Zero City MOD APK indir 2023 Sınırsız Para hileli

1.36.4

En sevdiğiniz Zombie oyununun değiştirilmiş versiyonu olan Zero City Zombie Games MOD APK ile hayran kalma zamanı En kısa sürede indirin ve keyfini çıkarmaya başlayın!
Apk İndir
4.1/5 Oylar: 4,366
Geliştirici
My.com B.V.
Sürüm
1.36.4
Güncelleme
25 Aralık 2022
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
85 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Zero City MOD APK ve Kurgu türünde pek çok film ve web dizisi izledikten sonra, günümüzde bu ölü beyinler hakkında gerçekçi düşünceler yarattık. Zombilere dayalı tek bir film bile izlemediyseniz, tüm dünya nüfusunun %1’i olmalısınız. Neredeyse herkes Zombileri, yaşam tarzlarını ve onlarla ilgili her şeyi bilir. Zombiler, insanları yemek için ölü beyin haline gelen ve yollarda dolaşan mutant virüslerden etkilenenlerdir. Böyle bir mutant virüsü duyduktan sonra hem istisnai hem de korkmuş hissediyor musunuz?

Evet ise, sizin için Zero City Zombie Games adında harika bir Android oyunumuz var. Zombiler, virüsleri ve böyle bir kıyamette hayatta kalmanın yolları hakkında temel bilgiler edinebileceğiniz Zombies tabanlı en iyi Android oyunlarından biridir. Hayatta Kalmanın dışında, Sen’ Ayrıca hepsini yenmek için profesyonel silahlar da alacaksınız! Zero City Zombie Games’in sıkıcı zamanınızı nasıl öldürebileceğini ve size eğlence üretmek için benzersiz fırsatlar sunabileceğini basitçe gözlemleyebilirsiniz. Hala ikna olmadıysanız, sadece sizi şaşırtmak için geliştirdiğimiz bir lanet profesyonel şeyimiz daha var – Zero City MOD APK.

Bu, rahatça hayatta kalmanıza yardımcı olacak sonsuz para ve daha fazla MOD komut dosyası içeren, oyunun değiştirilmiş versiyonudur. Aşağıdan kontrol etmelisiniz! Bu, rahatça hayatta kalmanıza yardımcı olacak sonsuz para ve daha fazla MOD komut dosyası içeren, oyunun değiştirilmiş versiyonudur. Aşağıdan kontrol etmelisiniz! Bu, rahatça hayatta kalmanıza yardımcı olacak sonsuz para ve daha fazla MOD komut dosyası içeren, oyunun değiştirilmiş versiyonudur. Aşağıdan kontrol etmelisiniz!

 

Sıfır Şehir MOD APK

Sığınağınızı özelleştirin ve şehirdeki tüm Zombilere karşı hayatta kalmasına yardımcı olun

Aklınıza bir kez, Coronavirüs’ten daha şiddetli bir Kıyamet’te sıkışıp kaldığınızı varsayalım. Covid-19 sadece insanların yüzde birkaçının ölmekte olduğu ve aşılanarak da kurtulabilen virüstür. Ama ölü beyinlerin veya etkilenen insanların sizi yemek için arkanızda olduğu bir tür Kıyamet farz edin! Çok korkutucu geliyor, değil mi? Bu senaryo gerçekçi olursa, hayatta kalma öğelerini bulmak için çok güçlü bir şekilde hayatta kalmanız ve tüm arkadaşlarınıza yeniden katılmanız gerekiyor.

Zero City MOD APK, aynı Zombie Apocalypse’i sanal olarak hissetmenize yardımcı olmak için size sunduğumuz en iyi önerilerden biri. Öyleyse, o Kıyamete kendi başınıza bakmak için bir hayalperest ve hevesliyseniz, en kısa sürede Zero City MOD APK’sını indirin!

 

 

Sığınağınızdaki siviller için barınağı ve tüm hayatta kalma malzemelerini yönetin

Her şeyden önce, tavanı yönetmek için her pandemi arasında geçiş yapmanız gerekiyor. Başta yiyecek olmak üzere ihtiyacınız olan her şeyi içeriyorsa, tek bir evde bütün bir yaşam boyunca yaşayabilirsiniz. Zero City MOD APK oynarken, birçok insanın Kıyamet’te hayatta kalmasına yardım edebileceğiniz bir sığınağınız olduğunu gözlemleyeceksiniz.

Başınızın üzerinde tavan olacak ve şimdi birbirinizi destekleyerek birlikte hayatta kalmanız gerekecek! Şimdi burada, tüm insanlara yeteneklerine göre belirli görevler vermeniz gerekiyor. Bir şirketin CEO’su gibi düşünün ve işlevleri doğru kişilere sunun. Örneğin Elektrik ve Jeneratör izleme işini profesyonellere ve dayanıklılığı yüksek kişilere vermeniz gerekmektedir. Aynı şekilde yemek yapmayı iyi bilen hanımlara yemek hazırlama işi yaptırmalısınız.

 

Zombilerle etkili bir şekilde savaşmak için en güçlü silahları yaratın

Barınak, Su, Elektrik ve Yiyecek’e sahip olduktan sonra Kıyamet’ten etkilenen bir şehirde en çok ihtiyaç duyduğunuz şey silahlardır. Zombiler sığınağınıza her an saldırabileceğinden ve artık diğerlerinin hayatta kalmasına yardım etmeniz gerektiğinden, böyle bir kıyamet arasında silahlar olmadan kimse dolu değildir. Yani Mutfak, Jeneratör Odası, Su Türbini ve Kontrol Odası gibi tüm tür odalarında ayrıca silah odasına da sahip olacaksınız. Kendinizi zombilerden korurken şehirden silah yapmak için gereken tüm temel malzemeleri bulmanız gerekiyor. Üstelik tüm bunları Zero City MOD APK içinde kazanacağınız Coins ve Diamonds gibi oyun içi parayla da satın alabilirsiniz. Hayatta kalmanın en iyi yolunu seçin!

 

Hikaye Tabanlı Harekatın ve Çok Oyunculu PVP oyun modunun keyfini çıkarın

Oyunun yukarıdaki bölümünde size anlattığımız her şey Zero City Zombie Games’in Hikaye moduydu. Ayrıca, oyun deneyiminizi daha heyecanlı hale getirmek için, rastgele çevrimiçi oyunculara katılabileceğiniz ve PVP maçları oynayabileceğiniz çok oyunculu bir oyun modu da sunuyor. Bu PVP, her Zombiyi öldürerek elde edebileceğiniz puanlara dayalı olacaktır.

Öyleyse, PUBG Mobile ve Candy Crush gibi eski çağ atış ve bulmaca oyunlarını oynamaktan sıkıldıysanız, en kısa sürede Zero City Zombie Games’e geçin. Ek olarak, Zero City Zombie Games’in sihirli premium özellikler de dahil olmak üzere aşağıda yer alan değiştirilmiş versiyonuna da göz atabilirsiniz. Oyununuzu daha kolay hale getirecek, bu yüzden en kısa sürede başlayalım –

 

Sıfır Şehir MOD APK

Yeteneklerinizi özgürce geliştirmek için değiştirilmiş sürümü indirin

Bir Zombie hayatta kalma oyunu oynamak, oyunu oynadığınız hemen hemen her seviyede zorluklar arttığından, aynı zamanda eğlenceli ve zorludur. Üstelik çoğu profesyonel oyuncu, Senaryo oyun modunun en zorlu seviyelerinde hâlâ takılıp kalıyor. Siz de bu oyunculardan biriyseniz size bir sürprizimiz var – Zero City MOD APK. Öncelikle, sonsuz madeni para, elmas ve reklamsız oyun arayüzü gibi birçok fantastik premium özelliği etkinleştireceğiniz resmi Zero City Zombie Games’in değiştirilmiş versiyonudur. Tüm bu özelliklere sahip olduktan sonra, oyunun tüm zorlu bölümlerini kolayca tamamlayabilirsiniz. Bu yüzden resmi sürümde sıkılmayı bırakın ve bugün değiştirin!

 

Sonsuz Kripto Paralarla gidin ve sınırsız satın alma yapın

Kripto Paralar, temel olarak PUBG Mobile’da UC ve Altın paralar aldığınız gibi Zero City MOD APK içinde alacağınız oyun içi para birimidir. Android oyunlarında her şey ücretli olduğu için hepimiz bu para birimlerinin önemini biliyoruz. Bu nedenle, tüm oyun içi satın alımlarınızı daha kolay hale getirmek için size Zero City MOD APK’da sonsuz Kripto Para sunuyoruz. Evet, doğru duydunuz! Artık bu Android oyununa tek bir kuruş bile yatırmadan sonsuz sayıda uygulama içi satın alma yapabilirsiniz. Sadece Zero City MOD APK’yı indirin ve tüm zombileri birkaç atışta öldürmek için tüm profesyonel silahların keyfini çıkarmaya başlayın. Tadını çıkar!!

 

Karmaşık oyun seviyelerinde takılıp kalan tüm oyuncular için One Hit MOD

Zero City MOD APK içinde sonsuz paraya sahip olduktan sonra daha çok neye ihtiyacınız olduğunu düşünüyor olmalısınız, değil mi? Diyelim ki bir Android oyunu oynuyorsunuz ve bir zombiyi kafadan vurmadan bile tek atışta öldürme gücüne sahipsiniz. Kulağa hoş geliyor, değil mi? Bunu göz önünde bulundurarak Zero City MOD APK’yı One Hit MOD adlı büyülü bir özellikle geliştirdik. Bu özelliği herhangi bir menüde etkinleştirmeniz gerekmeyecek ve tek ihtiyacınız olan Zero City 53’yı indirip akıllı telefonunuza yüklemek. Sonrasında kafadan bile vurmadan tüm zombileri tek atışta öldürebiliyorsunuz.

 

Bu çevrimiçi Android oyununda araya giren tüm reklamlardan kurtulma zamanı

Diyelim ki yukarıda listelediğimiz tüm özelliklere sahipsiniz, ancak yine de Byju’nun uygulamasını indirin diyen çevrimiçi reklamlardan rahatsız oluyorsunuz. Bunun can sıkıcı olduğunu biliyorum ve pek çok çevrimiçi oyun oynarken bunu kişisel olarak hissettim. Ancak çevrimiçi oyunlar arasında karşılaştığımız sıkıntıları sizin de yaşamanızı istemiyoruz. Son olarak, Zero City MOD APK, reklamsız bir Android oyunudur. Bu oyuna ücretsiz reklam engelleyici komut dosyası ekledik, bundan sonra reklamları engellemek için kimseye ödeme yapmanıza veya herhangi bir üçüncü taraf uygulaması indirmenize gerek kalmayacak. Sadece Zero City MOD APK’yı indirin ve sihri görün!

 

Sıfır Şehir MOD APK

Zero City MOD APK

Bir Android Zombie oyununda bu kadar çok özelliğin olduğunu hiç hayal etmiş miydiniz? Henüz değil, değil mi? Ama son olarak Zero City MOD APK adlı bu harika oyun içerisinde tüm bu ayrıcalıklara ücretsiz olarak sahip oluyorsunuz. Herhangi bir uygulama içi satın alma veya reklam engelleyici ücreti talep etmiyoruz. İhtiyacınız olan tek şey aşağıda bulunan yeşil indirme düğmesine tıklamak ve ardından birden fazla premium ayrıcalıkla ücretsiz oyunun tadını çıkarabilirsiniz! Tadını çıkar!!

 

 

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir