FRAG Arena MOD APK indir 2023

v3.5.1

FRAG Arena MOD APK, düşman ekibini yok etmeye çalışmanız gereken dinamik bir çok oyunculu nişancı oyunudur. FRAG Pro Shooter MOD APK'da yoğun ve ilginç silah savaşları yapacaksınız.
Apk İndir
4.2/5 Oylar: 3,267
Geliştirici
Oh BiBi.
Sürüm
v3.5.1
Güncelleme
11 Şubat 2023
Gereksinimler
android 5.0
Boyut
110 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

FRAG Arena MOD APK, bazı ikonik sahneler sunan olağanüstü bir atış oyunudur. FRAG Arena MOD APK, size birçok benzersiz durumla güzel çevrimiçi çekim sahneleri getiriyor. FRAG Pro Shooter’da 90’dan fazla farklı karakter alma şansınız var. Bir takımın yaklaşık on üyesinin katıldığı çeşitli ölümcül manga oyunları ve savaşları vardır. Tüm rakipleriniz her zaman avlanmanın yollarını arıyor ve onları yok etmek için sizi arıyor. Bu yüzden nasıl tetikte olunacağını bilmelisiniz. Ek olarak, karakterlerin hayatlarını korumak için en iyi koruyucu teçhizatı donatmalı ve sağlamalısınız. Oyunu en iyi şekilde deneyimlemek için, kullanıcıların savaş devam ederken yüksek uyanıklığa ve dikkatliliğe sahip olmaları gerekir.

Oyunun çok oyunculu kontrol desteği ve sistemi olduğundan, en iyi yol pratik yaparak keşfetmektir. özel işlevler ve otomatik ateşleme özellikleri. Önemli bir şey, takım arkadaşlarınızla iyi bir şekilde koordine olmayı ve iletişim kurmayı öğrenmeniz gerektiğidir. Rakiplerin üslerini ve kalkanlarını yok etmek ve hasar vermek takımınıza puan kazandıracak; ancak savunma konusunda da dikkatli olmalısınız. Bu arada, ek olarak, karakterleri orijinalinden daha fazla özelliğe ve daha fazla kas dayanıklılığına sahip olacak şekilde düzenli olarak yükseltebilirsiniz.

FRAG Arena MOD APK

Karşılığında değerli ve anlamlı ödüller alabilmek için, verilen görevleri mükemmel bir şekilde gerçekleştirmek için her gün düzenli olarak ziyaret etmelisiniz. Savaşta size çok yardımcı olacak hediyeler olacaklar. Her oyuncunun kesinlikle güçlü ve zayıf yönleri vardır. Lütfen yeteneklerinizi ve güçlerinizi mutlak en iyi şekilde geliştirin ve aynı zamanda, savaş sürecinin daha eksiksiz olabilmesi için dezavantajları da öğrenmeli ve üstesinden gelmelisiniz.

Bir oyunda nasıl arkadaş edineceğinizi ve birçok farklı rakiple birlikte çalışacağınızı biliyorsanız, öğrenecek ve anlayışınızı geliştireceksiniz. Size birçok değerli ders verecekler ve size mükemmel oyun stratejileri sağlayacaklar. Ayrıca, her zaman karakterleri ve gücü yükseltmeye odaklanmalısınız. Bu size FRAG Arena MOD APK’daki çekim ekranlarında uygulamanız için daha fazla uygulamalı deneyim sağlayacaktır. Ek olarak,

FRAG Arena MOD apk

FRAG Arena MOD APK, ücretsiz bir PvP kahraman oyunudur. Kahramanını seç, takımını oluştur, arenaya gir ve savaşa başla. Oh BiBi’nin FPS ve TPS savaş oyunu FRAG’ı keşfedin!
Her gün görevleri ve görevleri tamamlamak, yaklaşım açısından çok kazançlı ve bağımlılık yapıcı olduğu için geliştirilmiş oyun içinde kullanabileceğiniz sonsuz ödüller ve bonuslar getirecektir. Her karakterin güçlü ve zayıf yönleri vardır. Reklamlardan ve dikkat dağıtıcı unsurlardan arınmış, benzersiz ve kilidi açılmış moddaki oyunun keyfini çıkarın.

Oyun, Android cihazlar için mevcuttur; Frag, Sınırsız Para elde etmek için tüm MOD APK ile birlikte Hazırlanmıştır, böylece tüm karakterlerin kilidini kolayca açabilirsiniz. Frag Pro Shooter MOD APK kesinlikle keyifli bir oyundur. Bu oyun, yönetim sistemindeki birkaç oyuncuyu teşvik eder, FRAG kapsar. FPS ve TPS’den diğer çekim formatlarına kadar beklentilerin her boyutunu kullanıcılara sunuyor.

FRAG Arena MOD APK

Özellikler

Bu, oyunun orijinal versiyonunda bulunmayan birçok özelliği alacağınız FRAG Arena oyununun modifiye edilmiş bir versiyonudur. Bu uygulama, oyunu en iyi seviyede oynamanız ve oyundan keyif almanız için size tam destek verecek şekilde geliştirilmiştir. Oyununuzu daha rahat hale getirmek için tüm karakterlerin ve seviyelerin kilidini açabilirsiniz. Ayrıca her şeyi kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

Yani, bu oyunu oynama arzunuz varsa, o zaman bu uygulamayı denemeli ve benzersiz özelliklerini deneyimlemelisiniz. İşte bu uygulamayı cihazınıza yükledikten sonra alacağınız bazı özellikler.

Kilidi açılmış ve yükseltilmiş araçların keyfini çıkarın.

Para, her oyunda çok yararlı bir kaynaktır. Karakterleriniz için daha fazla başvuru ve teçhizat satın alabilirsiniz. Ancak resmi sürümde, başlangıçta yeterince para alıyorsunuz ve daha fazla para kazanmak için cebinizden gerçek para harcamanız gerekiyor. Ancak bu mod versiyonunda size FRAG pro shooter mod apk’yı sınırsız para ile ücretsiz olarak sağlayacağız ve bu parayı herhangi bir sınırlama olmaksızın harcayabilirsiniz.

Modda bitmeyen altın

Siz de bu oyunu oynayarak sınırsız altın kazanabilirsiniz. Altın, daha fazla yeni karakterin kilidini açmak ve oyun mağazasından yükseltilmiş silahlar ve kilidi açılmış oyun öğeleri satın almak için kullanılır. Resmi sürümde, sınırsız altın kazanmak için birçok zorlu seviyeyi çok çaba sarf ederek geçmelisiniz. Bu yüzden mod versiyonumuza FRAG pro shooter mod apk sınırsız altın özelliklerini ücretsiz olarak ekledik. Oyun mağazası, herhangi bir şeyi sorunsuz bir şekilde satın almanıza izin verir.

Oynamak için 40’tan fazla karakter

Bu oyunda 40’tan fazla karakter var. Her karakterin kendi silahı ve rolü vardır.
Resmi sürümde, tüm karakterlerin kilidini açmak için kendi paranızı harcamanız gerekiyor. Ama bizim mod versiyonumuzda istediğiniz karakteri istediğiniz zaman ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

FRAG Arena MOD APK

Premium için ücretsiz

Resmi sürümde gereksiz reklamlar tarafından kesintiye uğrarsınız; bu istenmeyen reklamları kaldırmak için premium abonelik satın almanız gerekir.
Ancak FRAG Arena MOD APK versiyonumuz hakkında endişelenmenize gerek yok. Ücretsiz olarak reklamsız oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Çözüm

Bu makale aracılığıyla size önemli bir rehber sağladık. Çok sayıda oyun görünümü elde etmek istiyorsanız, bu sürüm sizi etkileyecektir. Bu kılavuzda birden çok unsuru ele aldık. Bu, bu platform hakkında derinlemesine her şeyi bilmenize yardımcı olacaktır.

Yenilikler

  • Menü Modu
  • Sınırsız cephane
  • Tanrı modu
  • Sınırsız Yetenek
  • Sınırsız para
  • Sınırsız Elmas
  • Filigranı Kaldır
  • Botları Dondur

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir