Toon Blast MOD Apk indir Sınırsız Para

13254

Toy Blast'ın yaratıcıları, eşsiz ve sınırsız eğlence sunan yeni bir oyunla karşınızda! Kedi Cooper, Kurt Wally, Ayı Bruno ile çılgın çizgi film dünyasına dalıp harika ve zorlayıcı pek çok seviye oyna! Küpleri patlatıp güçlü kombolar oluştur ve seviyeleri geç. Toon çetesine büyülü dünyaları gezerken bulmacaları çözmelerinde yardım et!
Apk İndir
4.2/5 Oylar: 543
Geliştirici
Peak
Sürüm
13254
Güncelleme
13 Mayıs 2024
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
160 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Toon Blast MOD APK, oyun manyakları! Hepsi iyi? Hayatın nasıl gidiyor? Candy Crush Saga ve Jewel Star gibi şaşırtıcı gündelik oyunları oynarken kendinizi geliştirdiniz mi veya onları oynamaktan sıkıldınız mı? No Problem, sadece Peak’in efsanevi eseri Toon Blast mod apk’yı deneyin. The Peak, Toy Blast, Lost Bubble ve Lost Jewels gibi çok sayıda birinci sınıf kreasyon yaratan çok uluslu bir oyun geliştirici markasıdır. Kralın yerini alacak gerçekçi bir bulmaca geliştiricisidir.

Şimdi, bana Peak’in kreasyonlarından en sevdiğim oyunu veya bir tavsiyeyi sorarsanız, her zaman Toon Blast’ı önereceğim. Bu inanılmaz bir bulmaca oyunu, bulmacanın en yeni konsepti, renklerini karıştırmak ve hepsini patlatmak için şekerleri veya mücevherleri kaydırmanıza gerek yok. Bu yaşlılık bulmaca oyunlarından çok daha farklı ve daha basit bir şey.

Toon Blast MOD APK

Bu oyunu anında indirin ve Toon Blast ile en yeni bulmaca eşleştirme deneyiminin keyfini çıkarın. Ayrıca, daha da fazla avantajdan yararlanmak istiyorsanız, Toon Blast MOD APK’ya gidin. Bu, birçok oyuncunun ilgisini çeken resmi oyunun değiştirilmiş versiyonudur! Aşağıdaki bağlantıdan Toon Blast MOD APK ASAP’ı indirin ve sınırsız eğlencenin ücretsiz tadını çıkarın!

Tüm gelişmelerle birinci sınıf Peak’in bulmaca oyununu oynayın

Gelişmeler, Peak’in oyunlarının ilk ayrıcalıklı özellikleridir çünkü tüm dünyada milyonlarca insan tarafından sevilen pek çok gelişmeyi içeren eğlenceli, sosyal ve ilgi çekici gündelik mobil oyunlar yaratır. Gerçek bir yapboz ve 3’lü eşleştirme türü oyun aşığıysanız, Toon Blast’ı bir kez denemeniz gerekir! Bu, küpleri eşleştirmeniz ve hamleleriniz bitmeden hepsini patlatmanız gereken özel bir 2-3-4 eşleştirme bulmaca oyunudur.

Oyun, ilk seviyeyi tamamlamanız gereken bazı çizgi filmlerin en coşkulu bakışıyla başlar! Daha sonra, oyunun basit bir bulmaca oyunu görünümü, çok sayıda küp ve başrol oynadığı bir çizgi film içeren sonraki bölümüne başlayabilirsiniz. Bu çizgi sizi çok eğlendirecek ve siz harika hamleler yaparken o çok mutlu olacak. O halde oyunu oynamaya başlayın ve oyunun tüm seviyelerine kendinizi kaptırın!

Toon Blast MOD APK

En sevdiğiniz çizgi filmlerle binlerce zorlu seviyeyi tamamlayın

Toon Blast sadece oyun ve çizgi filmleriyle tanınmaz, aynı zamanda oyunun içindeki içerikle de bilinir. Eh, bu küçük boyutlu bir Android oyunu ama yine de, bu küçük boyuttan sonra size 100’den fazla Bölüm içinde 5000’den fazla zorlu seviye sunuyor. Silahşörler, Mükemmel Denge, Gelato Kaçağı, Perili Ev ve Sıcak Hava Balonu gibi mevsimleri içerir.

Üstelik oyunun tüm zorlu bölümlerini tamamladıktan sonra Şampiyonlar Ligi’nin tadını da çıkarabilirsiniz! Oyunla ilgili bu en coşkulu şeyi atlattıktan sonra artık bu oyunu oynamaya karşı koyamayacağınızı biliyorum! Bu yüzden çok düşünmeyi bırakın ve en coşkulu deneyime kendinizi kaptırmak için bu oyunu anında akıllı telefonunuza indirin!

Oyunu göründüğünden daha kolay hale getirmek için kaçık güçlendiricilerin kilidini açın

Alaycı seviyeler ve basit oyun içinde, Toon Blast ayrıca sizi her seviyede şaşırtacak ve eğlendirecek en şaşırtıcı animasyon grafiklerini sunar. Ayrıca Candy Crush’taki el kaydırma ve gökkuşağı şekerleri gibi güçlendirme eklentileri ile hayatınızı kolaylaştıracak. Size Rocket, Bomb, Disco Light gibi eklentiler ve oyunu müreffeh hale getirmek için kullanılabilecek daha güçlü şeyler sunar.

Toon Blast MOD APK

Değiştirilmiş oyun arayüzünden bir kez geçin ve hayran kalın

Toon Blast zorlu bir Android oyunudur ve çoğu seviyede ek olarak karmaşık hale gelir. Bu dezavantajın arkasındaki sebep, çok zor seviyelerde hareketlerin olmamasıdır. Eh, tüm Android oyunları gibi normaldir, ancak bazen diğer tüm Android oyunlarından çok daha fazla can sıkıcıdır! Ve bu zorlu arayüzü oynamaktan sıkılan muazzam oyuncular var.

Tüm stresli meraklılarımız için bugün Toon Blast MOD APK ile karşınızdayız. Resmi Toon Blast‘ın değiştirilmiş versiyonudur ve size istediğiniz tüm özellikleri tek bir platformda sunar. Sözlerime dikkat edin, Bu harika oyunu bitirdikten sonra tüm oyun eğlencelerini unutmak üzeresiniz. Toon Blast MOD APK’sını aşağıdaki bağlantıdan indirin ve herhangi bir akıllı telefonunuza kolayca kurun!

Her zorlukta sonsuza kadar oynamak için sonsuz yaşamların gücünün tadını çıkarın

Canlar, Toon Blast içindeki en büyük sıkıntılardan biridir çünkü oyun size ilk aşamada sadece 5 can sunar ve herhangi bir seviyede artmaz. Arkadaşlarınızdan can almak için takımlarınızı oluşturabilir veya bazı takımlara katılabilirsiniz, ancak bu tam anlamıyla can sıkıcıdır! Bu yüzden endişelenmeyi bırakın ve Toon Blast MOD APK’sını indirin! Bu harika değişiklik, tüm zorlu seviyelerinizi sonsuza kadar oynamanız için size sonsuz cana sahip harika bir arayüz sunmak üzere!

Şimdi, sonsuz hamle yapma ve her seviyeyi kazanma zamanı

Sonsuz Yaşamlar oyunun en iyi parçasıdır, ancak Toon Blast MOD APK içinde sunulan en inanılmaz ayrıcalığı öğrendikten sonra indirmek için sabırsızlanıyorsunuz. İncelikle, oyun size her seviyede sınırsız hareket sunuyor. Evet, doğru duydunuz! Artık eski günler geride kaldığından zorlu seviyeleri az sayıda hamlede tamamlamanız gerekmiyor. Günümüzde, Toon Blast MOD APK’yı indirebilir ve sonsuz hareketlerin tadını ücretsiz olarak çıkarabilirsiniz!

MOD APK tarafından sunulan sınırsız jetonla daha hevesli olun

Toon Blast’ın içi son on yıldan beri coşkuyla dolu, ancak oyunu daha coşkulu hale getirmek için değiştirilmiş sürümü geliştirdik – Toon Blast MOD APK! Hiç bitmeyen jetonları ve oyun parasını sunan etkili oyun versiyonudur. Bu parayı çok sayıda kasanın kilidini açmak için kullanabilir ve ayrıca bu parayla kimseye haber vermeden çeşitli güçlü eklentiler satın alabilirsiniz!

Değişikliklerimizle istediğiniz tüm seviyeleri reklamsız oynayın

Sonunda oyun size en basit oyun özelliği olan Zero Ad arayüzünü veriyor. Siz de çevrimiçi reklamların içinde sıkışıp kalmaktan rahatsız olanlardansanız, reklam bağımlılığını bırakın ve Toon Blast MOD APK ile zamanınızı tüketmeye başlayın. Sıfır kesinti garantisi ile aynen resmi bir oyundur. Tadını çıkar!

Toon Blast MOD APK

Nihai Karar

Son olarak, nihai adım, indirme bağlantısı! En kısa sürede tıklayın ve tek bir dolar ödemeden Toon Blast MOD APK’yı akıllı telefonunuza indirin! Harika grafikleriyle meşgul olun ve özel ayrıcalıkları konusunda coşkulu olun! Tadını çıkar!!

 

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir