Cover Fire APK indir mod 2023 para hileli

1.23.12

Cover Fire Mod Apk'nin en çekici özelliği sınırsız sanal oyun parasıdır. Burada sınırsız para ve altın yardımı ile sınırsız bedava alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Giyilebilir, özelleştirilebilir ve çok daha fazla varlığı ücretsiz olarak satın almak için bu altınları kullanabilirsiniz. Üstelik bu parayı yeni zırhlar satın almak ve tüm silahlarınızı aşırı bir seviyeye yükseltmek için de kullanabilirsiniz. O halde ne duruyorsunuz, gidin ve bu canavar oyununu hemen indirin ve ücretsiz sınırsız alışverişin tadını çıkarın.
Apk İndir
3.6/5 Oylar: 6,984
Geliştirici
Viva Games Studios.
Sürüm
1.23.12
Güncelleme
09 Eylül 2022
Gereksinimler
Android 6.0
Boyut
320 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Cover Fire APK Video Oyun, zihinsel gelişim, stres atma ve çok daha fazla entelektüel gelişme gibi insan sağlığı için çeşitli faydalar göstermiştir. Ve bugünlerde bunun hakkında konuşursak, Atıcılık ve çok oyunculu oyunlar tüm Google Play Store’da trend oluyor, bu da çok faydalı ve sayısız entelektüel fayda içeriyor. Ancak yine de birçok erkek, yüksek oranları nedeniyle bu yüksek teknolojili oyunları oynamak için yüksek segment akıllı telefonlar satın alamıyor.

Kapak Ateşi MOD APK

Yine de, Teknoloji çok geliştiğinden ve düşük yapılandırmalı akıllı telefonlarda atış oyunları oynamayı mümkün kıldığı için bunun için endişelenmenize gerek yok. Cover Fire‘a teşekkürler. İstediğiniz atış oyununda ihtiyacınız olan tüm varlıklara sahip bir android atış oyunudur. Hiç sıkılmanıza izin vermeyecek çok çeşitli çekici görevlerle birlikte gelen harika bir android oyunudur. Üstelik bu oyunu çevrimdışı modda da oynayabilir ve veri tüketimini ayarlayabilirsiniz. Daha fazla eğlence yaşamak ister misiniz? Cover Fire APK’mızı deneyin. Başka hiçbir atış oyununda bulamayacağınız sayısız ek avantaj içeren değiştirilmiş bir Cover Fire çeşididir. Bu istisnai sürüm hakkında daha fazla bilgi edinmek için makalenin tamamını inceleyin ve daha fazla eğlence için indirmeniz gerekir.

Bir atış oyunu delisiyseniz ancak düşük segmentli RAM ve İşlemciye sahip düşük yapılandırılmış bir telefonunuz varsa, Cover fire tam size göre. Çok çeşitli cephanelik ve şimdiye kadarki en iyi haritaları içeren bir Android+iOS oyunudur. Henüz oynamadıysanız, denemeli ve en yeni kaynakları ve gelişmekte olan şehir haritalarıyla hayrete düşmelisiniz. Bu oyunun en iyi özelliği küçük boyutudur çünkü sadece 200-300 Megabaytlık bir depolama alanı kaplar ve tüm bu özellikleri sunar.

Gelelim Oyun hikayesine. Yani Cover Fire, nadir bir oyun planından oluşan gelişmiş bir atış oyunudur. Cover Fire oyun adını gözlemledikten sonra oyunun tamamını kolayca anlayabilirsiniz. İşte bu oyunda, yüzlerce görevde sörf yapmanız gerekecek ve her görevde sahadaki tüm düşmanları öldürmek için bir kapak alacaksınız. Ayrıca, daha fazla eğlence için birçok güçlendirmesini kullanabilir ve zorlu görevleri tamamlamayı kolaylaştırabilirsiniz. Nadir geliyor, değil mi?

Kapak Ateşi MOD APK

Çeşitli Cephanelik ve Haritalar Cover Fire APK

Oyunun kendisi, geniş bir cephanelik koleksiyonundan oluştuğu için eğlencedir. Burada, Taarruz Tüfekleri, Keskin Nişancı Tüfekleri, Nişancı Tüfekleri, Av Tüfekleri, Hafif Makineli tüfekler ve ayrıca ateş ederken hızlı koşmak için Tabancalar dahil olmak üzere her türlü silahı alacaksınız. Gelişmiş 3D grafikler ve yeni ortaya çıkan ses efektleriyle gömülü tam aksiyon dolu bir oyundur. Tüm bunların dışında, aynı zamanda, ateş ederken ve düşmanları yenerken en iyi siperleri elde etmenize yardımcı olmak için hepsi nefes kesici ve farklı kapsama alanlarıyla birlikte gelen çok çeşitli haritalar sunar. Ayrıca, bu olağanüstü android oyunu, beşten fazla ülkeden ve 30’dan fazla savaş konumundan haritalar içerir. Yani burada sadece çeşitli bölgeleri keşfetmeniz ve bir siper alırken tüm düşmanları öldürmeniz gerekiyor. Hemen indirin!!

Özelleştirilebilir büyük koleksiyon

Bu oyunun haritaları, cephaneliği ve özellikleri dışında, size dış görünümler, giysiler ve her türlü giyilebilir cihaz gibi büyük bir özelleştirilebilir varlık koleksiyonu da sunacak. Ayrıca, saldırı, atış menzili, atış hızı ve isabetlilik dahil olmak üzere tüm silahlarınızı yükseltmenize de olanak tanır. Size tek seferde tam mutluluk sunmak için oluşturulmuş hepsi bir arada bir android oyunudur.

Ama yine de bu oyunda herkesin nefret ettiği bir dezavantaj var, Struggle. Tüm bu olağanüstü özelleştirilebilir ve yükseltilebilir ürünleri satın almak için en zorlu seviyeleri tamamlamak ve altın kazanmak için birkaç saatinizi ayırmanız gerekir. Aşağıda açıklanan yeniden oluşturulmuş bir uygulama ile size hizmet etmek için burada olduğumuz için bu tür sorunlar hakkında endişelenmenize gerek yok. Tüm sorunlarınız için tek bir çözüm. Bu yüzden onu indirmeli ve hakkında daha fazla bilgi edinmek için makaleyi gözden geçirmelisiniz.

Kapak Ateşi MOD APK

İstediğiniz siper ateşi

Cover Fire, sıra dışı bir android oyunudur ve tüm özellikleri gerçekten mükemmeldir. Peki ya sınırsız kaynaklar ve bu oyunu daha zahmetsiz hale getirmek istiyorsanız? Ya eski varlıklardan sıkıldıysanız ve en yeni silah görünümlerini ve diğer tüm varlıkları deneyimlemek istiyorsanız? Tüm seviyeleri tamamlamak için tekrar daha fazla mücadele etmenizi ve bunu mümkün kılmak için zaman ayırmanızı sağlayacaktır.

Bu krizi atlatmak için sizin için bir çözümümüz var – Cover Fire APK. Aynı oyun sunucuları ve aynı oyun arayüzü tarafından geliştirilen, yeniden yaratılmış inanılmaz bir uygulama. Bu oyunu benzersiz kılan tek fark, sınırsız kaynaklar ve kilidi açılmış VIP Modudur. Cover Fire APK, size tüm bu özellikleri ücretsiz olarak sağlama eğiliminde olan büyüleyici bir şekilde yazılmıştır. Bu yüzden hemen indirin ve kapak çekme yolculuğunuza başlayın.

Burada sınırsız para ve altının tadını çıkarın

Cover Fire APK’nin en çekici özelliği sınırsız sanal oyun parasıdır. Burada sınırsız para ve altın yardımı ile sınırsız bedava alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Giyilebilir, özelleştirilebilir ve çok daha fazla varlığı ücretsiz olarak satın almak için bu altınları kullanabilirsiniz. Üstelik bu parayı yeni zırhlar satın almak ve tüm silahlarınızı aşırı bir seviyeye yükseltmek için de kullanabilirsiniz. O halde ne duruyorsunuz, gidin ve bu canavar oyununu hemen indirin ve ücretsiz sınırsız alışverişin tadını çıkarın.

Kapak Ateşi MOD APK

Kilidi açılmış VIP modunu deneyimleyin

Daha önce Cover Fire oynadıysanız, bu oyunda mevcut olan VIP Modu hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Eğer tanışmadıysanız, o zaman tarif edeyim. Temel olarak, VIP Modu, savaş geçişleriyle aynı ücretli Cover Fire aboneliğidir. Yani Cover Fire APK’yı indirdikten sonra VIP Modu ücretsiz olarak deneyimleyebilirsiniz.

Reklamsız oyun deneyimini yaşayın

Cover Fire APK, tek bir makalede anlatılamayacak, özellikli bir android oyunudur. Tamamen bazı inanılmaz özelliklerle dolu. Ayrıca oyunda mevcut tüm modların ve konumların keyfini tek bir kesinti olmadan çıkarabileceğiniz %100 reklamsız bir oyun deneyimi sunar. Öyleyse indirin ve barikatlar olmadan mutluluğun tadını çıkarın !!!

Kapak Ateşi MOD APK

Cover Fire APK

Cover Fire APK’ı indirmek ücretsizdir ve aşağıda verilen indirme bağlantısına dokunarak anında indirebilirsiniz. Tüm ücretli kaynakları sunuyor ve ücretsiz olarak yükseltilebilir. Ayrıca, herhangi bir kesinti olmadan oynamak kolaydır ve herhangi bir android akıllı telefonunuzda da oynayabilirsiniz. Öyleyse gidin, indirin ve hemen keyfini çıkarın.

 

Yenilikler

- sabit görevler
- sabit avantajlar
- hata düzeltmeleri

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir