PUBG MOBILE APK İndir 2023 Güncel sürüm hileli

2.1.0

PUBG Mobile KR APK, GRAFTON'dan özel ve doğrudan bir oyundur. Bu özel ürünü KR ile bir isim olarak piyasaya sürecekler. Desteklenen tek ülke Kore'dir. Diğer ülkelerin oyuncuları bu oyuna bağlanamaz. Çünkü belirli bir sunucu kullanıyorlar ve sadece Kore ülkelerinde destekliyor. Her şey aynı oldu, bu KR versiyonunda daha fazla fark görünmüyor. Ancak geliştirici Güney Kore'den olduğu için mağaza bölümünde sınırsız ödül sağlayacaklar. Global versiyonla karşılaştırıldığında, KR versiyonunun birçok ücretsiz ödülü var. Oyuna yeni başlayanlar için birden fazla ödül alacaklar.
Apk İndir
4.8/5 Oylar: 2,743
Geliştirici
Level Infinite
Sürüm
2.1.0
Güncelleme
12.07.2022
Gereksinimler
Android 4.3
Boyut
1.1 GB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

PUBG Mobile APK, Koreli kullanıcılar için özel bir üründür. 2018’de PUBG Mobile dünya çapında piyasaya sürüldü. Bu oyunun piyasaya sürülmesinden sonra birçok ülke insanı bu oyuna karşı harekete geçti. Ayrıca, oyun geliştiren ülkenin Çin’e sahip olması, kullanıcının verilerini kullanması için yeni yayıldı. Tencent games ekibi, PUBGM’nin ilk ortak geliştiricisidir.

Öncelikle Filipinler, politika ve veri koruma sorunları nedeniyle PUBG’yi engelliyor. Sonra Kore ülkesi de politika sorunları nedeniyle yasaklandı. Ardından KRAFTON, Tencent oyunları olmadan piyasaya sürmeyi planladı. Böylece ortaklıklarını Tencent oyunlarından kaldıracaklar. PUBG Mobile APK, GRAFTON’dan özel ve doğrudan bir oyundur. Bu özel ürünü KR ile bir isim olarak piyasaya sürecekler.

Desteklenen tek ülke Kore’dir. Diğer ülkelerin oyuncuları bu oyuna bağlanamaz. Çünkü belirli bir sunucu kullanıyorlar ve bu sadece Kore ülkelerinde destekliyor. Her şey aynıydı, bu KR versiyonunda artık hiçbir fark görünmüyor. Ancak geliştirici Güney Kore’den olduğu için mağaza bölümünde sınırsız ödül sağlayacaklar. Küresel sürümle karşılaştırıldığında, KR sürümü birçok ücretsiz ödüle sahiptir. Oyunun yeni başlayanlar için birden fazla ödül alacaklar.

 

PUBG Mobil KR MOD APK

PUBG Mobile APK Oynanış

PUBG Mobile APK oynanışı, küresel sürüme benziyordu. Bu iki sürüm sırasında başka değişiklik yok. Oyun hakkında bilginiz yoksa merak etmeyin. Bu bölümde size söyleyeceğim. Şu anda oyun dört adede kadar modu destekliyor. Klasik, etkinlikler, hızlı maç ve TDM maçları şu anda oynanabilecek modlardır. Her mod aynı oyun yöntemlerini içerir ve basit olan şey değişecektir. Klasik modda beş farklı harita görebilirsiniz. Erangel, Shanhok, Miramar, Karakin ve Vikendi haritaları mevcuttur. Bu haritalar normal arazi, orman, ada, kum ve kuru gibi farklı konumlar içerir.

Her oyuncunun amacı, PUBG Mobile APK’sında bir tavuk yemeği unvanı elde etmektir. Klasik haritalarda bir maçta 100 oyuncu düştü (siz dahil). Her oyuncu lobiye girer ve diğer oyuncuları 1 dakika kadar bekler. Daha sonra dakikaların tamamlanması, haritadaki her oyuncuyu bir uçak alacak. Harita görünümü seçeneğini kullanarak yeri işaretleyin. Ardından bir uçaktan pazar yerine atlayın. Harita yerine vardıktan sonra silahları aramanız ve eşyaları savunmanız gerekiyor. Düşman hayatta kalmak için silah almaya başladı. Yani silah almak için yakın evlere veya garajlara da gideceksiniz. Mermilerle silah almak için birçok yeri arayın.

 

 

PUBG Mobile APK ayrıca sağlığın korunması için birçok öğe sağlar. Düşman sizi vurduğunda HP’niz azalır. Tüm HP’nizi kaybettikten sonra ölecek ve lobiye geri döneceksiniz. Hayatta kalmak, akşam yemeği almak için oyunun birincil meselesidir. Her karaya çıkan oyuncu bir tavuk yemeği yemek ister. Yani maçtan tavuk yemeği almak için her canlı oyuncuyu yeniyorsunuz. Tüm haritalardaki tüm maçları kazanmak kolay değil. Her eşleştirme oyuncusu iyi eğitimli olarak geliyor. Bu nedenle, aydınlatma becerilerinizi geliştirmek için eğitim yerine de gitmeniz gerekiyor. Erangel’de sağlanan 8X8 haritası, devasa hale gelsin. Tüm maçların içinde, araba ve bisiklet seyahat etmek için kullanılabilir. Araçların kontrol ayarlarının kullanımı basittir.

 

Hızlı eşleşmeleri başlat

PUBG Mobile APK, zaman harcamadan başlangıç ​​maçları için hızlı maçlar sunar. Klasik mod maçları 30 dakikaya kadar bitiş süresi alır. Ancak hızlı maç modları, her maçı 10 ila 15 dakikada tamamlayacaktır. Hızlı maç, savaş ve keskin nişancı savaşı şu anda mevcuttur. Klasik maçlar gibi hızlı maç, ancak tamamlanması için kısa süre var. Keskin nişancı maçlarında oyuncuların yalnızca keskin nişancı silahlarını kullanmasına izin verilir. Oyun modu, keskin nişancı maçlarında daha fazla silahı kısıtlamadı. Savaş maçları 20 oyuncuyla yapılır ve beş takıma ayrılır. Savaş maçlarında herhangi bir silah sağlandı. Savaş maçlarında rastgele seçilen silahlar sağlanır.

 

PUBG Mobil KR MOD APK

Takım ölüm maçları

Çoğunlukla ekibim ve ben bu takımın ölüm maçlarını oynayacağız. PUBG Mobile APK, birçok silahla TDM maçları sunar. Oyuncunun atış deneyimini ve oyun becerilerini artırmak için bu silahları kullanın. TDM’de 1v1 maçları başlatmak daha iyidir. Oyun, oyunda beş tür TDM maçı gerçekleştirdi. TDM, TDM Deposu, Hakimiyet, Silah oyunu ve TDM harabeleri. TDM maç oyuncusu lobi bölümünden ateş eden silahı seçer. TDM Depo modu, her iki tarafta da bazı silahlar sağlar. Hakimiyet modunda, takım oyunda A, B, C işaretlerinin altında olacaktır. Silah oyunu müthişti ve öldürmeyi aldıktan sonra silah oyunu silahı değiştirdi. Ruine TDM, TDM’nin teması değiştirilmiş bir versiyonuydu.

 

Etkinlikler ve lobi

Her yeni güncelleme, PUBG Mobile APK, kullanıcıları için yeni etkinlikler yayınlar. Çoğunlukla herkes Firavun modunu ve Kong Godzilla’ya karşı modunu oynamayı sever. Kong Godzilla’ya Karşı modu, oyun geliştiricisinden rakipsiz bir yaratıma sahiptir. Artık hiçbir oyun bu oyun gibi grafik yapmadı. Şahsen, ekibim ve ben o K’ye karşı G modunu özlüyoruz. Her iki ayda bir oyun geliştiricisi, kullanıcıları için yeni güncellemeler yayınlar.

Aylar içinde, hack önleme yamaları için yerleşik güncellemeyi yayınlayacaklar. Bilgisayar korsanlarının çoğu olay modlarında ESP saldırılarını kullanır. Yani oyun geliştirme ekibi bu anti-ban sistemi ile ban veriyor. PUBG Mobile APK’dan en fazla dört üye lobide durabilir. Sol kısımda arkadaş ve davet seçeneklerini görebilirsiniz. Herhangi biri başka bir takımı davet ederse, slaydın sağ tarafı görünür.

Diğer ekiplere katılmak için Tamam’ı tıklayın. Her etkinliğin ödülü, bilgisi, e-postalar sağ taraftaki ekranda belirdi. Lobi bölümünden birçok şeyi keşfedebilirsiniz. Herhangi bir kostüm silah görünümü istiyorsanız, mağaza bölümüne gidin. Yeni kostümleri satın almak için UC’yi kullanın. Hurdalar da ödüller olarak alınır, bu yüzden kuponları almak için hurdaları kullanın. Kuponlar, dış görünümleri ücretsiz olarak almanıza yardımcı olacaktır.

 

Ayarlar

Ekranın sağ tarafında, PUBG Mobile APK’da ayarlar simgesi görünür. Tüm ayarları keşfetmek için ayarlar simgesine tıklayın. Grafikler bölümünden oyun grafik kalitesini özelleştirin. Artık 6 adede kadar farklı grafik kalitesi oynanabilir. Oyunu yükledikten sonra, grafik ayarları cihaz performansına göre otomatik olarak değişir. Kontroller bölümü, oynatma düğmelerinizi ve opaklığı düzenler. Atış ve silah alma butonlarını en sevdiğiniz yerde hizalayın. Temel kontroller, bazı özelliklerin değiştirilmesine yardımcı olacaktır. Oyun ayarları her şeyi kontrol etti.

 

PUBG Mobil KR MOD APK

grafik

PUBG Mobile APK grafiği Android oyun listelerinde rakipsiz grafiklerdir. Bu grafikler, kimseyi PUBG Mobile serisi gibi grafiklerle oynamadı. Üstelik hiç bir oyun bu oyunun grafiklerini geçemez. Her öğe ve nesne saf yüksek kalitede yapılır. Oyun sırasında asla kalite kaybı olmaz. Oyunda 90FPS’ye kadar desteklenecek. Oyuncu, 90FPS destekli cihazlarda bu kadar gecikmesiz oyun oynadı. Hangi cihaz 90 fps destekliyorsa o fps’yi kullanacaklar. Yüksek grafik modu almak için asla ödeme yapmanız gerekmez. Oyunun içinde evler, haritalar, araçlar, silahlar, zırhlar, mermiler, atış animasyonları var ve her şey yüksek kaliteli grafiklerle mükemmel bir şekilde yapılmış.

 

PUBG Mobile APK

Genel olarak, PUBG Mobile APK hakkında tüm ayrıntılı bilgileri ele aldık. Koreli ülke oyuncuları için bu harika oyun. Bu özel Kore baskısı, bu ülke oyuncularına yeni deneyimler kazandıracak. Ayrıca geliştirici, oyunda sınırsız ödüller veriyor. Kazanan tavuk yemeğini almak için tüm düşmanları yok eden yenilmez yeni bir takım oluşturun. Son derece ayrıntılı grafik animasyon, yeni bir kullanıcı deneyimi sağlayacaktır.

 

 

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir