Mech Arena apk indir son sürüm 2023 para hileli

2.15.02

Mech Arena Mod Apk mech'leri, bu mod versiyonunda robotik tasarımların karakterlerinde canlılık ve tam yükseltme ve ücretsiz kilit açma ile oyun yüklü
Apk İndir
3.7/5 Oylar: 4,523
Geliştirici
Plarium Global Ltd.
Sürüm
2.15.02
Güncelleme
23 Ekim 2022
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
140 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Mech Arena apk W, dünyanın her yerinden insanlarla en üst düzeyde etkileşimi sunan çevrimiçi çok oyunculu mod entegrasyonu ile kapsamlı bir şekilde battle royale savaşına odaklanan oyun dünyasının yoğunluğuyla şimdiden etkileşime girdi. Ancak, derinlemesine bakarsak, sadakatleri nedeniyle bu kadar çok rekabet içindeyken uzun süre hiçbir yeni unsurun entegre edilmediğini çabucak keşfedeceğiz. Bizim tarafımızdan son derece keyif alıyorlar ve bu tür bir popülerlik, çoğu oyunun rekabet çağında elde etmesi imkansız.

Bildiğimiz gibi, internet fakülteleri ile birlikte teknoloji gün geçtikçe gelişiyor, bu nedenle geliştiricilerin özellikleri ve oynanışı keskin bir şekilde geliştirmesi gerekiyor, böylece kullanıcılar oyuna sadık kalmak için sürekli olarak gayret geliştiriyorlar. Gelişme, esas olarak grafik gösterimde, gün geçtikçe sörf yapıyor,

Makine Arenası MOD APK

Ayrıca, kullanıcılara mümkün olan maksimum teknik geliştirmeyi sunan ve çevrimiçi çok oyunculu etkileşim ile PVP modunda battle royale sunan bir oyun geliştirdik. Bireysel kimlik seçimi ile her yerden arkadaşlarınızı getirebileceğiniz ve onlarla ekibinizle en yoğun 5V5 savaşlarının tadını çıkarabileceğiniz ve rakiplerinizi savuşturabileceğiniz, burada önemli gelişme, karakter biçimindeki Robotik entegrasyonu olarak adlandırılabilir. Belirli becerilere ve araçlara sahip güçlü Robotlar, çeşitli menzillerdeki silahların çeşitli canlılığı, her gerçekçi türden silahlar ve engin oyunda keşfedilecek daha fazlasıyla rol oynamak ve birkaçına saldırmak için burada.

Mech Arena Apk

Mech Arena Apk I, orijinal oyunun alternatif ve değiştirilmiş bir çeşididir. Mevcut özellikleri geliştirdik ve birkaç performans yükseltme etkinliği ekledik. Ayrıca, orijinal oyunda kullanıcıların karşılaştığı bazı yaygın sorguları da sıraladık. Kullanıcılara sınırsız miktarda para, puan ve değerli taşlar sağlıyoruz, bunlar sınırsızca kullanabileceğiniz ve oyundaki mevcut tüm öğeleri yükseltebileceğiniz ve daha iyi aktivite performansı için oyundaki ekipman ve araçları mağazadan satın alabileceğiniz.

Ayrıca, hareket halindeyken heyecan verici eğlenceniz için birden fazla ilerleme seviyesinin kilidinin açılmasını sağlıyor ve oyundaki politikalara entegre edilmiş tıraş sorununu çözüyoruz. Birincisi, değiştirilmiş sürümün kendisinin ortalama oyun içinde görünen tüm reklamları engellediği ve kaldırdığı reklamsız politikadır. Bu sürüm aynı zamanda’ Kullanıcıların onu diğer kaynaklardan köklendirmesini gerektirmez. Kullanıcıların çentik düzeyindeki deneyimi için güvenli ve güvenli bir oyun ortamı sağlayarak oyundaki antiban ve antivirüs özelliklerini etkinleştirir.

Makine Arenası MOD APK

Özellikler

Şaşırtıcı simülasyon ve grafikler

Mech Arena Apk’nin oynanışı, en şaşırtıcı ultra Hd üç boyutlu grafikleri ve göz kamaştırıcı kızılötesi ve çevre görsellerini sunan teknolojik gelişimin en modern unsurlarıyla sıkı bir şekilde tasarlanmıştır. Simülasyon, kullanıcılara gerçek dünya deneyimini coşkuyla sağlayan tüm görünüm öğelerine yapılır. Arayüz nispeten kolaydır, çünkü yalnızca gerekli seçenekleri içerir ve bunları oyunun ihtiyacına göre değiştirerek isteklerinize göre ayarlamanıza olanak tanır.

Robotik Karakterler

Mech Arena Apk, modifiye edilmiş versiyonda bulunan sınırsız puanlarla kolayca seçebileceğiniz Battle Royale savaşını Karakterlerde sunuyor. Bu karakterler, kapsamlı bir şekilde yetenekli olan ve düşmanlarla savaşmak için bireysel beceriler izleyen Robot formlarında etkinleştirilir. Teknik becerilerin daha fazla yükseltilmesine, performanslarını daha da iyi hale getirmelerine izin verilir. Oyun modlarında PVP savaşlarında çeşitli seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz.

5V5 Gerçekçi tasarlanmış savaşlar

Mech Arena Apk’nin en yoğun ve sevilen modu, kadronuzdan beş oyuncu dahil olmak üzere 5V5 savaşlarıdır. Gerçekleşecek olan şiddetli savaş gemisinde yer almak için arkadaşlarınız veya dünyanın herhangi bir yerinden rastgele bir yabancı olabilirler. Karakterlere ve becerilerine benzersiz bir güç veren çeşitli kategorilerdeki güçlü silahlar ve cephanelik ile düşmanları kolayca savuşturabilir ve rütbenizi puanlayabilirsiniz.

 

Mech Crafting ve savunma kalkanları

Oyun, kullanıcılara en gelişmiş savunma ve saldırı tekniğini ve birinci sınıf koruma sunan kalkan dağıtımını sunar. Sıçrama jetleri, güç kalkanları, bozucular, mayınlar ve diğer işlevler, karakterin hayatta kalması için beklenmedik savunma malzemelerine yardımcı olur. Bunları ihtiyaçlarınıza göre ciddi şekilde özelleştirebilirsiniz.

Haritalar koleksiyonu

Mech Arena Apk, standart oynanışa çok daha fazla destek sunan senaryo dünyasında kullanıcıların ihtiyaç duydukları kaynakları bulmalarına yardımcı olmak için çeşitli haritalar sağlar. Bu haritalar, her birinin tek bir yöne odaklandığı canlılıkta. Yine de, bunları bir araya getirme ve ihtiyaç duyduğunuz oyunun bir karışımını elde etme yeteneği sunarlar, böylece tek seferde çeşitli şeyler bulabilir ve oyunla kolayca başa çıkabilirsiniz. Seçenekler, arayüzde kolaylıkla sağlanır ve kullanıcıların bu işlevleri keşfetmesini ve ihtiyaca göre uygulamasını kolaylaştırır.

Büyük cephane çeşitliliğine sahip çok oyunculu

Mech Arena Apk, battle royale’in mevcut unsurlarını ve kullanıcıların birden fazla çevrimiçi oyuncuyla kolayca etkileşime girip oynayabileceği ek özelliklerin en son entegrasyonunu kapsar; arkadaşlarınız veya rastgele yabancılar olabilirler. Ayrıca şanslı oyuncularla bağlantı kurabilir ve başkalarını etkilemek için dünya sıralamasında sert oynayarak sıralamanızı puanlayabilirsiniz. Oyun ayrıca saldırı ve savunma için çeşitli gerçekçi silahlar ve araçlar sunar. Atış dürbünleri, standart araç ve gereçler, av tüfekleri, keskin nişancılar vb., her şey mevcut ve bunları bir sonraki performans düzeyine yükseltme fizibilitesi.

 

Çözüm

Çevrimiçi çarpan modunda en şaşırtıcı şekilde tasarlanmış robotik içeren battle royale savaşını indirin ve keyfini çıkarın. En güçlü 5V5 savaşlarında dünya çapındaki oyuncularla etkileşime girebilirsiniz. Modifiye edilmiş versiyonun sınırsız para, madeni para ve mücevher sağlayan gerçekçi unsurlarına dayanan canlılıkta çeşitli silahlar ve toplar. Modifikasyonda sunulan teknolojinin çeşitli durum iyileştirmeleri ile komutanızdaki etkinliklerin ve araçların gelişmiş performansının keyfini çıkarın.

 

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir