frontline commando apk indir 2023

v3.0.4

Frontline komando apk, tüm seviyelere sınırsız erişim ve sonsuz para kaynağı dahil olmak üzere tüm premium özellikleriyle artık mevcut
Apk İndir
3.9/5 Oylar: 4,726
Geliştirici
Glu
Sürüm
v3.0.4
Güncelleme
13 Şubat 2023
Gereksinimler
android 5.0
Boyut
150 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

frontline commando apk savaşta asker olarak hizmet etmek ister misin? Durum buysa, doğru noktayı buldunuz; google oyun mağazası ağzına kadar savaş oyunlarıyla doludur, ancak bunlardan yalnızca birkaçı gerçekten oynamak için eğlencelidir. Bu cephe komando rolünde, çeşitli arazilerde ve diğer ülkelerle savaşmanız istenecek. Hepiniz Rusya ile Ukrayna arasında devam eden çatışmanın farkındasınız; buna göre, zorlu savaş koşullarının tadını çıkarmak istiyorsanız, telefonunuzda onun hileli apk’sının yüklü olması gerekir.

Bu, savaş bölgelerinde sınırsız miktarda oyuna erişmenizi sağlayacaktır. Ancak, zaten bildiğiniz gibi, bir sonraki seviyelerin kilidini açana kadar zorlu oyun alanının tadını çıkarmanıza izin vermeyen bazı oyunlar var. Ancak çok şükür frontline commando apk’nın mod apk versiyonu ile karşınızdayız, hiçbir ücret ödemeden bir ton premium avantaj elde edeceğiniz yer. Aslında, aşağıdaki özelliklerin tümünün kilidini açabilirsiniz: yeni setler, para, yükseklikler, silahlar, sonsuz mermi, reklam yok, kök yok ve çok daha fazlası. Kesinlikle, bu mod apk’yı kullanırsanız, oyunun sunduğu her şeye erişebileceksiniz.

Cephe Komando MOD APK

En iyi ekibinizi bir araya getirin, böylece irvaisl’inizle mümkün olan en yoğun savaşlara girebilirsiniz. Evet, kendi devinizi yaratmalı ve ardından savaşmalısınız. Kayıplar olacaktır, ancak savaş kanunu şudur ki, fedakarlık yapmaya istekli olmadıkça kazanamazsınız. Bunu yapmazsan, istediğini elde edemezsin. Zaten büyük dövüşlerin olduğu bölgede olduğunuz için bir an önce oraya girmeli ve beraberinde gelen tüm profesyonel avantajlardan hiç para harcamadan yararlanmalısınız.

Frontline komandosunun değiştirilmiş bir versiyonu (apk)

frontline commando apk, rakiplerinize hükmetmek için ihtiyacınız olan tek şey; evet, tüm düşmanlarınızı öldürmek istiyorsanız, o zaman size sınırsız mermi, açık seviyeler, tüm profesyonel özelliklerin kilidini açma, reklamsız, köksüz ve çok daha fazlasını sunan bu hileli apk’nın yardımını alın. Evet, bu cephe komando mod apk ile kalçalarınızı hizaya getirin ve ardından oyunun geleneksel savaş bölgesinin keyfini çıkarmaya devam edin.

Bu frontline commando apk’sı gerçekten sezgisel bir kullanıcı arayüzüne sahiptir ve oyunu oynadıktan sadece birkaç dakika sonra, özelliklerinin her biri hakkında sağlam bir anlayışa sahip olacaksınız. Savaş için araçlara ihtiyacınız olacak, bu yüzden ön ekranda nesneleri istediğiniz gibi konumlandırın ve kanatlarınızı sıkıca tutun. Ayrıca, gizli düşmanların arasından geçmenize yardımcı olacak küçük bir harita için özellikler alacaksınız.

Ek olarak, bu frontline commando apk’sına sahip olduğunuzda, başka bir yerde herhangi bir para harcamanıza gerek yoktur çünkü bu, sizden hiçbir ücret ödemeden tüm harika şeylere birincil erişim sağlayacaktır. Bir apk’yi modladığınızda, para, sağlık paketleri veya oyunun diğer herhangi bir yönü gibi şeyler hakkında endişelenmenize gerek yoktur. Pvp’de mümkün olan en yüksek övünme haklarının peşinde koşarak diğer çevrimiçi nişancılara karşı rekabet etmekten korkmayın.

frontline commando apk’nın özellikleri ve güçlü aksiyon oyunu

Estetiğine, müziğine ve inanılmaz oynanışına aşık olmadan önce oyunu birkaç dakikadan fazla oynamış olmayacaksınız. Çatışma bölgesinde işler pek çocuk oyuncağı değil. Sen bir komandosun ve omuzlarında aşırı miktarda sorumluluk taşıyorsun. Size haksız avantajlar sağlayan bu inanılmaz mod apk’ya erişiminiz var ve onu kullanarak harika olabilirsiniz.

Cephe Komando MOD APK

Silahlarınızın gücünü artırın.

Silahlar herhangi bir çatışmada temel kaynaklardır ve gerçekten de bu oyunda sınırsız sayıda silaha ihtiyacınız olacak; tüm bu harika silahları edinmenize yardımcı olmak için, size sınırsız sayıda silah satın alabileceğiniz vip pazarına premium erişim sağlayacağız. frontline commando apk’da, kendinizi keskin nişancı tüfekleri, mermiler, grandees, roketatarlar, saldırı tüfekleri, pompalı tüfekler ve makineli tüfekler dahil olmak üzere yükseltilebilen çeşitli silah türleri ile donatarak ateş gücünüz en üst düzeye çıkarılabilir.

Reklamsız hd ekran.

Diğer bir faydası ise reklam olmaması; evet, bu oyun deneyiminizi daha anlamlı hale getirecek; evet, reklamlar gibi kesintiler olmadığında her şey çok daha iyi ve basit olacak; hayır, reklam olmayacak; Diğer bir avantajı ise reklam olmamasıdır. Bunun dışında, tüm seviyelere, sınırsız miktarda paraya ve hatta eğlenceli yüksek çözünürlüklü grafiklere sahip olacaksınız. Evet, yüksek tanımlı görüntüler ve eğlenceli müzikler onu oynamaya değer kılıyor.

Çevrimiçi olarak oyunun diğer oyuncularına karşı yarışın.

Oyunu çevrimiçi modda oynamayı seçerseniz, çeşitli premium bonuslar alacak ve vip pazarına son derece basit bir şekilde erişebileceksiniz. Her biri benzersiz bir ordu ve komando rakipleri seti içeren kırk farklı görev boyunca takımınızı zafere götürmekle görevlendirildiğiniz çeşitli etkinliklere katılma fırsatınız var. Buna ek olarak, bazıları çevrimiçi oyuncuya karşı oyuncu rekabetini içeren 13 seçkin mücadele daha var ve bu mücadelelerin her birinin galibi sadece mükemmel ödüller almakla kalmayacak, aynı zamanda frontline commando apk topluluğunda büyük bir tanınma ve ün kazanacak. .

Cephe Komando MOD APK

Yapabileceğiniz her şeyin kilidini açın.

frontline commando apk, daha önce kilidi açılmış tüm ücretli içeriğe ücretsiz erişim sağlar. Bu oyunu oynamak için hiçbir şey harcamanıza gerek yok; ancak, gerçek parayla yapılabilecek bazı oyun içi satın alımlar var. Ancak, bizim mod apk’mızı kullanırsanız, sizin için herhangi bir maliyet söz konusu olmayacaktır. Evet, tüm ücretsiz vip pazar ürünleri, sınırsız fotoğraf, yeni açılan seviyeler ve çok daha fazlasını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Çözüm

frontline commando apk’yı indirerek ve paralı askerlerden oluşan ekibimize çatışmanın komutasını vererek düşmanlarınıza karşı bir intikam savaşı başlatabilirsiniz. Bu harika oyun ve android mod apk’sı ile keskin nişancılardan sıhhiyelere ve çok daha fazlasına kadar 65 olası benzersiz manga üyesi arasından seçim yapın.

 

 

Yenilikler

  • sınırsız para
  • vip

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir