LINE Apk indir (Premium Kilitsiz)

14.6.1

LINE yalnızca mesajlaşmanın değil, aynı zamanda ücretsiz sesli ve görüntülü aramaların keyfini bulunduğunuz her yerde çıkarmanızı sağlayarak iletişimi küresel anlamda yeniden şekillendiriyor. LINE’ı tüm dünyada mobil cihazlar, masaüstü bilgisayarlar ve Wear OS cihazlarında kullanabilirsiniz. LINE’ı indirerek 52 ülkede bir numara olmasını ve dünya çapında bilinmesini sağlayan sebepleri keşfedin.
Apk İndir
4.6/5 Oylar: 3,863
Geliştirici
LINE Corporation
Sürüm
14.6.1
Güncelleme
24 Nisan 2024
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
266 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

LINE APK Sosyal medyanın önemli bir yer tuttuğu internet dünyasında, insanları masaya getirmek için etkileşimin ortak felsefe olduğunu biliyoruz ve bu FaceBook, Instagram, Telegram, Whatsapp, Tinder gibi çeşitli popüler uygulamalar tarafından yapılıyor. , Reddit, Skype, vb. Bu nedenle, dünya çapındaki insanlarla serbestçe ve kolaylıkla etkileşim kurmak için artık bir şeye el atmak çok kolay. Ayrıca, çeşitli kullanılabilirlik senaryolarında etkileşim ve eğlence sunan bu tür uygulamalarda etkinleştirilen çok sayıda öğe ve özellik olduğunda. Milyarlarca kullanıcısı olan uygulamalar var, bu da artık canlı işlevler sunan arayüzdeki adımları izleyerek gezegendeki herhangi biriyle etkileşim kurabileceğimiz anlamına geliyor.

 

HAT MOD APK

LINE APK ayrıca, kullanıcılara aramalara, metinlere, mesajlara ve etrafta olan her şeyin zaman çizelgelerine dayalı olarak dünyayla ücretsiz etkileşim sunan bu tür bir sosyal medya uygulamasıdır. LINE APK UYGULAMASI, dünya çapındaki insanlarla birden çok düzeyde birleşik etkileşimi erişilebilir modda hiçbir ücret ödemeden entegre eden arayüzde keşfedilecek en heyecan verici özelliklerle birlikte gelir.

Uygulamadaki herhangi biriyle sesli ve görüntülü görüşme yapabilir veya etkileşimi artırmak için her iki formatta da grup görüşmeleri yapabilirsiniz. Herkesle uçtan uca şifrelenmiş mesajlar ve sohbetler, uygulamadaki kullanıcılarla fotoğraf, video, resim, konum ve daha fazlasını paylaşın. Rastgele şeyler için tek amaçlı ilgili Mae grupları. Spontan etkinliklerin zaman çizelgesini yükleyin ve özelleştirme arayüzü, diğer uygulamalarla entegrasyon ve keşfedilecek çok şey yapın.

 

 

LINE APK

LINE APK, aynı uygulamanın gelişmiş özelliklerini keşfetmeniz için burada sunulan orijinal uygulamanın alternatif ve değiştirilmiş bir çeşididir. Kilidi açılmış tüm premium özellikleri sizin için buraya getirdik; evet, pro sürümde etkileşimin ilerletildiği premium sürümün keyfini ücretsiz olarak çıkarabilirsiniz. Potansiyel için gelişmiş kullanım için uygulamadaki premium özelliklerin keyfini çıkarmak için cebinizden bir kuruş bile ödemenize gerek yok.

Bu tür diğer uygulamalarda karşılaştığımız sorguları, akışta kesinti olmaması için tüm reklamların uygulamadan kaldırıldığı ve engellendiği reklam engelleme dahil olmak üzere çeşitli politikaların entegrasyonu ile çözdük. Sürüm, kullanıcıların onu başka kaynaklardan rootlamalarını gerektirmez ve güvenli ve emniyetli bir ortam için uygulamada antiban ve antivirüs özelliklerini sunar,

 

Sesli ve görüntülü formatta ücretsiz arama yapın.

LINE APK, kullanıcılara arayüzde sesli ve görüntülü arama yapma olanağı sunar. Sevdiklerinizle nerede olurlarsa olsunlar ücretsiz olarak uygulamadan etkileşim kurabilirsiniz. Her iki formatta da ücretsiz olarak uluslararası arama yapabilirsiniz. Gelişmiş formda sınırsız süre ve herkes için daha iyi veri bağlantısı için ultra HD görüntülü aramalar yapın.

 

HAT MOD APK

Mesajlar ve sohbetler etkileşimi

Ayrıca arayüzdeki sohbetlerin formatı ve mesajlar aracılığıyla sevdiklerinizle etkileşim kurabilirsiniz. Herhangi bir kısıtlama olmadan herhangi bir kişiyle veya birden fazla kullanıcıyla aynı anda herhangi bir kaos olmadan sohbet ederek bağlantının keyfini çıkarın. Herkes farklı görünecek, bu yüzden rastgele mesajlarda herhangi birini yapmayı seçin.

 

Fotoğrafları, videoları, görüntüleri ve daha fazlasını paylaşın

Kolaylıkla fotoğraf, video, resim ve daha fazlasını platformdaki diğer kişilerle paylaşabilirsiniz. Hd fotoğrafları seçmek ve herkesle paylaşmak için basit arayüz, premium sınırsız video ve ses kayıtlarında. Canlı konumları platformdaki herkesle paylaşmak için LINE APK’yı da kullanabilirsiniz, bu da entegrasyon yoluyla sörf yapmayı da sağlayacaktır.

 

Zaman çizelgeleri güncellemeleri

LINE APK’da, ne yapıyorsanız yapın zaman çizelgesini güncelleyebilir, zaman çizelgenizde paylaşabilir ve sevdikleriniz isterlerse çok şey keşfetmeniz için size mesaj gönderecekler. Aynı zamanda başkalarını etkilemek için favori alıntılarınız, motivasyonel, kısa videolar, ses, metinler ve keşfedilecek çok şey gibi her şeyi zaman çizelgelerinizde paylaşabilirsiniz.

 

Grup görüntülü görüşmeleri

Tüm sevdiklerinizi getirebileceğiniz LINE APK’da grup görüntülü görüşme yapabilirsiniz. Onlarla konuşurken ne yaptıklarını görebiliriz; görüntülü görüşme kalitesi mükemmel HD formatındadır, bu nedenle etkileşimin keyfini çıkarmanız için en küçük ayrıntılar görünür.

 

Kullanıcılarla gruplar oluşturun.

LINE APK’da, belirli bir amaca bağlı kalmak için listenizden birçok kullanıcı eklemek için gruplar oluşturabilirsiniz. Bilgi paylaşımının olası kullanımını veya aynı şekilde eğlenceli hale getirmek için herkes herhangi bir bilgiyi resim, video, ses, konum veya sohbet biçiminde paylaşabilir. Bu fizibilite, herkesin aynı platformda birlikte etkileşimde bulunmasını sağlar

 

PC ile otomatik senkronizasyon

LINE APK ayrıca kullanıcıların masaüstündeki arayüzün keyfini çıkarmasına olanak tanır çünkü düz, daha büyük ekranda tüm olasılıkların keyfini çıkarabilmeniz için masaüstüyle otomatik senkronizasyon sunar.

 

Küçük oyunlar

LINE APK ayrıca kullanıcılara, çalışma kolaylığı ile arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz ve kazanabileceğiniz bazı mini oyunlar sunar. Daha iyi etkileşim fizibilitelerine yardımcı olan aynı konuda heyecan verici ödüller kazanın,

 

HAT MOD APK

Emojileri ve çıkartmaları paylaşın

LINE APK, kullanıcılarla basit bir biçimde paylaşmak için çıkartmalar ve emojiler sunar. Her tür kesim veya zaman çizelgesinde, bu çıkartmaları, kullanıcıların işlevin keyfini çıkarması için sohbeti daha eğlenceli ve heyecanlı hale getirmek için kullanabilirsiniz.

 

Çözüm

Aynı arayüzde birçok formatta sevdiklerinizle sınırsız ücretsiz etkileşimin keyfini çıkarmak için LINE APK’yı indirin. Aramalarda, mesajlarda, sohbetlerde, zaman çizelgelerinde, emojilerde, çıkartmalarda ve daha fazlasında canlı etkileşim türleri de birçok eklemeyle grup etkileşimi özelliğine sahiptir. Mod versiyonunda, erişilebilir modda açılan pro versiyonu gibi ileri seviyelerden sınırsız faydalanırsınız, bu nedenle cebinizden bir kuruş harcamanıza gerek kalmaz. Mükemmel performansın keyfini çıkarmak için reklam yok, köklendirme yok ve işlevlerdeki tüm hatalar düzeltildi.

 

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir