Dead Trigger 2 APK hile 1.10.6 sınırsız para indir

1.8.22

DEAD TRIGGER 2 Hile Apk Kullanımı DEAD TRIGGER 2 hileli apk'da sonsuz cephane ve kısmi ölümsüzlük hilesi bulunmaktadır. Oyuna girdikten sonra sol üst kısımdaki ikona dokunarak açılan menüden hileleri aktif edin.
Apk İndir
3.9/5 Oylar: 4,326
Geliştirici
MADFINGER Games
Sürüm
1.8.22
Güncelleme
05 Aralık 2022
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
472 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Dead Trigger 2 APK, Android’deki en bağımlılık yapan atış oyununa sahip oldukça grafiksel bir oyundur. MADFINGER Games’in ilk sürümünü zaten yükledik. İlk ürünleri büyük bir zafer kazandı ve birçok Android kullanıcısı tarafından kuruldu. Zaferi aldıktan sonra, oyunun başka bir versiyonu yayınlandı. Bu, oyun geliştiricisinin ikinci versiyon ürünüdür. Aynı oyun ve sonsuz savaş modu bu oyuna eklendi. Ancak oyun geliştiricisi, bu ikinci sürümde bazı farklı değişiklikler ve iyileştirmeler ekledi. İlk sürümle karşılaştırıldığında, bu ikinci sürümde birçok iyileştirme var. Neredeyse her şeyi değiştirdi ve grafik seviyesi daha yüksek kaliteye yükseldi. İlk sürümden itibaren bazı yerlerde ses sorunları ortaya çıktı. Bu ikinci versiyonda ses sorunu oyun geliştiricisi tarafından çözüldü.

Ölü Tetik 2 MOD APK

Hikaye

Dead Trigger 2 APK hikayesi, geliştirici ekip tarafından manuel olarak oluşturuldu. Hikaye, mucizelerle korku şeyleri içeriyor. 2012 yılında dünya çapında beklenmedik şeyler oldu. Bunun 2012’de olmasını kimse bekleyemez. Evet, yenilmez mikroplar sıradan insanlara bulaştı. İnsanlar mikropları yaydıktan sonra zombilere dönüşmüştür. Bu hastalık yaşayan tüm sıradan insanlara saldırdı. Ortalama bir insanı tehlikeli bir zombiye dönüştürecek. Her ülkenin hükümeti, tüm eyalet halkı için bir tecrit ilan etti. Herkes evinde kaldı ve pandemi günleri yılı pandemi yılına çevirecek. Ancak yayılan mikrop yeni insanlara saldırdı. Hızla etkilenen insanlar hastalığı insanlara yayarlar. Gün geçtikçe zombi sayısı daha hızlı arttı. Bu zombiler tıbbi laboratuvarları ve her ülkenin askeri üssünü yok etti.

Dead Trigger 2 APK‘da oyunun ana karakteri sizsiniz. İki yıl sonra cihaz ekranında şehir görseli gösterildi. Dünyadaki insanların çoğu mikroplardan etkilenir. Bazı insanlar zombi saldırısından kaçtı ve siz de. Bu kaçan insanlar, doktorlar, mühendisler, öğretmenler ve daha fazlası gibi farklı eğitim bilgilerine sahiptir. Şimdi zombilere karşı savaşı başlatmak için yolculuğa başlıyorsunuz. Size 33’e kadar ülke ve 600 görev sağlanmaktadır. Tüm görevleri tamamlamak için yolculuğa başlayın. Küresel ve dengeli insanları tehlikeli zombilerden kurtarın. Oyunun içinde birçok mucizevi şey görebilirsiniz. Ayrıca oyunda gizlenmiş birden fazla gizem var.

Oynanış

Dead Trigger 2 APK oynanışı, bu oyunun ilk versiyonuna benzer. Oyunda aynı birinci şahıs atış oynanış yöntemi izleniyor. Hayatta kalma, oyunun birincil rolüdür. Oyun, aksiyon, heyecan, korku, zombiler, görev tamamlama ve çok daha fazlasının bir kombinasyonu ile birlikte gelir. Genellikle oyunlar belirli kategorideki oyunlar ile yapılır. Ancak bu kombinasyon versiyonudur; oyunda pek çok heyecan verici şey gizlidir. İlk versiyondan itibaren ayakta duran bir yerde zombileri vuruyorsunuz. Dalga tamamlandıysa başka bir yere geçebilirsiniz. Ancak bu oyun, oyuncunun atış yaparken herhangi bir kısıtlama olmaksızın serbestçe başka bir yere hareket etmesine izin verir. Yüksek güçlü silahlarla zombilere saldırmaya başlayın. Zombiler size saldırmayı asla bırakmaz; sizi her yerde ve her yerde takip edecekler. Bu zombiler insan vücudunun kokusunu daha kolay alabiliyor.

Ölü Tetik 2 MOD APK

Sinemalarda normal insanlar gibi mikroplardan etkilenen zombileri görebilirsiniz. Ancak Dead Trigger 2 APK, zombi yüzlerinin tehlikeli olmasını ve çok çirkin görünmesini sağladı. Çoklu zombi yüzleri ve vücut yapısı eklendi. Yani farklı güçlere sahip zombilerle yüzleşmeniz gerekiyor. Zombilerin çoğu süper güçleri tıraş ediyor ve bu zombileri yenmek kolay değil. Sürekli olarak görevi tamamladıktan sonra patron seviyesinde yüzleşmeniz gerekir. Patron seviyesindeki zombiler çok büyük görünüyor ve yok edilmesi kolay değil. İnsanları etkileyen mikroplar tehlikeli canavarlara dönüştü. Laboratuar bilim adamları, çirkin suratlı çılgın bilim adamlarına döndüler. Herkes kan vücudundan deliye döndü.

Silahlar, zombilere saldırmak ve zaferi daha kolay elde etmek için yalnızca yardımcı olan şeydir. Dead Trigger 2 APK, muazzam güçlü yeteneklere sahip birçok silah sağlar. Hiçbir şey düşünmeden zombilere saldırmaya başlamak için yeni ağır silahları satın alın. Zombiler, yenilgi için sana çok yaklaşıyor. Bu nedenle, etkilenen insanlarla uzun mesafeden silah kullanarak ilgilenin. Zombiler yanınıza gelirse sizi öldürmeleri daha kolay olacaktır. Savaş sırasında, silah mermileri için asla endişelenmenize gerek yok. Oyun, kullanım için ücretsiz sınırsız mermi sağlamaya izin verir. Her görev dalgasına sonsuz zombiler gelir. Her zombi dalgasını yok etmek için askeri silahlar kullanın.

modlar

Dead Trigger 2 APK, keskin nişancı modunu tüm oyunculara özel olarak tanıttı. Bu keskin nişancı modundan, oyun karakteri görevi daha yüksek hasarlı bir keskin nişancı ile oynayabilir. Bu keskin nişancı modunda başka silahlar sağlanmaz. Zombi atış oyunlarında keskin nişancı modunu oynamayı seviyorum. Çünkü keskin nişancı silahları zombiyi sadece bir dakika içinde yenmeyi sağlar. Daha fazla ödül kazanmak için keskin nişancı moduna katılın ve ödülleri yeni silahlar satın almak için kullanın. Bu modda, sıradan yaşayan insanları korumak için keskin nişancılar kullanarak zombilere saldırmanız gerekiyor. Ayrıca helikopterle de seyahat edebiliyorsunuz ve zombiler sizi yakalamaya başlıyor. Helikopteriniz sürekli olarak uçuyordu ve saldırmak için zombileri hedeflemeniz gerekiyordu. Görevin sonuna ulaşana kadar, bir keskin nişancı silahıyla tüm zombileri yok etmeniz gerekiyor.

Ölü Tetik 2 MOD APK

Silahlar

Dead Trigger 2 APK, ana karakter için büyük bir silah koleksiyonu içerir. Ana oyun karakteri, zombilere saldırmak için herhangi bir silahı kullanabilir. Oyun geliştiricisi, muazzam yeteneklere sahip daha güçlü eksiksiz silahlar sunar. Satın alma ve yükseltme, saldırmak için gerekli bir zorunluluktur. Oyuna başladığınızda silahın temel seviyesine geldiniz. Bu silahı her durumda kullanmak mümkün değil. Çünkü yeni seviye zombiler süper güçlerle geliyor. Birçok zombi, daha yüksek seviyeli isabet puanlarını tıraş eder ve yenmek için zaman alır. Bu yüzden size süper güç silahları almanızı tavsiye etmemizin nedeni. Yeni silahları satın aldıktan sonra, ekstra güç için yükseltmeniz gerekiyor. Daha sonra yükseltilmiş silahlar, zombilere daha önemli hasar verir.

Grafik

İlk sürümle karşılaştırıldığında, Dead Trigger 2 APK, grafik animasyon kalitesini iyileştirdi. Geliştirici ekip, gelecekte grafikleri iyileştirmek için yeni teknoloji ve grafik animasyon araçlarını kullandı. Oyuna birçok fütüristik grafik eklendi. Oyun içerisinde çevredeki binalar, evler vs her şey çok güzel tasarlanmış. Tüm nesneleri ve öğeleri yüksek kaliteli birinci sınıf grafiklerle güzel bir şekilde ayarlayın. Eğer oyuncu bu oyunu ilk berabere bırakırsa, grafikler için bu oyuna bağımlı olmayı kolaylaştıracaktır. Oyun grafik seviyesini ultra HD olarak ayarlamak için oyun ayarlarına gidin. Ardından gerçekçi zombileri, net nesne tasarımlarını ve gerçekçi silah tasarımlarını görüyorsunuz. Ayrıca ses efektleri de iyileştirilmiş.

Ölü Tetik 2 MOD APK

Çözüm

Genel olarak, Dead Trigger 2 APK hakkında tüm ayrıntılı bilgileri ele aldık. Bu, Android’deki harika ve en iyi sanal oyundur. Çoğu oyuncunun grafikler ve oyun için bu oyuna bağımlı olması daha kolaydır. Android’de yeni bir korku ve hayatta kalma oyunu denemek istiyorsanız bu oyunu mutlaka deneyin. Fantastik geliştirme, yüksek grafikler ve gerçek hayatta kalma modu, yeni bir kullanıcı deneyimi sunar. Oyunun orijinal versiyonundan, sınırlı miktarda paranız ve cephaneniz var. Sınırsız cephane, hayatta kalma modunda ortaya çıktı. Anında sınırsız para kazanmak için MOD sürümümüzü kullanın. TheduringMakalenin mevcut bağlantılarının altından en son MOD sürümünü indirin.

 

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir