Hero Wars APK indir 2024 son sürüm

1.156.102

Kahramanları toplayın ve bu destansı savaşta ve büyük arenada güçlü düşmanlara ve pvp maçlarına karşı düşmanlarla savaşın, baskın patronlarını ve çok oyunculu düşmanları sınırsız parayla yenin
Apk İndir
4.2/5 Oylar: 3,249
Geliştirici
NEXTERS GLOBAL LTD.
Sürüm
1.156.102
Güncelleme
12 Ocak 2023
Gereksinimler
android 5.0
Boyut
110 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Hero Wars APK nexters global ltd, bu muhteşem savaş oyununu ortaya çıkardı. Kahraman savaşları, son derece bağımlılık yapan ve gücünüzü ve becerilerinizi test etmek için çeşitli zorluklarla birlikte gelen ve size en şık pvp arenalarını ve baskın patronlarına karşı savaşları sunan bir fantezi rpg oyunudur. Hakimiyetinizi ve gücünüzü göstermek için en heyecanlı savaşları ve büyük arenayı sunan geniş çapta popüler rol yapma oyunu, emrinize amade.

Archdemon, güçlü ordusuyla, egemenlik olarak bilinen dünyanızı işgal etti. Onun kötü niyetlerine karşı savaşmak isteyen birçok kahraman ve etkili kişi var. Becerilerinizi test edin ve dünyanızın yenilmez kahramanı olun. Egemenliği yabancı saldırılardan kurtarın ve yerin tüm hakimiyetini ele geçirin. Bu rpg fantezi oyunu, dev düşmanlar ve ordu saldırılarıyla etkileşime girme, krallığınızı savunma ve bu insanları savuşturma zevkini getiriyor.

Kahraman Savaşları MOD APK

Kahramanları toplayacak ve yolda gerektiği gibi düzinelerce karakterin kilidini açacak, ödüller toplayacak, becerilerin kilidini açacak ve yeteneklerle savaşacaksınız. Arenalarda yetenekli savaşlar ve pvp maçları ile yüzleşin. Baş iblisin kötü niyetini alt etmek için kahraman ordunuzu toplayıp eğiterek bir lonca oluşturun. Nadir eşyalara ve mücevherlere ulaşarak ve savaşları kazanarak onu sefalete sürükleyin, askerlerinizi güçlendirin ve patron dövüşleriyle başa çıkmak için becerilerini yükseltin. Bununla birlikte, Hero Wars APK, çevrimiçi oyunculara karşı ikonik pvp arena ve çok oyunculu maçlar da getiriyor.

Hakimiyet dünyasına hükmedin ve dünyaya itibar için hayatını feda etmeye istekli yenilmez koruyucuyu gösterin. Her şeyi sollayarak goblinin niyetlerini ve gücünü yenmek için bu RPG macerasında dümdüz atlayın. Büyük arena, ödüller, beceriler, ve kahramanları toplarken ve geride bir miras bırakmak için onları yükseltirken gücün kilidinin açılması gerekiyor. Bu fantastik fantastik macera oyununu keşfedin.

Hero Wars APK

hero wars mod apk’nın kendine has tarzı ve çekiciliği vardır, bu da sizi şemsiyesi altına alır. Bağımlılık yapan ve pürüzsüz olan bu oyun, kullanıcıları kendi bağlamına getirir, böylece daha fazlasını istersiniz. Bu büyük pvp arenaları ve baş iblis ve onun kötü ordusuna karşı oynanan maçlar bir son değil, ancak çok oyunculu çevrimiçi karşı büyük pvp’nin kendine has bir çekiciliği var. Her sorun ve ayrıntıyla eninde sonunda başa çıkmak için, güçlendirmeler ve güçlendirmeler gerektiren düşmanları ve savaş patronlarını savuşturmanız gerekir. Bununla birlikte, yeni kahramanların ve becerilerin kilidini açmak için para gerekir.

Bu modda, savaşlar ve pvp için kullanmak için sınırsız para teklif etmek, tüm süper kahramanların ve becerilerin kilidini açmak, güçler ve yükseltmeler, dövüş yeteneklerini artırmak ve geliştirmek, vb. Kilitlenmemiş seviyeler ve modlar, birkaç düşmana ve orduya karşı kampanya, loncalarınızı ve bunu mümkün kılan uygun eğitim ekipmanlarını oluşturun. Ücretsiz aksesuarların kilidini açmak ve satın almak için ücretsiz alışveriş. Nadir ödülleri keşfetmek için tanrı moduyla tüm becerilere ve güçlere sahip bu yenilmez kahraman oyununun tadını çıkarın.

Kahraman Savaşları MOD APK

Özellikler

hero wars mod apk, kullanıcılara bu ölümcül hakimiyet arenasında deneyimlemeleri için mükemmel özellikler ve olağanüstü işlevler sunar. Güç ve nüfuzdan tasarruf etmek için bu inanılmaz dünyaya dalın ve daha fazlasını öğrenmek için bağlantıda kalın!

Oynamak için onlarca kahraman…

Fantastik bir rpg macerasının oynanışı size bir savaşlar ve dövüşler dünyası sunuyor. Baskın patronlarını yenin ve olağanüstü atışlar yaparak gücünüzle dünyayı etkileyin. Varlığınızı belirtmek ve amaçlananlar için önemli olmak için yenilmez kahramanlarla oynayın. Hakimiyetteki her kahraman, bireysel becerilere ve benzersiz güce sahiptir. Yolda kahramanları kilidini açarak ve arenaların ve savaşların ihtiyacına göre uygun şekilde seçerek toplayın. Mirasınızı kurtarabilecek düzinelerce güçlü kahramanın kilidini açmak için ödüller ve para kazanın. Bu işgalcileri savuşturmak için, kahramanlarınızı eğitin ve güçlerini ve güçlerini artırmak için onları güçlendirmelerde yükselterek güçlendirin.

Kahraman Savaşları MOD APK

Güçlü arenalar, dövüşler, savaşlar, pvp ve modlar

Hero Wars APK, kullanıcıları, ortaya çıkıp insanları ve egemenliğin prestijini kurtarmak için kahramanca becerilerinizi bekleyen ve krallığınızı ele geçirmek isteyen baş iblis ve ordusuna karşı inanılmaz savaşlar sunan bu destansı fantastik savaşlar dünyasına çeker. Bu muhteşem savaş oyununda kahramanlarınızın kilidini açarak tüm klas güçlerinizi ve becerilerinizi kullanın. Sizi arenalar, büyük arenalar, belirleyici pvp maçları ve kahramanlarınızla orduya karşı savaşlar altına getiriyor. Loncanızı oluşturmak için onları eğitmek üzere kahramanların kilidini açın ve toplayın. Her adımda meydan okuyan bu hızlı tempolu oyunda yenilmez bir kahramanlık eylemi yapmak. Beceri setleriniz ve kahramanlarınızla güçlü ordulara ve düşmanlara karşı savaşın. Arkanızda bir kahraman mirası bırakmak için uygun yükseltmeler, güçlendirmeler ve güçlendirmeler.

Hero Wars APK pvp maçları ile çevrimiçi çok oyunculu

Hero Wars APK çeşitli modlarda oynamak için çeşitli beceriler ve dövüşler getiren bu barışçıl ama agresif oynanışa sahip olmak. Baş iblisi ve ordusunu ele geçirdikten sonra, kullanıcılar çevrimiçi kullanıcılara karşı ölümcül karşılaşmaları da keşfedebilirler. Baskın patronlarını yenmek ve eğitimli kahramanlarınız ve onların becerileri ile çeşitli ödüller kazanmak. Çevrimiçi pvp maçları ile uğraşmak için loncaya katılabilirsiniz. Herkesi alt etmek için oyuncuları ve ordularını yenin ve dünyaya egemenliğin her koşulda yenilmez ve yenilmez olduğunu gösterin. Güçlendirmeleri artırın ve kahramanları, görünümü ve beceri setlerini yükseltin, ödülleri toplayın ve bu efsanevi oyunda bir profesyonel gibi oyununuzun tadını çıkarın.

Kahraman Savaşları MOD APK

Çözüm

Hero Wars APK’yı indirerek destansı bir rpg macerasının gözetimi altına girerek hakimiyetinizi kurtarın, kendinizi feda edeceksiniz. Bir ordu ve üsler kurun, daha güçlü olanların, süper savaşların ve dövüş yeteneğine sahip dövüşlerin kilidini açarak kahramanlarınızı eğitin. Ölümcül macera, çevrimiçi çok oyunculu modda şaşırtıcı maçlarla birlikte gelir. Dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla ilgilenin ve onların ordusuyla savaşın. Baskın patronlarını yenmek için ekibinizi güçlü ve yetenekli yapın. Genel olarak, rpg fantezisinde harika bir macera sizi bekliyor; Bu modda sınırsız parayla kilidi açılmış öğeler ve karakterler elde edin. Daha fazla kazanmak ve düşmanlara sert bir şekilde saldırmak için oynanışı basitleştiriyor.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir