Episode Apk Mod 25.10 hileli indir

23.11

Episode Apk hileli nasıl çalışır? Avatarınızı özelleştirin ve kıyafetinizi tasarlayın En sevdiğiniz karakterlerle ilişkiler geliştirin - rakip mi yoksa Romeo mu olacaklar? Seçimlerinizle kaderi değiştirin Tüm farklı sonları keşfedin Kendinizi binlerce farklı dünyaya bırakın, seçenekler sonsuzdur! simge resmi Bölüm - Hikayenizi Seçin Bu oyun hakkında Bölüm, hikayelerinizi aşk, romantizm, macera ve drama ile YAŞAMANIZI sağlar. En sevdiğiniz hikayede bir karakter olsaydınız harika olmaz mıydı? Bölüm, önemli seçimler yaptığınız 150.000'den fazla sürükleyici hikaye ile tam da bunu yapmanızı sağlar.
Apk İndir
3.9/5 Oylar: 735
Geliştirici
Episode Interactive.
Sürüm
23.11
Güncelleme
14 Ağustos 2022
Gereksinimler
Android 7.0 ve sonrası
Boyut
90 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Episode Apk hileli Sizi bilmeyiz ama biz belirsiz bir karakterin yaşamının her yönünü kontrol edebileceğimiz küçük, hoş bir oyunu seviyoruz. Bu Episode Apk Bugüne kadar en çok izlenen, indirilen ve oynanan mobil oyunlardan biri olan Hikayenizi Seçin. Play Store’da, bu uygulama şu anda 100 milyondan fazla indirildi ve her dakika büyümeye devam ediyor. Ama insanların yeterince alamadığı Bölüm hakkında tam olarak nedir? Bu makaleyi takip etmeye devam edin ve öğrenin!

Çoğu insanın çıldırdığı ana özellik, ilerledikçe sizi içine çeken hikayelerin yaratılmasıdır. Daha gerçekçi bir tipseniz, bir lise dramasını veya oyunun size yol göstereceği basit bir günlük olayı tercih edebilirsiniz. Daha baharatlı şeyleri seviyorsanız, aşık olan, hamile kalan ve tutku alemlerini keşfeden süper sıcak varlıklar hakkında okuyabilirsiniz. Veya yelpazenin sonundaysanız ve doğaüstü hikayelerden, uzaylılardan, vampirlerden ve ölümsüz güçlerden hoşlanıyorsanız, buna da sahip olabilirsiniz. Sadece kelimeyi söyleyin ve fantastik oyunun dizginleri ele geçirmesine izin verin.

Episode Apk hileli Nasıl oynarım?

Temel oyun bir şeydir, ancak Episode Apk hileli tamamen farklı bir seviyededir. Orada, geliştiricilerin sizin için belirlediği önceden ayarlanmış yüz kıyafet, saç veya makyaj alternatifinden biriyle avatarınızı kişiselleştirerek yolculuğunuza başlarsınız. Ardından, Genç Yetişkin yazarların kreması tarafından yaratılan 150.000 sürükleyici hikayeden birini seçeceksiniz. Sizi güldürecek, ağlatacak, kızaracak ve uzun süre bekletecekler. Ya da öyle diyorlar.

Oynamak için bir hikaye seçtikten sonra, avatarınızın (bu arada sizin tarafınızdan adlandırılabilecek) tanıtılan diğer karakterlerle ilişkiler geliştirmesini sağlayacaksınız. Episode Apk hileli, hikayelerinizin gitmesini istediğiniz derslerde size tam bir özgürlük verir, böylece sizin için düz zeminlerde belirlenmiş sonsuz sayıda sonuca sahip olursunuz.

Her şeyini paylaştığın arkadaşlarının kim olacağına, gelecek hayalini kurduğunuz sevgilinizin kim olacağına ve en hevesli rakibinizin veya düşmanınızın kim olacağına karar verebilirsiniz – tüm bunlar hikayenizi en çılgın şekilde ilerletecek. . Hayatınız boyunca ilerlerken kaderinizi değiştirme fırsatına sahip olacaksınız, bu yüzden hayatınızın gerçek efendisi olmak gibi olacak (ki sizsiniz, değil mi?).

Episode Apk hileli

Episode Apk hileli’de hikayelerin milyarlarca okunması için yazıldığını öğrendiğinizde, bu başarının arkasında ne olduğunu merak etmekten kendinizi alamayacaksınız. Alınması gereken en önemli şey, bu hikayelerin o kadar bağımlılık yapması ki, geceleri Jake ve Megan’ın mutlu bir son ya da en azından iyi bir randevu olmasını umarak uyanık kalacaksınız. Yeni modun getirdiği bir başka tatlı özellik de kendi hikayelerinizi yaratma yeteneğidir, böylece dünya çapında milyonlarca okuyucunun sanatsal uyanışına tek başına katkıda bulunabilirsiniz. Veya platforma en derin, en karanlık fantezilerinizi yazabilir ve birinin sizin gibi hissetmesini umabilirsiniz.

Hikayelerden gelen kalıcı sonuçlar dışında, Episode Apk hileli ayrıca binlerce dünyayı, manzarayı, manzarayı ve kültürü keşfetmenize izin verir, böylece tam anlamıyla etkileşim eksikliğinden asla uyku çekmezsiniz. Kullanıcılar tüm kaprisleri için bir hikaye bulabileceklerini söylediler, bu yüzden varlığından bile haberdar olmadığınız bir alanda anlaşılmaya hazır olun.

Hangi hikayeler var?

Episode Apk hileli sonunda burada ve bu platformun kullanıcılarına sunduğu en ünlü hikayeleri internette araştırdık. Seçmek çok zor olsa da (çok fazla olduğu için), hemen gözümüze çarpan hayranların favorilerinden bazılarını seçtik:

  • Love on Fire – Love Island’ı düşünün, Big Brother’ı düşünün, ömrü boyunca dikkatimizi çeken her küçük ABD merkezli realite şovunu düşünün. Bu Ateşli Aşk, sadece bu sefer sanal karakterinizin en abartılı dileklerini, ihtiyaçlarını ve isteklerini yerine getiriyorsunuz. Flört yarışması hiçbir şeyi şansa bırakmaz ve karakteriniz gerçekten her şeyi denemeye isteklidir. Bu, bugüne kadar en çok okunan hikaye.
  • Rule Breaker – Burada neredeyse zaman kadar eski bir hikayeye geliyoruz. Kutsal yazılar bunun hakkında konuşuyordu, Yunan trajedileri buna dayanıyordu ve modern kültür kesinlikle onun hakkında okumaktan büyük bir ustalık kazandı. Yasak aşktan ve bundan daha ateşli bir şeyden bahsediyoruz: izin verilmeyen birini sevmek. Bunun hakkında konuşarak daha fazla ayrıntıyı boşa harcamayız, ancak yasak meyveyi seviyorsanız kesinlikle bir şans vermelisiniz.
  • Ünlü Hikayeler – Bu kategoride sayılacak çok şey vardı, ancak oldukça merkezi hayran favorilerinin Pretty Little Liars ve Demi Lovato: Path to Fame olduğunu duyduk . En sevdiğiniz ünlülerin hayallerini yaşama fırsatını neden kaçırasınız ki?
  • Ve sonuçta, bu tehlikede, neden bu son derece bağımlılık yapan oyuna bir şans vermiyorsunuz? Ayrıca, Episode Apk hileli, bu oyunun sağladığı premium özellikleri kullanıcılarına daha da yakınlaştırdı, çünkü herkes arada sırada küçük bir rüyalar diyarını hak ediyor. Bu yüzden karakterinizi tasarlayın, hikayenizi seçin ve istediğiniz kişi olun. Bu uygulamada kendinizi daha fazla şımartacaksanız, aynı zamanda sizin kadar takıntılı insanlardan oluşan çevrimiçi topluluğa da katılabilirsiniz.

 

  • Orada, kalemde iyi olan birinin kalemi alıp hayata geçirmesini umarak en çılgın hikayelerinizi paylaşabilirsiniz.Veya kendi hikayelerinizi başlatabilir, topluluğun sahip olduğu tüm güzel insanlardan geri bildirim alabilir ve bunu yaparken belki bir veya iki jeton kazanabilirsiniz. Sonuçta, dünya olasılıklarla dolu ve sadece Episode Apk hileli ile bitmiyorlar.
    Sizi yakaladıysak, daha fazla zaman kaybetmeyin ve hemen Apk’yı indirin!

 

 

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir