Car Parking Multiplayer MOD APK indir son sürüm 2023

v4.8.9.3.8

Car Parking Multiplayer MOD APK, size sonsuz para sunmaya hazır ve harika bir çok oyunculu oyunda her şeyin kilidi açıldı! Tadını çıkar!
Apk İndir
4.4/5 Oylar: 6,789
Geliştirici
olzhass.
Sürüm
v4.8.9.3.8
Güncelleme
03 Mart 2023
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
503 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Car Parking Multiplayer APK Araba Sürmenin diğer tüm araçlardan öğrenebileceğiniz en kolay şey olduğunu biliyor muydunuz? Çünkü o arabayı bir bisiklet gibi kullanmanıza gerek kalmayacak; asla düşmeyecek. Şaka gibi geliyor ama kelimenin tam anlamıyla araba sürmek çok zor ve buradaki tek zorlayıcı şey lanet olası bir arabayı park etmek. Park etmek benim açımdan en zorlu görev çünkü burada tüm geri dönüş yönlerini bilmeniz ve aynaları gözlemlemeniz gerekiyor.

Ama Car Parking Multiplayer APK oynadınız mı? Genel olarak Car Parking Multiplayer, birçok meraklının araba park etmenin yasal yolunu öğrenmesine yardımcı olmak için son on yılda geliştirilmiş bir Android oyunudur. Muazzam oyun modları, gerçekçi araçlar ve açık dünya oyun arayüzü göreceğiniz gerçekçi bir araba park etme oyunudur. Üstelik sen’ Ayrıca, bu Car Parking Multiplayer yeni güncellemesiyle sohbet seçeneklerindeki harika çok oyunculu modların keyfini çıkarıyorsunuz.

Bir Android oyununda muazzam miktarda eğlendikten sonra, akla gelen tek şey, sinir bozucu uygulama içi satın alma hissidir. Bilmiyorsanız, Car Parking Multiplayer Android veya iOS oyunu, efsanevi arabalar, görünümler ve karakterler dahil olmak üzere devasa uygulama içi satın alımlarla sizi çok rahatsız edecek. Bu oyuna aşık olacağınız zaman, Car Parking Multiplayer MOD APK’ye ihtiyacınız olacak. Bu değiştirilmiş sürüm yalnızca birinci sınıf adaylar için geliştirilmiştir; en kısa sürede indirin!

Bilmiyorsanız, Car Parking Multiplayer Android veya iOS oyunu, efsanevi arabalar, görünümler ve karakterler dahil olmak üzere devasa uygulama içi satın alımlarla sizi çok rahatsız edecek. Bu oyuna aşık olacağınız zaman, Car Parking Multiplayer APK’ye ihtiyacınız olacak. Bu değiştirilmiş sürüm yalnızca birinci sınıf adaylar için geliştirilmiştir; en kısa sürede indirin!

Bilmiyorsanız, Car Parking Multiplayer Android veya iOS oyunu, efsanevi arabalar, görünümler ve karakterler dahil olmak üzere devasa uygulama içi satın alımlarla sizi çok rahatsız edecek. Bu oyuna aşık olacağınız zaman, Car Parking Multiplayer APK’sına ihtiyacınız olacak. Bu değiştirilmiş sürüm yalnızca birinci sınıf adaylar için geliştirilmiştir; en kısa sürede indirin!

Otopark Çok Oyunculu MOD APK

Çeşitli oyun kompaktlarına sahip dev boyutlu Car Parking Android oyunu

PUBG Mobile ve COD Mobile gibi bazı atış Android oyunları da dahil olmak üzere çok sayıda iyi boyutlu Android oyunu oynamış olmalısınız, ancak 500 megabayttan fazla verinizi tutan bir Araba Park Etme oyunu oynadınız mı? Kulağa imkansız geliyor, değil mi? Temel olarak, Bu Android oyunları bu büyük boyutları yalnızca muazzam içerik nedeniyle alıyor ve bir Otopark MOD’unun çok fazla içerik yerleştirmesi nadiren mümkün.

Ama son olarak Impossible, Car Parking Multiplayer Android oyunumuz sayesinde mümkün hale geldi. Bu özel Android oyunu, binlerce sayıda olmak üzere mükemmel içerikle birlikte gelir. En çok istediğiniz çok oyunculu oyun modunda size çeşitli oyun protokolleri sunar. Bu yüzden araba ile ilgili diğer Android oyunlarında dolaşmayı bırakın ve bugünden itibaren Car Parking Multiplayer hack oynamaya başlayın.

Çok oyunculu park etme modlarında binlerce gerçek oyuncuyla oynayın

Car Parking Multiplayer Android oyunundaki en keskin şeylerden biri, bugüne kadar oyunu yükleyen oyuncu sayısıdır. Temel olarak bu oyun, geliştirici ekip tarafından hem Android hem de iOS kullanıcılarına sunuluyor. Üstelik bu Araba Park etme oyununda çok sayıda oyun modu var.

Basit bir ifadeyle, Otopark sadece adındadır, çünkü oyunun içinde binlerce istisnai özellik vardır. Oyunun içinde bulunan Çok Oyunculu oyun modları, satın aldığınız tüm arabaları kullanabileceğiniz, onlara binebileceğiniz ve tüm arkadaşlarınızla birlikte park edebileceğiniz GTA V Online tarzı oyun arayüzünün keyfini çıkarmanıza izin verecektir.

Çok sayıda arkadaş edin ve oyundaki tüm sosyal taktikleri deneyimle

Sosyal taktikler, uygulamaların içinde zaten etkin olan sosyal ağ modülleri anlamına gelir. Yalnızca tek bir görev için yapıldıkları için uygulamaların içi basitti, ancak bu sosyal modülleri bir oyunun içinde gördüğümde hayretler içinde kaldım. Temel olarak, oyun burada size tüm sosyal arkadaşlarınızla arkadaşlıklarınızı güçlendirmenize ve yeni arkadaşlar edinmenize yardımcı olacak muazzam farklı sosyal taktikler sunuyor.

Oyun size oyun içi sohbet seçeneği sunuyor ve bu sevimli emojilerle arkadaşlarınıza istediğiniz mesajı yazabilirsiniz. Ayrıca, PUBG Mobile ve COD Mobile gibi oyunlarda sesli sohbet yaptığınız gibi arkadaşlarınızla konuşmak için oyun içindeki yerleşik mikrofon işlevini de kullanabilirsiniz. Bu, bugüne kadarki en çok arzu edilen Android oyunudur!

Otopark Çok Oyunculu MOD APK

Gerçek arabalarda yüksek kaliteli açık dünya oyun arayüzünün keyfini çıkarın

Size ücretsiz çok oyunculu oyun modları ve sosyal taktikler sunduktan sonra sıra gerçek araba modellerine geliyor. Araba Yarışı, Park Etme veya Simülasyon Android oyunları, yasal araba üreticisi markaları ve favori araba modellerimiz olmadan bir hiçtir. Yeni modelleri sanal olarak denemeyi seviyoruz ve bu oyunlar bunu mümkün kılan tek protokol.

İşte burada, Car Parking Multiplayer hilesi size BMW, Lamborghini, Ford ve Audi gibi Araba Üreticilerini neredeyse tüm yasal modellerle sunuyor. Ayrıca, bu fantastik Android oyununda açık dünya oyun arayüzünün keyfini çıkarabilir ve tüm arkadaşlarınızla araba park etme taktiklerini göstererek oyunun içinde inşa edilmiş şehri dolaşabilirsiniz.

Modifikasyonumuzla ücretsiz arabaları ve ücretsiz görünümleri deneyimleme zamanı

İstediğimiz oyun için çok dolaştık ama her seferinde aynı şeyi elde ettik. Her gün, aynı oyunu kesintiye uğrayan reklamlarla ve gerçek para olmadan elde edemeyeceğim uygulama içi satın alma seçenekleriyle oynamak can sıkıcı geliyor. Ama o eski günler gitti! Günümüzde, ayrıcalıklı arayüze sahip bu Android oyunlarının modifikasyonunu, burada geliştirdiğimiz Car Parking Multiplayer APK gibi indirebilirsiniz. Bu, resmi sürümde bulunmayan muazzam ayrıcalıklar sunan bir Car Parking Multiplayer hilesidir. Sadece o can sıkıcı olanı oynamayı bırakın ve cihazınıza Car Parking Multiplayer MOD APK ASAP’ı kurun.

MOD Money, sizi zorluklardan kurtarmak ve zevk almanızı sağlamak için burada

MOD Money, bu Car Parking Multiplayer Unlimited Money versiyonundaki ilk özellik olacaktır. Evet, doğru duydunuz! Burada, hiç kimsenin resmi oyun sürümlerine yerleştirmediği özelliğin tadını çıkaracaksınız. Diyelim ki bir Android oyununda sınırsız paranız var. O halde tüm efsanevi arabalarını satın alabilir ve bir Pro gibi sokaklarda dolaşmaya başlayabilirsiniz! Bunu göz önünde bulundurarak, ücretsiz sonsuz parayı Car Parking Multiplayer APK hilemize yerleştirdik. Artık her şeyin kilidini açabilir ve oyun içinde açık dünya arayüzünün keyfini çıkarabilirsiniz!

Otopark Çok Oyunculu MOD APK

Aynı arayüze sahip OBB dosyasındaki tam boyutlu oyunu indirin

Bu web sitesini yalnızca karmaşık işlemlerinizin çoğunu basitleştirmek için oluşturduk ve bu nedenle size Car Parking Multiplayer APK adlı bu kullanışlı değiştirilmiş oyun sürümünü sunuyoruz. Temel olarak, aşağıdaki bağlantıdan indirebileceğiniz tam boyutlu bir APK+OBB sürümüdür. Car Parking Multiplayer APK Menüsü, yukarıda belirtilen sonsuz para ve ditto resmi oyun arayüzündeki pek çok muhteşem özellik gibi uygun ayrıcalıkların keyfini çıkarmak için bu dosyayı ayıklayabilir ve daha sonra OBB ile yükleyebilirsiniz. O eski, hastalıklı sürümü kaldırıp Car Parking Multiplayer MOD APK’sını indirmenin zamanı geldi!

Telefonunuza bir değişiklik yaparak tüm bu yapışkan reklamlara direnin

Önünüze çıkan tüm engelleri aştıktan sonra nihayet Reklamsız oyun arayüzü ile karşınızdayız. Resmi Car Parking Multiplayer oyununda çok sıkıntı çektiğinizi biliyoruz ama ileride çekecek başka bir şey yok. Sadece aşağıdaki düğmeye tıklayın ve Car Parking Multiplayer APK’sını indirin. Bu değiştirilmiş sürüm, bu reklamları yerleştirmeden ve Car Parking Multiplayer APK Unlocked Everything oyun arayüzünü sunmadan her bir özelliğin keyfini çıkarmanıza izin verecektir. Mücadele etmeyi bırakın ve bu mükemmel Car Parking Multiplayer hilesine giden bu daha yenilikçi yolu seçin.

Otopark Çok Oyunculu MOD APK

Nihai Karar

Yenilikçi olmak sadece havalı değil, aynı zamanda gerçekten havalı! Car Parking Multiplayer APK ile ücretsiz alabileceğiniz Car Parking Multiplayer oyununda o efsanevi arabaları almak için pahalı zamanınızı boşa harcadığınızı varsayalım! Zamanın uygunsuz kullanımıdır ve bu nedenle, arayüzde her şeyin keyfini özgürce çıkarmanıza yardımcı olmak için Car Parking Multiplayer APK’yi geliştirdik. Eğlence!

Yenilikler

  • Sınırsız Nakit
  • Sınırsız Altın
  • Arabaların Kilidini Açtınız/Yükselttiniz
  • sınırsız para

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir