Mobile Legends Bang Bang Apk İndir 2023 para hileli

1.7.8.7721

Gerçek insan rakiplere karşı yepyeni bir 5v5 MOBA heyecanına arkadaşlarınla birlikte ortak ol! Favori kahramanını seç ve arkadaşlarınla birlikte mükemmel takımını oluştur. 10 saniyelik eşleşmeler ve 10 dakikalık savaşlarla takımını zirveye taşı. Bilgisayardaki MOBA ve aksiyon oyunlarındaki koridorlar, ormancılık, kule saldırıları, takım savaşları gibi tüm her şey parmaklarının ucunda! Mobil E-spor'da kendini burada geliştir! Mobile Legends: Bang Bang, tam aradığın bir mobil MOBA oyunu. Takımını oluştur ve düşmanları savaş alanına gömerek nihai zafere ulaş! En yeni mobil MOBA eğlencesi seni bekliyor!
Apk İndir
4.6/5 Oylar: 3,763
Geliştirici
Moonton
Sürüm
1.7.8.7721
Güncelleme
10 Ağustos 2022
Gereksinimler
Android 4.1
Boyut
120 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Mobile Legends Bang Bang Apk, kapsamlı öğe zenginliği ve son derece güçlü düşmanlara ve canavarlara karşı birleşik savaş taktikleri ile oyuncuların kalbine nüfuz eden oyun. Tehlike ve şaşkınlığın farklı tarzlarda ve Magnus’ta her zaman ortaya çıkabilen bir kombinasyon olduğu bir simülasyon dünyası. Eskiden basit eğlence olan şey, şimdi süper heyecan verici bir tehlikeler dünyasına dönüştü.

Canlı seçenekleri birleştiren simüle edilmiş öğeler dünyasında sizinki gibi takımlara karşı özel 5v5 savaşlarına dalın. Dünyadaki sıralama lider tablosunu oluşturan korkunç savaşlar. Oyun, tamamlamanız ve keşfetmeniz için heyecan verici görevlerle gelen canlı haritalar sunar, bunları ekibiniz veya rastgele yabancıların oluşturduğu ekibinizle tamamlar.

Mobile Legends Bang Bang Apk, kaynağında inanılmaz olan ve eşsiz zenginleştirilmiş işlevler sunan bir oyundur. Oyuna girdiğiniz anda, aynı amaca yönelik bireylerden oluşan bir ekiple eşleşeceksiniz. Dünyanın farklı yerlerinden diğer takımlara karşı savaşmak, silahlı gösteriler yapmak, görevleri tamamlamak ve farklı arazi simülasyonlarında rakibi yenmek için heyecan verici ödüller kazanmak.

Popüler uluslararası mangalar, şiddetli savaşlarda size karşı katılacak ve kullanıcılara sesli sohbet ve diğer formlar aracılığıyla diğer insanlarla etkileşim kurmak için mükemmel bir arayüz sunuyor. Gladiator, Mage, runner vb. gibi yüzlerce mevcut karakter arasından popüler karakter seçenekleri, düşmanları, iyileştirici ortakları vb. atlatan son derece heyecan verici ve benzersiz hareketler, oynamak için farklı roller,

Mobile Legends Bang Bang Apk

Mobile Legends Bang Bang Apk, geliştirilmiş oyun öğelerinin ve özelliklerinin keyfini çıkarmak için etik hileler ve bir hile menüsü sunan orijinal sürümün otantik ve klasik varyantlarından biridir. Yükseltilmiş araçların, becerilerin ve karakterlerin keyfini çıkarmak için sınırsız para ve madeni para. Mod versiyonu zaten ücretsiz alışveriş ve kilidi açılmış araçlar ile yıkılabilir karakterler sunuyor. Maphack, Drone görünümü, ATK hızı, hızlı koşu ve kilitsiz amblemin keyfini çıkarın.

Bu saldırıya uğramış formda, çeşitli kilidi açılmış aksesuarlar ve kilidi açılmış görünümler alacaksınız. Her türlü reklam engellenir ve oyundan kaldırılır. Kurulum sırasında herhangi bir köklendirme gerekmez ve bu nedenle, rahatsız etmeden daha iyi oyun oynamayı sağlamak için antiban ve antiviral özellikler sunar. Sık yapılan saldırılar ve özelliklerle en gelişmiş sürümün keyfini çıkarın.

Özellikler

Mobile Legends Bang Bang Apk, kullanıcılara canavarlara ve güçlü mangalara karşı destansı bir yok edilebilir savaş oyunu sağlamak için heyecan verici işlevler ve özellikler sunar. Kendinizi içine çekmek için kusursuz işlevler;

5’e 5 özel olarak tasarlanmış savaşlar

Oyun, oyunculara güçlü uluslararası mangalara ve takımlara karşı özel olarak tasarlanmış vahşi savaşlar sunuyor. Yerleşik popüler ekipler, mangalarınıza karşı savaşır ve savaşların yoğunluğunu artıracaktır. Destansı özellikler öğesiyle 5vs5 savaşlarda düşmanlara karşı daha iyi tasarlanmış savaşlar. Çeşitli silahlar, destansı hareketler, savaş malzemeleri ve teçhizat, skor tablosunda yerinizi belirlemenize yardımcı olur. Yolunuza çıkanları yenmek için gruptaki karakterlerinizle ve takımlarınızla şık bir şekilde savaşın. Yolculuğunuz, gelişmiş savaşları desteklemek için yeterince uzun ve çeşitli unsurlarla olacak.

Uluslararası ekiplerle çevrimiçi etkileşim

Mobile Legends Bang Bang Apk, kullanıcılara düşmanlara ve yabancı ekibinize karşı en gelişmiş etkileşim biçimini sunar. Ateşli canavar karakterler ve ekibinizdeki 5 kişi ile savaş savaşı dünyasına dalın. Düşmanlarla verimli bir şekilde başa çıkmak için ortakları canlandırmada işbirlikçi ve yardımcı olun. Popüler uluslararası takımlar oyuna daha fazla ilgi gösterecek; Dünyanın farklı yerlerinden güçlü rakiplere karşı geliştirilmiş oyunu keşfedeceksiniz. Seçiminiz sonucu getirecek ve böylece etkili olanları yapacaktır. Arkadaşlıklar geliştirmek için sesli sohbet ve diğer seçenekler aracılığıyla kullanıcılarla etkileşim kurun.

Birleştirilmiş savaşları keşfetmek için anında eşleşme kriterleri

Mobile Legends Bang Bang Apk, kullanıcıları farklı bir seviyeye getirdiği için hiçbir anlamda kolay değil. Üstün karakter seçiminizle, bir takım oluşturmak ve savaşlarda savaşmak için ortaklarınızı bulacaksınız. Oyuna girdiğiniz anda karakteriniz saniyeler içerisinde partnerlerinizle anında eşleşecektir. Yolda çeşitli silahlar ve donanımlı araçlarla etkileşimlerinizi gerçekleştirin ve savaşlara dalın. Savaşlar, kullanıcılara savaşlara sakin bir ilgi sunan tasarım ve grafiklerde ikoniktir.

Yoğun savaşlar için seçebileceğiniz yüzlerce güçlü karakter

Mobile Legends Bang Bang Apk, kullanıcılara uluslararası izleyicilere karşı tasarlanmış savaşlar sunan olağanüstü bir oyundur. Uluslararası takımlara karşı ortaklarınızla seçip oynayabileceğiniz yüzlerce karakter. Popüler rakipler, savaş dövüşlerini geliştirecek ve yolda size teşvik edilmiş bir neşe sunacak. Miya, Balmond, Saber, Alice, Naina, vb. gibi son derece popüler olanlar, oyun oynamaya değer veren benzersiz tasarlanmış karakterler ve becerilerle birlikte gelir. Düşmanları stil ile savuşturmak için sınıf hamleleri, cesur yöntemlerle saldırılar, zıplama, rakiplerinize yardım etme ve düşmanları yenme.

Görevleri besleyen keşfedilebilir haritalar

Mobile Legends Bang Bang Apk, savaş dövüşlerinde heyecan verici oyun oynama yöntemlerine sahiptir. Oyun, çeşitli ayrıntılara sahip klasik haritalar sunar; burada, heyecan verici ödüller kazanmak ve tamamlamak için verilen heyecan verici görevler olacak. Çevrimiçi ortaklarınızla, oyunu bir sonraki seviyeye taşıyabilir ve çeşitli düşmanlar ve canavarlarla uğraşmanın heyecan verici görevlerine dalabilirsiniz.

Özellikler:

1. Klasik MOBA Haritaları & 5v5 Savaşlar
Gerçek rakiplere karşı gerçek zamanlı 5v5 savaşlar. Düşmanın kulesini yıkmak için 3 koridorda mücadeleni ver! 4 adet orman bölgesi, 18 adet savunma kulesi ve efsanevi 2 Vahşi Boss. Klasik MOBA haritalarının yenilenmiş hali burada!

2. Takım Çalışması ve Strateji
Hasarları savuştur, düşman üzerinde kontrol etkileri uygula ve takım arkadaşlarına HP bas! Tank, Savaşçı, Büyücü, Nişancı, Suikastçı ve Destek kahramanlarından birini seçerek takımını oluştur ve zafer için savaş. Her geçen gün oyuna eklenen onlarca kahraman ve yüzlercesi arasından favorini bul!

3. Adil Savaşlarla Takımını Zafere Taşı
Klasik MOBA’larda olduğu gibi herhangi bir ücret ödemeden oyna! Bu adil ve dengeli platformdaki yoğun rekabeti kazanmak için ihtiyacın olan tek şey beceri ve strateji! “Kazanmak için Öde” yerine “Kazanmak için Oyna”.

4. Basit Kontroller & Kolay Ustalaşma
Soldaki sanal bir joystick ve sağdaki beceri tuşları ile bir usta olmak için ihtiyacın olan tek şey 2 parmak! Oto kilitleme ve hedef belirleme ile bir mobilde oynayabileceğin en kolay MOBA deneyiminin keyfini çıkar! Basit kontroller ile savaşın heyecanını doruklarda yaşa!

5. 10 saniyelik Eşleşmeler, 10 Dakikalık Maçlar
Eşleşmeler sadece 10 saniye alır ve savaşlar 10 dakika sürer. Oyunlar uzadıkça savaşların şiddeti de artar. Kolayca minyon kesme ve hızlıca ekipman satın alma deneyimi sadece burada! Herhangi bir yerde, herhangi bir alanda ve herhangi bir zamanda destansı mobil MOBA deneyimi yalnızca bir cep telefonu uzağında!

6. Akıllı Çevrimdışı Yapay Zeka Yardımı
Çoğu MOBA’da internet kesilmesi, takım arkadaşlarınızı yarı yolda bırakmak anlamına gelir. Ancak Mobile Legends: Bang Bang’deki stabil ağ sayesinde bağlantın kopsa bile saniyeler içerisinde geri bağlanıp savaşa kaldığın yerden devam edebilirsin! Çevrimdışı kalındığı o süre boyunca 5v4 durumunun önüne geçmek için akıllı yapay zekamız takımına eşlik edecek!

 

Yenilikler

Yenilikler

1. Yeni Kahraman: Asil Paragöz - Fredrinn, farklı yetenek kombolarıyla çeşitli saldırılar yapabilen bir tank/savaşçı.
2. Yeni Etkinlik: MLBB X Kung Fu Panda iş birliği geliyor! Kung Fu Panda serisine özel kostümler kazanma şansı için etkinlikteki yerini al.
3. Yeni Mod: Kahramanların sadece kendi becerilerini kullanmak zorunda olmadığı yeni Aksiyon modu "Ortaya Karışık" şimdi mevcut!

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir