıcı lensi ücretsiz olarak kullanabilir. Lens, bir Snapchat kamerasından fotoğraf çekerken yaratıcı filtre sağlamak anlamına gelir. Bitmoji, her erkek ve kız için inanılmaz bir özelliktir. Bu, kendinizi ifade etmenize yardımcı olur. Uygulama topluluğundan yeni lensleri deneyin.

 

 

Zengin sohbet sistemi

Snapchat APK’da, sohbet sisteminin kullanımı hayranlık uyandırıyor. Sohbet yöntemi ile platform arkadaşları ve takipçileri ile bağlantıda kalın. Bu sohbet modu aracılığıyla düşüncelerinizi ve anlık hikayelerinizi paylaşın. Kullanıcılar görüntüleri güvenli bir şekilde gönderebilir ve yazılan tüm mesajlar 24 saat sonra silinir; bu özellik, güvenlik nedeniyle sohbette yapılır. Görüntüyü sohbet modunda açıp gördüğünüzde otomatik olarak sohbet geçmişinden silinmiştir. Görüntülü sohbet özellikleri de tüm kullanıcılar için mevcuttur. Bu görüntülü sohbete en fazla 16 üye katılabilir. Sohbet ederken lens ve filtre kullanabilirsiniz.

 

komik hikayeler yap

Hikaye Snapchat APK’dır ve çoğu kullanıcı bu uygulamayı hikaye yapmak için kullanır. Uygulama, daha komik ve net görünen filtreler içerir. Takip eden siz ve arkadaşınızın hikayesi ana sayfa bölümünde üst sıralarda yer aldı. Ana bölüm hikayelerinden arkadaşınızın günlük güncellemesini görün. Ayrıca uygulama, Snapchat topluluğunun ilgisine göre başka hikayeler de önerir. Bu uygulamada hangi tür içerikleri aradınız, bu uygulama size o türde hikayeleri önerdi. Keşfet bölümünden son dakika haberlerini ve trend videoları keşfedebilirsiniz. Dünyaca ünlü medya platformları da bu uygulamaya özgün içerik sağlamaktadır. Yalnızca orijinal hikayeleri görebilirsiniz.

 

Snapchat MOD APK

Gündem oluştur

Snapchat APK, bu uygulamaya bir spot ışığı özelliği sunar. En sevdiğiniz fotoğraflarınızı sergilemenize yardımcı olacaktır. Dünyanın kim olduğunu keşfetmek için enstantanelerinizi öne çıkarın. O çıt çıtlar, arkanıza yaslanın, rahatlayın, doğayı izleyin ve daha fazlasını yapın. En sevdiğiniz hikayeyi seçin ve doğrudan arkadaşlarınızla paylaşın. Öne çıkan vitrin fotoğraflarınızı görmekten çok memnunlar. Belirli kullanıcılar yalnızca bu özelliği kullanmaz. Her kullanıcı öne çıkan görseli ekleyebilir. Doğrulanmış kullanıcının profilinde, ismin yanında mavi renkli doğrulama rozeti bulunur.

 

yeni anılar yaratmak

Yaşayan zamanın arka yüzünü gördüğünüzde, eski fotoğraflar sadece eski anıları keşfeder. Snapchat APK, tüm kullanıcılara en sevdikleri fotoğrafları kaydetmeleri için anılar özellikleri sunar. Her kullanıcı, favori koleksiyonuna sınırsız fotoğraf ekleyebilir. Kullanıcılar istedikleri zaman favori görsellerini seçebilirler ve bu eski anıları getirir. Hiçbir şey anılarınızı geri getiremez, ancak fotoğraflar anılarınızı geri getirmeye yardımcı olur. Bu harika özellikleri tüm kullanıcılara sunduğu için geliştiriciye şapka çıkartın. Eski anılarımızı asla kaybetmememize yardımcı olur. Anı koleksiyonunuzu arkadaşlarınızla paylaşın ve arkadaşlarınız da anılarınızı izleyebilsin.

 

arkadaşlık profili

Snapchat APK, bu arkadaşlık profilini gerçek hayatta iyi arkadaşlarla kalanlar için sunar. Bir arkadaşlık profili, iki arkadaş arasındaki bağı keşfedecektir. Her arkadaşlık profili kullanıcısının özel bir profili vardır ve arkadaşlık bağlarını keşfeder. Ayrıca özel profil, hayatlarının özel anlarını keşfedecek. Ortak çekiciliklere sahip olduğunuz şeylere göre daha fazla insan ve ilgi alanı keşfedin. Ayrıca keşfet bölümünden insanların arkadaşlık tılsımlarını da görüyorsunuz.

 

Snapchat MOD APK

Çözüm

Genel olarak, Snapchat APK hakkında tüm ayrıntılı bilgileri ele aldık. Bu, hikayeleri alıp başkalarıyla paylaşmayı sevenler için mükemmel bir sosyal platformdur. Objektifleri ve filtreleri kullanarak yaratıcı hikayeler oluşturun ve oluşturun. Günde bir çok kişi bu uygulamayı kullanarak kullanıyor. Kısa içeriklerinizi paylaşın ve özgün içerikler yayınlayarak tüm insanlara ulaşın. Birçok enstantane çekerek anılarınızı kaydedin. MOD sürümünü sizin için sağlıyoruz ve bu sürüm size birçok özellik sunuyor. Orijinal sürümden, anlık hikayeleri görerek aranızdaki sinir bozucu reklamları görebilirsiniz. MOD sürümünü kullanmaya başladığınızda reklamlardan kurtuluyorsunuz. Makalenin mevcut bağlantılarının altındaki uygulamayı indirin.

 

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir