Idle Miner Tycoon apk indir 2023 para hileli mod

4.2.1

Idle Miner Tycoon MOD APK, kesintisiz ve tamamen kilidi açık bir oyun arayüzü ile size sınırsız jeton ve elmasları ödüllendirmeye hazır!
Apk İndir
4.1/5 Oylar: 8,339
Geliştirici
Kolibri Games.
Sürüm
4.2.1
Güncelleme
12 Ekim 2022
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
144 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Idle Miner Tycoon apk Oyun delisi misiniz ve aynı oyunları konsolunuzda veya PC’nizde oynamaktan sıkıldınız mı? Evet ise, Şimdi Android oyunlarına geçme zamanı. Evet, doğru duydunuz! Temel olarak, Google Play Store’da milyonlarca oyun bulunduğundan, yani konsol oyunlarından daha fazla sayıda olduğu için Android tabanlı oyunları görmezden gelemezsiniz. Üstelik bu rakamlar neredeyse her gün her an gelişiyor! Android oyunlarını oynamaya başlama havası verdiyseniz, gerçekçi madencilik dünyasını simüle edebileceğiniz harika bir simülasyon oyunuyla başlamanızı tavsiye ederiz. Burada patron sizsiniz ve madencileri, yöneticileri ve para toplayıcıları içeren şirketinizi kurmanız gerekiyor! Oyun Idle Miner Tycoon’dur ve son on yılda birinci sınıf bir Android oyun geliştirici şirketi tarafından geliştirilmiştir.

Boşta Madenci Tycoon MOD APK

Yine de Idle Miner Tycoon apk, komik animasyonlu bir oyun arayüzü içerdikten sonra, çeşitli uygulama içi satın alımları içerdiği ve bu oyunu oynarken sizi rahatsız edecek çevrimiçi reklamlardan oluştuğu için bazen Android oyuncularını rahatsız ediyor. Idle Miner Tycoon apk adlı bu harika oyunun modifikasyonu ile bugün burada olduğumuz için endişelenmenize gerek yok mu? Değiştirilmiş sürüm eğlencenizi artırmak için oluşturuldu, bu yüzden en kısa sürede indirin!

Idle Miner Tycoon olun ve madencilik geleceğinizi yapın

Simülasyon oyunları her zaman en sevdiğim oyun türüdür. Ayrıca, Android simülasyon oyunlarının büyük bir hayran kitlesi var, çünkü bu oyunlar oynarken oyuncuların zihnindeki doğal dünyaya uyuyor. Böyle bir Android oyunu Idle Miner Tycoon’dur. Hem simülasyon hem de strateji oyun türüne dayanan basit bir madencilik oyunudur. Burada harika bir şekilde oynamanız ve daha fazla madencilik parası kazanmak için işçi kadronuzu geliştirmeyi tamamlamanız gerekiyor!

Oyun yaklaşık 3-4 yıl önce Kolibri Games adında dünya çapında bir oyun geliştirici markası tarafından geliştirildi! Evet, Idle Restaurant, Idle Factory, Idle Farm ve Idle Firefighter Tycoon gibi oyunlar yaratan geliştirici şirket! Günlük 100 Milyondan fazla oyuncuyu, madencilik yoluyla kazanılan büyük miktarda parayla lider tablolarını oluşturan bir oyundur. Şimdi o’

Boşta Madenci Tycoon MOD APK

Sağlam madencilik ve kazanç için harika Idle Miner Tycoon apk’yı deneyin

Temel olarak, Idle Miner Tycoon apk oyununun oyun planı size birinci sınıf bir deneyim sunuyor çünkü burada patron sizsiniz ve madencilik fabrikanızı otomatikleştirmek için işçileri ve yöneticileri işe almanız gerekiyor. Madenleri yükseltebilir, maden sayısını artırabilir ve fabrikanızı otomatikleştirmek için yüzlerce yönetici satın alabilir ve uyurken bile para kazanabilirsiniz! Bunun dışında oyun, işçiler, para toplayıcılar, yöneticiler ve Süper Yöneticiler dahil olmak üzere karakterlerin görünümlerini de tutar. Efsanevi bir cildiniz varsa, her koşuda daha büyük miktarlarda para kazanma şansınız artacaktır! Bu görünümleri, madenlerde zorlukla kazanılan nakit, madeni para veya elmaslarla satın alabilirsiniz. Bu yüzden yolculuğunuza başlayın ve en etkili görünümleri toplayın!

33 farklı maden dahil altı farklı kıtanın tadını çıkarın

Idle Miner Tycoon apk oyunu size hem Çevrimiçi hem de Çevrimdışı arabirimlerde keyfini çıkarabileceğiniz çok yönlü bir oyun arabirimi sunar. Çevrimdışı oynarken, Süper Menajerlerin yardımıyla uyurken para kazanmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Üstelik Online oyun modlarının keyfini çıkarmak istiyorsanız, rastgele oyunculara veya aynı oyunu oynayan kendi arkadaşlarınıza katılabilirsiniz! Çevrimiçi oyun modu, arkadaşlarınızla keşif gezilerine ulaşmanıza, toplulukların, klanların bir parçası olmanıza, küresel liderlik tablosundaki puanlarınızı yükseltmenize ve en yeni içeriği ücretsiz olarak açmanıza yardımcı olmak için geliştirilmiştir. Bu yüzden çevrimiçi veya çevrimdışı oyunlardan en sevdiğinizi deneyin ve Idle Miner Tycoon’un en etkili arayüzünün keyfini çıkarmaya başlayın!

Boşta Madenci Tycoon MOD APK

Resmi oyundan rahatsız oldunuz mu? Değiştirilmiş sürümü deneyin!

Son zamanlarda Idle Miner Tycoon apk oyununu oynadınız ve oyunların kusurlarından rahatsız oldunuz mu? Veya oyunu daha önce oynamamış olsanız bile, resmi sürüm reklamlarla dolu oyun arayüzü, maliyetli uygulama içi satın alımlar ve daha fazlası gibi kusurlar içeriyor! Tüm bu beğenilmeyen şeyleri resmi oyunun içinde tutarak, oyunun Idle Miner Tycoon apk adlı değiştirilmiş versiyonunu geliştirdik! Değiştirilmiş sürüm, premium uygulama içi satın alımların çoğunu size ücretsiz olarak sunma yeteneğine sahiptir. Üstelik oyun %100 reklamsızdır, bu nedenle oynarken çevrimiçi kesintilerden korkmanıza gerek kalmaz! En alttaki indirme düğmesine tıklamanız yeterli, reklam bugünden itibaren bu harika oyunun keyfini çıkarmaya başlayın!

Sınırsız para desteğiyle stratejinizi ortaya çıkarma zamanı

Yukarıda size söylediğimiz gibi, Idle Miner Tycoon apk, yüzlerce süper güç içeren zorlayıcı bir Android oyunudur! Yani ilk süper gücü alan oyun size hem jeton hem de elmas dahil olmak üzere sınırsız parayı ücretsiz olarak sunuyor! Bu hiç bitmeyen parayı kullanarak, gücünü sonsuz seviyelere yükseltebilirsiniz. Temel olarak, onları harcarken nakit ve elmaslar artacak! Peki ne bekliyorsun? Idle Miner Tycoon apk’yı en kısa sürede indirin ve bugünden itibaren bu oyunun keyfini çıkarmaya başlayın!

Yükseltilmeden tamamen kilidi açılmış oyun arayüzünün keyfini çıkarın

Bu oyunu daha önce oynadığınızı varsayalım. Bu durumda, Idle Miner Tycoon resmi oyununun, tüm efsanevi karakter görünümlerinin yalnızca Madeninizin belirli bir seviyesinde açılabileceği, sınırlı bir karakter menüsü içerdiğini bilmelisiniz. Ama değiştirilmiş sürümle aynı değil! Idle Miner Tycoon apk size hemen hemen her şeye özgürce erişilebildiği ücretsiz bir oyun arayüzü sunuyor. Evet, duydun, değil mi? Güçlü karakterleri elde etmek için Madenlerinizi kapsamlı seviyelere yükseltmenize gerek yok. Tek ihtiyacınız olan, aşağıdaki en indirme bağlantısından Idle Miner Tycoon apk’yı indirmek ve ücretsiz olarak erişilebilen oyun arayüzüne geçmek!

Boşta Madenci Tycoon MOD APK

Tüm favori madencilik kıtalarınızın ve yükseltmelerin keyfini reklamsız çıkarın

Idle Miner Tycoon apk, yukarıdaki tüm özelliklerin yanı sıra, size tam anlamıyla resmi oyun arayüzünde eksiksiz reklamsız arayüz sunar. Bu basitçe, Madenlerinizi yükseltirken, efsanevi karakterleri satın alırken, farklı madenlerin kilidini açarken veya eklenti satın alımları yaparken asla kesintiye uğramayacağınız anlamına gelir! Sadece Idle Miner Tycoon apk ile bağlanın ve oyununuzu aya yükseltin!

Nihai Karar

Idle Miner Tycoon apk hakkında yukarıda listelenen tüm bilgiler, özellikler ve bilgiler %100 yasaldır. Şimdi biliyorum ki harika Android oyununu indirip oynayarak kendinize bir saniye bile dayanamazsınız. Hadi devam et! Bu olağanüstü oyunu hemen hemen her Android akıllı telefona ücretsiz olarak indirebilirsiniz, hatta root atmadan!

 

 

Yenilikler

• Ürkütücü Sezon başlamak üzere! Sezon Biletinde ilerlemek ve muhteşem ödüller kazanmak için yeni sezonun Etkinlik Madenlerinde oyna! 🎃🧛‍♂️

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir