Ultimate Car Driving Simulator APK indir 2023 hileli mod

7.10.10

Ultimate Car Driving Simulator MOD APK, Android'deki en iyi ve harika sürüş simülasyon oyunudur. Her araba oyunu sever, gelecekteki araba sürmeyi hayal etmiştir. Ultimate Car Driving Simulator MOD APK, kullanıcıların hayallerindeki arabayı yaratmalarını sağlar.
Apk İndir
4.1/5 Oylar: 5,394
Geliştirici
Sir Studios
Sürüm
7.10.10
Güncelleme
24 Eylül 2022
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
131 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Ultimate Car Driving Simulator APK, Android’deki en iyi ve harika sürüş simülasyon oyunudur. Bu oyuna daha hızlı karar vermeyin. Klasik bir yarış oyunu gibi. Ancak bu oyun yarış oyununa benzemiyor. Bir simülasyon kategorisi model oyunu gibi. Mevcut hiçbir oyun bu oyunun grafiklerini yenemez. Çünkü oyun geliştiricisi yüksek kaliteli grafikler yaptı. Hiçbir araba sürme oyunu bu oyun gibi yapılmamıştır.

Ultimate Araba Sürüş Simülatörü MOD APK

Gerçek sürüş fiziği

Ultimate Car Driving Simulator APK, fizik tabanlı sürüş ile yapılmıştır. Bu fiziğin kullandığı, oyuncunun her oyuncunun oyundan gerçekçi olanı görmesini sağlamasına yardımcı olacaktır. Üstelik tüm araç motorları da fizikle yapılıyor. Böylece oyuncular yüksek hızlı motorlarla araba kullanabilir ve sesler gerçekçidir. Mevcut her aracın kendi fizik tarzı vardır. Off-road sürüş arabası SUV da otantik tarzda mevcuttur.

özelleştirme

Ultimate Car Driving Simulator APK, kişiselleştirme özelliği ile birlikte geliyor. Mevcut yarış oyunlarının çoğu kişiselleştirme özelliğini içermez. Diğer oyunlar yalnızca yeni araç satın alma seçeneğini sunar. Ancak bu oyun, kullanıcıya kendi kişiselleştirme özelliğini sağlar. Arabanızı istediğiniz gibi kişiselleştirmek için ödüllü parayı ve madeni paraları kullanın. Bu oyunda kullanıcı tabanlı özelleştirme mevcuttu. Oyun geliştiricisi bu özelliği her yarış sever için mükemmel bir şekilde yaptı.

Ultimate Car Driving Simulator APK, aşırı araba özelleştirmesi sağlar. Bu, yeni katılan her oyuncu için beklenmedik bir özelliktir. Yeni arabayı kendi stiliyle kişiselleştirmek isteyenler bu oyunu deneyin. Çünkü oyun geliştiricisi aşırı kişiselleştirme sağlıyor. Bu özelleştirme özelliği ile oyuncuya sevdiği arabayı yaratabilirsiniz.

Her araba oyunu sever, gelecekteki araba sürmeyi hayal etmiştir. Ultimate Car Driving Simulator APK, kullanıcıların hayallerindeki arabayı yaratmalarını sağlar. Oyun, kendi arabanızı yaratmanız için birçok araç parçası veriyor. Ayrıca birçok motor modeli ve yedek parçası mevcuttur. Bu yüzden, özelleştirmenizle arabanızı oluşturmak için oyun parasını kullanın. Tasarım aynı zamanda yaratma seçiminize de sahiptir.

Ultimate Araba Sürüş Simülatörü MOD APK

Dünya haritasını aç

Ultimate Car Driving Simulator APK, açık dünya haritası ile birlikte gelir. Çoğu sürüş ve simülasyon oyunu, her oyuncu için yalnızca sınırlı bir yer haritasına sahiptir. Ancak bu oyun bir açık dünya haritası ile birlikte geliyor. Bu özellik sürücüsünü her yerde seviyorum. Her oyuncu herhangi bir yere para ödemeden seyahat edebilir. Her yer yeni tasarımlarla yapıldığı için araba kullanırken asla sıkılmayın. Havaalanı tarafında, akrobasi yapım ormanlarının ortaya çıktığını görebilirsiniz. Dublör ormanlarında dublör yapmak için arabanızı kullanın. Her yeni dublör oyuncusu bazı ödüller alır.

Ultimate Car Driving Simulator APK, GTA serisine benzer devasa bir açık dünya oyunudur. GTA serisi oyunları herkes oynayabilir. Bu oyunlar aynı zamanda açık dünya oyunlarıdır. Ancak bu oyun devasa bir açık dünya haritası içeriyor. Bu oyuna sürmeye başladığımda direkt olarak havalimanı tarafına geçiyorum. Bu, stunt yapmak için en sevdiğim yerlerden biri. Arabayı oyundan sürdükten sonra her oyuncu yeni bir sürüş deneyimi yaşayabilir. Herhangi bir yerde sürün ve herhangi bir nesneye vurun. Araç simgesine birkaç saniye dokunmanız yeterlidir, aracınızın hasarları giderilir.

Birçok süper araba

Ultimate Car Driving Simulator APK, dünyanın en pahalı süper arabalarını sunar. Mercedes Benz, Lamborghini, Bugatti ve daha fazlası gibi mevcut arabalar. Öncelikle Lamborghini araba ile sürüyorum ve bu hız kazandıracak. Oyun, akşam yemeği gücüne sahip birçok farklı türde araç içeriyor. Her seviyeyi kazandıktan sonra, bir miktar ödül alabilirsiniz. Bu, hayalinizdeki arabaları satın almanıza yardımcı olur.

Ultimate Araba Sürüş Simülatörü MOD APK

Gerçekçi grafikler

Ultimate Car Driving Simulator APK, gerçekçi grafik animasyon efektleriyle birlikte gelir. Android’e hangi yarış ve simülasyon gelirse gelsin, kullanıcı oyun grafiklerinin kalitesini bekleyecektir. Bu grafik kalitesi sadece yeni yarış oyuncularını cezbediyor. Diğer yarış oyunlarıyla karşılaştırıldığında, hiçbir oyun bu oyuna eşit değildir. Oyun geliştiricisi oyunu gerçekçi grafiklerle yapmış. Grafik olarak tasarlanmış noktaları bulmak kolay değil. Her nesne benzersiz gerçekçi grafik animasyonla yapılır.

Her basit nesne ve öğe, Ultimate Car Driving Simulator APK’daki animasyon grafiklerini kullanır. Oyuncu, yolda drift yaptığınızda lastik çiziklerini görebilir. Arabanız binaya çarptıktan sonra araba hasarlarınız daha gerçekçi görünüyor. Ek olarak, oyuncular sürüş sırasında kamera görünümünü değiştirebilirler. Oyuncuların çoğu arabayı farklı bir bakış açısıyla sürmek istiyor. Arabanın gerçek görünümünü değiştirmek için kamera Simgesini kullanın. İçeride, kamera açısı gerçek araba sürüş hissini verecektir.

gerçekçi ses

Gerçekçi ses efektleriyle yapılmış Ultimate Car Driving Simulator APK. Bu ses efektleri gerçek bir araba hissi verecektir. Araçta gaz pedalını kaldırdığınızda gerçekçi ses efektini duyabilirsiniz. Her nesneye vurduktan sonra çelikle vurma gibi ses efektleri duyabilirsiniz. Oyuncular çoğu zaman fren seçeneğini kullanır. Böylece oyuncular gerçek hayattaki mola anlarını hissedebilirler. Oyunların çoğu, her fren zamanında aynı fren sesiyle yapılır. Ancak bu oyun, çeşitli tarzlarda farklı fren sesleri içeriyor.

Ultimate Araba Sürüş Simülatörü MOD APK

Ultimate Car Driving Simulator APK

Genel olarak, Ultimate Car Driving Simulator APK hakkında tüm ayrıntılı bilgileri ele aldık. Android’de harika bir sürüş oyunu. Düşük kaliteli cihaz kullanıcılarını deneyin. Oyunda gecikmeli bir an görünmüyor. Seviyenin sonuna kadar oyuncu, arabaları hayallerinizle kişiselleştirmek için özelleştirme özelliği ile gerçekçi bir sürüş hissi hissedebilir. Para kullanarak süper araba satın alın. Orijinal versiyondan, sınırlı miktarda paranız var. Sınırsız para ve nakit almak için sağladığımız MO)D sürümünü kullanın. MOD sürümünü aşağıdaki makale mevcut bağlantılarından indirin.

 

 

Yenilikler

-Bazı Hatalar Düzeltildi.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir