Minecraft APK son sürüm indir

1.21.10.24

Minecraft Pocket Edition Hile Apk Kullanımı Minecraft Pocket Edition hileli apk'da tüm kilitli özelliklere erişebilirsiniz, silahlara yüksek hasar ekleyebilirsiniz ve ölümsüz olabilirsiniz. Oyuna girdikten sonra sol üst köşedeki yuvarlak ikona dokunarak açılan menüden hileleri aktif edebilirsiniz.
Apk İndir
4.8/5 Oylar: 5,242
Geliştirici
Mojang
Sürüm
1.21.10.24
Güncelleme
21 Haziran 2024
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
213 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Aksiyon dolu simülasyon oyunları, en fazla ödeme yapan kişi tarafından oynanan en çok kabul gören türlerdir. Gelişmiş görseller, adrenalin artışı, özel efektler ve keşif, popülaritesinin arkasındaki birkaç nedendir. En yüksek grafik kalitesine sahip böyle maceralı bir oyun Minecraft. Bu yüzden bugün burada size bu oyun hakkında tam bilgi vereceğiz ve ayrıca bol ek avantajlar için bu eğlenceli oyunun değiştirilmiş versiyonunu da sağlayacağız – Minecraft APK. Eğlenceye hazır olun!!! Minecraft, oyunculara oyunu kendi seçimleriyle oynama özgürlüğü veren yetenekli bir arcade oyunudur. Bu özellik muhtemelen oyuncuların olaylara daha akıllı bir yaklaşıma sahip olmalarına yardımcı olur. Ayrıca çok çeşitli zorluklar, oyun modları, özel efektler sunar. Böylece,

Minecraft MOD APK

Dünyanın en sevilen oyunu – Minecraft

Oyun deneyimlerini hayal güçlerine göre kişiselleştirmek isteyen tüm yaratıcı oyuncular için Minecraft mükemmel bir atari oyunudur. Minecraft, sanal haritaları ve gerçekçi hareketleriyle ekranınızda devasa bir oyun dünyası sunuyor. Kasım 2011’de piyasaya sürüldü, Mojang tarafından geliştirildi ve yayınlandı ve şimdiye kadar dünya çapında milyonlarca güvenen oyuncuyu tamamladı. Oyun, şüphesiz çoklu oyun modları ve çok yönlü işlevleriyle sizi heyecanlandıracak. Ayrıca, hem çevrimiçi hem de çevrimdışı (internet olmadan) oynanabilir. Böylece, harika bir internet bağlantınız olsa da olmasa da, oynarken asla sıkılmayacaksınız. Oyunu daha da heyecanlı hale getirmek için, tek bir platformda arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz ve sohbet edebileceğiniz çok oyunculu bir oyun modu sunar.

Minecraft APK’da bulunan klasik modlar

Hayatta Kalma Modu – Bu modda, oyuncuların kaynakları ve envanterleri toplaması, bloklar oluşturması ve bir şeyler inşa etmesi gerekir. Bu model ayrıca, çetelerin saldırıları ve boğulma, yanma, boğulma, açlıktan ölme vb. gibi belirli olaylar tarafından tüketilen bir sağlık çubuğuna sahiptir. Yani burada daha fazla puan kazanmak ve bu zorlu koşulda kazanmak için daha fazla hayatta kalmanız gerekir.

Hardcore Modu – Bu, en zor ayara kilitlenen ve aynı zamanda “kalıcı ölüme” sahip olan bir hayatta kalma modunun bir çeşididir. Minecraft’ta bulunan en zorlu modlardan biridir, Minecraft yolculuğunuza başladıktan sonra bunu denemelisiniz.

Yaratıcı Mod – Adından da anlaşılacağı gibi, bu mod oyuncuların kaynaklara ve envanterlere erişime izin vererek benzersiz dünyalarını yaratmalarını sağlar. Ayrıca, oyuncuları herhangi bir hasardan etkilenmez. Yani bu temelde, hem yaratıcı hem de can alıcı olduğunuz istediğiniz moddur. Zevk almak!!!

Minecraft MOD APK

Macera Modu – Macera modu, Minecraft oyunundaki en sevilen modlardan biridir. Özel haritaları ve maceraları deneyimlemenizi sağlar. Oyuncuların, komut dosyası komutları aracılığıyla öğeler elde etmesi ve oyuncularla etkileşimi genişletmesi gerekir. Kulağa ilginç geliyor, değil mi?

Seyirci Modu – Bu, oyuncuların doğrudan etkileşime girmeden oyunu izlemesini sağlar. Oyuncuların herhangi bir envanteri yoktur, ancak diğer oyunculara aktarabilir ve onların bakış açısından görebilirler. Yani temel oyunun yanı sıra rakiplerinizin yeni gizli numaralarını ve hareketlerini öğrenmek için bu modu oynayabilirsiniz.

Çok oyunculu mod – Minecraft’ın en çok arzu edilen özelliği, doğrudan oyundan oyuna çok oyunculu, LAN oyunu ve sunucular aracılığıyla arkadaşlarınızla karşılıklı olarak oynayabilmenizdir. Oyuncuların yerel olarak birbirine bağlı bilgisayarlarda bir oyun dünyasına katılmalarını sağlar. Mojang ayrıca Minecraft çok oyunculu modunu oyuncular için daha kolay ve daha güvenli hale getiren Minecraft Realms barındırma hizmetini kurdu. Macera dünyasını inşa etmeye ve keşfetmeye hazırsanız, hemen şimdi deneyin. Ancak önce satın almadan önce Minecraft’ın aşağıda belirtilen sürümünü kontrol edin. Sürpriz zamanı!!

Zengin özelliklere sahip ücretsiz Minecraft APK

Minecraft, aylık 126 milyondan fazla kullanıcısıyla tüm zamanların en çok satan video oyunudur. Taşları, suyu, lavları, ağaçları vb. temsil eden bloklardan oluşan büyüleyici üç boyutlu bir dünyadır. Ancak bu oyunun tek bir indirme için 300,00 INR’nin üzerinde maliyeti olduğundan satın alma koşulu ve sınırlı kaynaklar bir mücadele olabilir. Ve bu krizin çözümü Minecraft APK’dir. Aynı grafik kalitesine ancak gelişmiş özelliklere sahip oyunun değiştirilmiş bir versiyonudur. Minecraft APK’yı oynamak ücretsizdir ve kilidi açılmış görünümler, kilidi açılmış envanter, maksimum puan ve bunun gibi birçok özel avantaj sunar. Öyleyse hemen indirin ve maceralı dünyayı dolaşın.

Kilidi Açılmış Tüm Premium Görünümleri Deneyimleyin

Cilt, bir oyuncuya veya çeteye yerleştirilen dokuları ifade eder ve oyundaki karakterin yüzey alanı olarak işlev görür. Minecraft APK, oyunculara tek bir kuruş harcamadan özelleştirilmiş ve keyifli bir oyun deneyimi sunmak için kilidi açılmış tüm premium görünümleri sunar. Resmi sürümü indirirseniz, her cilt için yüzlerce Hint rupisi ödemeniz gerekecek, oysa burada tek bir kuruş harcamadan hepsinin tadını çıkarabilirsiniz.

Minecraft MOD APK

Maksimum Envanter Boyutuna sahip sürüm

Envanter, bir oyuncunun mevcut öğeleri yönetmek için kullandığı menüyü ifade eder. Minecraft temel olarak envanterde 4 zırh yuvası, 27 depolama yuvası ve dokuz kısayol tuşu yuvasından oluşur. Hayatta kalmak için tüm blokları ve öğeleri içerir. Minecraft APK, her seferinde oyuna dahil olmanızı sağlamak için size maksimum envanter boyutu veren tek değişikliktir. Hemen indirin!!!

Silahlarla Tek Vuruşta Öldürme

Minecraft karmaşık bir android oyunudur ve Oyuncuların seviyeleri kazanmak için zombileri sürekli yumruklamaları ve öldürmeleri gerekir. Genellikle, çetelere veya zombilere her vurduğunuzda bir sağlık puanı kaybedersiniz. Ancak burada değiştirilmiş versiyonda, tek vuruşta öldürme özelliği ile, oyunda uzun vadede hayatta kalmayı garanti eden sağlık kaybetmeden tüm zombileri tek vuruşta öldürebilirsiniz. Minecraft APK’teki her oyuncunun en çok arzulanan özelliğidir.

Minecraft APK Ücretsiz Maksimum puanlı oyun

Bu oyunda aksiyonları gerçekleştirdikçe puanlar kazanıyorsunuz. Ayrıca oyuncuların listesini ve puanlarını izleyen ve belirleyen Skor Tablosunu da göreceksiniz. İşte burada, Minecraft APK, maksimum puan özelliğine izin verir, bu nedenle, isteğinize göre yüksek puanlar görüntüleyebilir ve bu numara ile oyunda tüm arkadaşlarınızı şaşırtabilirsiniz.

Yok Edilemez Araçların Keyfini Çıkarın

Balta, çapa, kürek, tarak gibi araçlar, bilgi edinmeye, elle elde edilemeyen kaynakları toplamaya ve nadir eylemleri gerçekleştirmeye yardımcı olduğu için Minecraft’ın çok önemli bir parçasıdır. Böylece araçlar daha hızlı ve daha verimli çalışmaya yardımcı olur. Ancak bu aletlerin dayanıklılığı, kullandığınızda zarar gördükleri veya kırıldıkları için çok kısadır. Bu nedenle Minecraft APK, kırılmaz araçlar getirdi. Bu nedenle, bu araçları ne kadar kullanırsanız kullanın, zarar görmeleri veya kırılmaları mümkün değildir.

Minecraft MOD APK

Çözüm

Minecraft temel olarak bir şeyler inşa etmek için bloklar oluşturmak, toplamak, kırmak ve düzenlemekle ilgilidir. Ve hiçbir şey, herhangi bir alan kurulumu olmadan tüm bunları özelleştirilmiş ekran alanınızda gerçekleştirmekten daha keyifli olamaz. Eğlenirken yeteneklerinizi sergilemek ve kullanmak için herhangi bir platform arıyorsanız Minecraft APK’a katılın. Size ücretsiz olarak sunduğumuz tam bir premium sürümdür. Öyleyse hemen indirin ve Minecraft APK ile hayalinizdeki dünyayı madenciliğe ve oluşturmaya başlayın.

 

Yenilikler

 • MOD Bilgisi?

  • MOD Menüsü
  • Kilitli değil
  • Ölümsüz
  • Bir vuruş
  • Yüksek atlayış
  • Uçmak
  • Ve Daha Birçok Özellik

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir