RFS-Real Flight Simulator apk indir 2023 hileli

2.0.1

Rfs Real Flight Simulator APK, Android'deki en iyi uçuş simülasyon oyunudur Android'de gerçekçi uçuş simülasyon oyununu oynamak istiyorsanız, Bu oyunu deneyin Hemen indirin!
Apk İndir
4.2/5 Oylar: 4,232
Geliştirici
RORTOS.
Sürüm
2.0.1
Güncelleme
13 Ocak 2023
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
347 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

RFS-Real Flight Simulator apk , RORTOS tarafından geliştirilen en iyi ve en gerçekçi uçuş simülasyon oyunudur. Oyun geliştiricisi, bu harika oyunu yüksek düzeyde optimize edilmiş grafiklerle sunuyor. Bu gerçekçi animasyonlu grafikler, bu oyunu herkese bağımlı hale getirecek. Google Play Store’da çok ünlü ücretli oyun ve şimdi bu oyun web sitemizde ücretsiz olarak sunuluyor. Her gün binlerce uçak gökyüzünde uçuyor. Çoğu insan uçakla seyahat edemez. Çünkü birçok uçuş, uçuşlarda uçmak için büyük bir miktara ihtiyaç duyar. Ancak bu oyun, ödemeniz gereken sorunları önler. Bu oyundan, herkese maliyet ödemeden bu oyunu sürebilirsiniz. Sanal dünyada gerçek bir uçak sürücüsü olun. RFS-Real Flight Simulator apk , gerçekçi uçuşlar gibi görünen uçuşlar içerir. Tonlarca ağırlık dahil, uçuş havada uçuyor. Uçuş dahil tonlarca ağırlığı kontrol etmek kolay değil. Bu uygulamayı kullanmaya yeni katılanlar için, uçuşları sürmek konusunda asla endişelenmeyin. Çünkü uygulama, oyuna yeni başlayan oyunculara bazı talimatlar veriyor. Oyun geliştiricisi, yeni gelen oyunculara anlaşılır talimatlar sağlar. Havada dikkatlice sürmek için uçuşun tüm kontrolünü anlayın.

 

RFS-Real Flight Simulator apk  Oynanış

RFS-Real Flight Simulator apk başlangıç ​​seviyesinde uçak ile geldiniz. Talimatlarda uçuş pistinde üç tip kontrol anlatılmaktadır. Kalkış ve kalkış, uçağı sürerken en önemli kısımdır. Uçağın yönünü değiştirmek için kamera düğmesini kullanabilirsiniz. Görüş açısını değiştirmek isterseniz, görüş açısını değiştirmek için kamera simgesine tıklayın. Çoğu oyuncu, iç uçak görünümlerini sever. Çünkü hiç kimse uçağı içeriden görmez.

 

 

 

RFS-Real Flight Simulator apk‘da öncelikle motoru çalıştırmanız gerekiyor. Uçağınız dört motorluysa, dört motoru çalıştırmanız gerekir. Ekrandan uçağın tüm kontrollerini yapabilirsiniz. Motoru çalıştırmak için motor etkinleştirme düğmesine tıklayın. Motor çalıştırma düğmesine birkaç saniye basın. Mevcut uçak motorları çalışmaya başlar. Motorları çalıştırdıktan sonra uçakla seyahate hazırsınız. Ön ve geri vites ekranda verilmektedir. Uçağınızı yukarı doğru vitese geçirin ve uçak pistte ilerlemeye başlıyor. Uçağınızı pistten çıkarmak için uçak hızını 100’e kadar artırmanız gerekirse yardımcı olur. Rfs Real Flight Simulator APK, gerçekçi görünen bir kalkış senaryosu içerir. Uçağınızı pistten çıkarmak için cep telefonunuzu değiştirin. Pist bitmeden, uçağı indirmeniz gerekiyor. Aksi halde uçağınız pisti geçtiği için düşmüştür. Uçaktan indikten sonra, lastiklerinizi uçağa yuvarlamak için lastik düğmesine tıklayın. Çünkü artık havada seyahat ederken uçak lastiklerine ihtiyaç duyulmuyor. Havada uçtuktan sonra yönünüz küçük ekranda görünecektir. Bu yön aracı yalnızca doğu, batı, kuzey ve güney yönlerini gösterir. Bu yüzden uçağı işaretle sürmek için işareti takip edin. Aksi takdirde, orijinal sürüş yolunuzu kaçırırsınız. sadece kuzey ve güney yönleri. Bu yüzden uçağı işaretle sürmek için işareti takip edin. Aksi takdirde, orijinal sürüş yolunuzu kaçırırsınız. sadece kuzey ve güney yönleri. Bu yüzden uçağı işaretle sürmek için işareti takip edin. Aksi takdirde, orijinal sürüş yolunuzu kaçırırsınız.

 

güzel senaryo

RFS-Real Flight Simulator apk, her kullanıcıya harika bir senaryo ile yüksek kaliteli grafikler sunar. Havada seyahat eden uçağı başlattığınızda, gerçek bulutlar senaryosunu görebilirsiniz. Bu oyundan gerçek senaryoyu hissediyorsunuz. Android kullanıcılarına doğru, gerçekçi animasyon sağladığı için geliştiriciye şapka çıkartın. Google Play Store’da pek çok oyun bulunmaktadır. Ama bunlar gerçekçi görünmüyor. Ancak bu simülatör oyunu çalışıyor ve gerçek bir simülatör oyunu gibi görünüyor. Dikkatiniz dağılmadan uçağınızı kontrol etmek için pusulayı izliyorsunuz. Uçağa erişmek için ok işaretini takip edin. Uçağın rotasını geçtiğinizde yanlış yola gideceksiniz.

 

RFS-Real Flight Simulator apk  Ne olursa olsun uçaktan pistten iniyorsunuz ama inişin hassas kontrolü gerekiyor. RFS-Real Flight Simulator apk, uçağınızı piste indirmek için doğru kontrole ihtiyaç duyar. Merak etme. Sizin için bazı ekstra görselleştirme sağlarlar. Uçağınızı doğru bir şekilde indirmek için kutuları takip edin. Kılavuzlara uymadığınızda uçağınız direkt olarak yere çarpacaktır. Bu nedenle, uçağı doğru bir şekilde indirmek için uçağı dikkatli bir şekilde kullanın. Uçağı indirmeden önce, uçağın hızını kontrol etmelisiniz ve hız, uçağınızı hızlı bir şekilde yok etmektir. Uçağı doğru hızda kontrol etmek için. Seyahatiniz bittiğinde, pist görünecektir. Rfs Real Flight Simulator APK, iniş sırasında uçağı kontrol etmeniz için size bazı talimatlar verir. Uçağın hızını düşürmeniz ve hızı 120’ye kadar kontrol etmeniz gerekiyor. Bu, uçağı piste indirmek için doğru bir hızdır. İnişten önce iniş takımlarını değiştirirseniz yardımcı olur. Uçak lastiklerinin piste iniş yapması gerekir. Uçağı mükemmel bir şekilde indirmek için ekranı dikkatlice değiştirin ve başlıklandırın.

 

Grafik

RFS-Real Flight Simulator apk, optimize edilmiş yüksek kaliteli grafiklerle birlikte gelir. Uçuşlarla seyahat ederken, keskin kalitede güzel senaryolar görebilirsiniz. Grafiklerin kalitesi asla sıkıştırılmaz ve daha gerçekçi görünür. Mevcut uçuşların her biri iyi kalitede yapılmıştır, bu nedenle uçakların tasarımları harikadır. Bu oyunda gerçek hayattaki uçaklar yer almaktadır. Böylece farklı tiplerde birden fazla uçağa sahip olabilirsiniz. Evet, bu oyunda birçok uçak modeli mevcut. Örneğin, bazı uçaklar iki motor, dört motor, altı motor ve daha fazlasını içerir. Yani o uçaklar bu uygulamada yer alıyor.

 

Gelecek seviyelerde, RFS-Real Flight Simulator apk’da ordu uçaklarının kilidini açabilirsiniz. Becerinizi artırmaya başladığınızda, sürüş için mevcut birçok uçağın kilidini açabilirsiniz. Bu simülasyon, Android’deki en iyi ve en gerçekçi simülasyon oyunudur. Android’deki oyunların simülasyon kategorisinde yeni bir tarih yazacak. Düzlem kalitesi ve tasarım öğelerinin kalitesi hiçbir zaman artmadı. Gerçek uçuş şoförünü bu uygulamadan hissedebilirsiniz. Uçağın sağ tarafındaki ekran, gerçekçi senaryoyu, gece senaryosunu ve daha fazlasını gösterir. Deniz senaryosunda gördüğünüz senaryoların çoğu. Çünkü deniz ötesinde birçok ülke mevcuttur.

 

Ses kalitesi

RFS-Real Flight Simulator apk ne olursa olsun yüksek kaliteli grafiklerle yapılır, ses kalitesi en önemlisidir. Evet, geliştirici gerçekçi uçuş seslerini mükemmel yerlere ekler. Motoru çalıştırmaya başladığınızda motor sesini duyabilirsiniz. Ayrıca farklı açılardan bakarken farklı sesler duyabilirsiniz. Örneğin uçağın açısını değiştirirseniz farklı bir ses duyabilirsiniz. Yani ses kalitesi ve netliği 3D ses kalitesi ile yapılır. Yüksek kaliteli 3D ses efektleri sağladığı için geliştiriciye şapka çıkartın.

 

Çözüm

Genel olarak, RFS-Real Flight Simulator apk hakkında tüm ayrıntılı bilgileri ele aldık. Android’de bu mükemmel ve değerli gerçekçi simülatör oyunu. Oyunda sanal bir sürücü olmak için bu harika oyunu deneyin. Son derece yetenekli uçak şoförünü almak için tüm seviyeleri tamamlıyoruz. Gerçekçi grafikler ile tüm unsurları yüksek kalitede görebilirsiniz. Havada seyahat ederken güzel Avrupa senaryoları görüyorsunuz. Android’de bu harika simülasyon oyununu deneyin. Oyun Google Play Store’da yüklü miktarda mevcuttu. Bu oyunu ücretsiz olarak sunuyoruz. Makalenin mevcut bağlantılarının altındaki en iyi simülasyon oyununu indirin.

 

 

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir