Modern Warships apk son sürüm 2024

v0.61.2.8033400

Modern Warships Mod Apk, güçlü silahlarla yapılan battle royale savaşının, gemilerin sizin kontrolünüz altında, sınırsız kişiselleştirme,
Apk İndir
4.1/5 Oylar: 2,387
Geliştirici
Artstorm LLC.
Sürüm
v0.61.2.8033400
Güncelleme
11 Şubat 2023
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
470 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Modern Warships apk son sürüm modunda zaten çeşitli battle royale savaşlarıyla etkileşime girdik. Genellikle, kullanıcılara savaş gemilerinden beklenenden daha fazla zevk alma deneyimi sunan farklı silahlarda yoğun savaşları oynuyoruz. Keşfedilen türün birçok görseli ve kategorisi var. Yine de, kullanıcılara çok yoğun savaşlar için ihtiyaç duyabilecekleri ve çeşitli olasılıkları içerebilecek yükseltilmiş öğelerle ihtiyaç duyuldu. Oyun cephaneliğindeki türlerde milyonlarca ve aynı anda mevcuttur.

Yine de, modern sonsuzluk unsurlarını içeren ve burada heyecan verici bir yolun beklenen simülasyonundan fazlasını sunan alakasız bir şey bulmak zor. Düşmanlarla başa çıkmak, gelişmiş ve geliştirilmiş bir şekilde eğlenceli hale gelir. Vahşi ve çetin savaşların kapsamlı yoğunluğunu sunan battle royale oyunu arayışı burada sona eriyor. Savaş yaşam tarzında gelişmiş katma değerli unsurları kapsayan en fantastik oynanışı detaylandıracağız.

MODERN SAVAŞ GEMİLERİ MOD APK

Modern Warships Apk son sürüm, şiddetli dövüş simülasyonunda çeşitli aktiviteleri ortaya çıkaran bir savaş gemisi oyunudur; rakiplerle ultra düzeyde dövüş ve savaşların tadını çıkaracaksınız. Dünyanın her yerinden, yabancıların arkadaşları, adınızı sıralama listesinde oluşturmak zorundadır. Eylemler, savaşlara uyması için ayrıntılı olarak kapsamlı bir şekilde geliştirilmiş savaş gemilerinden gerçekleşecek. Bu gemiler, benzersiz bir şekilde ciddi saldırılar yapma yeteneğine sahip olan ve ultra yüksek silahları etkinleştirerek üssünüzü koruyan çeşitli modellere ve kişiselleştirme yeteneklerine sahiptir. Güçlü kadronuzu PVP modunda oluşturun ve düşmanları klasik silahlarla kazanın.

Modern Warships Hileli Apk

Modern Warships Apk son sürüm, oyun deposundaki orijinal oyunun alternatif ve değiştirilmiş bir çeşididir. Mevcut öğelerini ultra yüksek bir performans düzeyine yükseltmek ve oynanışı heyecanlandırmak için değiştirdik. Ayrıca, kullanıcıların karşılaştığı yaygın sorunlardan bazılarını çözdük. Para, puan ve anahtar gibi gerekli tüm unsurları sınırsız miktarda etkinleştirdik, böylece kullanıcılar bunları kullanabilir ve özellikleri geliştirmek için gerekli araç ve gereçleri satın alabilir. Yükseltilmiş bir aşama gerçekleştirmek için karakterlerin ve silahların becerilerini ve yoğunluğunu da yükseltebilirsiniz.

Kullanıcılar ayrıca sınırsız puanların yardımıyla oyundaki çeşitli potansiyel seviyelerin kilidini açabilir. Orijinal sürümde kullanıcıları rahatsız eden bazı sorunları da çözdük ve onlara yardımcı olacak politikalardan birkaçını entegre ettik, oyunda görünen her türlü reklamı otomatik olarak engelleyen ve kaldıran reklamsız politikası gibi. Bu sürüm, kullanıcıların onu başka kaynaklardan rootlamalarını gerektirmez ve bu nedenle güvenli ve emniyetli bir oyun ortamı sağlayan antiban ve antivirüs özellikleriyle birlikte gelir.

Özellikler

Şaşırtıcı Grafik görünüm

Modern Warships Apk son sürüm kullanıcıları, oyun öğelerinin grafik gösterimine bakarak çok beğenilecek, bu yüzden gururla daha fazlasını açıklamak istiyoruz. Modern Warships Apk son sürüm, en klasik ve modern ultra HD üç boyutlu grafiklerde tasarlanmıştır, bu da kullanıcılara göz alıcı görseller sunar. Ayrıca, battle royale savaş seviyesi simülasyonu, altyapı ve çevre dahil olmak üzere her yönü ayrıntılı olarak keşfetmenizi sağlar. Ayrıca, alet ve ekipmanların görünümü, onları kolayca ayırt edebilmemiz için kendi anlamında benzersiz ve gerçekçi unsurlar veren en kesin grafiklerde ortaya çıkar.

MODERN SAVAŞ GEMİLERİ MOD APK

Güçlü Gemiler

Modern Warships Apk son sürüm kullanıcıları, onları savaşlarda koruyan ve düşmanlara şiddetli bir şekilde saldıran, gücü ve silahları etkinleştirilen gemileri burada elde eder. Bu gemiler, tam olarak güçlü bombalar ve mermiler atan ordu tankerleri gibi çalışır. Gemiler, oyunda mevcut olan seçenekler arasından seçim yapmanız gereken çeşitli kategorilerde ve işlevlerdedir. Modern Warships Mod Apk, gemilerin 30’dan fazla çeşidini sunar. Her gemi, mod ve tutma işlevlerine yönelik saldırı yaklaşımına göre ayrı ayrı kategorize edilir.

Özelleştirilecek Güçlü Avatarlar

Oyuncular, Modern Warships Mod Apk’ta, belirli yetenek ve güç rol oyunları için çeşitli avatarları seçme seçeneklerine sahipler. Bu avatarlar, oyunla ilgilenen herkes içindir ve güçlerle savaşmanın yeni unsurlarını sağlar. Ayrıca karakterlerin çeşitli görünümlerini ve özelliklerini, performanslarını artırmak için görünümler, renk, silahlar, araçlar, stiller, beceriler, yoğunluk, hız vb. ve daha fazlası gibi bu değiştirilmiş sürümde size sunulan sınırsız parayla özelleştirebilirsiniz.

Çok oyunculu çevrimiçi mod

Modern Warships Mod Apk, vahşi dövüşlerde çeşitli savaş modlarının yer aldığı battle royale savaşının klasik oynanışını sağlayan, oyunun çağdaş geliştirme simülasyonunda gelir. En şaşırtıcı avantajı, dünyanın her yerinden çevrimiçi oyuncularla bu savaşların tadını çıkarabilmeniz veya arkadaşlarınızı takımınıza dahil etmeleri için getirebilmenizdir. Dahası, oyundaki birçok türle dünya çapındaki oyuncuların etkileşiminin keyfini çıkarırsınız. Ayrıca, kullanıcıların ilişkiyi geliştirmeleri için kişisel etkileşim yeteneği sunar.

Canlılık silahları

Modern Warships Apk son sürüm, kullanıcılara çeşitli gemi entegre silahlar ve bireysel oyuncular için düşmanlarını yok etmek için kullanabilecekleri geniş bir cephanelik sunar. Silahlar öyle ki, hepsi farklı ve farklı yeteneklere sahip. Bu silahlar, açıkça gerçekçi unsurlara ve isme dayalıdır ve kullanıcıların benzerlikler bulmasını veya doğru referans için oyundan öğrenmesini sağlar.

MODERN SAVAŞ GEMİLERİ MOD APK

Üssünüzü inşa edin ve düşmanlara saldırın

Burada, oyunda, kendinizi ve arkadaşlarınızı yabancı saldırılardan korumak için farklı kaynaklar kullanarak ve aynı anda düşmanlara saldırmak ve onları ortadan kaldırmak için öğeleri ve mod versiyonunda yükseltmek için parayı yükselterek becerilerinizi geliştirmek için üssünüzü çeşitli biçimlerde inşa etmelisiniz. .

Çözüm

Klasik keşfedilmiş yeni cephanelik çeşitliliği ile en gelişmiş battle royale seviyesinin keyfini çıkarmak için Modern Warship Mod Apk’yi indirin ve değiştirilmiş varyantta bulunmaları nedeniyle her biçimde yükseltildi. Böylece içine daldığınız kadar tadını çıkarabilirsiniz. Saldırı modunda etkinleştirilen ordu tankerleri gibi savaş kapasitesine sahip çeşitli seviyelerdeki gemileri özgürce keşfedin ve size çok daha fazla koruma ve her ayrıntılı formatta oyunun her özelleştirme konaklamasını sunar. Rekabetçi rotada arkadaşlarımız ve yabancılarla çevrimiçi çok oyunculu savaş tasarımının tadını çıkarabiliriz.

 

Yenilikler

  • MOD Menüsü
  • Sınırsız cephane
  • Hasar Çarpanı
  • Savunma Çarpanı

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir