Lumber Inc MOD APK indir (Sınırsız Para)

1.4.13

Lumber Inc Mod Apk, modda iş yapmanıza izin vermek için orman ve ağaç kaynaklarında en son simüle edilmiş oyun, sınırsız para, kilitli orman ve ağaçlar, reklamsız, kilitli olmayan makineler ve depolar sunar.
Apk İndir
4.1/5 Oylar: 3,241
Geliştirici
Game Veterans.
Sürüm
1.4.13
Güncelleme
01 Kasım 2022
Gereksinimler
Android 4.4
Boyut
150 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Lumber Inc MOD APK Küresel olarak çok fazla işletme var; insanlar çeşitli taktikler ve pazarlama stratejileri kullanarak çok fazla kar eder ve kazanırlar. Teknik olmayan endüstrilerin çoğunun bitkiler ve ağaçlarla olası ilişkileri olduğunu da kanıtlayabiliriz. Orman, ağaçlar ve bitkiler, insan kullanımı ve yaşam ürünleri için her şeyden daha fazla kaynak sunar. Ağaçlar, hayatta kalmamızı sağlamak için bize oksijen ve diğer gerekli şeyleri sağlamaktan sorumludur.

Kereste Inc MOD APK

Bunların dışında, gıda, meyve, sebze, mobilya, tekstil, ahşap, kağıt, sakız, çikolata, lokanta vb. gibi insan ihtiyaç ve kullanımlarını sunacak çok şeyleri vardır ve neredeyse tüm imalat işletmeleri birbirleriyle ilgilidir. ağaçların en az bir yönü dolaylı veya doğrudan tedarik eder. Nüfusun çoğunluğu ekmeğini onlardan alır. Lumber Inc Mod Apk, kullanıcıların öğrenebilecekleri ve kazançta kullanabilecekleri ormanla ilgili öğelerin oynanışını deneyimlemelerini sağlamak için tasarlanmış böyle bir oyundur. Burada, kullanıcılar Kereste ile ilgili işlerde iş yapmanın lüksünün tadını çıkarmak için tam erişilebilirliğe sahiptir. Bazı insanlar Kerestelerle çok ilgileniyor ve burada çalışmanın bu sanal simülasyonunu keşfetme şansları var.

Karakteri canlandıracak ve kendi ormanınıza, iş kullanımı için artan çeşitli ormanlara ve ağaçlara sahip olacaksınız. Ekiciler, makine çalıştırma, değirmenler, nakliye, kereste taşıma, pazarlama, satış vb. gibi farklı görevleri yerine getirmek için insanları ve işçileri işe almanız gerekir. Kullanıcılar, çok sayıda kereste yapacakları kereste işlerinde büyük bir iş yapmak zorunda kalacaklar. farklı ürünler, onları satmak ve çok para kazanmak. Parayı işinizi büyütmek için kullanın ve çeşitli işler için daha fazla işçi kiralayın. Makineler satın alın, arazi yapın, makineleri çalıştırın ve sevgi dolu ürünler yapın ya da doğrudan kereste satışı yapın, ileride çok eğlenin.

Kereste Inc Mod Apk

Lumber Inc Mod Apk, orijinal sürümün özgün bir çalışma modudur, kodlarında manipüle edilmiş, kullanıcılara hileler ve hile menüsü sunarak gereksiz yan faaliyetler yerine işe daha fazla odaklanmalarını sağlar. Mod sürümünü sayfadaki aşağıda verilen bağlantıdan indirebilir ve burada açılan premium özelliklerin ve avantajların keyfini ücretsiz olarak çıkarabilirsiniz. Parayı dert etmeden iş kurmak, makine ve arazi almak, çeşitli işler için istediğiniz kadar işçi çalıştırmak ve verimli teknolojiyi kullanmak için sınırsız para.

Kereste Inc MOD APK

Ücretsiz alışveriş, oyun mağazasından herhangi bir aksesuar ve alet satın almanızı ve çeşitli yerlerde uygulamalarının keyfini çıkarmanızı sağlar. Reklam engelleme politikası, oyundaki reklamları engeller ve oyunun kesintisiz akışının keyfini çıkarmanızı sağlar. Yüklerken herhangi bir köklendirme gerekmez, bu nedenle antiban ve antiviral özellikler sunar. Kullanıcılara en güvenli oyun alanını gösteren sürümde gecikme politikası yoktur ve tüm hatalar giderilmiştir.

Özellikler

Lumber Inc Mod Apk, kullanıcılara olağanüstü bir iş oyunu sağlamak için oyun içinde lüks özellikler ve klasik işlevler sunar. Kullanıcılar, kar elde etmek için iş becerilerini ve satış ve pazarlama tekniklerini keşfetme şansına sahiptir. Aşağıda oyunun ayrıntılı unsurlarını tartıştık;

Arazinizi satın alın ve kendi ormanınızı yetiştirin.

Lumber Inc Mod Apk, kullanıcılara ağaçlarla ilgili ürünlerde iş hayatlarını keşfetme şansı sunuyor. Kereste ve kütüklerle ilgilenen herkes, buradaki araziyi satın alarak ve ağaç veya orman dikmek ve bakımını yapmak için işçi kiralayarak kendi ormanlarını yetiştirebilir. Bu dünyada ağaç yetiştirmek yıllar sürmüyor çünkü burada kolay bir sonuca varacaksınız. Kendi ormanınızı elde etmek için işçi kiralayın ve ağaç dikin. Lütfen ürünlerinden yararlanın ve doğrudan keresteleri hasat ederek kullanın. Bunları işte kullanın ve zengin bir adam olmak için genişleyin.

Verimli işçileri işe alın ve onlara ilgili işleri atayın

Lumber Inc Mod Apk, kullanıcılara birçok yönden işin keyfini çıkarma imkanı sunuyor. Makul ağaçlar yetiştirmek ve en yüksek ürünlerini ağaç dikmekten korumak için yetiştiriciler, orman bakım personeli, muhafızlar ve el işçiliği yapacaksınız. Ayrıca, maksimum üretim ve ilgili yönler için etkin bir şekilde çalışan farklı nişlerde bireysel beceri ve yeteneğe sahip birden fazla personeli işe alın. Nakliye, satış, pazarlama, stratejik stok oluşturma, envanter, büyüyen ağaçlar, kütükler ve kereste işleme, makine operatörleri ve montaj hatları için işçi kiralayın.

Kereste Inc MOD APK

Farklı makineler, işletim cihazları ve araçlar satın alın.

Lumber Inc Mod Apk içerisinde üretilen ağaçların ürünlerini yapmak gibi çeşitli görevleri yerine getirmeniz gerekiyor. İş genişledikçe ve herkesin bunlara erişmesini kolaylaştırdıkça muazzam emekler, kereste yapmak, kütük kesmek, forkliftler, kamyonlar, nakliye araçları ve ticari işleri yönetmek için personel için çeşitli makineler satın alın. Satış ekibi, pazarlama kampanyası personeli, yönetim personeli ve daha fazlası. Ağaç işinde deneyime sahip vasıflı insanları işe alın ve onları vasıflı işçi yetiştirmek için yeni başlayanları işe alın.

En iyi Girişimci olun ve para kazanın.

Lumber Inc Mod Apk, iş dünyanızı deneyimlemek için ikonik fırsatları açmanıza izin verir. Markanızı veya şirketinizi kereste ürünleri yapın ve ağaçları büyütmek için arazi satın alın. Rastgele iş yapan işçileri işe alın ve üretimleri genişletin. İş büyümesini karşılamak için makine ve operasyon üretimi satın alın. Ürününüzü çeşitli yerlere taşıyın ve kar elde etmek için satış yapın. Para kiralayın ve endüstriyel tablo adı ve kar elde edin. Hasat-yap-nakliye-kazan. Satışlara odaklanın ve en zengin iş adamı olmak için personeli, arazileri ve daha fazlasını artırın.

Kereste Inc MOD APK

Çözüm

Ağaçlarla ilgili sektörde girişimci olmanın keyfini çıkarmak için Lumber Inc Mod Apk’yi indirin. Ağaç dikmek, kütük ve kereste hasadı yapmak, mevcut makineler, depolar ve daha fazlası ile ilgili ürünleri yapmak ve rastgele iş yapan işçileri işe almak, ormanla ilgili ürünlerin tüm satış ve nakliyelerinden kar elde etmek için iş yapmak gibi çeşitli işler yapmaya gidersiniz. seyircinin parçaları. Bu modda, ücretsiz ve kolay işçi kiralamanın, para kazanmanın ve hayattan zevk almanın tadını çıkarmak için sınırsız para ve madeni para elde edersiniz.

 

Yenilikler

Şeker mi şaka mı? Bu sizin Lumber Inc güncellemeniz! Cadılar Bayramı etkinliğine katılın!
- Kereste fabrikası dekorasyonlarını satın alın ve yükseltin!
- Süslemeler, sandıklar ve ödüller için şeker ve balkabağı takas edin! Ödüller SINIRLIDIR! Tükenmeden alın!
- Yeni efsanevi menajer Bay Blake etkinlik mağazasında!
- Ağaç köyü için eşsiz bir heykel alın!
- Bir balkabağı hayaleti arayın ve şeker almak için onu yakalayın!
- İyi eğlenceler!

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir