Critical Ops apk indir 2023 para hileli MOD

1.33.3.f1938

Critical Ops, mobil cihazlar için geliştirilmiş, 3 BOYUTLU ÇOK OYUNCULU bir FPS oyunudur. Hızlı reflekslerin ve TAKTİK becerilerinin başarıya giden yolda anahtar görevi göreceği bir aksiyon yaşa.
4.5/5 Oylar: 3,232
Geliştirici
Critical Force Ltd.
Sürüm
1.33.3.f1938
Güncelleme
23 Ağustos 2022
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
709 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Critical Ops APK Oyun dünyasının en büyüleyici oyunları, ister pubg, call of duty, counter strike ve çok daha fazlası olsun, aksiyon dolu savaş oyunlarıdır. Herkes yenilmez en iyi dövüşçü olmak için maceralı ve sürekli yolculuk oyunlarına aşık olur. Bugün, bu yazımızda sizlerle en iyi savaş oyunlarından birini paylaşacağız ve bu sıcak oyun Critical Ops‘u mutlaka duymuşsunuzdur.

Kritik Operasyonlar MOD APK

Critical ops, Google Play Store’da milyonlarca kez indirilen heyecan verici bir aksiyon oyunudur. Ayrıca, Çarpıcı 3D grafikler, net doğal ses, akıcı oyun ve güçlü performansa sahip kolay bir kullanıcı arayüzü ile donatılmıştır. Bu oyun iki mod, FPS ve TPS ile birlikte gelir. Ayrıca, çok oyunculu oyunlar oynamanıza ve küresel oyuncu veya arkadaşlarınızla anında bağlantı kurmanıza olanak tanır.

Critical Ops, en iyi atış oyunu

Her şey kritik operasyonlar, kullanıcıyı oyun boyunca meşgul etmek için inanılmaz bir hikaye ile mükemmel bir şekilde uyumludur. Oyunun başından itibaren ekibinizi ve kendinizi tehlikeli düşmanlardan korumak için önemli savaşlara katılmanız gerekiyor. Bu oyunlarda duruma göre uygun hamleler yapmanız gerekiyor. Bir yanlış hamle ve oyun bitti!

Critical Ops, bir açık dünya oyun temasına dayanmaktadır, dövüşün yanı sıra, becerilerinizi geliştirmek, sağlığınızı korumak, silahlarınızı yükseltmek, ekibinizi kurmak ve oyunda hayatta kalmak için daha birçok şey yapmak için birçok heyecan verici şey yapmanız gerekir. mümkün olduğunca uzun.

Kritik Operasyonlar MOD APK

Çok sayıda mod içeren bir oyun

Oyunda Search and Destroy Team ölüm maçı ve silah oyunu gibi birçok büyüleyici mod bulunuyor. Ara ve Yok Et’te iki takım alacaksınız ve her bölümün saygın hedefleri var. Bir ekip patlamaya kadar bombaları düzenler ve yerleştirir, diğeri ise onları etkisiz hale getirmeye çalışır. Her mermi bir takım ölüm maçında sayılır; takımlar sınırlı atışlar altında ağır silahlarla savaşmak zorunda ve son silah oyunu modunda takım savaşacak, ancak bireyler arasında farklı silahlara sahip oyuncular öldürme ile değiştirilebilir.

Olağanüstü özelliklere sahip Critical Ops

Her oyunda gizli bir hile veya hile kodu bulursak, bu oyun deneyimi çok daha keyifli hale gelir. Critical Ops Mod Apk aldıktan sonra da aynı şey olacak. Oyunun çok daha fazla derinliğini ve her boyutunu keşfedebilir ve en üst seviyesine ulaşabilirsiniz; her özellik ekibinizi korumaya ve güçlü düşmanlarınızı yenmeye yardımcı olacaktır.

Critical Ops APK, resmi Critical Ops’un değiştirilmiş versiyonudur. Tek bir kuruş bile harcamadan birçok heyecan verici özelliğe ve birçok ücretli premium avantaja sahip olacaksınız. Critical Ops APK, çok çeşitli silahlar, kilitli görevler, benzersiz navigasyon haritaları ve sizi şaşırtacak daha birçok şey sunuyor.

Kritik Operasyonlar MOD APK

Özellikler

Kritik bir mod apk ile yenilmez bir oyuncu olabilirsiniz. Evet, hileli mod apk’mızla sınırsız mermi, gizli düşmanları bulmak için bir mini harita, tüm silahların kilidi açık, Kesintisiz görünüm, nişan robotları, genişletilmiş atış hızı ve daha birçok premium özellik elde edeceksiniz.

Sınırsız Mermi ile bu oyunu kolaylaştırın

Critical Ops APK, tamamen güvenli ücretsiz birçok heyecan verici premium avantaja sahiptir. Düşmanlara saldırırken genellikle en çok endişelendiğimiz şey, zorlu seviyelerde sağlığımız ve sınırlı mermilerdir. Yani burada Critical Ops APK ile tüm zorlu seviyeleri kolayca kazanmak için sınırsız cephane alacaksınız.

Düşmanları bulmak için Mini Harita

Açık dünya savaş oyununda karşılaştığımız en büyük sorun, düşmanların tesadüfi saldırılarıdır. Kendimizi gizli düşmanlardan her zaman tetikte tutmalıyız. Yani burada Critical Ops APK’ta düşmanları bulmak için bir Mini Harita alacaksınız, bu yüzden önce düşmanlarınızı bulun ve sonra onların yok edilmesi için tam bir plan hazırlayın. Mini harita, yalnızca düşman işaretçilerini bulabileceğiniz sağ köşede bulunur.

Akıllıca bir yere saklanıp saklanmadıklarını bile takip edebileceğiniz hileli mod apk ile tüm düşmanlarınızın canlı konumlarını elde edeceksiniz. Mini bir Critical Ops APK haritanız varsa, hiçbir yere saklanamazlar.

Kritik Operasyonlar MOD APK

Tüm Silahların Kilidi Açık

Critical Ops APK, tüm ücretli varlıkları edinmenize yardımcı olacak çeşitli komut dosyaları tarafından oluşturulan yeniden oluşturulmuş android uygulamasıdır. İşte bu oyun tüm silahların kilidi açık olarak geliyor. Tüm bu silahları en zorlu bölümleri anında tamamlamak için kullanabilir, ayrıca sonsuz varlıklarla yükseltebilirsiniz. Bu yüzden hemen indirin ve tüm ücretli varlıkların keyfini ücretsiz olarak çıkarın.

Kesintisiz görünüm yok

Açık dünya oyunlarında olduğu gibi, sürekli hava değişiklikleri duman ve yağmura neden olur. Ancak Critical Ops APK’daki Kesintisiz görünüm özelliğinden sis, yağmur, duman ve her türlü kötü hava durumunu hızlı bir şekilde ortadan kaldırabilir ve tüm düşmanlarınızı onlara haber vermeden yenmek için anında konumlandırabilirsiniz.

AimBot

Çoğu zaman, düşmanımıza karşı odaklanmış hedefler oluşturmada sorunlarla karşılaşırız ve şans eseri, kaçırılırlarsa öldürülmeleri çok daha zor hale gelir. Yani düşmanları sessizce öldürmek için Critical Ops APK’da Aimbot’umuz var. Aimbot, düşmanları otomatik olarak hedefleyebileceğiniz ve onları tek atışta öldürebileceğiniz harika bir özelliktir.

Genişletilmiş Yangın Hızı

Etrafımızda çok sayıda düşman olduğunda, düşmanlarımızı hızlı bir şekilde öldürmek için hız gerekir, bu nedenle Critical Ops APK, Genişletilmiş Ateş Hızı sağlar, bu sayede rakiplerinizi hızlı ateş hızında silahlarla vurabilirsiniz. Bu yüzden çok sayıda düşmanla çevriliyseniz endişelenmeyin. Herkesi çok hızlı bir şekilde öldürmek için Genişletilmiş Ateş Hızı’nı kullanın.

Kritik Operasyonlar MOD APK

Critical Ops APK

Critical Ops, güçlü bir kullanıcı arayüzüne sahip en iyi savaş oyunlarından biridir. Kullanıcıyı bir saniye bile sıkmaz – geniş kullanıcı tabanının ve benzersiz özelliklerinin ardındaki neden. Oyunu çok daha heyecanlı hale getirmek için, bir sonraki seviye oyun deneyimini ve birçok premium avantajı ücretsiz keşfedebileceğiniz Critical Ops APK’sını size sunuyoruz. Bu yüzden şimdi indirme alanına hakim olma ve keyfini çıkarma zamanı!

 

 

Yenilikler

Yenilikler

Çeşitli teknik güncellemeler ve hata düzeltmeleri

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir