Hooked Inc MOD APK indir 2023 Sınırsız Para

v2.28.1

Hooked Inc MOD APK, tüm kusursuz özellikler ve sonsuz dolar, değerli taşlar ve kilidi açılmış bir öğe listesi gibi istediğiniz şeylerle ücretsiz olarak şimdi çıktı
Apk İndir
4.1/5 Oylar: 5,729
Geliştirici
Lion Studios.
Sürüm
v2.28.1
Güncelleme
01 Mart 2023
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
65 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Hooked Inc MOD APK Oyunlar, uygulamalar ve akış platformları dahil olmak üzere milyonlarca eğlenceli kaynak içerdiğinden Android en hevesli işletim sistemlerinden biridir. Bu küçük hevesli aygıtı kullanabilir ve Dizüstü Bilgisayarları ve Televizyonları değiştirebilirsiniz. Üstelik Akıllı Telefonlar bu devasa cihazlardan çok daha az şarj ediyor ve onlardan daha fazla özellik sunuyor.

İhtiyacınız olan tek şey, Android akıllı telefon ve içinde yüklü olan Google Play Store’dur ve ardından tüm dünyayı kolayca kazanabilirsiniz. Bu bilgi dışında size basit bir sorumuz var; Bağımlılık yapan bir oyuncu musunuz ve buna daha fazla bağımlı olmak mı istiyorsunuz? Evet ise, Hooked Inc oyununa en az bir kez katlanmanız yeterlidir. Balık tutmaya veya farklı tarzlarda balıkları kancaya takmaya ve dolar kazanmaya dayalı harika bir Android oyunu. Onları kancalamak için ekranı kaydırırsanız veya balıklara dokunursanız en iyisi olur,

Kancalı Inc MOD APK

Böyle tek bir tekrarlanan göreve dayalı bir oyun nasıl bağımlılık yapabilir diye düşünüyor olmalısınız, değil mi? Ben de böyle bir şey düşünmüştüm ama oyun gerçekten zihniyetimi değiştirdi ve şimdi bu eğlenceyi elde etmek için çok fazla saat harcıyorum. Şimdi oyununuzu daha heyecanlı hale getirmek için size Hooked Inc resmi oyununun değiştirilmiş versiyonu olan Hooked Inc MOD APK’yı sunuyoruz! Öyleyse rekreasyonu indirin ve eğlencenin tadını çıkarın!

Ekranı kaydırarak ve dolar kazanarak Balıkları Kancalayın

Destansı bir Balık Çiftliği macerasına hazır olun! Bu, yalnızca balıkları yakalamanız ve kazanılan kaynaklarla balıkçılık ürünlerinizi geliştirmeniz gereken bağımlılık yaratan bir maceradır. Evet! Bu kadar basit. Hooked Inc, serbest stil balıkçılık modlarını simüle edebileceğiniz ve birinci sınıf teknelere dayanabileceğiniz çevrimdışı bir simülasyon Android oyunudur. Lion Studios tarafından Eylül 2017’de geliştirilen ve 10 Milyondan fazla bağımlı oyuncuyu elinde tutan basit bir oyundur.

Oyun planına göre, burada milyonlarca balık yakalamanız ve teknenizi tüm öğeler ve kaynaklarla yükseltmeniz gerekiyor. Oyunun adı Hooked, sizi en hassas bağımlılıkta bile yakalayacak olan simülasyon gücü nedeniyle de bilinir. Bu oyunu sadece bir an oynadıktan sonra oynamaya karşı koyamayacaksınız! Hooked Inc yolculuğunuza bugün başlayın ve bu balıkçılık dünyasının keyfini çıkarın!

Ondan fazla olağanüstü yükseltilmiş teknenin ve yükseltmelerin keyfini çıkarın

Yükseltilmiş ve istisnai bir tekneye sahip olduktan sonra Kişi kaderini kendisi yaratabileceğinden, tekneler Hooked oyununun gücüdür. İlk başta basit bir oyun ama oyun içinde tekneleri yükseltmeden duramıyorsunuz. Evet, maliyeti çok yüksek ama görmezden gelmek zor! Temel olarak, The Hooked Inc size basit bir kahverengi tekneyle başlayacağınız ve çok sayıda yükseltmeden sonra efsanevi balıkları yakalayarak Kademe 18 fütüristik teknenin keyfini çıkarabileceğiniz 18 katlı tekneler sunar.

Teknelerin dışında, balık tutmak istediğiniz su derinliğini de seçebilirsiniz. Basit bir ifadeyle, 15. seviyeye kadar derin sulara inebilir, basit balıkçılıkta size milyonlarca dolar kazandırabilecek efsanevi balıkları bulabilirsiniz. O halde oyuna bugün başlayın ve yükseltmelerle coşkulu balık avının tadını çıkarın!

Kancalı Inc MOD APK

Alışılmadık eklenti öğelerinin kilidini açarak sonsuz oyun oynayın

Tekne yükseltmeleri ve su derinliği dışında, balık tutma gücünüzü yükseltmek için bir adım daha atabilirsiniz – Eşyalar! Öğeler temel olarak satın alabileceğiniz ve bundan sonra ilk aşamadan daha fazla sayıda balık toplamak için yükseltebileceğiniz balık tutma eklentileridir. Balık tutma deneyimini artırmak, daha iyi balık elde etme şansını artırmak, kritik hasar verme şansını artırmak gibi güçleri yükseltmek için kuş avcısı, şanslı şapka, şanslı fırıldak, kafatası, zıpkın ve Boom Box gibi öğelere dayanabilirsiniz. ve kritik balık değeri elde etme şansı. Sadece oyunu indirin ve bütünlüğünün tadını çıkarın.

Ek ilerlemeler elde etmek için değiştirilmiş oyuna gidin

Gözden geçirilmiş sürüm, aynı resmi oyun Hooked Inc için oluşturulan Hooked Inc MOD APK adlı büyülü varyanttır. Bu, aynen oyun arayüzü, öğeler, tekneler ve yükseltmeler dahil olmak üzere bir ditto oyunudur. Ayrıca, Bu oyun ayrıca size sınırsız kaynaklar, sınırsız yükseltmeler ve daha sıra dışı şeyler gibi çok sayıda eklenti öğesini ücretsiz olarak sunacaktır.

Aynı Hooked Inc deneyiminde tüm hayallerinizi size sunmaya hazır, reklamsız bir oyundur. Kök erişimi etkin olan veya olmayan herhangi bir akıllı telefona indirebilirsiniz. Aceleyle aşağıdaki bağlantıya tıklayın ve özel eğlence için Hooked Inc MOD APK’sını indirin!

Kancalı Inc MOD APK

Hiç bitmeyen Doları kullanma ve güçlü teknelerin kilidini açma zamanı

Dolar, Hooked Inc’de balık tutarak kazanabileceğiniz birincil paradır. Tutacağınız balık sayısı arttıkça, Dolar sayısı da artacaktır. Ayrıca, her biri size milyonlarca dolar ödeyebilecek olan efsanevi balıkların engelini kaldırmak için daha fazla derinliğin veya tekne yükseltmelerinin kilidini açabilirsiniz.

Her şey senin elinde ve tek ihtiyacın olan balık tutmak ve kilidini açmak! Hatta bu zahmete ihtiyacınız olmayacaksa Hooked Inc MOD APK indirebilirsiniz. Değiştirilmiş sürüm size ücretsiz sınırsız dolar sunduğundan, bu dolarları kullanabilir ve en yüksek derinliklere ve Seviye 17 tekneye yükseltebilirsiniz!

Sınırsız değerli taşların gücünün keyfini çıkarın ve hiç bitmeyen yükseltmelerin keyfini çıkarın

Sonsuz doların yanı sıra, Hooked Inc MOD APK ayrıca size kullanabileceğiniz ve olta ve kuş avcısı gibi yüzlerce öğeyi en üst düzeyde yükseltebileceğiniz sınırsız mücevher sunar. Ayrıca, bu mücevherleri karakterlerinizi yükseltmek ve Red Junior, Sam Amca ve Britney gibi en yüksek güçlerle dolu en yeni karakterlerin kilidini açmak için de kullanabilirsiniz. Sadece değişikliği indirin ve birinci sınıf balıkçılık deneyimine katılın!

Tamamen kilidi açılmış balıkçılık öğesi menüsünü ücretsiz olarak deneyimleyin

Hooked Inc MOD APK, aynı oyun arayüzünde tamamen kilidi açılmış mağaza menüsünü ve aynen öğeleri sunar. Burada yüzlerce öğeden oluşan listede bulunan tüm öğeleri satın alabilir ve kullanabilirsiniz. Ayrıca, balık tutmak için kilidi açılmış karakterlerin keyfini çıkarabilir ve muazzam para ve coşkulu eğlence kazanmak için devasa güçleri kullanabilirsiniz. Eğlence başlamak üzere ve ihtiyacınız olan tek şey Hooked Inc MOD APK ile bağlantıya geçmek.

Kancalı Inc MOD APK

Çözüm

Bekleyiş artık sona erdi! Şimdi aşağıdaki bağlantıdan Hooked Inc MOD APK’yi indirebilir ve muazzam eğlence ve kusursuz özelliklerle dolu en coşkulu oyunların keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz. Karmaşık mücadeleye rağmen basit oyun oynamaya katlanmak için sınırsız kaynakları kullanabileceğiniz ve tüm favori öğelerinizi satın alabileceğiniz bir oyundur. Hooked Inc MOD APK’yı indirin ve eğlencenize başlayın!

 

Yenilikler

  • Sınırsız para. Harcadıkça para artacaktır.
  • Ücretsiz alışveriş

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir