SimCity BuildIt Mod APK indir sınırsız para 2023

1.41.5.

Electronic Arts tarafından geliştirilen SimCity BuildIt MOD APK, bir simülasyon tasarım oyunudur Mimari dehayı geliştirin, Şehrinizi sınırsız para ile geliştirin
Apk İndir
4.1/5 Oylar: 3,437
Sürüm
1.41.5.
Güncelleme
05 Ekim 2022
Gereksinimler
Android 4.1
Boyut
145 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

SimCity BuildIt Mod APK 21. yüzyılda, Temelde bu egzotik altyapı ve modernite dünyasında yaşadığımız zaman. Gayrimenkulün en ödüllendirici kariyer olduğu yerde, Bunu kalkınmanın ekonomik yönlerini göz önünde bulundurarak yaparsanız ve Göçü artırarak şehrinizi geliştirmek için ürün ve hizmetler yaratırsanız. Ve vatandaşların rahat bir yaşam sürmesi için ihtiyaç duyulan endüstriler. Birden fazla departmanın yönetimi, Vatandaşlar arasında esnekliği ve disiplini artırmak için katı kurallara ve uygulamaya ihtiyaç vardır.

SimCity BuildIt MOD APK

İşte size heyecan verici bir haberimiz var, SimCity BuildIt Mod APK size, liderliğin politik, sosyal ve ekonomik yönlerine odaklanarak mimari zekanızı öğrenme ve geliştirme şansı sunuyor. Belediye Başkanı olarak, kozmopolit şehrinizi geliştirmek ve her açıdan dünya ile rekabet etmek için akıllıca ve gerekli seçimler yapın. En güzel siteleri oluşturun, Altyapı geliştirin ve şehrinizi büyütmek ve kendi kendine yeterli hale getirmek için ticaretlere katılın.

Temel malların ihtiyaçlarını karşıladıktan sonra, Şehrinizi kumarhaneler, alışveriş merkezleri, okullar, hastaneler vb. Gibi kraliyet bir şekilde inşa edin. Kent. Ve şehrin daha da gelişmesine yardımcı olacak. Vatandaşlarınıza sağlık, temizlik, eğitim ve uygun beslenme gibi ihtiyaçları sağlamak sizin işiniz. Onları hastalıktan korur ve çeşitli bölümlerin düzgün çalışması için kurallar koyar.

SimCity Buildit Mod APK’da, şehrinizin kusursuz gelişmelerine ve büyümesine dökmek için sınırsız para alacaksınız. Sonsuz para ile şehrinizin Eyfel kulesini, Tacmahal’ini veya Burj Khalifa’sını oluşturabilirsiniz. Şehriniz Büyüdükçe, vatandaşların temel ihtiyaçlarını karşılamak için daha fazla paraya ihtiyacınız olacak. Şehrin sorunsuz işleyişi için Trafik ve polisin uygun şekilde düzenlenmesi ile istihdam merkezli endüstriler açma ihtiyacı. Kaostan kaçınmak için akıllıca kararlar alın.

SimCity BuildIt MOD APK

SimCity İnşa şık APK

Electronics Arts tarafından geliştirilen SimCity Buildit Mod APK, çeşitlendirilmiş özelliklerle geliyor. Şehrin gelişimini ve büyümesini etkin bir şekilde yönetmek için gerekli istihbaratı sağlar. Ultra HD 3d grafikler ve gerçeğe yakın görsellerle, hızlı gelişme ve ilerleme yolculuğunu deneyimlemeniz için size gerçekliğe dair bir ipucu verir. Reklamsız politikası ve anti-virüs özelliği ile size akıcı bir keyif sunar ve kurulum sırasında cihazınızda root ve değişiklik yapmanıza gerek kalmaz.

Bildiğiniz gibi, Bu, orijinal SimCity Buildit’in değiştirilmiş çeşididir. Şehrin kalkınmasında ve yeni firmaların açılması için girişimcilere daha fazla teşvik sağlamak için kullanabileceğiniz sınırsız paraya erişirsiniz, bu da vatandaşlara istihdam sağlayacak ve vatandaşlarına mutlu bir yaşam sağlayacaktır. . Açık sonsuz para ile Yeni oteller, bankalar, salonlar, okullar, hastaneler, tapınaklar, halka açık parklar, tatil köyleri, vb. Tüm vatandaşlarınız için mutlu bir yaşam sağlamak için tüm boşlukları görün ve doldurun.

SimCity BuildIt MOD APK

Şehrinizi Birinci Sınıf Düzeyde Geliştirin

Sınırsız para almak hiçbir işe yaramaz. Verimli bir şeye koymazsanız. başkaları senin yüzünden mutlu olduğunda, bu dünya çapında bir başarıdır. Bu yüzden herkesin yüzünü güldürmek için sıkı çalışmanızı ve dehanızı gösterin. Gecenin gündüz gibi görünmesi ve son derece çekici turistik yerler olması için parlak ışıklarla en çekici ve konforlu altyapıyı inşa edin, şehrinizi her yönden temiz ve yeşil hale getirmek için çalışın. Kamu dairelerinin işleyişinde ve disiplininde etkinliği sağlamak.

Gelecek Odaklı ve Afet Karşıtı Kasaba

Yüksek çözünürlüklü üç boyutlu grafiklerde olduğu gibi, tüm korkunç etkinliklere katılmayı seveceksiniz. Yaratırken, ciddi olun ve şehrinizin genişlemesi için elinizden gelenin en iyisini inşa edin ve onu felaketlerden koruyun. ama benim gibi biriyseniz ve alevleri seviyorsanız veya son senaryoyu beğenmediyseniz, o zaman şehrinizi yok etmekte özgürsünüz. Dr. Vu, bir deprem, uzaylı istilası veya diğer doğal afetler yoluyla şehrinizi mahvetmenize yardımcı olmak için oradadır ve çabalarınızın karşılığını alırken şehrinizi yeniden inşa edebilirsiniz.

Kaynak Değişimi

Kaynaklar olmadan hiçbir şey inşa edemeyeceğinizi biliyoruz. Her şey sadece malzemeye değil, kaliteli malzemeye de bağlıdır. SimCity Buildit Mod APK’da, diğer oyuncuların ihtiyaç duyduğu kaynaklara kolayca erişebilir ve onlara şehrinizde bulunan kaynakları sağlayabilirsiniz. Ve bu şekilde, kaynakları takas edebilir veya takas edebilirsiniz. Bu ithalat ve ihracata bağlı olarak, şehrinizin gelişiminde daha fazla kullanılabilecek ve diğer oyuncularla bir ağ oluşturacak olan bazı ek gelirler de elde edebilirsiniz.

SimCity BuildIt MOD APK

Canlı Para Birimi Sistemi

SimCity Buildit Mod APK, oyunculara çalışmalarını geliştirmek ve şehri genişletmek için kullanabilecekleri birden fazla para birimi sistemi sağlar. SimCash gibi
, Klasik para birimlerinden biri, işinizi anında yükseltmenize yardımcı olur. Birkaç başarımı tamamladıktan sonra bir miktar SimCash kazanabilirsiniz, ancak ayrıca SimCash’i nakit olarak satın almanız gerekir. Simoleons, ithalat-ihracattan çıkarabileceğiniz bir para birimidir ve ayrıca altyapıyı yükselterek SimCash’i kullanarak Simoleon satın alabilirsiniz. Felaket zorlukları başarıyla geçerek ve sevkiyat siparişlerini tamamlayarak altın anahtarı kazanabilirsiniz. Platin anahtarı kazanmak için Belediye Başkanlığı seçimlerine katılmanız gerekir.

Şaşırtıcı Görseller ve Grafikler

SimCity Buildit Mod APK, ultra HD 3d grafiklerde ve son derece gerçek görünümlü görsellerde kapsamlı bir şekilde mevcuttur. Arayüz size yardımcı olmak için şehrin yukarıdan görünümünü sağlar, şehrinizde yer alan tüm etkinlikleri gözlemler, gece ve gündüz değişen etkisi ile olayları net bir şekilde görmek için yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz. Güzel şehriniz, keskin görüntüler ve derin renklerle tasarlanırken, değişen hava mevsiminde de sonuçlar doğuruyor. Pürüzsüz bir kullanıcı arayüzü ile etkinlikleri kontrol edebilir ve çabalarınızla geliştirilen şehrinizin sürükleyici güzelliğine bakabilirsiniz.

Sonsuz Para

SimCity BuildIt MOD APK’da 25000 Simoleon ve 50 SimCash’e sahip olacaksınız, ancak işinize başladıktan sonra. Bu paranın şehrinizi hızla büyütmek için yeterli olmadığını ve geliştirme sürecini hızlı bir şekilde gerçekleştiremeyeceğini, Mod versiyonunda alacağınız sınırsız para ile gözlemleyeceksiniz. Çalışmalarınızı hızla geliştirip genişletebilir ve Mayor s Club’a katılabilirsiniz. Ve bu alternatif versiyon size finansal problemlerinizi çözmeniz için sonsuz Simoleon, Simcash ve para verecek, böylece sadece vatandaşlarınızın gelişimine ve refahına odaklanabileceksiniz.

SimCity BuildIt MOD APK

Nihai Karar

Electronic Arts tarafından size sunulan SimCity Buildit Mod APK, liderlik becerilerinizi kontrol etmenizi ve geliştirmenizi sağlar. Ultra HD 3d grafikler ve büyüleyici ses ve güzel manzara ile. Kullanıcı arayüzü, oyuncuların ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran tasarımdır. Ellerinizi kontrol ederken şehir kurma sanatının tadını çıkarmak için verilen bağlantıdan Mod sürümünü indirin ve parayla uğraşmak yerine inşa etmeye odaklanın.

 

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir