Train Station 2 apk son sürüm indir 2024

2.6.3

Tren severler, birleşin Şimdiye kadar yapılmış olan demiryolu oyununu getirdik ve seveceğinizden emin olduğumuz bazı mücevherler ekledik. Gemiye binin ve bir göz atın!
Apk İndir
4.4/5 Oylar: 4,832
Geliştirici
Pixel Federation.
Sürüm
2.6.3
Güncelleme
15 Ocak 2023
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
215 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Bir tren meraklısı için, size çok fazla neşe ve sevgi getiren bir oyunda çok fazla zaman harcamak diye bir şey yoktur. Train Station 2 apk son sürüm yaratıcıları tam olarak bunu yaptıgitti ve işte nedeni. Bu uygulama sayesinde artık trenlerden gelen o tatlı, hareketli havayı içinize çekmek için farklı tren istasyonlarına seyahat etmek zorunda kalmayacaksınız. Artık bunu avucunuzun içinde ve oturma odanızdaki kanepenin rahatlığında yaşayabilirsiniz. Bu oyunun temel amacı, demiryollarından bir imparatorluk kurmaktır. Fazla hareketin olmadığı uzak bir yerde başlayacaksınız, ancak tüm ülkedeki en ünlü tren meraklısı olmak için yavaş yavaş ilerleyeceksiniz.

Bunun en iyi yanı, ulaşım, kargo ve aradaki her şey dahil olmak üzere demiryolu ile ilgili her şey üzerinde çalışacak olmanızdır. Tren simülasyonu yolculuğu her geçen dakika daha da güzelleşecek, bu yüzden tek yapmanız gereken sıkı tutunmak ve hayatınızın macerasına hazırlanmak. Daha da iyisi, oyunda ilerledikçe, çevredeki şehirler, nehir kıyıları ve uzak yerler de öyle olacak, böylece tüm deneyimi gerçekten yaşayacaksınız. Ama önce gerçek oyun boyunca size rehberlik etmemize izin verin.

 

Tren İstasyonu 2 MOD APK

Gelişmek anahtardır

İlerlemenizi gerçek zamanlı olarak görmeyi sevenler için, Train Station 2 apk son sürüm tüm hayallerinizi hayata geçirecek. Oyun, açık alanların ve deniz kıyısındaki malikanelerin güzel manzaralarından geçerken makinenin raylara çarpmasının ne demek olduğunu bilen en ihtiyatlı yaratıcılar tarafından tasarlanan yüzlerce gerçek treni keşfetmenizi ve geliştirmenizi sağlayacak. Yavaş yavaş bir iş adamı olma yolunda ilerlerken, dünyanın daha önce hiç görmediği şekilde kendi şehrinizin tren istasyonunu inşa edeceksiniz.

Elbette, bina bazen beklediğinizden daha yavaş gidecektir, ancak bu, her şey yerine oturduğunda hissedeceğiniz neşeyle karşılaştırıldığında hiçbir şey ifade etmez. Ayrıca oyundaki yüklenicilerin ihtiyaç duyduğu farklı türde ürünleri inşa etmeniz, geliştirmeniz, yükseltmeniz ve göndermeniz gerekecek, ancak zorluğun üstesinden geleceğinizden eminiz. Tek gereken tutku ve biraz irade ve kısa sürede kesinlikle bir profesyonel olacaksınız.

 

 

 

Daha büyük, daha hızlı Train Station 2 apk son sürüm

Trenlerinizi ne kadar çok yükseltirseniz, o kadar iyi puanlar alırsınız. Bunun nedeni, daha büyük trenlerin daha hızlı gitmesi, daha fazla yük yüklemesi ve daha önemli sayıda yolcuyu varış noktalarına ulaştırmasıdır. Ayrıca pistlerde daha fazla zaman kazanacaksınız ve müteahhitlerinizin sizi bunun için seveceğinden emin olabilirsiniz.

Ne de olsa, azaltılmış bakım maliyetleri ve daha yüksek performans puanlarının sevilmeyecek nesi var? Bu yeterli değilse, belki de birçok nadir trenin sizin tarafınızdan keşfedilmeyi beklediği gerçeğine daha çok ilgi duyacaksınız. Bu trenler her şekilde, şekilde ve biçimde özel olmakla kalmaz, aynı zamanda yüklenicileriniz tarafından verilen görevleri tamamlama konusunda daha yetkindir. Nadir trenler ayrıca daha büyük bir taşıma kapasitesine sahiptir, bu nedenle her açıdan bir kazan-kazan durumu.

 

Train Station 2 apk son sürüm En iyi özellikler

Train Station 1’in harikalarını denemek için buralardaysanız, muhtemelen Train Station 2 apk son sürüm ile gelen avantajları denemek için fazlasıyla heyecanlısınızdır. Tren tutkunları kendi trenlerini ekleyebilirler, ancak işte bu oyunun sağladığı en sevdiğimiz özellikler:

 

Tren İstasyonu 2 MOD APK

Gerçek hayattaki taşlar

Tren becerilerini geliştirmek için oyunu oynamaya gelen çoğu kullanıcı için bu oyunun en önemli özelliği, gerçek hayattaki trenlerin, motorların ve diğer makinelerin entegrasyonudur. Onlar hakkında bir iki şey biliyorsanız, o zaman oyundaki ilerlemeniz anında katlanacaktır, yani bu büyük bir artı.

 

Toplayın ve yükseltin

Train Station 2 apk son sürüm Bir başka büyük özellik de çok kısa sürede sıfırdan yüze çıkabilme yeteneğidir. Ayrıca hayatta hiç şansları yokmuş gibi görünen köhne trenleri toplayacak ve herkesin trene binmek isteyeceği şekilde onları yükseltebileceksiniz. Geriye bakıp yarattığınız tren yapımı mirasını görmek çok tatlı, değil mi?

 

Çok fazla karakter!

Çalışırken asla sıkılmamanızı sağlamak için Train Station 2 apk son sürüm , işin iniş ve çıkışlarında size yol gösterecek oldukça fantastik karakterler içeriyor. Ayrıca en çılgın istekleri var, bu yüzden hazır olun!

 

Demiryolu şehrini geliştirin

Hayalinizdeki şehre ilk başladığınızda, sadece övünecek bir demiryolunuz olacak. Oyunda ilerledikçe, arkadaşlarınızı ve ailenizi ziyaret ederken tüm komşuların göz kulak olacağı güzel bir büyük şehir yaratacaksınız. Ayrıca daha fazla trene uyan daha kapsamlı tesisler inşa edeceksiniz, bu nedenle olasılıklar sonsuzdur.

 

Birlikte çalışmak

Trenleri senin kadar seven başka iş adamı meraklıları tanıyor musun? Bunu yaparsanız, onları Train Station 2 apk son sürümü getirebilir ve istasyonlarda, demiryollarında, trenlerde, koleksiyonlarda ve daha fazlasında işbirliğinin tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca kimin daha iyi stratejist olduğunu görmek için onlarla rekabet edebilirsiniz, ancak bu sizin oyun tarzınıza bağlıdır.

 

Tren İstasyonu 2 MOD APK

İşleri tamamlayın ve puan kazanın

Başarılarınızı tamamen yabancılara gösteren o parlak liderlik tabloları olmasaydı hayat nasıl olurdu? Sebeplerinizi yargılamayacağız, ancak bir numara olmak istiyorsanız, o zaman bu oyunda bunu yapabilirsiniz. Motorları gönderin, kaynakları toplayın ve işleri doğru bir şekilde tamamlamak ve buna göre puan almak için insanları varış yerlerine taşıyın. Buna bayılacaksın! Aşağıdaki bağlantıdan Train Station 2 apk son sürüm’ü indirin ve hayatınızın yolculuğuna başlayın!

 

Son sözler!

Son olarak, farklı stratejiler denemekten hoşlanıyorsanız ve her zaman daha iyi olmayı hedefliyorsanız, muhtemelen Train Station 2 apk son sürüm ile yaptığımız şeyi seveceksiniz . Her zaman bir ağ bağlantısı gerektirmesine rağmen oyunu oynamak ücretsizdir. Ayrıca, kabul etmek istediğinizden biraz daha hızlı ilerlemek istiyorsanız, gerçek hayattaki paranızla da yatırım yapabilir ve tren inşasının tüm kapsamını elde edebilirsiniz. Hangi yolu izlemeye karar verirseniz verin, onu destekleyeceğiz!

 

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir