Badoo Apk reklamsız indir

5.368.0

“TAM BİR FENOMEN” - WIRED Badoo dünyadaki en büyük buluşma ağıdır. Artık neler kaçırdığınızı öğrenme zamanı geldi... - İstediğiniz kişiyle nasıl isterseniz öyle tanışın - Dünyadaki EN BÜYÜK ve EN GÜVENLİ ağı - Dünya çapında 460 milyon kişi tarafından güveniliyor
Apk İndir
4.8/5 Oylar: 683
Geliştirici
Badoo
Sürüm
5.368.0
Güncelleme
08 Mayıs 2024
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
45 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Badoo APK Çevrimiçi tarama dünyasında, tüm bakış açılarından rastgele her şeyde veya etkinlikte küreselleşmeye yol açan bir dönüşüm gerçekleştiğini biliyoruz. Aslında, fiziksel aktivitelerin internete entegre edilmesiyle, hayatın diğer yönleri de dijital dünyada dönüşüme uğradı, örneğin flört veya genel olarak ilişkiler. Hiç şüphe yok ki, ilişki kurmak için başkalarıyla olan ilişkiler veya etkileşimler değişti ve artık ilişkilerin neredeyse yüzde 90’ı, çevrimdışı duruma gelmeden önce sanal dünyada ilk adımını atıyor.

Dolayısıyla ortak nokta, herkesi aynı platformlara dahil ederek ve aynı zamanda birbirleriyle etkileşimi artırmak için gerekli arayüzü sağlayarak etkileşimi gelişen bir şekilde geliştiren türden sosyal medya kuruluşlarıdır. Badoo APK ayrıca, diğer tüm amaçların dışına çıkmak için açıkça tasarlanmış bir sosyal medya segmenti çıkışıdır. Flört kategorisinde oldukça popüler bir uygulama çünkü zaman çizelgelerinde biraz eski ve bu nedenle her geçen gün artan insanların ihtiyacına göre güncellendi. Ayrıca, ön planda olmayan etkileşim türü cesaret verir ve insanları dışa dönük yapar, bu da başarılı etkileşim için mükemmeldir.

 

Badoo MOD APK

Yani Badoo APK, nihai etkileşime götüren her türlü aktiviteyi sunar. İlk başta olduğu gibi, profilinizi bir resimle tasarlayacaksınız ve ardından sistem uyumlu eşleşmeleri bulacaktır veya en iyi ilgi alanlarınızı veya daha fazlasını aramak için birden fazla filtre kullanarak kendiniz arama yapabilirsiniz. Birini beğendiyseniz doğrudan mesaj atabilir ve sohbet ederek şansınızı artırabilirsiniz; bu şekilde, Badoo MOD APK flört için çalışır.

 

 

Badoo APK

Badoo APK, kullanıcılara premium sürüm uygulamasında sunulan gelişmiş özellikleri kullanmaları için sağladığımız orijinal uygulamanın alternatif ve değiştirilmiş bir çeşididir. Premium sürümün hızlı olduğunu biliyoruz ve bu nedenle ona erişmek için sizin tarafınızdan gerçek para gerekiyor, ancak bu herkesin karşılayabileceği bir şey değil. Bu nedenle, premium sürümün avantajlarını kullanıcılara ücretsiz olarak sağladığımız başka bir yaklaşımla karşınızdayız. Uygulamanın premium avantajlarına erişmek için herhangi bir yerde ve herhangi bir zamanda para harcamanıza gerek yoktur. Uygulamayı, tüm reklamları engelleyen ve kaldıran reklam engelleme politikasıyla da entegre ettik. Bu sürüm, kurulum sırasında köklendirme gerektirmez ve oyun içinde antiban ve antivirüs özellikleriyle birlikte gelir. Böylece kullanıcılar için güvenli bir alan.

 

Özellikleri’

Gelişmiş profilinizi oluşturun.

Burada Badoo APK’sında profilinizi oluşturabilirsiniz. Bu, ortak arama başvuru işine başlamanız için ilk adımdır. Bu nedenle, soruları yanıtlayarak ve kendinizi çok net ve düzgün bir şekilde tanımlayarak profilinizi tasarlayın, böylece başkaları size ilgi duysun. En iyi resminizin yanı sıra, insanlar sizi çekici buluyor. Uygulamada, filtreler ve geçiş efektleri gibi bazı geliştirme değişkenleri verilmiştir, bu nedenle çekici profilin nihai tasarımı için bunlardan yararlanın.

 

Filtreleri kullanarak iş ortağını arayın

Badoo APK, size dünyanın her yerinden ortaklar aramanız için bir tarayıcı sunar. Aradığınız temel özelliklere sahip cinsleri aramanız gerekir. Birini aramak için becerinizi veya biri hakkında bildiğiniz bir şeyi arama çubuğuna uygulayın, hatta alan, dil, renk, kombinasyon, beceri, para veya daha fazlası gibi şeyleri kolay bir şekilde ayıklamak için filtreleri uygulayın. daha iyi birini aramak için daha da kolay arama yapın.

 

Badoo MOD APK

Birine bakıp profilini beğendiğiniz ancak kişide özellikle beğenmediğiniz bir şey gördüğünüzde Badoo APK’da bu seçenek sizin için yapılmıştır. Benzer özelliklere dokunmanız gerekir, böylece sonuçlar filtrelenir ve size aynı görünümü sağlar, böylece size uygun olan birçok çeşitlilik arasından seçim yapabilirsiniz.

 

Mesajlar ve premium sohbetler

Badoo APK, öndeki kişiyle etkileşimi başlatmak için platform arayüzünde mesajlarda canlı ve seçkin bir seçenek sunar. Birinin profiline bakıyorsun ve o kişiyi beğeniyorsun. Etkileşimi yapmak için mesajlaşmaya başlamanız gerekir. Böylece herhangi bir profil üzerinden herhangi bir müdahale olmaksızın doğrudan mesaj gönderebilirsiniz; insanlara hiç çekinmeden yaklaşmaya başlayın.

 

Anonim olarak herkesin profillerini arayın

Badoo APK, kullanıcılara premium özellikler sunar. Uygulamadaki herhangi bir üyenin profillerine anonim olarak kolayca göz atabilirsiniz, bu da kişinin profilini görüntülediğinizi anlayamayacağı anlamına gelir.

 

Trendde olun.’

Badoo APK’nın premium sürümüne sahip olduğunuzda, uygulamada öne çıkan üye olarak görüneceksiniz, böylece ana sayfaya kim bakarsa baksın, dikkatinizi ve popülaritenizi artıran özellikler olacak, yaklaşımda çok daha fazla şans elde edeceksiniz. .

 

Mesajların öne çıkanları

Badoo APK’da birisine her mesaj gönderdiğinizde, mesajlarınız vurgulanarak onları gerekli kılar, böylece insanlar size odaklanır.

 

Çıkartmaları etkinleştirme

Badoo APK, etkileşimde rastgele ihtiyaç duyduğunuzda kullanmanız için etkinleştirilen çıkartmaların uygulanabilirliği ile birlikte gelir. Uygulamada herkesle etkileşim kurabilir ve herhangi biriyle etkileşim kurabilirsiniz.

 

Ezilme uyarılarının bildirilmesi

Badoo APK, aşık olduğunuz kişi size mesaj gönderdiğinde kullanıcılara anında uyarı sağlar.

 

Badoo MOD APK

Çözüm

Ortamdaki mesajlar ve çağrılar gibi onlarla etkileşimin çoklu formatlarını ve kullanıcılar için çeşitli arama yöntemlerini sunan uygulamada partnerinizi seçmek için sınırsız seçim ile sayısız ilişki kurma kriterinin tadını çıkarmak için Badoo APK’yı indirin. Kullanıcılar, mod sürümündeki premium avantajların kilidi açılmış sürümünü alacaklar. Bu nedenle, sağlanan sürümdeki reklamsız, köklendirmesiz, antibansız, gecikmesiz ve tüm hataları düzelten bu pro sürüm özelliklerine erişmek için tarafınızdan bir kuruş harcamanıza gerek yoktur.

 

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir