Call of Duty Mobile Apk indir hileli sürüm

1.6.34

Call Of Duty Mobile Garena Mod APK Cep telefonları için özel olarak tasarlanmış, Call of Duty play, 100 kişilik Battle royale savaş alanında çok oyunculu modlarla her yerde
Apk İndir
4.1/5 Oylar: 2,974
Geliştirici
Activision Publishing
Sürüm
1.6.34
Güncelleme
24 Eylül 2022
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
2,1 GB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Call of Duty Mobile hakkında

Görev çağrısı; Call of Duty Mobile Apk, aksiyon oyunu serisinin yenilikçi bir versiyonudur. Bildiğimiz gibi, tüm aksiyon oyunları kategorileri oyun cephaneliğine hakimdir, Call Of Duty en ünlü ve tanınmış oyunlardan biridir. Nüfusu bölmeye zorlayan kategorilerde bu kadar çok rekabet varken, pastanın büyük bir kısmını elinde tutmak, cezbedici oynanışı nedeniyle başlı başına bir başarıdır. Oyun dünyasının süper kahramanı Call Of Duty; Call of Duty Mobile Apk, dünyanın her yerinden kullanıcıların bir kıymık için deli olduğu ve bu cazibe noktasını korumanın büyük bir şey olduğu, aksiyon dolu bir oyun fenomenidir. Burada, çok oyunculu modda, dünyanın dört bir yanından yetenekli yeteneklere sahip oyuncular, Çok Oyunculu 100 kişilik Battle Royale arka planında rekabetinizi yüksek kılmak için oradalar.

Call of Duty Mobile Garena MOD APK

Hem hayatta kalmanız hem de savaş alanına hakim olmanız gerekiyor. Deathmatch, cephe hattı, ara ve yok et, Hakimiyet ve çok daha fazlası gibi çok oyunculu modlarla. Sınırsız seçenek ve karmaşıklık sunan oyun, her noktada gelişiyor ve gerektiğinde savunma ve saldırı yapmanız için size ipuçları veriyor. 5V5 Deathmatch ve birçok mod, rütbenizi yükseltmek ve klan ödülleri kazanmak için çok çalıştığınız heyecan verici deneyiminizi ve sosyal oyun oyununuzu geliştirir. Yüklemelerinizi özelleştirmek için kullanmanız gereken çeşitli karakterlerin, silahların, puan serisinin, kıyafetlerin ve teçhizat parçalarının kilidini açma ve yükseltme sürecinde para kazanmalısınız. En iyi oyuncular arasında oyuna hakim olmak için daha fazla yükseltmeye ve daha fazla paraya ihtiyacınız var ve bu, gerçek paranızı dökmek zorlaşıyor. Yani, değiştirilmiş versiyonda,

Call of Duty Mobile Apk

Görev çağrısı; Call of Duty Mobile Apk, birinci taraf nişancı oyun fenomenini oynadığınız orijinal oyunun biraz değiştirilmiş bir versiyonudur. En son ve yenilikçi güncelleme ile oyun, eklenen unsurları içeriyor ve eskileri yerinde tutuyor. Scrapyard ve Nuketown Russia ile uzun kafes gibi haritalar ve çok daha fazlası, çok oyunculu modda kullanılabilir. Çeşitli karakterler ve benzersiz, güçlü silah yükseltmeleri mümkündür. Bu Mod çeşidi size karakterinizi, kıyafetlerinizi, silahlarınızı ve savaş alanına hükmetmek için çok daha fazlasını yükseltmek için kullanabileceğiniz sonsuz para gibi sınırsız premium avantajlar sağlar. Sürüm ayrıca reklamsız bir politika ile birlikte gelir, bu nedenle oyununuzu sorunsuz ve kesintisiz hale getirin. Anti-virüs özellikleri ile güvenli ve güvenli bir ortam tasarlanmıştır, bu nedenle böcekler ve yazılımlar hakkında endişelenmenize gerek yoktur.

Call of Duty Mobile Garena MOD APK

Her Olasılık Güncellenmiş ve Eklenen Öğeler

Görev çağrısı; Call of Duty Mobile Apk, her boyutu güncellenmiş ve yeni BR haritası gibi her yönüyle yeni öğelerle birlikte gelir; Karartma, Yeni BR sağlık sistemi güncellendi, MP harita optimizasyonu; Crash, Yeni MP puan serileri; Yıldırım çarpması, Yeni Battkepass ve Sıralama serisi. Ayrıca M13, R9-0 ve daha fazlası gibi yepyeni silahları deneyimleyecek ve öğreneceksiniz. En son eklemeler için yükseltme yapmak için paraya ihtiyacınız olacak, ancak mod sürümünde her şeyi ücretsiz olarak alacaksınız.

Yeni, Geleneksel Haritalarla Birlikte Call of Duty Mobile Apk

Görev çağrısı; Call of Duty Mobile Apk, Scrapyard, kafes ve oyuncunun en sevdiği NukeTown Russia gibi tüm geleneksel haritaları harika bir oyun ve görünümle kapsar. Yeni eklenen BR map Blackout ile en mükemmel altyapı ve yüksek çözünürlüklü grafikler ve görsellerde simüle edilmiş gerçekçi.
Yani oyun burada gelişmiş hemen hemen tüm yenilikçi özellikleri ile yeni bir şekilde kullanıcısına sunmakta; eski ve yeni haritaların tamamen yeni müteahhitlik ve genişleme olanakları onu rakiplerinden farklı kılıyor. Black Ops4’ün yepyeni klasik Blackout haritası mevcut.

Tamamen Yeni Güncellenmiş Sağlık Sistemi

Zaten oyunun tüm sağlık taktiklerine aşina olduğumuz için. İlaç ve sağlık tesisleri enerjiyi arttırır ve oyunda uzun süre kalır. Battle Royale, her noktada rekabetçi bir heyecanla doludur ve bu senaryolarda HP’nizi artırmak mutlaka yapılması gereken bir şeydir. Böylece, karakterinizi daha güçlü hale getirmek için ek HP’yi artıran Zırh içeren yeni güncellenmiş Sağlık sistemi geldi.

Call of Duty Mobile Garena MOD APK

Yepyeni Ultra Hızlı Ateşleme Modu

Görev çağrısı; Call of Duty Mobile Apk, çok oyunculu modlar ve 20V20 Deathmatch sağlayarak ultra oyunun yepyeni boyutlarını ve yönlerini kapsar. Ayrıca 100 oyuncunun Battle Royale Battlefield’ı da gerekli boşluğu dolduruyor. Rakiplerinizi sınırsız cephane ile ateşleyebileceğiniz Ultra Rapid Fire Modu ile size imkan tanıyor. Deneyiminizi heyecan verici ve değerli kılmak için skor serilerinde ve operatör becerilerinde düşük bekleme sürelerinin yanı sıra.

Sıralama Serilerini Sıfırlayan Sezonluk Battlepass

Call of Duty Mobile Apk’daki yepyeni özelliklerle seride dört destansı karakter size katılacak. Bazı Silahlar herhangi bir oyunda ilk açılışlarına sahip olacak ve her dönüm noktasını geçecek, ancak bundan sonra bile serideki derecemizi yükseltmek için çok fazla öğütmeye ihtiyacımız var. Skor tablosunu sıfırlayacakları ve sıralamanız artacağı için. Bu seviyeye ulaşmak uzun bir yol olacak çünkü sıralamanız her yükseldiğinde bazı heyecan verici ödüllerin kilidini açacaksınız. Oyuna en son Grandmaster rütbesi eklendi, bunun için çok uğraşmanız gerekiyor ve oraya ulaştıktan sonra en yeni görünüm ödüllerini açabileceksiniz.

En Son Tasarlanan Yenilikçi Optimizasyon

Görev çağrısı; Call of Duty Mobile Apk, hareket optimizasyonunda en son eklemeyi kapsar. Heyecan verici ses efektleri ve ses işlemleri ile birlikte 3d grafikler ve gerçekçi görseller ile geliştirilmiş simüle edilmiş animasyon. Optimize edilmiş silah dengesi ve hızlı oyun özelliği ile eşleştirme ile yeni eklenen silahlar. Serideki rakipsiz FPS atıcılar ve birden fazla savaş alanı, düşmanlarınızı yenmek ve puanlarınızı talebinize göre ayarlamak için sınırsız özelleştirme sağlar. Savunma ve saldırıda maksimum potansiyeli kullanmak.

Call of Duty Mobile Garena MOD APK

Call of Duty Mobile Apk

The Call of Duty, Call of Duty Mobile Apk aksiyon kategorisinin oyun arenasının tadını çıkarmak istiyorsanız, işte size çok oyunculu modlarla dolu en ünlü aksiyon dolu ve kullanıcılar 5V5 savaş alanında ve Deathmatch’te birçok versiyonuyla dünyayı seslendiriyor. haritalar. Yepyeni güncellenmiş sıfırlama ve sıralama tercihleri ​​ve battle royale geçişi, Matchmaking optimizasyonu, yükseltilmiş karakterler ve yeni eklenen silahlar ile büyük usta seviyesi, onu bu türdeki rekabetten ayırıyor.

 

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir