Gold and Goblins MOD apk indir (Tek Vuruş) 2023

v1.25.0

Gold and goblins apk, daha eğlenceli olan popüler bir simülasyon oyunudur Gold and goblins, boşta ve kombo oyunların en iyilerini inanılmaz yeni bir deneyime getiriyor
Apk İndir
4.4/5 Oylar: 5,729
Geliştirici
AppQuantum.
Sürüm
v1.25.0
Güncelleme
03 Mart 2023
Gereksinimler
android 5.0
Boyut
55 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Gold and Goblins MOD apk işinizde yenilikçi ve esnek bir madenci olmak istiyorsanız, o zaman altına ve goblinlere bakın: boşta birleşme ve madencilik simülatörü. Bu, modern ve yeni oynanışa sahip güzel bir oyundur. Bu oyun modaya uygun ve en önemlisi ücretsiz olması, dünya çapında pek çok insan eğlenmek ve rahatlamak için oynamayı seviyor. Bu oyunda altın toplamanız gerekiyor.

Bu oyun sizin için çok ilginç olacak, bu yüzden acele edin! Gold and goblins mod apk, goblin rolünü oynadığınız ve altın madenlerini tamamlamanız gereken bir simülasyon oyunudur. Altın ve goblinler büyüleyici bir simülasyon oyunudur.
Bu çok rahatlatıcı ve çekici bir oyundur. İnsanlar genellikle rahatlatıcı oyunlar oynamayı severler. Bu oyunda göreviniz çok basit. Adı bile her şeyi söylüyor. Ne kadar çok altın varsa, goblin o kadar zengin olur.

Altın ve Goblinler MOD APK

Gold and goblins mod apk Bu oyunda birçok maden var; Oyunda toplam 60 mayın bulunmaktadır. Sihir ve harikalarla dolu mağaraları keşfetmek için güzel ve harika yeşil madencilerden oluşan ekibinize katılacaksınız. Amaç olabildiğince zengin olmaktır. Bu oyunun asıl zorluğu altın kazanmak ve gizli hazineleri bulmaktır. Oyunda dikkatinizi dağıtacak bazı küçük zorluklar da vardı ama bu zorlukları göz ardı etmeyin. Oyundaki tüm küçük ve büyük zorluklara katılmanız gerekecek. Katılır ve kazanırsanız, birçok muhteşem hediye ve ödül alacaksınız.

Çevrimiçi modda oynamanın yanı sıra çevrimdışı modda da oynayabilirsiniz; oyun çok ilginç ve heyecan verici. Altın ve goblinler hala benzersiz bir oyundur. Çok fazla seviye gerektirmediği için tek elle oynayabilirsiniz. Bu oyunu bir kez oynadıktan sonra sıkılmanız mümkün değil. Çevrimdışı olsanız bile çok miktarda altın toplayabilirsiniz. Siz sadece oyuna girin ve muhteşem oyun deneyiminin tadını çıkarın. Oyunun beraberinde getirdiği eğlenceli şeyleri deneyimlemek ve tadını çıkarma şansına sahip olmak için hemen katılmaktan çekinmeyin.

Gold and goblins mod apk nedir?

Gold and goblins mod apk, goblin karakterinizin birçok madeni keşfetmesi ve çevrimdışıyken bile altın toplamaya devam etmesi gereken bir simülasyon oyunudur.
Bu, çok eğlenceli ve rahatlatıcı bir oynanışa sahip harika bir simülasyon oyunudur. Bu çok akıcı bir oyun uygulamasıdır. Bu oyun, size oyunu daha heyecanlı ve oynaması eğlenceli hale getiren pek çok haftalık ve günlük zorluklar sunuyor.

Ücretsiz olarak açılan çeşitli premium özelliklerle reklamların engellendiği ortamın keyfini çıkarın. Bu uygulama android 5+ ile uyumludur ve boyutu yaklaşık 1,6 gb’dir. Bu oyun en son Mayıs 2022’de güncellenmiştir. Play Store’dan sorunsuz bir şekilde kolayca indirebilirsiniz.

Bu uygulama tamamen ücretsizdir. Kendi takımınızı oluşturabileceğiniz ve altın, taş ve değerli şeyler toplayabileceğiniz gibi çeşitli oyun modları da vardır. Uygulama, google play store uygulamasının eğlence sektöründeki en iyi uygulamasıdır. Bu uygulamayı yayınladıktan sonra,

Altın ve Goblinler MOD APK

Özellikler

bugün altının ve goblinlerin tadını çıkarın ve bu inanılmaz özelliklere sahip olun~

inanılmaz ideal bir oyun

bu oyuna, şaşırtıcı özellikleri nedeniyle ideal bir oyun denir; en büyük özelliklerinden biri, hiçbir şey yapmadan para kazanabilmenizdir. Herhangi bir çaba sarf etmeden tadını çıkarabilirsiniz. Bu, çevrimdışıyken bile para kazanmanızı sağlayan ideal bir eğlenceli oyundur. Bundan daha fazlası, bu oyundan para kazanmanın keyfini çıkarın ve mükemmel oyun becerilerinizi gösterin.

Altın ve goblinler moduna geldiğinizde, oyuncular oyuna kolay ve hızlı bir şekilde katılmak için oyunu oynamak için becerilerini geliştirmek zorunda kalacaklar. Paha biçilmez deneyim ve bilgi birikiminizle, hedeflerinize daha hızlı ulaşmanıza ve zorlukları tamamlamanıza yardımcı olacak kendi stratejinizi oluşturabilirsiniz.

Zekayı kullanarak değerli eşyaları bulun.

Zeki bir oyuncu olun ve her zaman çaba gösterin ve oyunu oynarken orada burada yatan değerli şeyleri bulmaya çalışın. Çekici madenci seviyelerini deneyimlemek için arkadaşlarınızı ve ailenizi katılmaya davet etmeyi unutmayın. Oyunu kaybetmeniz ve altınları ve taşları bulamamanız durumunda korkmayın. Sakin olmalı ve hızlı bir şekilde uygun bir çözüm bulmalı, gergin ve korkmamalısınız.

Yalnızca kararlılık ve cesaret, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir. Oyunda kilidini açıp keşfedilecek yüzlerce mayın var. Oyun platformunuzu oluşturun ve goblinlerin yardımıyla para kazanmaya başlayın. Daha fazla altın kazanabilmek için goblinlerinizi de yükseltebilirsiniz.

60’tan fazla madende gizlenmiş sırları ortaya çıkarın

gold and goblins mod apk, taleplerinizi karşılamak için farklı yerleri ve çeşitli şeyleri keşfetmeniz ve farklı yerlerde 60’tan fazla madeni keşfetmek için içinizdeki dehayı kullanarak değerli şeyler bulmanız gereken tartışmasız bir oyundur. Ancak bu mayınları bulmak tek zorunluluk değil; ancak bulunabilecek çeşitli başka şeyler de var. Burada bir arkeolog gibi ilginç bir oyun deneyimi için en değerli aksesuarlara, hazinelere, golfe, madeni paralara vb. ve çok daha fazlasına erişebileceksiniz.

Altın ve Goblinler MOD APK

Gold and goblins mod apk

Bu oyun, sizi normal bir insandan çok bağımlılık yapan bir altın avcısına dönüştürecek bağımlılık yapıcı bir oynanışa sahip. Bu oyun çok basit ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Kontrollerin kullanımı çok kolaydır; Oyunu ilk açtığınızda kontrolleri hakkında her şeyi kolayca öğreneceksiniz. Yani bu oyunu bir kerede denerseniz, bu oyundan çok etkileneceğinizi söylüyorum.

Bu mod sürümünde kilitlenmemiş özelliklerle oyunun en iyisinin tadını çıkarmak için altın ve goblinler mod apk’yı indirin. Basit kontrollere ve erişilebilir seçeneklere sahip olmanın yanı sıra, daha önce hiç olmadığı kadar büyütülmüş oyunun keyfini çıkaracaksınız. Kesintisiz oyunları deneyimlemek için kilidi açılmış işlevlerin keyfini çıkarın.

Yenilikler

  • Ücretsiz alışveriş
  • 1 Hit Taş Tuğla

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir