harry potter hogwarts mystery apk İndir 2023 MEGA HİLELİ

4.4.0

Harry Potter Hogwarts Mystery v2.0.0 ELMAS HİLELİ APK Harry Potter Hogwarts Mystery içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz gibi ilerleyebilir, görevleri kolayca bitirebilirsiniz. Büyü, büyülü yaratıklar ve saklı sürprizlerle dolu, heyecan verici bir rol yapma oyunu olan Harry Potter: Hogwarts Mystery'de Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Harry Potter Hogwarts Mystery Play Store’da 1.550.000’den fazla indirilmiştir. kendi macerana çık! Seçmen Şapkanı tak, Büyücü Dünyasını keşfet ve eşi benzeri olmayan bu fantezi RPG oyununda hikayeni seç!
Apk İndir
4.1/5 Oylar: 538
Geliştirici
Jam City
Sürüm
4.4.0
Güncelleme
20 Tem 2022
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
160 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

harry potter hogwarts mystery APK, rol yapma kategorilerinin en iyi macera oyunlarından ve işbirliğinden biridir. Herkes Harry Potter hikayelerini bilir. Hikayeler ve filmler pek çok gizemli şey içerir. Hikayenin sonuna kadar, her kullanıcı cehennemde kalmak gibi hissedebilir. Hikayenin gerçek yazarı bir büyükanne. o büyükanne bu Harry Potter hikayesini yazıyor. Şimdi dünya çapında trend olacak. Hollywood medyasından çıkan birçok film ve dizi bulunmaktadır.

Ayrıca bu hikayeden birçok çizgi dizi çıkmıştır. harry potter hogwarts mystery APK aynı hikayeyi içeriyor yani oyun hikayesinden bahsetmeye gerek yok. Ayrıca harry potter romanlarının hayranıyım ve tüm serileri bitirdim. Yeni dizi ve filmleri bekliyoruz. Diğer korku oyunlarına kıyasla bu, Google Play Store’daki en harika ve en ateşli oyundur. Oyun, ünlü Game Of Thrones ekibinden çıkışını tamamladı. Bu harika oyunu Android cihazlarda başlatacaklar. Bu oyun içeriği en ünlüsüdür ve sonsuz hikayeleri vardır.

 

Harry Potter MOD APK

Büyücülük ve büyücülük

harry potter hogwarts mystery APK, birçok farklı türde şey ve oyun hikayesi içerir. Kullanıcı yeni başlayan biriyse, bu oyunu anlamak için zaman ayırması gerekir. Okulda tehlikeli her şey oluyor. Tüm korku rakiplerini yenmeniz gerekiyorsa, öğrenmeniz gerekir. Öğrenme, oyuncuların ana şeydir ve büyü oluşturmak için kitapları öğrenir. Büyüler, sorunlardan ve kritik durumlardan korunmanıza yardımcı olur. Daha fazla güç için güçlü iksirler hazırlamanız gerekir.

Bu, oyuncunun ekstra güç kazanmasına yardımcı olur. harry potter hogwarts mystery APK, heyecan verici ve korku senaryolarına sahiptir. Geliştirici, oyunun her senaryosunu korku ile yaptı. Sihirbazlık yalnızca büyü ve iksir yaratmanıza yardımcı olur. Büyüler ve konumlar gibi yeni öğelerin kilidini açmak için sağlanan tüm görevleri tamamlayarak. Kullanıcının mevcut seviyeden seviyeye doğrudan geçebileceği konumların kilidini açın. Oyunda gerçek bir harry potter olmak için her fırsatı kullanın ve birçok şey öğrenin. Hogwarts öğrencileriniz için özel bir yer yapın.

 

 

Gizemler ve maceralar

harry potter hogwarts mystery APK birçok mezarlık ve macera öğesi içerir. Her görevin her tamamlanmasıyla beceriniz arttı. Hogwarts’taki gizeminizi araştırmak için becerilerinizi kullanın. Yazının başından itibaren size söyledim oyun birçok gizemli gizli şey içeriyor. Tüm gizli şeyleri çözmeniz gerekir. Örneğin, gizemli gerçeği bilmek için bulmacayı çözmeniz gerekir.

Kasaların kilidini açmak için sağlanan bulmacayı tamamlayın. Bulmacayı doldurduktan sonra, kardeşin her seviyede kaybolduğunu görecek. harry potter hogwarts mystery APK’da, kullanıcı her şeyi dikkatli bir şekilde seçmelidir. Çünkü Kullanıcı seçimleri oyunda birincil öneme sahiptir. Her seçeneği seçmeden önce dikkatlice düşünün. Kullanıcı yanlış seçimi tıklarsa, bu size sorunu verecektir.

 

Harry Potter MOD APK

Büyücülük dünyasına girin

harry potter hogwarts mystery APK tamamen birçok gizemli gizli şey içeriyordu. Her sihirbaz aşaması oyunu büyülü şeyler içerir. Büyücülük dünyasına girerken, oyundan birçok büyülü gizemli şeyle yüzleşmeniz gerekiyor. Bu ll aşamaları tamamlamak ve sınırsız beceri kazanmak için sürükleyici etkinliklere katılın. Quidditch meydan okumaları oynayın ve sınırsız ödül ve beceri kazanmak için her mücadeleyi tamamlayın.

Sınıf arkadaşlarında ev kupaları kazanmak için her etkinliği ve mücadeleyi tamamladıktan sonra. harry potter hogwarts mystery APK etkinlikleri çoğunlukla sınıf arkadaşınızın öğrencileriyle düzenlenir. Etkinlikleri tamamlayarak ev kupaları ile. Ruh Emiciler birincil rakiplerinizdir ve becerinizi yenilgiye hazırlamanız gerekir.

Oyuncu karakterini canlandırın ve Ruh Emicilere hazır olun. Niffer gibi yaratıklar yaratarak yeni arkadaşlar edinin. Büyücülük dünyası birçok gizemli ve heyecan verici şeyle doludur. Diğer korku oyunlarına kıyasla bu oyun, rol oynaması gereken heyecan verici eğlence şeylerini seviyor. Seviyenin sonuna kadar, kullanıcıların rol yapma karakterleri ile oynamaları gerekir.

 

Yeni arkadaşlar edin

harry potter hogwarts mystery APK, bir arkadaşlık özelliği ile birlikte gelir. Bu arkadaş sistemi sadece sosyal medya ve sosyal platformlarda mevcuttur. Ancak bu oyunda yerleşik bir arkadaşlık sistemi var. Bu özelliği kullanarak yeni arkadaşlar edinebilir ve sınıf arkadaşınızı arkadaşlarınız olarak seçebilirsiniz. Kullanıcılar sınıf arkadaşlarıyla arkadaş olduktan sonra mesajlar aracılığıyla sevgi ve bilgileri keşfedebilirler. Arkadaşlarınızla görevlere başlayın ve doğrudan kullanıcı arkadaşlarınızla sohbet edin. Rakipler yaratmak için sanal yaşam arkadaşlıkları kurun.

 

Harry Potter MOD APK

karakteri özelleştir

harry potter hogwarts mystery APK, özelleştirilmiş özelliklere sahip bir karakter sistemi içerir. Bu herkes için kullanmak harika. Bu özellik, benzersiz tasarımlar yapabilen kullanıcılara karakter özelleştirme olanağı sağlar. Varsayılan karakter herhangi bir seviyede oynamaya uygun değildir. Böylece oyun geliştiricisi harika özelleştirme özelliği sağlar. Karakterinizi mevcut öğelerle özelleştirin. Saç stilleri, renkler vb. tonlarca özelleştirme stili mevcuttur. Ayrıca, kıyafet düzenlerini seçin ve benzersiz bir karakter yaratın.

 

Grafik

harry potter hogwarts mystery APK, pürüzsüzleştirilmiş grafikler içerir ve senaryo 1980’lere benziyor. Her klasik tasarım, bir 3D grafik sistemi ile yapılır. Artık grafik tasarımı görürken kesintiye uğramanıza gerek yok. Karakter ve rakip büyülü efektler kullandığında, kullanıcılar renkli efektleri görebilir. Her senaryo, benzersiz bir 3D grafik sistemi ile yapılır. Kullanıcılar seviyenin sonuna kadar asla sıkılmaz.

 

Harry Potter MOD APK

harry potter hogwarts mystery APK

Genel olarak, harry potter hogwarts mystery APK hakkında tüm ayrıntılı bilgileri ele aldık. Birçok macera serisine sahip bu harika oyun. Korku ve macera oyunlarını sevenler daha fazla keyif için bu oyunu denerler. Ek olarak geliştirici, oyunu rol yapma yöntemlerinin işbirliğiyle yaptı. Oyunun orijinal versiyonundan ödül almak için can sıkıcı reklamlar göreceksiniz. İstenmeyen reklamlardan kaçınmak için MOD sürümümüzü deneyin. Makale mevcut bağlantıların altındaki MOD sürümümüzü indirin.

 

 

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir