Last Day on Earth MOD APK indir android için

1.19.9

Last Day on Earth: Survival Hile Apk Kullanımı Last Day on Earth: Survival hileli apk'da ölümsüzlük, yüksek hasar, hızlı yürüme, sonsuz beceri puanı hilesi bulunmaktadır. Oyuna girdikten sonra sol üst kısımdaki yuvarlak ikona dokunarak açılan menüden hileyi aktif edin.
Apk İndir
4.1/5 Oylar: 6,476
Geliştirici
Kefir!.
Sürüm
1.19.9
Güncelleme
02 Kasım 2022
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
754 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Last Day on Earth 1.19.9 MOD APK indir android için

Survival Android oyunları hakkında en iyi gerçeği biliyor musunuz? Basit; Hayatta Kalma Oyunları, oynanmadan önce bile bağımlılık yapar, sadece ekran görüntüleri ile! Hayatta kalma oyununun yükselişi muhtemelen 2021’in en önemli yeni oyun trendi. Milyonlarca Hayatta Kalma oyunu Steam, X-BOX ve PlayStation Store gibi oyun mağazalarında listeleniyor.

Ancak en iyi şey, Android akıllı telefonların sunduğu kolaylıktır. Günümüzde, herhangi bir dev oyun konsoluna veya yüksek düzeyde yapılandırılmış bir PC kurulumuna ihtiyacınız olmayacak çünkü tüm favori hayatta kalma oyunlarınızın keyfini doğrudan parmaklarınızın ucunda çıkarabilirsiniz.

Google Play Store, tümü türlerde başarılı olan milyonlarca Android oyunu içeren 2021’in en iyi oyun mağazasıdır! Ve eğer gerçek bir Survival türü hayranıysanız, Last Day On Earth Survival’ı unutamazsınız! BT’ Yüzlerce harika oyun türü ve yönü içeren en sevilen Android hayatta kalma oyunlarından biridir. Burada, Zombie Apocalypse, Resource Building, Teamwork ve daha pek çoğu gibi özelliklerin tadını çıkarabilirsiniz.

Ek olarak, resmi oyunun değiştirilmiş versiyonu olan Last Day On Earth Survival MOD APK’ya aşağıdan ulaşabilirsiniz. Bu yüzden başarıya açsanız, lütfen durun ve başarı için eğlenceyi deneyimlemenin değiştirilmiş yolunun tadını çıkarın! size tüm premium eşyaları ücretsiz olarak sunuyor, ayrıca Crafting ve Surviving gibi süreçleri de sunuyor.

Bu yüzden başarıya açsanız, lütfen durun ve başarı için eğlenceyi deneyimlemenin değiştirilmiş yolunun tadını çıkarın! size tüm premium eşyaları ücretsiz olarak sunuyor, ayrıca Crafting ve Surviving gibi süreçleri de sunuyor. Bu yüzden başarıya açsanız, lütfen durun ve başarı için eğlenceyi deneyimlemenin değiştirilmiş yolunun tadını çıkarın!

Dünyadaki Son Gün MOD APK

Sürükleyici grafikler ve yaşam alanı ile harika bir hayatta kalma oyunu oynayın

Sanal oyunlar, bugünlerde en iyi eğlence trend kaynaklarıdır, çünkü bu oyunlar, çoğu kullanıcının bağımlısı olan olağanüstü bir kurulum sunar. Last Day On Earth Survival gibi birinci sınıf oyunların sunduğu ilk bakışta bağımlı olabilirsiniz! Bu oyunu henüz hiç duymadıysanız, altın ararken bir mücevher atladınız. Last Day On Earth Survival, temelde 2027 Zombie Apocalypse’de takılıp kaldığınız, hayatta kalma tabanlı bir Android oyunudur.

Şimdi Zombiler ve Wolf gibi hayvanlarla dolu bu ölümcül topraklarda hayatta kalmanız gerekiyor! Bunun dışında ayrıca yüzlerce kaynak ve zanaat, hayatta kalma silahı, eşya ve benzeri şeyler bulmanız gerekecek! Zombie Apocalypse’de hayatta kalmaya hazırlanın, Last Day On Earth Survival’ı İndirin!

Yüzlerce silah ve kaynakla ölümcül zombilere karşı hayatta kalın

Last Day On Earth Survival’ın ilk yönü ve oyun planı, Zombie Apocalypse’i barındırıyor. Oyun hikayesine göre, 2027’de dünya, neredeyse tüm insan ırkını yok eden bilinmeyen bir enfeksiyon salgını gördü! Şimdi tüm bu ölü insanlar beyin ölümü gerçekleşen zombilere dönüştü ve yiyecekleri olarak insanlara ihtiyaçları vardı.

Artık Avatarınızın HP, Güç ve Beceriler gibi tüm yönlerine göz kulak olmanız ve hayatta kalma süresini zenginleştirmeniz ve en üst düzeye çıkarmanız gerekiyor! Bu amaçla Pistol, Crossbow, Iron Pickaxe, Iron Balta, Crowbar, Zip Gun, Glock 17, VSS Vintorez, Shotgun, M16, AK47 ve Dragunov dahil çok sayıda silahın tadını çıkarabilirsiniz! Belirli bir seviyede yükseltmek için uygun zamanlama için hayatta kalacağınız tahmin ediliyor ve tüm bu silahların kilidinin açılması için o belirli seviyeye ihtiyacı var.

Tüm değerli kaynaklar içinde güçlü hayatta kalma becerilerini yükseltin

Last Day On Earth hayatta kalma oyunu, hayatta kalma yönünüzü geliştirmek için yükseltmeniz gereken bazı hayatta kalma becerileri de sunuyor! Becerilerinizi geliştirmek için benzersiz kaynakları ve seviye atlamaları keşfetmeniz gerektiğinden, beceriler öncelikle oyundaki en nadir şeylerdir. Otomatik Öldürme, Hayvan Dostu, Etrafa Bakma, Kendi Kendini İyileştirme, Gizlice Hareket Etme, Sprint ve Yuvarlanma gibi aktif beceriler sunar.

Ayrıca oyun içerisinde Motosiklet Sürücüsü, Ekstra Cep, Soğukta Hayatta Kalma ve ATV Sürücüsü gibi çeşitli pasif becerileri de deneyimleyebilirsiniz. Sizi şaşırtmak için oyun içinde sunulan 100’den fazla beceri var! En kısa sürede indirin ve hepsinin tadını çıkarın !!

Dünyadaki Son Gün MOD APK

Zevk için 20’den fazla farklı konum da dahil olmak üzere çok yönlü haritanın keyfini çıkarın

Evrensel harita, muazzam bir oyun ve hiç bitmeyen bir hayatta kalma anlamına gelir! Bunu göz önünde bulundurarak Last Day On Earth, Crooked Creek Farm, Blackport PD, Gas Station, Frosty Backwoods, Infected Forest, Island Watchover, Oak Bushes, Pine Bushes, Survivor’s Base, Watchtower, Wooded gibi ölümcül Zombi konumlarını içeren dev bir Harita sunar. Etekler ve Bataklık Ormanı. Dünya standartlarında kreasyonlar Resident Evil ve COD Zombies gibi bir oyun planı oluşturarak tüm bu ölümcül konumların tadını çıkarın! Oyunun tadını Çıkar!

Maksimum seviyede yükseltme almak için değiştirilmiş sürümü indirin

Last Day on Earth Survival Mod Apk, oyununuzu daha heyecanlı hale getirmek için ihtiyacınız olan büyülü şeyler. Çoğu zaman kaynak eksikliği ile aynı hayatta kalma oyununu oynamak oyuncuları rahatsız ediyor ve böyle zamanlarda bu oyunları kaldırmaya başlıyoruz. Pekala, Last Day on Earth Survival türündeki oyun için tek seçenek Kaldırma değil.

Bu oyunlar zevk almak için geliştirildi ve bu yüzden oyunun Last Day On Earth Survival MOD APK adlı değiştirilmiş versiyonunu yarattık! Gözden geçirilmiş sürüm, tamamen ücretsiz işçilik ve eksiksiz harita üzerinde istediğiniz kadar dolaşabileceğiniz sonsuz Enerji ile size yardımcı olacak! Daha bunun gibi özellikler sizleri bekliyor; Hepsinin keyfini çıkarmak için en alttaki indirme düğmesini tıklamanız yeterlidir.

Kullanışlı bir MOD Menüsünde etkinleştirilen basit MOD’un keyfini çıkarın

Last Day on Earth Survival MOD APK’da sadelik en iyi ayrıcalıktır! Modifiye edilmiş sürüm size, en sevdiğiniz veya ihtiyaç duyduğunuz MOD’ları başka bir hata tarafından kesintiye uğramamak veya eğlenceli anlar arasında raporlama yapmak için bir seferde etkinleştirebileceğiniz bir MOD Menüsü kurulumu sunuyor. Tek ihtiyacınız olan en alttaki indirme bağlantısını tıklayıp Last Day On Earth Survival MOD APK’sını yüklemek. Daha sonra, tüm özelliklerini etkinleştirebilir ve basitçe deneyimleyebilirsiniz!

Devasa harita üzerinde herhangi bir yere yürümek için Sınırsız Enerji

Tüm kaynaklar ve oyun parasının yanı sıra, farklı yerlere gitmek ve görevleri tamamlamak için Enerjiye de ihtiyacınız olacak! Candy Crush’ın yaşamlarıyla aynı fenomendir ve sonuç olarak Enerjinin yeniden doldurulması bütün bir günü alır. Yani reflasyon işlemi için saatlerce beklemekten canınız sıkıldıysa ve gerçek parayı oyuna harcayamıyorsanız Last Day On Earth Survival MOD APK’sını indirin! Modifiye edilmiş versiyon, yüzlerce yere doğru hızla sonsuz adımlar atmak için bitmeyen Enerjiye erişimin keyfini çıkarmanıza yardımcı olacak! Oyun keyfini çıkarın!!

Dünyadaki Son Gün MOD APK

Oyununuzu geliştirmek için Sonsuz Beceri Puanları ve Ücretsiz Crafting MOD

Para ve Enerji içinde, Beceri Puanları da size olağanüstü bir oyun sunmada hayati bir rol oynar! Üstelik, resmi Last Day on Earth Survival’da yukarıda listelenen diğer tüm şeyler arasında bulması en zor olan kaynaktır. Bunu göz önünde bulundurarak, Last Day on Earth Survival MOD APK’nın içine Endless Skill Points MOD’u da yerleştirdik! Evet, doğru duydunuz!! Bu hiç bitmeyen Beceri Puanlarını kullanabilir ve coşkulu oyun oynamak için tüm becerilerinizi en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

Bunun dışında, MOD Menüsünde Ücretsiz Crafting MOD’u etkinleştirerek sınırsız kaynak, silah ve yaşam alanı öğelerini ücretsiz olarak üretebilirsiniz. Last Day on Earth Survival MOD APK’yı indirin ve gelişmiş basitlikle tüm olağanüstü MOD’larının tadını çıkarın!

Nihai Karar

Nihayetinde, Artık Last Day on Earth Survival oyun arayüzünde, tüm favori silahlarınızı ve kaynaklarınızı kuşanarak sonsuz yıllara kadar hayatta kalabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan en alttaki bağlantıya tıklayıp Last Day on Earth Survival MOD APK’sını indirmek. Size en sevdiğiniz oyun ayrıcalıklarının tümünü basitlikle veren %100 ücretsiz bir değişikliktir! Acele etmeden, uğraşmadan veya gerçek para kullanmadan tüm bu özelliklerin keyfini çıkarın. Gösteri zamanı oyuncuları!!

 

Yenilikler

 • Tek atışta öldürmek
 • Saldırı ve Vuruş Hızı
 • Hızlı Ganimet
 • Beceri Gereksinimi Yok
 • Sırt Çantası Kaplamasının Kilidini Açın
 • Hayatta Kalma Rehberinin kilidini açın, alırken etkinleştirin ve devre dışı bırakın
 • Moto resimlerinin kilidini aç
 • Silah Değiştirme Kilidini Açma
 • Sınırsız Yiyecek Ve Su
 • Minigun Bekleme Süresi Yok
 • Düşman Aralığını Tespit Et
 • Aktif Kontrast 16 Saat
 • Hayvan Hareket Etmiyor
 • Sınırsız Dayanıklılık
 • Gelen kutusunda Sınırsız Öğe
 • Nişan almadan vur

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir