Pou APK Sınırsız Para hileli mod indir

1.4.118

Pou Mod apk burada kendi sanal evcil hayvanınız, evcil hayvan yetiştirme oynanışı, ücretsiz kilitli premium, sınırsız altın, sınırsız yiyecek, eylemler, kilitsiz aksesuarlar, oyun süresi ve bu mod sürümünde reklam yok
Apk İndir
4.1/5 Oylar: 3,428
Geliştirici
Zakeh Ltd.
Sürüm
1.4.118
Güncelleme
21 Ocak 2024
Gereksinimler
Android 4.4
Boyut
25 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Pou Apk Hemen hemen hepimizin en az bir kez popüler bir oyun olan My Talking Tom ile etkileşime girdiğimiz zamanlar vardır; Bu oyun oldukça benzerdir ve evinizde bir kediniz veya köpeğiniz varmış gibi kendi sanal evcil hayvanınızı yetiştirmekten çok daha fazlasını sunar. Özenle ve beslenmeye ihtiyacı olan bir çocuğunuzu yetiştirmeye ne dersiniz, bunu yapmak bir zevk ve bu oyun size de aynısını yaşatıyor.
Sanal bir evcil hayvan yetiştirme nişindeki en popüler oyunlardan biri, dünya çapında popülaritesini gösterecek kadar açık olan neredeyse 500+ milyon indirme var. Bir köpek, kedi, keçi ve daha fazlasını yetiştirme gerçeğinde deneyimlediğiniz tüm yaşam tarzını keşfedersiniz. Burada değineceğiniz süreçle ilgili çeşitli yönler vardır.

Tasarlanmış simülasyon öğesi ile çocuğunuzu veya gerçek evcil hayvanlarınızı yetiştirme konusunda bilinçaltında sizi daha iyi ebeveynler için eğitir. Pou Apk’da mükemmel görünümü ve yağlı şekli, iri gözleri, onu sevmenizi sağlayan yuvarlak yapısı ile sanal evcil hayvanınız var. Onu çeşitli yeme prosedürleri ve sistemleri yoluyla geliştirmeli, çeşitli türlerde yiyecekleri, pizzaları, hamburgerleri, sandviçleri, içecekleri ve beslenmeyi sağlayacak her şeyi düzenlemelisiniz.

Pet büyür ve oyun yöntemleri ile size eğlence sunar. Birbirinizle top atmak, gökyüzünü keşfetmek için ekranı eğmek vb. gibi birçok şeyi oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Koşma, atlama, ses ve daha pek çok aktiviteyi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik sanal formda ama gerçek hayatı derinlemesine keşfetmenize ve aşağıdaki bağlantıdan indirerek daha fazla deneyim için gelip katılmanıza izin veriyor.

MOD APK

Pou apk

Pou apk, burada değiştirilmiş sistem kodları ile sağladığımız orijinal oyunun alternatif ve değiştirilmiş bir çeşididir. Mod sürümünü aşağıdaki bağlantıdan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bu modu kilidi açılmış aksesuarlar, sınırsız altın ve para, sınırsız yiyecek, tüm geliştirme aşamalarının kilidi, premium özellikler ve ücretsiz araçlarla sunuyoruz. Oyun mağazasından herhangi bir şey satın almak için ücretsiz alışveriş de sağlanmaktadır. Kurulum sırasında root işlemi gerektirmeyen ve antiban ve antivirüs protokolleri sunan modda her şey engellendiği için oyunda hiçbir reklam görünmeyecektir. Kullanıcıların eğlenmesi için güvenli ve güvenli bir sürüm.

Özellikler

Pou apk, evcil hayvanınızı büyütürken deneyimleyebileceğiniz çeşitli özellikler ve işlevlerle birlikte gelir. Daha fazla deneyim sunmak için, daha fazla keyif almanız için en yeni ve dikkate değer birçok işlev entegre edilmiştir. Potansiyel olanlardan bazılarını tartışıyoruz, böylece onlardan daha fazla keyif alabilirsiniz;

Kendi sanal evcil hayvanınızı yetiştirin

Çok sevecen ve sevgi dolu bir evcil hayvan yetiştirme sürecini tam olarak deneyimlemek için buraya geldiniz. Eğlencede size yardımcı olacak sanal bir evcil hayvan tahsis edilir ve Pou’nun gelişimiyle ilgilenmeniz gerekir. Onunla rahat ve sevgi dolu bir yaşam sürme özgürlüğünün tadını çıkarın. Pou’nun gelişimi için yiyecek, içecek, sağlık, oyun oynama, ses, konuşma ve daha fazlası gibi refahına yol açan birçok yönden Pou’ya bakmanız gerekir. Pou’ya gerçekte yaptığımız gibi azami özen gösterin, çünkü tüm unsurlar doğal yaklaşıma yol açar.

Pou’nun büyümesi ve beslenmesi için yiyecekler

Pou apk’da ayrıca Pou’nun besin ihtiyaçlarını karşılamanız, ona ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri sağlamanız, her zaman en sevdiği yiyecekleri, çeşitli içecekleri seçmeniz ve genel olarak büyümesine ve gelişmesine yol açmanız gerekir. Pou gerçeğe yakın bir insan gibi yaşar, bu yüzden sevdiği yiyecekler pizza, hamburger, sandviç, makarna, içecekler, salatalar ve daha pek çok çeşittir, böylece iyi gelişebilir.

MOD APK

Eğlence için Pou ile birçok kez oynayın

Pou bir hayvan gibidir ama insanları algılar ve sizi özüne kadar eğlendirmek için birçok çocuksu aktivite gerçekleştirir. Pou’nun bakış açısıyla hayatı deneyimlersiniz, onunla çoğu zaman ilgilenirsiniz, yiyecek, beslenme, beslenme, içecekler vb. Zıplama, gezinme, topu yakalama, koşma, sevme, bir şeyler bulma ve oyunculuk gibi birçok aktivite yapar. evcil köpeğiniz olarak.

Pou’nun görünümünü ve gökyüzünde sörf yapmayı sevmek

Pou, sanal formdaki bir hayvan gibi iyi tasarlanmış bir karakterdir; çok yağlıdır ve yuvarlak bir yüzü ve gözleri vardır. Kapsamlı gülümseme özellikleri, şık saçlar ve sevimli sevimli. Yiyecek aldığında büyür, bu da bazen obeziteye yol açar. Bu yüzden onunla tüm yöntem ve yaklaşımlarda ilgilenmelisiniz, bu yüzden eğlenceli ve saygılı bir şekilde kaliteli bir yaşam tarzını hak ediyor.

Pou görünümünü tasarlayın ve onlarla oynayın

Pou Hileli apk’da görünüş olarak çok klas olan ve size büyük sevgiler sunan bu sanal köpeğe veya evcil hayvana sahipsiniz. Görünümünü değiştirmek ve her seferinde tamamen farklı hissetmek için birçok değişiklik ve gelenekte görünümünü tasarlayabilirsiniz. Gözlükler, teknik özellikler, saç renkleri, elbiseler, göz merceği, saç bandı, burun süsleri ve daha pek çok aksesuar ürünü uygulamak ve eğlencenin tadını çıkarmak için mevcuttur. Ayrıca, bu aksesuarların evcil hayvanınızla birlikte tadını çıkarabilmeniz için ödüller ve bonus puanlarla kazanılması gerekir.

Mini oyunlar ve pou’nun gökten düşüşü

Pou Hileli apk, oyun hayatınızı büyük ölçüde geliştirmek için ifade edici özellikler ve işlevlerle birlikte gelir. Renk eşleştirme ve rahatlamak için daha fazla oyun oynayabileceğiniz mini oyunlar gibi öğeler var. Bir evcil hayvanla, tamamen gökyüzüne döndüğünde ve gökyüzüne yayılmış altın paraları toplarken, gökyüzü düşüşü gibi birçok mini oyunu oynayabilirsiniz. Bu altın paraları toplamak son derece yararlıdır ve birçok ödül ve işlev sağlar.

MOD APK

Çözüm

Tüm gerçek zamanlı aktivitelerle sanal bir evcil hayvan yetiştirme oyununun tadını çıkarmanız için size aşırı olanaklar sunan Pou mod apk’yı indirin. Yiyecek vermenin, oynamanın, hareket etmenin, zıplamanın, sevmenin ve evcil hayvana bakmanın tadını çıkarın. Bu modda, size daha fazla eğlence sağlamak için, daha fazla keyif veren eksiksiz bir oyun deneyimi yaşamanız için en iyi tüyoları sağladık.

 

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir