Armed Heist Apk indir 2.9.7 hileli sürüm

2.6.1

Silahlı soygun oyunu, bu ikonik oyunu çeşitli avantajlarla oynamamıza izin veren, dünyamızı duygularla dolu hale getiren ve kötü adamlar olarak oynamamıza izin veren böyle bir platformdur. Haydut olmalısın ve gerçekten ikonik ve akıllı banka soygunları yapmalısın. Soygunu planlamak ve ardından yürütmek, tehlike bölgeleri, alarmlar, ajan sorunları, gizli görevliler, rehinelere silah veya silah, yöneticiler ve personel sorunları vb. takdir. Dünyayı aldatmanın zevkini yaşamak için bir kez oynayın. Silahlı soygun hileli mod apk, en azından haydut olma fantezinizi gerçekleştirmenizi sağlıyor. Keskin nişancılar, pompalı tüfekler, m14, makineli tüfekler, susturucular, dürbün, mühimmat kutuları vb. gibi çeşitli silahlar ve silahlar mevcuttur. Oynamak için çeşitli modlar ve farklı seviyelerde tamamlanacak yaklaşık 70'den fazla görev. Kendinizi daha önce hiç olmadığı kadar havalı bir kötü adam gibi süslemek için kostümlerinizi ve çeşitli aksesuarlarınızı tasarlayabilirsiniz. Kolay kapsamlarda, yerlerde, odalarda, dolaplarda ve tüm önemli yerlerde gezinmek için mükemmel bir harita.
Apk İndir
4.1/5 Oylar: 2,359
Geliştirici
Sozap.
Sürüm
2.6.1
Güncelleme
14 Eylül 2022
Gereksinimler
Android 7.0
Boyut
710 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Armed Heist Apk Çocukken polislerin ve dedektiflerin haydutları kovalayan ve onları suç için infaz eden rollerine hayran olduğumuz birçok film izledik. Ama büyüdüğümüzden beri ve dünya biraz değişti. Yeni, daha duygusal ve heyecan verici konseptlerin yanı sıra sektöre giren yaratıcı beyinler sayesinde. Şu sıralar kara şövalye, dedektifler, cuma vb. filmler gördük. Bu filmler kullanıcıların ruh halini kendine çekmiştir.

Yani yeni dünyada, kullanıcılar kötü adamlarla kişisel hayatın tartışıldığı daha bağlantılı bir şekilde etkileşime giriyor. Bu filmler kötü adamları ilgi odağı haline getirdi ve kalabalıklar eserlerini takdir etmeye ve bazı efsanevi kötü adam karakterleri için kalplerinde yer açmaya başladı. Daha fazlası gibi, netflix’te seri para soygununu görmüş olma ihtimaliniz var, hangi gençler arasında çok popüler. Bu karakterlerden çok etkileniyoruz ve onları oynamak istiyoruz.

Silahlı Soygun MOD APK

Silahlı soygun oyunu, bu ikonik oyunu çeşitli avantajlarla oynamamıza izin veren, dünyamızı duygularla dolu hale getiren ve kötü adamlar olarak oynamamıza izin veren böyle bir platformdur. Haydut olmalısın ve gerçekten ikonik ve akıllı banka soygunları yapmalısın. Soygunu planlamak ve ardından yürütmek, tehlike bölgeleri, alarmlar, ajan sorunları, gizli görevliler, rehinelere silah veya silah, yöneticiler ve personel sorunları vb. takdir. Dünyayı aldatmanın zevkini yaşamak için bir kez oynayın.

Armed Heist Apk, en azından haydut olma fantezinizi gerçekleştirmenizi sağlıyor. Keskin nişancılar, pompalı tüfekler, m14, makineli tüfekler, susturucular, dürbün, mühimmat kutuları vb. gibi çeşitli silahlar ve silahlar mevcuttur. Oynamak için çeşitli modlar ve farklı seviyelerde tamamlanacak yaklaşık 70’den fazla görev. Kendinizi daha önce hiç olmadığı kadar havalı bir kötü adam gibi süslemek için kostümlerinizi ve çeşitli aksesuarlarınızı tasarlayabilirsiniz. Kolay kapsamlarda, yerlerde, odalarda, dolaplarda ve tüm önemli yerlerde gezinmek için mükemmel bir harita.

Armed Heist Apk

Armed Heist Apk, hack ve hile kodlarıyla birlikte gelen alternatif ve değiştirilmiş bir versiyondur. Çeşitli premium özellikler ve araçlar, kilidi açılmış olarak mevcuttur, böylece kullanıcılar oyunun en iyi potansiyellerinde tadını çıkarabilirler. Tüm araçların, becerilerin, görevlerin, seviyelerin, silahların, vb. kilidini açmak için sınırsız para ve madeni para. Olasılıklarının zirvesinde oyunun keyfini çıkarırken eğlenmek için gelişmiş silahlar ve silahlar.

Oyun mağazasından herhangi bir şey satın almak için ücretsiz alışveriş. Rahatsızlığı gidermek için tüm reklamlar engellendi ve oyundan kaldırıldı. Emrinizdeki tüm becerilerle şimdiye kadar yapılmış en iyi soygunları gerçekleştirin. Deja vu’nun avantajlarından yararlanmak için son derece güçlü silahların ve haritaların kilidini açın. Oyundaki test edilmiş tüm güvenlik özelliklerinin ve işlevlerinin keyfini çıkararak en üst ortamı getirin.

Silahlı Soygun MOD APK

Özellikler

Armed Heist Apk, fantezi dünyasını büyük ölçüde değiştiren en zengin soygunları gerçekleştirmek için benzersiz ve heyecan verici özellikler sunar. Aşağıdaki işlevlerden bazılarını tartıştığımız gibi, oyunda basit kontroller yapmak için yaratıcı araçlar ve avantajlarla oyunun tadını çıkarın!

Bir haydut olarak vahşi ve vahşi kötü adam ol.

Burada sözde iyi insanlar ve polis tarafından kovalanan bir haydut gibi kötü karakter olma fantezinizi gerçekleştireceksiniz. Şimdi bir olacak ve dünyayı haydut algısından deneyimleyeceksiniz. Görünümünüzü ve tarzınızı havalı olmak için süsleyerek kullanmak ve güçlü olmak için çeşitli şeyler var. Havalı bir haydut olmak insanları kendine çeker ve etkiler, bu da soygunlarda başarılı olma şansını artırır. Her seferinde çeşitli yerlerde belirli soygunları gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan her şeyle donatılmışsınız. Yolculukta ihtiyacınız olan her türlü malzeme size sağlanacak ve tüm ihtiyaçlar karşılanacaktır.

Silahlı Soygun MOD APK

Hedeflere ulaşmak için haritaları, uygun planlamayı ve akıllı planları kullanın.

Armed Heist Apk size haydut olmanın harika bir deneyim olduğu ve daha fazla eğlence getirdiği yeni bir dünya sunuyor. Soygunun gerçekleştiği yerdeki tüm önemli yerlere haritalar arasında gezinin. Sağduyu ve demografi bilgisi, oraya hakim olan epik faydalar getiriyor çünkü yolu biliyorsunuz. Başarılı bir soygun, başarılı bir sınav gibi, yerinde ortaya çıkan tüm sorunlarla başa çıkmak için uygun planlar ve parlak taktiklerle önceden planlanır. Her saniye, tetikte olmak, planlarda akıllı olmak, tutumda samimi olmak, baskıyla başa çıkmak, rehinelere ve banka personeline hükmetmek vb., hatırlanması gereken bazı stratejik zafer noktalarıdır.

70’den fazla ölümcül görevi yerine getirmek için ölümcül silahlar ve silahlar

Oyunda, bir haydut olarak, tek ihtiyacınız olan en güçlü silahları ve silahları satın almak ve kilidini açmak. Silahlı soygun mod apk, mağazada birçok eşya, makineli tüfek, pompalı tüfek, keskin nişancı, tüfek, tabanca vb. bulabileceğiniz bazı olağanüstü bağlantılara sahiptir. Silahlar ve bunların kapsam, gözetleme gözlüğü, susturucu vb. ya da farklı kurulumların, yerlerin ve soygunların gerçekleştiği ölümcül 70+ görevi tamamlamak istiyor. Hikaye her seferinde aynı, kendinizi polisten kurtarmak, yolunuza çıkanları öldürmek, arabaya uzanmak ve özgür olmak için şehirden çıkmak gibi. Bu sayede her seferinde farklı plan ve stratejilerle soygunlar gerçekleştirilecektir.

Silahlı Soygun MOD APK

Armed Heist Apk

Armed Heist Apk’yı indirerek tarihteki en şaşırtıcı soygunların keyfini çıkarın. Güçlü haydutlar olmanın muhteşem oyununda başarılması gereken yaklaşık 70 görev var. Oyun mağazasından ücretsiz aksesuarlar ve kostümler kullanarak karakterlerinizin görünümünü özelleştirin. Çeşitli silahlar, silahlar, beceriler, görevler, seviyeler, haritalar, aksesuarlar ve kullanıma hazır birçok şey. Bu mod versiyonunda, düşmanlarınızı öldürmek için güçlü araçların ve silahların kilidini açmak için sınırsız parayla premium aksesuarlar ve araçlar mevcuttur. Parlak zihniyetinizle gerçekleştirmeyi planladığınız çeşitli hikayelerin ve planların olduğu bu ikonik oyunların keyfini çıkarın.

 

 

Yenilikler

  • Düzeltmeler Organizasyon ekranında görünmeyen sabit mesajlar ve istekler. Bir oyuncu son eğitim görevi sırasında ayrılırsa eğitimde takılıp kalması düzeltildi.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir