Pokemon GO Apk İndir son sürüm 2023

0.243.2

Pokémon'unu güçlendirmek ve ona ödüller kazandırmak için en sevdiğin Pokémon ile YOLCULUĞA ÇIK! Efsanevi GYM savaşlarında (spor salonu savaşlarında) YARIŞ ve… Raid Battle (Akın savaşları) sırasında güçlü Pokémonları yakalamak için diğer eğitmenlerle TAKIM OL! Şimdi harekete geçme zamanı gerçek maceralar seni bekliyor!
Apk İndir
4.4/5 Oylar: 1,636
Geliştirici
Niantic
Sürüm
0.243.2
Güncelleme
26 Tem 2022
Gereksinimler
7.0 ve sonrası
Boyut
287 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Pokemon GO APK Macera oyunları, oyuncunun kahraman rolünü gerçekçi bir şekilde üstlenebildiği tek oyun türüdür. Bunlar, kendinizi sık sık yüzlerce saat meşgul edebileceğiniz gerçekçi oyunlardır. Global Adventure Gaming yolculuğu, Crowther ve Woods tarafından Adventure adlı ilk macera bilgisayar oyununun piyasaya sürülmesinden sonra 1977’de başladı. Ve şimdiye kadar, küresel oyun pazarında milyarlarca maceralı oyun mevcut. Şu anda devam eden oyun çağından bahsedersek, teknoloji çok ilerledi. Artık oyunlarda GPS sinyallerini kullanabilir ve gerçek maceranın tadını çıkarabilirsiniz.

Evinizin ve iş yerinizin yakınında efsanevi varlıklar bulmak gibi maceralar. Bu gelişmeyi duymadıysanız, Pokemon GO oynamalısınız. Yakın zamanda geliştirilmiş bir Android+iOS oyunudur. BT’ tamamen en sevilen maceracı çizgi film ayakkabısı Pokemon’a dayanmaktadır. Üstelik bu oyun Pokemon toplayıp Pokedex’inizi doldurmaya dayalı olduğundan, bu oyunu oynarken evinizin, iş yerinizin veya başka herhangi bir yerin yakınında gibi dışarıda çeşitli maceralar yaşamanız gerekiyor.

Ancak kolay kolay bulamayacağınız ve onları keşfetmek için farklı şehirlere seyahat etmeniz gereken çeşitli efsanevi Pokemonlar var. Biz de bu sıkıntıları göz önünde bulundurarak aşağıdan indirebileceğiniz ve Fake GPS’i ücretsiz olarak kullanıp oyunu kolayca hile yapabileceğiniz Pokemon GO APK’yı geliştirdik. Ancak kolay kolay bulamayacağınız ve onları keşfetmek için farklı şehirlere seyahat etmeniz gereken çeşitli efsanevi Pokemonlar var.

Biz de bu sıkıntıları göz önünde bulundurarak aşağıdan indirebileceğiniz ve Fake GPS’i ücretsiz olarak kullanıp oyunu kolayca hile yapabileceğiniz Pokemon GO APK’yı geliştirdik. Ancak kolay kolay bulamayacağınız ve onları keşfetmek için farklı şehirlere seyahat etmeniz gereken çeşitli efsanevi Pokemonlar var. Biz de bu sıkıntıları göz önünde bulundurarak aşağıdan indirebileceğiniz ve Fake GPS’i ücretsiz olarak kullanıp oyunu kolayca hile yapabileceğiniz Pokemon GO APK’yı geliştirdik.

 

Pokemon GO MOD APK

Komik cep canavarlarıyla dolu devasa bir sanal dünyanın keyfini çıkarın

Pokemon GO, açık havada oynanmak üzere tasarlanmış gerçek hayattan maceralı bir oyundur. En uygun oyun planından oluşan basit bir oyundur. Burada evinizin dışında dolaşmalı ve tüm Pokedex’i doldurmak için her tür Pokemon’u aramalısınız. Evinizin içinde veya dışında oynayabileceğiniz olağanüstü bir Android oyunudur. Dışarıda dolaşırken Pokemonları arayabilir ve evinizin içindeyken oyun jetonları kazanmak için muazzam etkinlikler ve turnuvalarla savaşabilirsiniz. Size en parlak arayüzde yardımcı olmak için üçten fazla farklı oyun modu ve muazzam oyun içi çevrimiçi yarışmalar sunacak.

 

 

Pokemon’un devasa dünyasını keşfedin

Pokemon GO oyununun en önemli özelliklerinden biri, bu oyunda çok büyük bir Pokemon kategorisinin bulunmasıdır. Pokemon GO APK dışında, Pokemon’un tamamından oluşan Android Pokemon evreni için geliştirilmiş tek bir oyun yoktur. 13 Aralık 2016’da Niantic, Inc. tarafından lanse edildi ve lansmanının ilk birkaç haftasında dünya çapında üne kavuştu.

Şu andan bahsedecek olursak, Pokemon GO, 100 Milyondan fazla Android kullanıcısı tarafından indirildi ve Play Store’da en çok hasılat yapan 1 numaralı macera oyunu oldu. Burada Efsanevi Pokemon, Efsanevi Pokemon, Psişik Pokemon, Parlayan Pokemon, Mega Pokemon, Şanslı Pokemon ve ayrıca Gölge Pokemon’u deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca, gibi farklı liglerle ilgili Pokemon’u da arayabilirsiniz.

 

Oynaması ücretsiz bir açık hava+iç mekan cep canavarı oyunu

Pokemon GO, çeşitli Pokemonları yakalayıp Indigo, Johto, Kanto, Unova ve Galar ligleri gibi farklı turnuvalarda çalıştırmanız gereken bir açık hava+iç mekan çevrimiçi oyunudur. Bu turnuvaları kazanarak, tüm büyüleyici Pokemon Master ödüllerini ve çeşitli Spor Salonu Rozetlerini fethedebilirsiniz. Bu rozetler, oyuncu Exp’inizi ve tüm liderlik tablosu puanınızı artırmanıza yardımcı olacaktır. Cep canavarı yolculuğunuza bugün Pokemon GO ile başlayın.

 

Pokemon GO MOD APK

Gelişmiş avantajlar için büyülü sürümü indirin

Pokemon GO oyun arayüzünde özlediğiniz ve en çok istediğiniz özelliklere hazır olun!!

 

Pokemon GO APK ile tanışın. Tüm pokemon toplama arzularınızı yerine getirmek için ihtiyacınız olan tek şey bu. Temel olarak, Pokemon GO APK, tüm birinci sınıf komut dosyalarını ekledikten sonra geliştirilen crackli bir uygulamadır. Akıllı telefonunuzda bu oyunu oynadıktan sonra, evinizden çıkmadan tüm efsanevi Pokemonları kolayca yakalayabilirsiniz. Şaşırdın değil mi? Evet bu doğru!! Temel olarak, Pokemon GO APK, konumunuzu değiştirmenize yardımcı olacak Sahte GPS MOD’unu içerir.

Bu MOD’u kullandıktan sonra, istediğiniz konumlardan herhangi birini seçebilir ve GPS sinyallerinizi o uygun pime değiştirebilirsiniz. Basit bir ifadeyle, ABD’de bulunan pokemonu Hindistan’da otururken bile yakalayabilirsiniz. Üstelik ban krizi stresine girmeden gerçek hesabınızı da burada kullanabilirsiniz. Öyleyse ne bekliyorsun?

 

Tüm efsanevi Pokemonları toplamak için burada Sahte GPS’i kullanın

Sahte GPS, milyonlarca hayran takibi içeren Pokemon GO APK’nin fütüristik bir özelliğidir. Evinizden çıkmadan efsanevi Pokemonları toplamak için ihtiyacınız olan her şey. Sahte GPS, temel olarak, yalnızca birkaç akıllı telefon dokunuşuyla konumunuzu değiştirmenizi sağlayan yavaş bir özelliktir. Ayrıca, Pokemon GO APK, kullanışlı bir kullanıcı arayüzü içerir; bu, buradaki tüm komut dosyalarının önceden etkinleştirildiği anlamına gelir. Hayallerinizi fethetmek için herhangi bir düğme kullanmanıza gerek yok.

 

Ban sıkıntısından korkmadan gerçek hesabınızı kullanın

Pokemon GO, bulut hesabı tabanlı bir çevrimiçi oyundur. Temel olarak, bu oyunda Google Play IDent veya Facebook Ident ile oturum açabilir ve tüm Pokemon, Pokedex verileri ve fethedilen rozetler dahil olmak üzere tüm oyun verilerinizi kaydedebilirsiniz. En sağlam özellik olarak Pokemon GO APK, gerçek hesabınıza giriş yapmanızı sağlar. Yasaktan korkmadan resmi profili kullanmanıza destek olacak bir yasak önleme uygulamasıdır.

 

Pokemon GO MOD APK

Neredeyse sıfır reklam kesintisi olan bir açık hava sanal oyunu

En eğlenceli anlardaki kesintilere dayanmak zor. Ve hiçbir an Pokemon GO’dan daha eğlenceli olamaz. Bunu düşündükten sonra, %100 reklamsız bir uygulama arayüzü içeren Pokemon GO APK’sını geliştirdik. Artık kesintisiz oyun arayüzünün bağımlısı olmanız gerekiyor çünkü bu değişiklik en yeni geliştirmeyi içeriyor.

 

Pokemon GO APK

En gelişmiş özelliklerle gerçekçi cep canavarı yolculuğunu maceraya atmanın tam zamanı!! En alttaki yeşil indirme düğmesinden Pokemon GO APK’sını indirin ve bu zengin özelliklere sahip oyunu hemen şimdi akıllı telefonunuza yükleyin. Sahte GPS, Sıfır reklam arayüzü ve yasak önleme desteği gibi büyüleyici özelliklerden sadece bir adım uzaktasınız. Üstelik bu oyunu rootlu olsun veya olmasın hemen hemen her Android akıllı telefonda kullanabilirsiniz. Tadını çıkar!!!

 

Yenilikler

Yenilikler

İşte Pokémon GO'daki yenilikler!

- Küçük hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir