Construction Simulator 3 Lite APK indir 2023

1.2

Construction Simulator 3 Lite MOD APK, trend bir sürüş oyunudur Çocuklardan yetişkinlere her kesimden insan bu oyuna bayılıyor Bu oyun Avrupa'da oynanıyormuş gibi duruyor Bu yüzden herkes bu oyunu çok seviyor
Apk İndir
4.2/5 Oylar: 2,844
Geliştirici
astragon Entertainment GmbH.
Sürüm
1.2
Güncelleme
16 Nisan 2022
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
610 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Construction Simulator 3 Lite  APK indir 2023 android için ücretsiz güncel sürüm

Construction Simulator 3 Lite MOD APK’da, fragmanı izleyerek bu oyuna başlamayı ve oynamayı öğrenebilirsiniz. Bunu takiben, oyunu dışarıdan izlediğimde, içeri girip oynamak için ısrar ediyorum. O oyunda gelen yer ve daha fazla sahne, aklımızı başka bir dünyaya götürecek. Gerçek hayatımızda böyle bir yeri asla gidip bizzat göremeyiz.

Her ne kadar bize hayran olunması gerektiği gibi görünse de yeterli paramız olmadığı için hiçbir yere gidemeyiz. Bu yüzden bu oyunu, üzerinde oynadığımızda çok heyecanla oynuyoruz. Kullanıcılarımızın bu uygulamayı oluşturma ve bize verme yeteneği hayal edilemez. Sürüş bu sporda önemli bir rol oynar. Google oyun mağazası Bu oyun en son 2019 yılında Astragon Entertainment GmbH tarafından piyasaya sürüldü.

İnşaat Simülatörü 3 Lite MOD APK

gama oyunu

Construction Simulator 3 Lite MOD APK oynanışı, oynadığımız oyunun planını ifade eder. Bu oyunu oynamaya başladığımda bir planımız var. Her oyunun Planlama adlı bir uygulaması vardır. Benzer şekilde, bu oyunun planlı bir babasını ele almam ve bu oyunu oynamam gerekiyor. Sürüş sırasında arabayı kendimizden uzaklaştırmaya çalışacağız.

Bu oyuna başladığımızda ve oynadığımızda her türlü eğlence ve katılım olduğu gibi, oyunun sonunda da büyük bir heyecan var. Bu oyunda gelen arabalar çok pahalı görünmek için mükemmel durumda. 50’den fazla araba ve makineye sahiptir. Bu arabayı ne kadar sürdüğümüze göre ödüllendirilecek ve ödenecek. Bu parayı kullanarak arabalar veya görevler satın alabiliriz. Ne kadar param olduğuna bağlı olarak, arabayı satın alabiliriz. Oyunu oynamanın birçok kısıtlaması var.

Güncelleme

Construction Simulator 3 Lite MOD APK, yükseltme adı verilen bir uygulama içerir. Arabamız veya makine onarımımızla ilgili herhangi bir sorun varsa, bu yükseltme parçasını kullanarak düzeltebilirim. Oynanan oyunun doğasına göre ödüllendirileceğiz. Bu ödül düzeltmesini kullanarak aracımızı mümkün olan en iyi şekilde koruyabilir ve güvende tutabiliriz. Oyunda seçtiğimiz araçların herhangi birinde makine tamiri, hizalama gibi sorunlar varsa uygulamalar üzerinden düzeltebiliyoruz.

Şimdi herhangi bir tür satın aldığımızda, makinenin uzun bir gün dayanacağından emin değiliz. Tıpkı araçlar gibi tüm araçların da uzun bir gün geleceğini garanti edemeyiz. Bu nedenle araçlarda bu tür sorunlar oluştuğunda, yükseltme aracını kullanarak bunları düzeltebiliriz. Bu uygulama hayatımızda önemli bir rol oynamaktadır.

İnşaat Simülatörü 3 Lite MOD APK

Araçlar ve makineler

Construction Simulator 3 Lite MOD APK, arabayı hızlı bir şekilde sürmek için araç ve makineleri içeren bir yardımcı programdır. Bu oyunda araç ve makineler olmadan araba kullanamayız. Arabayı sürmek bizim sorumluluğumuzdur. Öyle olsa bile, sahip olmak hala ortalama bir insanın erişiminin ötesindedir. Şimdi bu tür araçların neler olduğunu görelim.

14 çeşit marka vardır. Caterpillar, Liebherr, CASE, Bobcat, Palfinger, STILL, MAN, ATLAS, Bell, BOMAG, WIRTGEN GmbH, JOSEPH VÖGELE AG, HAMM AG ve MEILLER Kipper. Yukarıda belirtildiği gibi tüm arabalar istisnai bir uygulama gerçekleştirmektedir. Her aracın kendine has özellikleri vardır. Bu arabalar talepten daha fazla olacak. Sepetin rengini ayarlayabiliriz. Renkler tamamen aklımızı cezbetmek ve kullanıcılarımızın bize kazandırdığı yeteneğe hayran olmakla ilgilidir. Oyunda her türlü marka var.

Kontroller

Construction Simulator 3 Lite MOD APK, birçok araç kontrolüne sahiptir. Bu kırılma ve hızlanmada birincil kontrol aracıdır. Bütün bu kısıtlamalar bizim elimizde. Tüm bu kontrol Bu kontrol, el anahtarımız aracılığıyla ifade edilir ve bu kontrolün çalıştığı. Hızlanma Arabanın yüksek hız olduğunu bilerek, ödeme yaptığımızda araba daha hızlı gidecektir. Aynı şekilde araba düşük hızda hareket ederken onu ayarlayıp arabayı kullanabiliriz.

Hız bu oyunda önemli bir rol oynar. Bu, çok hızlı giderken aracın hızını artıracaktır. İlk nereye gitmek istediğimize dair bir planımız varsa, o planı çabucak uygulayabiliriz. Kırmak diye bir uygulama varsa arabayı durdurabilirsiniz. Gittiğimiz yol boyunca daha dar patikalar olacağını takip ediyoruz. Bu kontrolü, bizi bu yollara çarpmadan almak için kullanabilirim. Hiçbir araba oyunu, kırma adı verilen bir kontrol aracı olmadan tamamlanmış sayılmaz. Arabanın hareketini ancak o alete sahipsem durdurabilirim. Bu oyundaki sayısız sahne gözlerimiz için bir şölen. Bu kontrol yardımcı programı bu sırayla biridir.

İnşaat Simülatörü 3 Lite MOD APK

Özel yapılar

Construction Simulator 3 Lite MOD APK’nın belirli bir yapıyı kullanımı çok daha yapılandırılmıştır. O yapıdan faydalanabilir ve bu rekabeti onun yapısında gerçekleştirebiliriz. Bu oyunun birincil özelliği, yarışmaya giren her türlü eşya ve mekandır. Ancak yapı daha iyi olursa onunla rekabet etmeye devam edebiliriz. Yapı, organizasyon, inşa, biçim, oluşum ve oluşumdur. Bu beş tür uygulamayı kullanarak kontrolü artırabilirim.

Kontrollerin tümü, etrafındaki şekillerin görünümü ve bu alanı nasıl oluşturdukları gibi oyunda oynadığımız yerler tarafından kontrol edilir. Sadece bu yere gitmek için kontrolümüz varsa, o yere gidebilir ve kazanabiliriz. Yüksek verimliliğe sahip çeşitli özel konfigürasyonlara sahiptir. Oyunun en üstünde, arabamızı sürerken hangi yöne gitmemiz gerektiğine dair bir ipucu var. Ona bakıp bildiğimizde ve buna göre hareket ettiğimizde oyunu oynayarak kazanabiliriz. Formların tamamı kullanıcılarımız tarafından göz alıcı bir şekilde kullanılmaktadır. Her form, her uygulamayı temsil eder.

Yeni lisans ortakları

Construction Simulator 3 Lite MOD APK, yeni lisans ortakları olarak adlandırılan bir oyundur. Ehliyet alıp araba kullanabilir miyiz? Ehliyet kullanmadan hiçbir aracı düzgün şekilde çalıştıramayız. Ehliyet, tüm insanların hayatlarının önemli bir parçasıdır. Bu, yalnızca sürücü belgesine sahip bir kişinin aracı düzgün bir şekilde kullanma ehliyetine sahip olduğu anlamına gelir. Bu tür bir lisans, üzerinde anlaşmaya varılan şartlara göre ortaklarımızla sözleşme yapabiliriz.

Bu anlaşma herhangi bir nezaket olabilir. Sözleşme ile ancak eylemler mümkün olan en iyi şekilde olursa başkalarıyla oynayabiliriz. Sadece rekabetin tüm doğasını ve ilkelerini anlayarak oynayın. Gerçek hayatta araba kullanırken ehliyet başvurusu kullanılır. Benzer şekilde, bu oyunda, sürücüsü olan herkes’ s lisansına çok sayıda özel uygulama verilecektir. Bu uygulamaları doğru kullanırsak bu yarışmayı rahatlıkla kazanabiliriz.

İnşaat Simülatörü 3 Lite MOD APK

Farklı işler

Construction Simulator 3 Lite MOD APK, akustik danışmanı olarak farklı işlerin bir parçasıdır. Akustikçi, akustik mühendisi, Mimar, Mimari Teknisyen, Mimari teknoloji uzmanı, Tekne yapımcısı, Duvarcı ustası, İnşaatçı tüccarı ve Bina kontrol görevlisi. Bu kategoride çok fazla inşaat var. Tüm bu uygulamaları kullanarak işimizi kolay bir şekilde halledebiliriz.

Yarışmaya katılarak, günlük hayatta her zaman yaptığımız gibi bunun üzerinde çalışabiliriz. İşler bir listeye dayalıdır. Hangi işi bildiğimizi seçebiliriz ve sonra bunu kolayca yapabiliriz. Ayrıca yaptığımız işe göre maaş alacağız. Bu ödülleri kullandıktan sonra neye ihtiyacımız olduğunu anlayabilir ve araçlar için eşyalar satın alabiliriz. İşlerin her biri ayrı bir kategoriye dayalı olacaktır. Hangi işi yapmak istediğimizi anlayarak bu işi yapmaya çalışabiliriz. 70’den fazla iş olacak. Hangi işi sevdiğimizi seçmeliyiz ve sonra oynayıp, işi seçip sevmiyorsak, değişikliği yapabiliriz.

Grafikler

Construction Simulator 3 Lite MOD APK, oyunu oynamayı zevkli hale getiren grafik adı verilen bir uygulamadır. Bize ilham verin. Bu oyunda grafikler tamamen kullanılmıştır. İçinde güzel binalar ve sarmaşıklar gibi tüm nesneler yer alacak. Şekil ve morfolojik görünüm bu uygulamada temel faktörlerdir. Kullanıcılarımızın takdire şayan ürün ve araçlarla bu uygulamayı oluşturabilmeleri takdire şayan. Her arabada en iyi grafik sistemini kullanmanın yanı sıra.

Bu oyun tamamen grafik uygulamaları kullanılarak yapılmıştır. Ben arabayı sürerken gözümüzün önünde gördüğümüz görseller kadar grafikler de önemli. Bu oyunda araba hareket ederken kullanılan üç tür kamera vardır. Bu oyunda kullanılan üç tür kamera vardır: arabamızın önünde bir kamera ve arabanın arkasında bir kamera ve ardından bir yan kamera. Bu grafik sistemi, bu oyunla birlikte gelen küçükten büyüğe her türlü uygulama için mükemmeldir. Bu yüzden herkes bu oyunu indirir ve oynamaktan zevk alır.

İnşaat Simülatörü 3 Lite MOD APK

Çözüm

Genel olarak Construction Simulator 3 lite MOD APK hakkında tüm detaylı bilgileri ele aldık. Bu, birçok özelliğe sahip harika bir Android oyunudur. Herhangi bir ev veya bina inşa etmeyi hayal ettiğinizi varsayalım, bu oyunu hayalinizi gerçekleştirmek için oynayın. Araç kontrollerini anlamak için tüm araçları sürün. Oyunun orijinal versiyonundan sınırlı miktarda paranız var. Anında sınırsız para kazanmak için MOD sürümümüzü kullanın. Makalenin mevcut bağlantılarının altından en son MOD sürümünü indirin.

 

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir