Archero mod Apk

5.13.1

Okçu Kahramanlar! Varoluşun kendisinin sizi yok ettiği bir dünyaya girin! Sen, yaklaşan kötülük dalgalarına direnebilecek ve onları yenebilecek tek güç olan Lone Archer'sın. Hızlanın, harika becerileri biriktirin ve hayatınız buna bağlıymış gibi savaşın, çünkü hiç bitmeyen düşman dalgaları asla pes etmeyecek. Ve unutma, bir kez öldüğünde... tek yol her şeye yeniden başlamaktır! Yani dikkatli ol!
Apk İndir
4.1/5 Oylar: 347
Geliştirici
Habby
Sürüm
5.13.1
Güncelleme
13 Mayıs 2024
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
1,5 GB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Archero MOD APK Spor oyunları, sıkıcı zamanı öldürdüğü ve içeriden öğrendiğimiz adrenalini arttırdığı için hemen hemen tüm genç oyuncuların en sevdiği oyun türlerinden biridir. Pekala, bu oyunların hepsi kapsamlı, çoğunlukla gigabayt boyutunda, ancak yine de, en küçük boyutta kaliteli içerik arayan hevesli oyuncumuz için en iyi Android spor oyunlarına sahibiz. Listelenen oyunlardan biri, Habby geliştiricisi tarafından Archero. Archero, adından da anlaşılacağı gibi, animasyonlu bir oyun arayüzünde ücretsiz Okçuluk modlarının keyfini çıkarmanız gereken Okçuluk türünde bir Android oyunudur.

Okçuluk oyun modlarının büyük bir aşığıysanız, Archero sizi şaşırtacak çünkü burada sadece basit Okçuluğun tadını çıkaramazsınız. Ama aynı zamanda, ödüller kazanmak için tamamlamanız gereken inanılmaz silahlara ve klasik görevlere sahip olacaksınız. Henüz tanışmadığınız muazzam bir potansiyel içerdiğinden, bu olağanüstü Okçuluk oyununu bugünden oynamaya başlayın. Ek olarak, bu oyunun Archero MOD APK adlı değiştirilmiş versiyonunu da seçebilirsiniz. sınırsız MOD gibi süper güçlere ve mükemmel hasar seviyelerine sahip olacağınız için değiştirilmiş versiyon, bu oyunun fütüristik türüdür. Bu yüzden resmi sürümde mücadele etmeyi bırakın ve en kısa sürede Archero MOD APK’sını indirin!

 

Okçu MOD APK

Harika animasyonlu Okçuların dünyasına ve imparatorluklarına girme zamanı

En eğlenceli animasyonlu oyun arayüzü ile gerçekçi Okçuluk oyununun keyfini çıkarmaya hazır mısınız? Evet ise, en kısa sürede Archero Android oyununu indirin. İnanmayacaksınız ama Archero, Mayıs 2019’da geliştirilen ve sadece iki yılda 50 Milyondan fazla indirmeyi tamamlayan yeni bir Android oyunudur. Çoğu oyun için bir rüyadır ve Archero, içindeki geliştirici Habby tarafından ödüllendirilen özellikler sayesinde oyunu bitirmiştir. Habby bu oyunu, çok çeşitli tatar yayları, harika bir oyun arayüzü ve devasa bir kariyer görev sınıfı dahil olmak üzere tüm harika Okçuluk ayrıcalıklarıyla yarattı. Para kazanmak ve en yeni ve efsanevi Arbaletleri satın almak için karmaşık görevleri tamamlamanız gereken bir Çevrimdışı Tek Oyunculu Android oyunudur. Yolculuğunuza bugün Archero oynayarak başlayın ve tadını çıkarın!

 

 

Kendine özgü modlarla yüzlerce olağanüstü haritayı keşfedin

Her şeyden önce, Archero yeni nesil Android oyunudur ve bu nedenle geliştirici, son Okçuluk oyunlarının neredeyse tüm dezavantajları üzerinde çalışmış ve onu fütüristik olarak geliştirmiştir. Bu nedenle, herhangi bir Android Okçuluk oyunu oynadıysanız ve özelliklerin olmaması nedeniyle kendinizi kötü hissettiyseniz, en kısa sürede Archero MOD APK’sına geçmeniz gerekir. Archero, eksiksiz bir HD grafik arayüzünde size yüzlerce doğal harita sunar. Bu harika kurulumdan sonra, insan doğal dünyayı unutabilir ve bu olağanüstü dünyaya girmeyi sevebilir. Ek olarak, bu oyun size oyunun içinde olduğunuza inandırmak için gerçekçi haritalar sunacak. Evet, doğru duydunuz! İçerisinde yüzlerce harita olduğu için izledikten sonra şaşıracak ve hiç sıkılmayacaksınız.

 

İnternet bağlantısı olmadan oynayın ve binlerce görevi tamamlayın

Yine Archero Android oyununun inanılmaz bir özelliği olarak sizlere offline oyun ayrıcalığı sunuyor. Evet, Günlük internetinizin çoğunu yiyen bu Android oyunlarından sıkıldıysanız, en kısa sürede Archero MOD APK’yı indirip yüklemeniz gerekir. Bu Okçuluk oyunu, herhangi bir internet erişimi olmadan oyundaki tüm istisnai seviyelerin keyfini çıkarmanıza izin veren %100 çevrimdışı bir versiyondur. Üstelik zorlu görevleri deneyimlemek için de indirebilirsiniz. Okçuluk becerilerinizi göstermeniz ve tüm rakiplerinizi yenmeniz gereken binlerce görev içerir. Görev zorluğu Seviye 10’dan artmaya başlayacak ve 100’ün üzerinde oynadıktan sonra cehenneme ilerleyecektir. Bu inanılmaz oyunu hemen oynamaya başlayın, ayrıca GODLIKE özellikleri için aşağıdaki değiştirilmiş sürümü de indirebilirsiniz.

 

Okçu MOD APK

Her ay güncellenen en olağanüstü silahların keyfini çıkarın

Silahlar, Archero Android oyununda bulunan son ve en agresif özelliktir. Okçuluk oyunu hepinizin anlayacağı gibi sadece tek bir silah içerir, yani Arbalet. Ancak Crossbow’un ayrıca Grenade Crossbow, Location Revealing Crossbow, Shock Crossbow ve Bolt Crossbow gibi çok çeşitli çeşitleri olduğunu bilmiyorsunuz. Yani burada, Archero Android oyununun içinde, Arbalet çeşitlerinin neredeyse tamamına sahip olacaksınız. Ayrıca, her ay olağanüstü görünümlere sahip en yeni silahların ve Haritalar, Kostümler ve Görevler gibi daha pek çok içeriğin yer alacağı bazı güncellemeler alacaksınız; Başlama ve Archero oyununun derinliklerine inme zamanı.

 

MOD özelliklerine sahip bu hevesle güncellenen Okçuluk Android oyununun tadını çıkarın

Archero, en iyi 10 Animasyon çekim Android oyunundan biridir ve ayrıca Google’ın Editörünün tercih ettiği Android oyunu olarak sıralanmıştır. Bu, Archero oyununa inanabileceğiniz ve tüm modlarını sıkıntıları biraz düşünmeden oynayabileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca, karmaşık Kariyer görevleri nedeniyle bu oyunun biraz zorlayıcı olduğunu düşünüyorsanız, o zaman sizin için harika bir hediyemiz var – Archero MOD APK. Yukarıda açıkladığımız gibi, bugün size Archero’nun değiştirilmiş sürümünü sunmak için buradayız, yani basitçe Archero MOD APK bu şeydir. Okçuluk ve Archero Android oyununu seviyorsanız birinci öncelik olarak bu oyuna ihtiyacınız var. Bu sürüm, karmaşık görevlerinizin çoğunu çok kolaylaştıracak. As Aşağıda listelenen süper güç MOD’larını kullanabilir ve tüm rakiplerinizi çok rahat bir şekilde yenebilirsiniz. Beklemeyi bırakın ve Archero MOD APK’sını indirin!

 

Artık rakiplerin çoğunu basitçe yenmek için yüksek hasarlı MOD’a sahipsiniz.

Bir Android Shooting oyunu oynadığınızı ve Silahınızın hasar oranını artırmak için bir hile veya hile kodu aldığınızı varsayalım. Bu durumda, oyunun zorlu görevlerinin çoğunu erişim kolaylığı ile kazanabilirsiniz. Benzer şekilde Archero MOD APK’sinin İçinde, size Yüksek Hasar MOD’unu sunuyoruz. Bu modifiye edilmiş özellik, düşmanlarınızın verdiği hasarı artırmanıza izin verecektir. Ek olarak, değişiklik herhangi bir hile kodu kullanmanıza veya böyle karmaşık bir işlem yapmanıza hiç ihtiyaç duymaz. Archero MOD APK, zaten etkin olan ince ayarları içerir. Sadece takılıp kaldığınız göreve başlayın ve oynadığınız gibi rakiplerinizi vurun ve tek vuruşta düşmanınızı öldürecek büyülü hasarı görün.

 

Okçu MOD APK

Rakiplerinizi bilmelerine izin vermeden yenmek için Tanrı MOD’unu uygulayın

God MOD, Archero MOD APK ile alacağınız bir sonraki ücretsiz süper güçtür. Bu güç temel olarak herhangi bir karmaşıklık olmadan hedefleri vurmanıza izin verir. Bu, rakiplerinizi yenmek için eksiksiz bir strateji oluşturmanıza gerek kalmayacağı anlamına gelir. Bunun dışında tüm düşmanlarınızı hiçbir engele takılmadan öldürmek için hatırı sayılır seviyelere de ulaşabilirsiniz. Bu, Archero MOD APK içindeki ücretsiz bir özelliktir ve ayrıca bunu etkinleştirmek için herhangi bir karmaşık hareket yapmanız gerekmez. Archero MOD APK’sında zaten etkin hale getireceksiniz. İhtiyacınız olan tek şey, en alttaki yeşil indirme düğmesine tıklamak ve en kısa sürede Archero MOD APK’sını indirmek.

 

Çözüm

Arbalet, hem susturulmuş hem de yüksek hasara sahip epik tarzda bir silah olduğu için en sevdiğim silahlardan biridir. Ve şimdi, kendi Android akıllı telefonunuz için Archero MOD APK adlı bu harika Crossbow Okçuluk oyununu indirebilirsiniz.

 

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir