cooking fever apk para hileli mod indir

19.0.0

Cooking Crush Cooking Games Hile Apk Kullanımı Cooking Crush Cooking Games hileli apk'da mağazadan gerçek parayla alıyormuş gibi ücretsiz alışveriş yapabilirsiniz.
Apk İndir
4.6/5 Oylar: 423
Geliştirici
FlowMotion Entertainment
Sürüm
19.0.0
Güncelleme
16 Nisan 2024
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
196 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Sizi bilmiyoruz ama bir süredir iyi bir yemek pişirme oyunu arıyoruz ve bu da bize harika cooking fever apk uygulamasını bulmamızı sağladı. Bağımlılık yaratan oynanışı sayesinde, en yüksek puanları, en iyi sonuçları ve en mutlu müşterileri elde etmek için saatlerce uğraşacaksınız. Pek çok insan muhteşem koordinasyon becerilerini sergilemek için bir araya geldiği için, usta şef oyunu kesinlikle bu yılın internet sansasyonu.

Ne de olsa, her gün iyi bir yönetici ve etrafındaki insanlara patron olma şansın olmuyor. Oyun, dünya çapında kültürleri sergileyen birçok farklı tarif içerdiği için birçok kişi tarafından da övüldü. Tabii ki, ancak yemekleri zamanında hazırlayarak, pişirerek ve servis ederek yüksek puanlar almanın stresini atmayı başarırsanız, bundan zevk alacaksınız. Dikkat, oyun ismine inanılmaz derecede sadık kalıyor, bu nedenle Cooking Madness’ı şüphesiz ilk elden deneyimleyeceksiniz. Ama bir kez alıştığınızda, çok eğleneceğinize söz veriyoruz.

 

Yemek Çılgınlığı MOD APK

cooking fever apk oyunun amacı ne?

Amaç eğlenmek! Hiçliğin ortasında küçük bir restoranla başlayacaksınız. Biraz hikaye anlatmaktan hoşlananlar için cooking fever apk oyunu, binayı bu kadar dehşete düşüren her şeyi size gösterecek. Kötü yönetim, yüksek maliyet, müşterinin ilgisizliği ve diğer tüm duygusallıklar en güçlü kalplerin bile kırılmasına neden olur. Veya tüm bunları atlayabilir ve doğrudan oyuna girebilirsiniz. Korkunç restorana girdikten sonra, kendinizi hemen yemek pişirme çılgınlığına sokacaksınız.

Öncelikle estetiği ayarlamalı, tarifleri planlamalı ve kendinizi hazırlamalısınız. Unutmayın, müşteriler her zaman aç, her zaman istekli ve her zaman haklıdır. Yiyecek dolu bir ine giren bir avuç aç aslan hayal edin. Evet, o kadar çılgınca. Yoğun tempolu ortam sizi kısa sürede işe koyacak ama bunu o kadar eğlenceli bir şekilde yapacaksınız ki onlara bunun için teşekkür edeceksiniz. Personeli, mutfak malzemelerini, malzemeleri ve aradaki her şeyi yükseltmeniz gerekecek. Oyunun amacı? Dünyanın en iyi yemeklerini çok kısa sürede üretmek. Yenemeyeceğiniz hiçbir zorluk olmadığını biliyorsunuz, bu yüzden mümkün olan en kısa sürede indirin.

 

 

Neye ihtiyacım var?

Bu oyunda ihtiyacınız olan en önemli şey özveridir. Bunun nedeni, tüm yemekleri doğru yapana kadar olabildiğince hızlı ve olabildiğince emin bir şekilde dokunmanız gerekmesidir. Yolculuğunuza unutulmuş küçük bir restoranda başlayacaksınız ancak oyunda ilerledikçe yardımınıza ve yardımınıza ihtiyaç duyan daha fazla yer keşfedeceksiniz. Dokunuşunu ve müşterilerini kaybetmiş birçok yer var ama siz onları harika koordinasyon becerilerinizle mutlaka hayata geçireceksiniz. Yine de dikkatli olun ve her zaman saate göz kulak olun çünkü o kurnaz küçük şeytanlar puanlarınıza müdahale edecek ve tüm bağlılığınızın boşa gitmesine neden olacaktır. Profesyonel olmak zor.

 

Yemek Çılgınlığı MOD APK

cooking fever apk İçinde ne yapabilirim?

Ah, çok fazla! Zorluklardan hoşlananlar için, bu oyun tek kelimeyle harika çünkü sürücülerinin ihtiyaç duyduğu tüm beceri ve çabaları geliştiriyor. İnsanların bu oyun hakkında söylediği onca şey arasında, yemek pişirme ve seyahat etme yeteneği ilk 10 arasındaydı. Cooking Madness mod apk, eğlenceli kasabanın etrafındaki birçok restoranı keşfetmenize olanak tanır ve bununla birlikte, farklı tarifler bulacaksınız. hem fiziksel hem de kültürel açıdan zenginleştirici.

Daha önce gastronomi ticaretinde bulunduysanız, tüm hazinenin genellikle İPUÇLARI adı verilen muhteşem ödüllerde yattığını bileceksiniz. İşinizi iyi yaptığınız takdirde size devasa tüyolar ve kombolar kazanma fırsatı verdiği için bu fantastik oyunun teselli bulduğu da budur. Yeterince ödül toplayarak, ayrıca yeni restoranların kilidini açabilir ve orada CEO becerilerinizi sergileyebilirsiniz; sadece yeni bir restorana her başladığınızda, içinde ilerlemek daha kolaydır. Çünkü toplanan XP’lerle birlikte kazanılan deneyim, müşterileri daha kısa sürede daha mutlu edecek.

 

Ticaretteki becerilerinizi geliştirirken, mutfağınızı da yükseltir ve seviye atlamak için çalışırsınız. İlerlemeye devam ettikçe, pek çok kişinin ulaşamayacağı bir prestij olan ünlü Mad Chef olmaya yaklaşırsınız. Bu zirvelere ulaşmayı başarırsanız, daha fazla gelir elde etmek için kendinizi hemen hazırlarsınız, böylece iş tek bir tıklamayla hız kazanır. cooking fever apk ayrıca ana hikayeden biraz sapan birçok özel göreve sahiptir, bu nedenle yemek pişirme oyununu oynamaktan asla sıkılmazsınız. Burada, en iyi yemek ustası olmak için yarışırken benzersiz ödüller kazanacak ve bunları yemek pişirme arkadaşlarınızla göstereceksiniz.

Bu strateji oyununun bir diğer önemli avantajı da, geliştiriciler tarafından yapılan güncellemelerle sürekli olarak iyileştirilmesidir. Önce tek bir restoranla başladılar, sonra çok dünyalı seyahatleri başlattılar, sonra tarifleri eklediler, sonra ödülleri artırdılar ve şimdi burada, hepimizin kesinlikle keyif alacağı bir sonraki büyük sürprizi hazırlıyorlar. Cooking Madness kısa süre önce sebze festivali, organik çiftlik, farklı festival paketleri ve [sınırlı] avatarlar, piknikler, mutfak rehberleri ve daha fazlası gibi birçok özel özelliği kullanıma sundu.

 

Yemek Çılgınlığı MOD APK

Çözüm

Geliştiriciler ayrıca görsel ve genel kullanıcı deneyimini optimize etme konusunda oldukça mutlu bir şekilde çalıştılar, bu nedenle uzun süre oynamadıktan sonra bu oyuna geri dönerseniz şaşırmayın. Önemli ölçüde iyileştirildi ve çevrimiçi kullanıcıların tüm olumlu eleştirileri bizim için aynı anlama geliyor. Bu nedenle, mevcut tüm eğlence seviyelerine dokunduğunuzdan ve zirveye çıktığınızdan emin olun çünkü size bunun harikalarla dolu parlak bir yol olduğunu garanti edebiliriz.

 

 

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir