Johnny Trigger Hack mod apk indir 2023

v1.12.24

johnny trigger hack, Johnny Trigger, İndir Johnny Trigger Mod Apk, Johnny Trigger Hileli apk İndir 2023 Johnny Trigger Hack mod apk, rol yapma kombinasyonu ile en iyi atış oyunudur Silahları alın ve ödüller almak için her rakibi vurun
Apk İndir
4.1/5 Oylar: 5,922
Geliştirici
SayGames Ltd
Sürüm
v1.12.24
Güncelleme
09 Şubat 2023
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
96 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Johnny Trigger Hack mod apk, Android platformundaki en iyi aksiyon ve atış oyunudur. Oyun Google Play‘de yayınlandı ve SayGames tarafından geliştirildi. Bu oyun yayıncısı, Android’de en eğlenceli atış oyunlarını, dövüş oyunlarını ve daha fazlasını yaratacak. Çoğu oyun sever, rol yapma oyunları oynamayı sever. Yani oyun yayıncısı oyunu rol yapma yöntemiyle yapmış. Yeni başlayanlar ve profesyonel oyuncular oyun kontrollerini kolayca anlayabilir. Her an mobil ekran tarafından kontrol ediliyor.

Johnny Trigger Hack mod apk, her zaman harika bir rol yapma yöntemi sunar. Oyuncu, rol yapma oyunları oynamak için oyuna başladığında çok fazla heyecan görüyor. Bu oyunu oynarken heyecanınızı asla azaltmayın. Oyunun her anı kullanıcıyı rahatlatacaktır. Böylece kullanıcılar bu oyunu her durumda ve her zaman oynayabilirler. Bu oyunu sıkıcı zamanlarınızda oynayın ve oyunu bitirirken küntünüzü asla kaybetmeyin.

Johnny Trigger Hack mod apk bir casus oyunudur ve gerçek bir kahraman olur. Johnny Boy, katil casus ve yasadışı çeteleri öldürmek istiyor. Her durum oyununda rakipleri yenmek için yalnızca silahlar vardır. Sağlanan silahları kullanarak rakibe saldırmak için her yerde ilerleyin. Kimse seni kolayca bulamaz. Çünkü katil bir casus gibi oynuyorsun. Mermilerle düşmanlarla konuşalım.

Johnny Tetik MOD APK

Casus ajan johnny çocuk

Johnny Trigger Hack mod apk, bir rol karakteri ve Johnny adını verir. O bir gizli ajandır. Çok yetenekli bir adam ve gerçek hayatta bir kahraman olmak istiyor. Ayrıca yeraltı dünyasını da kontrol etmek istiyor. Yeraltı dünyasını kontrol etmek kolay değil. Çünkü zaten teröristlerin ve mafya çetelerinin kontrolünde. Johnny Boy’un amacı, yeraltı dünyasına gangsterlerden hakim olmak ve bir kral olmaktır.

Yeraltı kuralını herkes bilir. Ancak yeraltı dünyasını ele geçirmek için kurallar gerekli değildir. Johnny Trigger Hack mod apk’da Johnny boy tamamen yeraltı dünyasını ele geçirmeye odaklandı. Yeraltında doğru ve yanlış şeylerin bir önemi yoktu. Kimin daha güçlü olduğu ve kimin kaybeden olduğu, savaşmanın birincil meselesidir. Daha gevşek olanlar yanılıyor. Kim daha güçlüyse, yeraltındakiler haklıdır. Böylece oyuncu, yeraltı dünyasını ele geçirmek için Johnny-boy’u kontrol edebilir. Yalnız değil, özel gereksinimlerle gitmelisin. Silahlar, uçma, parkur ve daha fazlası gibi gereksinimler. Her teröristi yenmek için bu özel ekipmanı kullanın.

Oynanış

Johnny Trigger Hack mod apk, farklı görevlere sahip birçok seviye içerir. Oyuna başlamak, size daha yönetilebilir görevlerle küçük seviyeler sağlar. Yaklaşan seviyede görevleriniz arttırıldı ve çok zorlandı. Bazı seviyeler bir ekipman yükseltmesi gerektirir. Çünkü ne yazık ki zorluk seviyelerinde aynı anda dört düşmanla karşılaşıyorsunuz. Her seviyede asıl göreviniz, teröristleri kim olduğunuzu bulmadan önce yenmek. Tespitten kaçmak için düşmanı daha hızlı yenmek. Zorluk seviyesinde, düşmanlar tek kurşunla yenilmedi. Saldırı için düşmanı yenmek için daha fazla mermiye ihtiyaç vardı.

Johnny Trigger Hack mod apk, dev düşmanları zorluk seviyelerinde yaptı. Zorlu seviyelerde, askerleri yenmek için birden fazla mermiye ihtiyaç vardır. Ayrıca, sorunlu seviyenin düşmanları yüksek hızda atış menzili. Bu, sizi düşmandan daha hızlı yenmenize yardımcı olacaktır. Daha yüksek seviyelerde kavga etmeye dikkat edin. Her 10n seviye tamamlamasında, oyuncunun daha güçlü patronla yüzleşmesi gerekir. Bu daha güçlü boss, daha fazla saldırı yeteneğine sahiptir. Yaklaşan her on seviyeli patronun yetenekleri ve saldırı güçleri artırıldı.

Patron seviyesini tamamlamak için çok zorlu zorlu. Johnny Trigger Hack mod apk’nın zorluğu ne olursa olsun, bunun için endişelenmeyin. Çünkü Johnny Boy’un patrona saldırmak gibi olağanüstü bir gücü var. Zıplama ve parkur gücü gibi. Bu yüzden sorunlu seviyedeki düşmanlara saldırmak için mevcut güçleri kullanın. Düşmanın saldırılarını önlemek için tüm olağanüstü gücü kullanın. Zıpla ve takla atarak Johnny’nin vücuduna mermi gelmesini engelle. Yaklaşan her on seviyeli patronun yetenekleri ve saldırı güçleri artırıldı. Patron seviyesini tamamlamak için çok zorlu zorlu. Johnny Trigger Hack mod apk’nın zorluğu ne olursa olsun, bunun için endişelenmeyin. Çünkü Johnny Boy’un patrona saldırmak gibi olağanüstü bir gücü var.

Zıplama ve parkur gücü gibi. Bu yüzden sorunlu seviyedeki düşmanlara saldırmak için mevcut güçleri kullanın. Düşmanın saldırılarını önlemek için tüm olağanüstü gücü kullanın. Zıpla ve takla atarak Johnny’nin vücuduna mermi gelmesini engelle. Yaklaşan her on seviyeli patronun yetenekleri ve saldırı güçleri artırıldı. Patron seviyesini tamamlamak için çok zorlu zorlu. Johnny Trigger Hack mod apk’nın zorluğu ne olursa olsun, bunun için endişelenmeyin. Çünkü Johnny Boy’un patrona saldırmak gibi olağanüstü bir gücü var.

Zıplama ve parkur gücü gibi. Bu yüzden sorunlu seviyedeki düşmanlara saldırmak için mevcut güçleri kullanın. Düşmanın saldırılarını önlemek için tüm olağanüstü gücü kullanın. Zıpla ve takla atarak Johnny’nin vücuduna mermi gelmesini engelle. Bu yüzden sorunlu seviyedeki düşmanlara saldırmak için mevcut güçleri kullanın.

Düşmanın saldırılarını önlemek için tüm olağanüstü gücü kullanın. Zıpla ve takla atarak Johnny’nin vücuduna mermi gelmesini engelle. Bu yüzden sorunlu seviyedeki düşmanlara saldırmak için mevcut güçleri kullanın. Düşmanın saldırılarını önlemek için tüm olağanüstü gücü kullanın. Zıpla ve takla atarak Johnny’nin vücuduna mermi gelmesini engelle.

Johnny Tetik MOD APK

Düşmanları yen

Johnny Trigger Hack mod apk’da Johnny oğlunuzun birincil hedefi mevcut seviyedeki tüm düşmanları yenmektir. Bazen Johnny Boy, karmaşık zorluklarla ve oynanışla karşı karşıya kalır. O zaman oyuncular yaklaşan düşmanlara saldırmak için strese giriyor. Ama endişelenme, silahların Johnny Boy’la yaşadığın stres problemini çözmene yardımcı olacak. Asla düşmanı düşünme, çünkü sana doğru ilerleyen birçok düşmanla karşı karşıyasın. Patron aşamasında yalnızca bir düşman görünecektir.

Aksi takdirde, her seviyede birden fazla düşman belirir. Bazen Johnny Trigger Hack mod apk ipuçları ve rehberliği, düşmanları yenmenize yardımcı olur. Düşmanlara saldırmak için sağlanan ipuçlarını kullanın. Örneğin, teröristlerin yakınında bazı gaz bidonları belirir. Gaz tenekelerini patlatmak için gaz tenekelerini vurun. O zaman gaza yakın duran ölecek. Aynı anda birden fazla düşmanı yenmek için namluları vurarak. Maalesef, Eğer kaçırdıysanız, teröristlerin sizi bulması kolay. Duvarın arkasına saklanın ve saldırmak için zaman ayırın. Düşün ve saldırıya geçmek için bekle.

Yeni öğelerin kilidini aç

Johnny Trigger Hack mod apk, her oyuncuya bir ödül sistemi sağlar. Seviyeyi her tamamladığınızda birden fazla ödül alırsınız. Bu ödüller, daha güçlü öğelerin kilidini açmak için faydalıdır. Bir aşamayı tamamladığınızda, yeni seviyenizin kilidi açılacaktır. Yeni seviyelerin kilidini açmak için her aşamayı tamamlayarak. Her aşamayı tamamladıktan sonra altın ödüller kazanın. Daha fazla yetenek silahı istiyorsanız, parayı daha fazla yetenek silahı satın almak için kullanın.

Önemli hasar vermek için yüksek yetenekli silahların kilidini açın ve süper silahlar Johnny çocuğa süper güç verir. Johnny Trigger Hack mod apk, farklı yeteneklere sahip birçok silah verir. Ancak bu silahları satın almak çok pahalı. Ek olarak, oyun geliştiricisi Johnny Boy’a bir karakter özelleştirme özelliği getirdi. Yeni özelleştirme karakterini satın almak için ödülleri kullanarak. Karakter için birçok kıyafet ve özelleştirme tasarımı mevcuttur. Johnny oğlunuzu havalı veya tutumlu bir adam olarak tasarlayabilirsiniz.

Johnny Tetik MOD APK

Grafik

Johnny Trigger Hack mod apk, oyunculara harika animasyonlu grafikler getiriyor. Her grafik seviyesi benzersiz bir yöntemle yapılır. Ayrıca oyun mermisi, saldırı türü, öldürme yöntemleri basitleştirildi. Bu oyun sayesinde renkli grafikleri olmayan 3D animasyon oyunu. Karakter, düşmanlar ve rakibin kıyafetleri sadece renklidir. Aksi takdirde, her arka plan senaryosu ve bina beyaz bir renk gibi görünür. Sessiz ve anlaşılır, renk ise sizi bağımlısı yapacak.

Çözüm

Genel olarak, Johnny Trigger Hack mod apk hakkında tüm ayrıntılı bilgileri ele aldık. Her zaman eğlenmek için bu harika oyunu indirin. Boş zamanlarınızda sıkıldığınızda bu oyunu mutlaka deneyin. Bu oyunu oynadıktan sonra sıkıcı ruh halinizi kaybedeceksiniz. Eksiksiz ve tam aksiyon, çekim, eğlence ve karışık rol oynama. Yani bu oyunu oynarken sıkılmak için daha hızlı değil. Ödül almak için orijinal sürümdeki tüm seviyeleri tamamlamanız gerekiyor ve bazı can sıkıcı reklamlar çıkıyor. Sınırsız ödül almak ve reklamları kaldırmak için MOD sürümümüzü kullanın. Makale mevcut bağlantıların altındaki MOD APK’yı indirin.

Yenilikler

  • Mod Menüsü
  • sınırsız para
  • Sınırsız Mücevher
  • Tüm Silahların Kilidi Açıldı
  • Tüm Dış Görünümlerin Kilidi Açıldı
  • Tüm Kıyafetlerin Kilidi Açıldı
  • Reklamlar Kaldırıldı

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir