Ryuko Apk İndir son sürüm 2023 hileli

v1.0.74

Ninja savaşçısı ve samuray dövüşü oyununun bir karışımı ile bir ninja gölge dövüşü savaş oyunu mu arıyorsunuz? Ryuko Rpg, Kurome'nin beş bozuk bölgesi, bağımlılık yapıcı oyun, epik patron dövüşleri, çevrimdışı savaşlar ve açık dünya macera oyun deneyimi ile dolu bir gölge ninja oyunudur. Yirmi yıl sonra geri dönen son bir gölge savaşçısı, büyükbabasını bulmak için feodal Japonya topraklarında acımasız canavarlarla yüzleşir.
Apk İndir
4.1/5 Oylar: 3,422
Geliştirici
Horizon Games Inc.
Sürüm
v1.0.74
Güncelleme
28 Ocak 2023
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
160 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Ryuko APK oyunu haline gelen herkes bu oyunu oynayabilir. Düşmanlarınıza silahlarla saldırmalısınız. En küçüğünden en büyüğüne her kesimden insan bu oyunu istediği gibi oynayabilir. Bu oyunu oynamak için ayrı bir para ödemenize gerek yok. Bu oyunları bugün ücretsiz olarak indirin ve tüm bölümleri hakkında bilgi edinin. Bu oyunda yeni bir savaş gücünü harekete geçirmelisiniz. Sonra onları bir araya getirin ve düşmanlara saldırın. Bu oyunu tek başınıza oynayabilirsiniz. İçeri girip bu oyunu oynadığınızda, tekrar oynama düşüncesi aklınıza geliyor.

Gözleri büyülemek için en iyi grafik yöntemini kullandılar. Bu oyunu oynamaya devam ederken bağımlısı olacaksınız. Herhangi bir işlem yapmadan önce bir planınız olsun. Bu oyunu planlandığı gibi oynamalısın. Düşmanlar herhangi bir bölgeden size saldırmak için gelecekler ve onlar size saldırmadan önce siz onlara saldırmalı ve onları devirmelisiniz. Bu nedenle Google Play Store, 2021’de Ryuko APK oyununu piyasaya sürdü. Sırada, sürümünü yükleyen ve yükleyen Horizon Games Inc. var.

Oynanış

Ryuko APK oyununun hobinizi heyecanla ilerletmesini istiyorsanız bu oyunu dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Bu oyun sizi ilk önce nasıl oynamak istediğinize dair daha geniş bir dünyaya götürecek. Sonra o yerde size saldırmak için birçok düşman gelecek. Modern silahlarınızla düşmanlara saldırmanız gerekiyor. Bu, bir kişiye saldırırsanız, başka bir kişinin gelmeye devam edeceği ve yeteneğinizle gelen tüm insanları devirmeniz gerektiği anlamına gelir. Bu oyunu savaş üzerine kurmuşlar. Bu oyunu internet erişimi olmadan kolayca oynayabilirsiniz.

Bunun gibi oyunları gerçek zamanlı olarak oynayamazsınız, bu yüzden kullanıcıların sizin için oyun oluşturma ve verme yeteneği harika. Bu oyunda bıçak şeklinde birçok farklı silah türü bulunmaktadır. Ryuko APK’da en sevdiğiniz silahları seçip ardından bu silahlarla bu oyunu gerçekleştirebilirsiniz. Yani bu oyunu oynamaya devam ederseniz, bu oyuna bağımlı hale geleceksiniz. Bu oyunun her parçası zihninizde derin bir versiyon yaratacaktır.

İnanılmaz hikaye

Ryuko APK Game Bu oyun ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bu oyunda gelen tüm hikayeler sizi büyülemek içindir. Bu oyunu istediğiniz zaman, istediğiniz yerde, ihtiyacınıza uygun şekilde oynayabilirsiniz. Japonya bu tür oyunları ülke bazında geliştirmiş ve mekanlar size oyun olarak gösterilmektedir. Bu oyunda çok güzel bir manzara var ve savaş güçlerini harekete geçirdiğiniz yerin hepsi yenilikçi görünecek. Gölge ninja dövüş oyunu tüm insanların favori oyunudur ve onunla birlikte gelen tüm fotoğraf ve sahneleri seveceksiniz.

Bu oyunda binalar ve evler gibi birçok alan var. Bu, bu oyunda birçok ev ve endüstriyel yol binalarının geldiği anlamına gelir. Hepsini gözden geçirin ve bu tür bir evin içinde birçok türde düşman var. Onlara modern silahlarınızla saldırmanız gerekiyor, yani elinizde iki veya daha fazla bıçak olmalı. Ancak o zaman düşmanlarınıza hızla saldırabilirsiniz. Bu oyunda bir orduyu harekete geçirmeniz ve becerilerinizi sergilemeniz gerekiyor.

Habersiz düşmanları hızla öldürün.

Ryuko APK oyunu, rakiplerinize en hızlı şekilde saldırabileceğiniz anlamına gelir. Modern silahlarınız ile bu oyunu en iyi şekilde bitirebilirsiniz. Bu oyunda silahlarınızı en iyi şekilde geliştirebilirsiniz. Bu, yükseltme alanı aracılığıyla silahlarınızı çok daha iyi bir şekilde yükseltebileceğiniz anlamına gelir. Bu, düşmanların her yerde olacağı anlamına gelir. Bu, düşmanları bulup saldırmanız gerektiği anlamına gelir. Düşmanları görmezseniz, sizi yere sererler.

Bundan sonra bu oyunu bırakacaksınız. Oyunu ancak silahlarınız doğru bir şekilde elinizdeyse kolayca oynayın. yılı kazanabilir. Günümüz modern dünyasında insanlar çok sevdikleri bu tür oyunları oynamaktadırlar. Ryuko APK oyununda bu tarz bir oyunda kızların ne kadar kavga çıkarabileceğini düşünmenizi sağlayacaksınız. Bir kız bu oyunda rekabetine en iyi şekilde başlayacak. Bu oyun kızın eşsiz yeteneklerini sergileyecek.

Silahlar

Ryuko APK oyunu, silahlara dayalı olarak oluşturulmuş bir oyundur. Bu, silahların oyunda iyi anlaşıldığı ve gerekli olduğu anlamına gelir. Bu oyunda pek çok farklı silah türü vardır: süngü, sopa, hançer, teber, mızrak, mızrak, çeyrek asa ve kılıç. İstediğiniz türde silahları seçebilirsiniz. Bu, bu oyunda gerekenden çok daha fazla parça olduğu anlamına gelir. En sevdiğiniz yetkin silahı istediğinizi varsayalım. Bunun için ödeme yapabilir ve silah satın alabilirsiniz. Bu, bu oyun aracılığıyla beğendiğiniz herhangi bir silahı satın alabileceğiniz anlamına gelir.

Yani Ryuko APK’da her türlü eşyayı satın alabileceğiniz para ile altın geldi. Bu oyunda top mermileri, silah bombaları gibi birçok savaş silahı türü var. Savaş oyunu Bu oyun aracılığıyla iki veya daha fazla kişi bizimle oynayabilir. Bu, bu oyunu gruplar halinde daha fazla oynamak için nadir bir fırsatınız olduğu anlamına gelir. Yani bu imkanlara sahip olduğunuz oyunu ihtiyacınıza göre oynayabilirsiniz. Savaş oyununu oynadığınızda heyecan verici bir seviyeye ulaşacaksınız. Aynı şekilde, bu oyunda gerçekleşen en ilginç eğlenceli olayları da görebilirsiniz.

Grafikler

Ryuko APK oyunları, oyunun grafik kısmı kullanılarak oluşturulur. Bu, herhangi bir oyunda grafiklerin bir parçası olması gerektiği anlamına gelir. Bu oyunda çok sayıda 2D ve 3D animasyon sahnesi var. Tüm manzara bu oyunda iyi bir şekilde yerleştirilmiştir. Bu, bu oyunla gelen güzel binaların fabrikalar ve doğal kaynaklar gibi birçok yöntem kullanılarak oluşturulduğu anlamına gelir. Bu yüzden hepiniz bu oyunu Google Play Store’dan indirebilir ve en sevdiğiniz modeli oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Ryuko APK

Genel olarak, Ryuko APK hakkında tüm ayrıntılı bilgileri ele aldık. Bu oyun detaylarını anlatmak için tek bir yazı yetmez. Bu oyundan sadece dövüşmekle kalmayıp tüm dünyayı keşfedebilirsiniz. Çok para ödülü almak için tüm maçlara ve görevlere katılın. Oyunun orijinal sürümünden sınırlı miktarda paranız var ve MOD sürümümüzü kullanarak sınırsız paraya ücretsiz olarak sahip olun. Aşağıdaki makaledeki mevcut bağlantılardan en son MOD sürümünü indirin.

Yenilikler

  • Menü Modu
  • sınırsız para
  • Reklamlar kaldırıldı

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir