kediler ve çorba mod apk sınırsız para hileli indir 2023

2.3.1

Tasarım ve dekorasyonun destansı işlevleri, çorba satan bir işletme, kilidi açılmış aksesuarlar ve modda ücretsiz alışveriş ile en rahatlatıcı oynanışı keşfetmek için Kediler Çorbası MOD APK'sını indirin
Apk İndir
4.1/5 Oylar: 3,428
Geliştirici
HIDEA.
Sürüm
2.3.1
Güncelleme
10 Ocak 2023
Gereksinimler
android 5.0
Boyut
90 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

kediler ve çorba mod apk sınırsız para Çoğumuz, kediler ve çorba gibi akıcı bir oyunun bu kadar başarılı ve popüler olmasını asla bekleyemeyiz. Kullanıcılar sadece kızlarla sınırlı değil, erkekler bile bu parça için deli oluyor. Oyununuzu kolay ve rahatlatıcı hale getiren olağanüstü kapsam ve basit kontroller mevcuttur ve insanların boş zamanlarını oyun oynayarak geçirmeyi sevmelerinin nedeni budur. kediler ve çorba mod apk sınırsız para, çeşitli kediler arasındaki ilişkileri yönetmeniz gereken üstün işlevler ve ultra kolay oyun oynama ile birlikte gelir. Oyun, kedilerin çeşitliliği ve görünümü açısından geniş bir zenginliğe sahiptir. Sizin tarafınızdan atanan montaj hattında çalışan çok sayıda kedi ve çok sayıda kedi vardır. Onları kendi işleriyle hizalamak ve ardından ürünü ileriye taşımak oyundur ve çorbayı yaratmak da bununla ilgilidir.

 

Bazı kediler malzemeler yapar; bazıları sebze, baharat ve diğerleri gibi kaynakları düzenler. Bazıları ateşte kızdırır. Sonra. Paketleme, satış ve önünüzde çok şey var. Karmaşık veya farklı bir şey yok, sadece işi atamanız gerekiyor ve onlar bunu bir profesyonel gibi yapacaklar. Onlara tekrar tekrar söylemeye ya da çorbayı tamamlamak için olağanüstü bir strateji oluşturma konusunda endişelenmeye gerek yok.kediler ve çorba mod apk sınırsız para, kullanıcılara işi tamamlamaları için ikonik özellikler sunar. Nefis çorba ürünü hazır olduktan sonra dokunarak satabilir ve para kazanabilirsiniz. Mutfak eşyaları, Sebzeler, baharatlar, ambalajlar vb. gibi daha fazla genişleme için ürünler satın almak üzere parayı akıllıca kullanın. Sezgisel ve deneysel işlevler, her türden kediyi (çeşitli deriler, aksesuarlar, makyajlar, saç stilleri) tasarlayabileceğiniz destansı oyunların keyfini çıkarmanızı sağlar. vesaire. Tüm müşterilerinizin sevdiği bir çorba yaratan yumuşak stil ve patika yolların dünyasına katılın. Kedileri kontrol etmek, oyunda sağlam bir varlık göstermek ve şans kazanmak için ihtiyacınız olan tek şey.

 

 

 

 

 

Kediler ve Çorba MOD APK

kediler ve çorba mod apk sınırsız para

Kedi ve Çorba MOD APK, kedilerin işlerini yönetmenin en gerçekçi oyununu deneyimlemek için çeşitli işlevler ve özelliklerle birlikte gelir. Bu değiştirilmiş sürüm, hack’leri ve hile menüsünü ücretsiz olarak keşfedecek. Araçları ve becerileri, aksesuarları, malzemeleri, baharatları vb. Geliştirmek için sınırsız para. Farklı çorbalar yapmak için tüm sebze çeşitlerinin kilidi ücretsiz olarak açılır. Ücretsiz alışveriş, oyun mağazasından tüm malzemeleri ve baharatları, tasarım aksesuarlarını, görünümleri, kostümleri, saç stillerini ve daha fazlasını satın almanızı sağlar. Farklı ekipmanlar uygulayarak kedilerin görünümünü tamamen tasarlayabilir ve geliştirebilirsiniz. Kesintisiz akış sağlamak için tüm reklamlar engellenir ve oyundan kaldırılır. Kurulum yapılırken root işlemine gerek yoktur ve anti-ban, antiviral, lag yok gibi özellikler verir.

 

Özellikler

kediler ve çorba mod apk sınırsız para, çorba yapmak gibi rastgele görevleri gerçekleştirmek için bazı farklı özelliklere ve keşfedilebilir işlevlere sahiptir. Kolay, ancak zekanızı uygularsanız ve çorba yapımında daha verimli bir sonuç ve daha başarılı bir sonuç elde etmek için Ford gibi montaj hatları yaratırsanız. Aşağıda oynanışın ikonik unsurlarından bazılarını tartıştık;

 

Kediler arasındaki ilişkileri yönetin

Burada çok çeşitli kedileri yönetmeniz gerekecek. Sayıları çok fazladır, bu nedenle ilgili herhangi bir iş için bunlardan herhangi birini seçebilir ve bu şekilde hepsine aktivite atayabilirsiniz.
Daha uzun süre yerleşik bir varlık sağlayın. Pek çok kedi türü ve farklı çeşitlerin en iyi çorbasını yapmak için onların çalışmalarını yöneteceksiniz. İşi büyütmek için çorbanın zamanında teslim edilmesi ve lezzetli bir şekilde oluşturulması gerekir.

 

Kediler ve Çorba MOD APK

Efsanevi çalışmayı yaratmak için montaj hattını işaretleyin

Çorbayı akışla yapmaya verimli bir şekilde çalışan kediler ve çorba mod apk sınırsız para’da kurulu montaj hattını oluşturmaya odaklanacaksınız. Sadece malzemeleri seçin ve işin doğasına göre ilgili kedilere dağıtın. Son ürünü zahmetsizce oluşturan montaj hattını hızlı bir şekilde tamamlamak için uygun çalışın. Her kediye, kendi işleriyle tahsis edecek olan benzersiz yetenekleri atanacaktır. Bununla birlikte, çalışma hatları, sonucu verimli bir şekilde kolay ve sürdürülebilir hale getirecektir.

 

En iyi çorbayı yapmak için baharatlar ve malzemeler

Düzenlemeksebzeler, baharatlar, kakule, kırmızı biber vb. dahil olmak üzere çorbayı yapmak için her türlü kaynak ve hammadde. Limon kişniş, adam yemeği, acı ve ekşi vb. Çeşitli çorbalar. Kar elde etmek için pazarda satmak için bu tür çorbalar yapın. Çorbanın malzemelerinden en iyisini seçin ve son ürünleri için etkili çorbalar yapın. Nihai ürünü yapın ve kazanmak için pazarda satış yapın ve ardından genişletin.

 

Kedilerin çeşitliliği ve işin genişletilmesi

kediler ve çorba mod apk sınırsız para, kullanıcılara Amerikan kedileri, kırmızı kediler, siyah ve beyaz, Karayip kedileri, Sibirya Himalayaları vb. Dahil olmak üzere tüm favori parçalardan çok çeşitli kediler sunar. etkili çözüm Büyüyen ormanda çorba yapma işinizi genişletin, satarak para kazanın ve ardından genişlemeye yatırım yapın. Lezzetli çorbalar yapmak için aksesuarlar ve farklı malzemeler satın alın.

 

Kediler ve Çorba MOD APK

kediler ve çorba mod apk sınırsız para

Kediler arasındaki ilişkileri kontrol etmek için en gelişmiş işlevleri ve pürüzsüz özellikleri deneyimlemek için kediler ve çorba mod apk sınırsız para’yi indirin. Çorba yapmak gibi farklı spesiyaliteler atayın, böylece işlerinden kolayca zevk alabilir ve son ürün hazır olduğunda pazarda satıp para kazanabilirsiniz. Çorba yapım işinde büyük bir başarı elde etmek için işinizi ve işinizi genişletin. Farklı çeşitlerdeki kedileri tasarlar ve süsler. Bu mod versiyonunda kilidi açılmış ve ücretsiz öğelerin, aksesuarların ve daha fazlasının keyfine varacaksınız.

 

 

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir