Facebook Apk indir son sürüm

460.0.0.0.52

Facebook APK, hem Android hem de iOS cihazlar için sosyal medya platformudur Burası, küresel arkadaşlarla tanışmak için en iyi yerdir ve düşüncelerinizi paylaşmak daha kolaydır Birçok arkadaşla tanışmak için uygulamayı hemen indirin
Apk İndir
4.7/5 Oylar: 7,290
Geliştirici
Facebook
Sürüm
460.0.0.0.52
Güncelleme
10 Nisan 2024
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
128 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Facebook Apk, tüm işletim sistemi cihazları için en çok kullanılan sosyal ağ platformlarından biridir. Mark Zuckerberg, Facebook’u 2004 yılında kurdu. İlk olarak, fotoğraflarını yükleyerek uygulamayı başlattı. İlerleyen yıllarda çoğu kişi uygulamaya katıldı. Bu nedenle, geliştirici ekip sürekli olarak, kullanıcının ihtiyaç duyduğu birçok özelliği ekledi. Elbette, Facebook en başarılı sosyal ağlardan biridir. Çoğu kişi şu anda uygulamayı kullanıyor. Globalde herkes internet hayatına alıştı. Neredeyse tüm ülke bölge halkları ağı kullanmaya başladı. Yıllar önce, önemli pazarlama şirketleri interneti yalnızca çalışma tercihleri ​​için kullanıyorlardı. Ama artık çoğumuz veliler de interneti kullanıyor ve uygulamaya da dahil oluyoruz.

 

Facebook MOD APK

Facebook Apk indir artık tüm insanlar için popüler bir sosyal ağ. Başarı elde ettikten sonra, Mark birçok özellik ekledi. Gün geçtikçe, Facebook kullanıcıları akıllıca artıyor. Uygulama geliştirici ekibi, ağ kasasını, güvenliğini ve gizliliğini sürekli olarak günceller. Gizlilik her kullanıcı için en önemlisidir. Facebook, kullanıcının gizliliğini garanti etti. Uygulamayı kullanmadan önce, kullanıcıların hesaplarını uygulamaya kaydetmeleri gerekir. Başarıyla kaydolduktan sonra, uygulamaya doğrudan erişebilirsiniz. Facebook’u cihazınızda kullanmaya başlamak için profil ayrıntılarını tamamlayın. Profil ayrıntılarını tamamladıysanız, profiliniz tüm kullanıcılara görünmeye hazır değildir.

 

 

Facebook özellikleri

Facebook Apk indir, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre birçok gelişmiş özellik sunar. Burada uygulamanın tüm özelliklerini keşfedebiliriz.

 

Çocukluğumuzda, okul zamanlarında yeni arkadaşlarla tanışırız. Yıllar sonra çocukluk arkadaşlarını bulmak kolay değil. Bu herkes için zor bir şey. Ama şimdi, her kullanıcı Facebook  APK’sına entegre edildi. Böylece kullanıcılar, bu uygulamadaki kişileri bulmak için adı yazabilir. Dünya insanlarını uygulamaya bağlayın. Yalnızca aile ve arkadaşları kapsamakla kalmaz, kullanıcı aynı zamanda insanların dünyasını da keşfedebilir.

Ayrıca, yeni bir arkadaşlık vaadi oluşturmak için arkadaşlık isteği gönderin. Evet, arkadaşlık isteğini gönderdikten sonra, kullanıcı arkadaşlarıyla doğrudan sohbet edebilir. Kullanıcılar arasındaki ilişkiyi geliştirmek için uzun süreli sohbetler yapın. Bir arkadaşınızla bağlantı kurduğunuzda, uygulama tüm arkadaşlık yılını hesaplar. Yılların dostluğunu video göndererek hatırlayacak.

 

Facebook MOD APK

Facebook APK, tüm kullanıcılara hikaye paylaşma özelliği sunar. Her gün hayatımızda yeni şeyler yapıyoruz. Bir mobil kamera kullanarak ve çekilen görüntüyü hikayeye ekleyerek anları yakalayın. Ardından, entegre müzik mağazasından arka plan müziğini ekleyin. Hikayeye herhangi bir şarkı ve müzik ekleyin ve hikayelerde müzik kullanmak için daha fazla kısıtlama yok. Ayrıca çıkartmalar seçeneği etkinleştirildi ve yüklenen hikaye görüntüsüne emoji veya gif çıkartması eklendi. Çıkartmalar hayattaki mevcut ruh halinizi keşfedecek. Hikayeyi izledikten sonra ekranın alt kısmında altı farklı emoji yer alıyor. Bu emojiler, insan yüzü tepkisiyle ilgilidir. Emojiye bir kez tıkladığınızda, tepki, hikayede yayınlanan kullanıcıya daha hızlı gönderilir. Bir saniye içinde, dünyanın şu anki anını paylaşabilirsiniz.

 

Sadece hikayeler değil, Facebook APK indir, kullanıcıların fotoğraflarını, videolarını ve anlarını paylaşmalarına da olanak tanır. Mevcut ruh halinizi keşfetmek için her şeyi paylaşın. Ayrıca, kullanıcı anları, alıntıları, metinleri ve çok daha fazlasını hesabınızda paylaşabilir. Yüklenen içerikler hesabınızda mevcuttur. Her zaman ve her yıl, hesap giriş bilgilerimi görebilirsiniz. Hikayeyi ekleyin ve arkadaşlarınızı bilgilendirin.

Facebook arkadaşlarınız, en son gönderileriniz hakkında bilgi sahibi olmak için hikayeleri görebilir. Ayrıca birçok arkadaş ve takipçimiz yorum bölümü aracılığıyla geri bildirimlerin yorumlanmasına izin vermiştir. Yüklenen her gönderiye beğen, yorum yap ve paylaş düğmeleri atanmıştır. Bu düğmeler arkadaşlardan ve takipçilerden çalışıyor. Arkadaş listeleriniz, kullanıcılar altı farklı emoji ile gönderdiğiniz içeriği beğenmek için beğen düğmesine tıklayabilir. Ardından, yorum kutusunu kullanarak geri bildirim hakkında yorum yapın.

 

Facebook  Sayfalar

Kullanıcı iş planını başlattıysa, Facebook APK indir başlamak için en iyi yolu sunar. Elbette, Facebook işinizi evinizde yürütmenize yardımcı olur. Bu uygulamadan işletme çağına başlamam gerekiyor. Sayfanızı yeni marka adıyla oluşturun. Ekstra sayfa ayrıntılarını ekleyin, ardından sayfanız için şablonu seçin. Farklı işletmeler için 10 adede kadar şablon mevcuttur. Örneğin, elbiseler ve kostümler satıyorsanız, satış gibi şablonu seçin. Bu nedenle, uygun şablonu seçin ve ürünlere oran sağlayın. Bölgede, pazarda ve daha fazlasında mağaza ayarlamanıza asla gerek yok. Kendi işinizi kurmak için bir sayfa oluşturun. İşletmenizi tanıtmak ve birçok kişiye ulaşmak için biraz ekstra maliyet yatırımı yapın. Evet, uygulama, kullanıcılar için içeriği artırma özelliği sunar. Belirli günlerde daha fazla kişiye ulaşmak için gönderiyi öne çıkarmaya başlayın.

 

Facebook MOD APK

Günümüzde çoğu sinema sanatçısı, müzisyen ve en popüler ünlüler Facebook  APK’ya katıldı. Kişisel hesap, bu kişiler için rahat ve kullanımı kolay değildir. Bu yüzden geliştirici ekibin ana nedeni ağırlıklı olarak ünlüler için şablonlar sağlamasıdır. Müzikte bir ünlüyseniz, müzisyen şablonunu seçin. Ayrıca, uygulama ekibi size doğrulanmış bir onay işareti vermek için daha hızlıdır. O zaman hayranlarınızın sayfanızı tanıması daha kolay olur. Ayrıca, her sayfa yöneticisi etkinlik tarihlerini, yaklaşan özel etkinlikleri, canlı etkinlikleri ve daha fazlasını ayarlayabilir. Posterlerin, şarkıların, videoların ve daha fazlasının resmi sürümlerini sayfalarda yayınlayın.

 

İzlemek

Facebook  APK, sürekli olarak benzersiz özellikler sunar. Aynı şekilde özellikler, video izle özelliği de eklendi. Bu bölümde ortalama bir kullanıcı YouTube gibi videoları izleyebilir. Oyuncu resmi sayfasına bir video ekledikten sonra İzle bölümünde görünür. Çoğunlukla ortaya çıkan videolar uygulamada trend oluyor. Yani artık uygulama tarafından tavsiye edilen sıkıcı videolar yok. Videoyu bir kez izlediğinizde, bir dahaki sefere o video sırayla görünmüyor. Daha fazla video keşfetmek için videoyu aşağı kaydırın ve sonsuz sayıda video görünür. Bazı film yetkilisi firmalar filmlerini sayfaya eklediler. Bu devasa filmler de izlenmeye hazır; sayfanıza video yüklemek için herhangi bir süre sınırlaması yok. Ancak telif hakkıyla korunan videonun yüklenmesine izin verilmez.

 

Mağaza

Günümüzde teknoloji elimize geçiyor, bu nedenle akıllı telefonlarla her şeye daha fazla erişilebilirlik var. Kullanıcı evde küçük bir işletme kurmayı planlamışsa ürünleri pazara göre satması gerekir. Pazarınızı oluşturmak, çok miktarda para ve daha fazla zaman gerektirir. Merak etme. Facebook APK, bu mağaza bölümünü kullanarak ürünlerinizi satmanıza yardımcı olur. Tüm satış kalemlerini ekleyin ve ürünlere teklif verin. Bir ürünü satın almadan önce alıcı, satıcıdan satışa başlamak için iyi bir anlaşma yaptıktan sonra satıcıyla iletişime geçmeyi kolaylaştırabilir. Her kullanıcı satıcı veya alıcı olabilir. Kullanıcı ürünü mağazadan satın alırsa, tutarı doğrudan siparişi tamamla bölümünden ödeyin. Satıcıların Facebook’tan para almak için banka hesap bilgilerini eklemeleri gerekir. Uygulama her türlü kartı ve işlemi destekler.

 

İşletmeyi tanıtın

Facebook APK indir, herkes için bir Facebook Reklamları özelliği sunar. Bu Reklamlar özelliği, YouTube Reklamları ile ilgilidir. Çoğu şirket ve işletme yönetimi ekibi, işletmeyi reklam göstererek tanıtır. İşletmenizi televizyon reklamlarıyla tanıtmak için gereken belirli miktar. MOney aralığı, hedef kitlenizin aralığına bağlıdır. Hedef kitle aralığı düşük ise reklam oranı maliyeti de düşüktür. Sadece şirketler işlerini tanıtmazlar. İş ürünlerinizi veya sektörünüzü tanıtmayı planlıyorsanız, Facebook değerli Reklamlar sistemini kullanın. Uygulamanın çok sayıda kullanıcısı var ve milyonlarca kişi reklamları izliyor. Gün bay gün reklam tıklaması ve etkileşim akıllıca artar. Bu platformun işini tanıtmamızı önermemizin ana nedeni budur.

 

oyun

Gençler, çevrimiçi oyun videoları yayınlamaya bayılır. Çoğu oyun videosu yayıncısı, daha fazla aboneye ulaşmak için YouTube platformunu kullanır. YouTube platformunu herkes sevmez. Bu yüzden Facebook APK’nın ana nedeni, oyun severlerin oyun bölümünü tanıtmasıdır. Bu bölümden, her kullanıcı oyun videolarını canlı olarak yayınlamaya başlayabilir. Canlı videoyu başlatmadan önce, kullanıcının sayfayı bir oyun şablonuyla başlatması gerekir.

Ardından oyunları Facebook’ta yayınlamaya başlayın. Her yayıncı oyun videosunu sonsuza kadar yayınlayabilir; canlı videolar için zaman sınırlaması yoktur. Kullanıcı canlı videoyu başlattığında, kaydetmeye ve uygulamanın muazzam deposunda depolamaya başlayacaktır. Kullanıcılar videoyu istedikleri zaman daha yüksek kalitede izleyebilirler. Yeni bir kitle çekmek için belirli küçük resmi ayarlayın. İzleyiciler para göndererek bazı ekstra bağışlar gönderebilir. Ek olarak,

 

Facebook apk Güvenlik

Bir zamanlar platformu kullanan birçok kullanıcı, platforma birçok bilgisayar korsanı tarafından saldırılmaya çalışılıyordu. Gün geçtikçe, her bilgisayar korsanı uygulama veritabanı sistemini hacklemeye çalışır. Bazı kötü amaçlı yazılım enjekte edenler, uygulama sürecini birkaç saatliğine durdurmak için kötü amaçlı yazılımı enjekte etmeye çalışır. Merak etme. Facebook APK sahibi Mark Zuckerberg, sunucularında altı koruyucu katman güvenliği sağlar. Gündelik beyaz şapka korsanları, sunucuyu sürekli olarak güvence altına alır.

Ayrıca, sunucu güvenliğini yeni en yeni teknolojilerle güncelleyin. Facebook ekibi, sunucuları bilgisayar korsanlarından korumak için büyük miktarda para harcıyor. Yani herkesin verilerini ve hesabını almak daha kolay değil. Birisi hesabınıza giriş yapmaya çalışırsa, gerçek kullanıcı hemen bildirim yoluyla bilgi alır. Birisi posta kullanarak parolayı unutmaya çalışırsa, iki adımlı doğrulamayı tamamlaması gerekir. Ek olarak, kullanıcı doğrulanmış cihazı ayarlayabilir. Kullanıcı herhangi bir cihazda uygulamada yeni oturum açtığında, giriş doğrulaması, doğrulanmış cihazınıza erişim izni vermelidir; ayrıca iki adımlı doğrulama için telefon numarası ayarlayın.

 

Facebook MOD APK

Para kazan

Sadece YouTube değil, Facebook  APK’dan da çok para kazanabilirsiniz. Evet, birkaç yıl sonra uygulama ekibi kazanç sistemini tanıttı. Bu kazanç sistemini kullanmaktan, para kazanılan sayfalardan çok daha fazla para kazanmak. Elbette bir sayfanın para kazanmaya ihtiyacı var. Para kazanmak için benzersiz içerik sağlayın. Sayfadan para kazanmak için bazı sayfa gereksinimleri gereklidir. Para kazanmak için sayfa aktifliği, erişim ve kullanıcının beğenilere ihtiyacı olmalıdır. Para kazanma etkinleştirildikten sonra, yüklenen her video reklamlarla birlikte oynatılır.

Videonuz birçok kişiye ulaştığında, izlenen reklamlara bağlı olarak kazancınız artar. Kazanılan parayı alma konusunda endişelenmeyin. Banka hesabınızı bağlayın ve gerekli bilgileri doldurun. Başarılı bir bağlantıdan sonra artık para almak için doğrulandınız. Her ay’ Kazanılan para hesaplanır ve para çekme bölümünde görünür. Minimum para gereksinimine ulaştığınızda, hesabınıza geçecektir.

 

Profil

Tüm ayrıntılarınızla kişisel bir profil oluşturun. Facebook APK indir, profil ayrıntılarınızı sizden toplamaz. Profil bölümünde keşfetmek için bazı bilgilere ihtiyaç vardır. Örneğin, adınızı, doğum tarihinizi, ilişki durumunuzu, okuduğunuz üniversiteyi ve bazı temel bilgileri ekleyin. Ayrıca, sağlanan tüm bilgiler için özel ve genel seçenekleri ayarlayabilirsiniz. Görüntü resmi, başlık ve ad yalnızca herkes tarafından görülebilir. Aksi takdirde, tüm bilgiler özel olarak ayarlanabilir. Özel bilgiler ayarlarsanız, arkadaşlarınız dahil başka bir kişiye görünmez.

Çalışılan okulları ve kolejleri okulunuz tarafından çocukluk arkadaşlarınıza daha kolay zaman doldurun. Diğer kullanıcılar arama çubuğundan adınızı aradığında, okulu seçmek için bir filtre kullanın. Eski arkadaşlarınızın gerçek kimliğinizi belirlemesi daha kolaydır. Kullanıcının doğum tarihini herkese açık olarak ayarladığını varsayalım, Uygulama her yıl videolu olarak sizlerle. Ayrıca arkadaşlarınıza bildirim yaparak unutmayın.

 

Yenilikler

  • Messenger, uygulama içinde etkinleştirildi. Ayrı bir mesajlaşma uygulamasına gerek yok! Bu uygulamalar yalnızca ARM cihazlarıyla uyumludur. Bunlardan herhangi birini yüklemeden önce Facebook'un herhangi bir sürümünü kaldırmanız gerekecek. Messenger'ın daha yeni özellikleri, yamalı facebook uygulamasında bulunmayacaktır. Bu yeni özellikler Facebook uygulamasının kendisine eklenmemektedir. Ne yazık ki, daha yeni özelliklerden bazılarını istiyorsanız, mesajlaşma uygulamasını kullanmanız gerekecek.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir