Twitch Apk indir 2023 android için güncel sürüm

13.7.0

Twitch, Amazon.com, Inc'in bir yan kuruluşu olan Twitch Interactive tarafından işletilen bir Amerikan video canlı yayın hizmetidir. Çok sayıda eğlenceli içerik içerdiğinden, tüm Amerikalı erkekler ve dünya çapındaki oyuncular için en kullanışlı yazılımlardan biridir. Twitch Interactive, uygulamayı neredeyse tüm işletim sistemleri için oluşturmuştur ve Android, iOS ve Windows işletim sistemlerinde mükemmel arayüzü deneyimlemenizi sağlar.
Apk İndir
4.2/5 Oylar: 3,244
Geliştirici
Twitch Interactive
Sürüm
13.7.0
Güncelleme
10 Eylül 2022
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
87 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Twitch Apk Bir oyun yayıncısı mısınız ve PUBG Mobile, COD Mobile, Aramızda ve Mini milis gibi çevrimiçi canlı oyunlar yayınlamayı seviyor musunuz? Evet ise, şu anda doğru yerdesiniz, çünkü size böyle bir android uygulamasının açıklamasını vermek için buradayız . Twitch En akıcı sunucularda çalışan ve milyonlarca canlı oyuncu içeren olağanüstü bir Android uygulamasıdır. Ayrıca, canlı yayın platformlarından biri olarak Twitch’i kullanan favori yayıncılarınızı da takip edebilirsiniz.

Twitch MOD APK

Twitch, çoğu oyun akışı uygulamasının sahip olduğu birçok hata ve dezavantaj üzerinde çalışan çok yönlü bir uygulamadır. Twitch ayrıca, tüm bu sorunların üstesinden geldikten sonra, tüm küresel yayıncılar için küresel olarak yararlı olan en iyi akış uygulamasını yarattı. Twitch uygulamasını yükledikten sonra, tüm favori oyunlarınızı canlı durumda yayınlayabilirsiniz ve tek ihtiyacınız olan favori oyununuzu seçmek.

Ardından Twitch, istediğiniz oyunları aynı anda oynayan tüm oyuncuları otomatik olarak listeleyecektir. Eh, burada bitmiyor, çünkü size sınırsız ve kilitsiz oyun akışı ve reklamsız eğlence için Twitch’in modifikasyonunu da veriyoruz. Bu yüzden eğlenceli kalitenizi ve miktarınızı arttırmak için indirmelisiniz.

Twitch, canlı video akışının yeni bir yolu

Twitch, Amazon.com, Inc’in bir yan kuruluşu olan Twitch Interactive tarafından işletilen bir Amerikan video canlı yayın hizmetidir. Çok sayıda eğlenceli içerik içerdiğinden, tüm Amerikalı erkekler ve dünya çapındaki oyuncular için en kullanışlı yazılımlardan biridir. Twitch Interactive, uygulamayı neredeyse tüm işletim sistemleri için oluşturmuştur ve Android, iOS ve Windows işletim sistemlerinde mükemmel arayüzü deneyimlemenizi sağlar.

İster Twitch uygulamasını kullanabileceğiniz gibi, ister aynı kolaylığı içeren web arayüzünü de kullanabileceğiniz için, size her iki şekilde de eğlence sağlayabilir. Twitch Android uygulamasını yükledikten sonra oyun videolarını, Esports’u ve tüm IRL yayınlarını yayınlayabilirsiniz. Ayrıca izlemek istediğiniz tüm içerikleri listeleyerek size en uygun uygulama arayüzünü sunacaktır. Ya oyun akışlarını, Esports’u ya da yayınları seçebilirsiniz!!

Milyonlarca küresel oyuncu topluluğuna katılın

Twitch hizmeti, kusursuz bir akış platformu arayan dünya çapındaki oyuncular için çok önemli bir şekilde geliştirildi. 2011 yılında geliştirildi ve şimdiye kadar milyonlarca Android+iOS kullanıcısını fethetti. Size oyunlarında çok çalışan çok sayıda oyuncu sunar. Böylece tüm favori yayıncılarınızın topluluklarına katılabilir ve en sıra dışı oyun düzenlemelerini ve püf noktalarını öğrenebilirsiniz.

En sevdiğiniz oyuna tıklayın ve ardından oyun videolarını izlemek ve topluluklarına katılmak için istediğiniz oyunculardan herhangi birini seçebilirsiniz. Ayrıca, ürünlerini oyuncuların profil sayfalarından da satın alabilirsiniz. Bu yüzden hemen bu uygulamayı indirin ve akıcı favori akışın ücretsiz tadını çıkarın !!

Twitch MOD APK

Hiç değiştirilmiş bir oyun akışı uygulamasını düşündünüz mü?

Her gün olduğu gibi bugün de size modifiye edilmiş bir uygulama sunuyoruz ve şu anda Twitch APK’sını ortaya koyuyoruz. Bir oyun ve yayın akış platformunun değiştirilmiş uygulamasının kullanımını düşünüyor olmalısınız. Temel olarak, %100 reklamsız bir uygulama arayüzünü ücretsiz olarak ve tamamen kilitlenmemiş bir Twitch deneyimi sağlayarak size yardımcı olabilecek çok önemli bir uygulamadır.

Evet doğru duydunuz Twitch APK’da kilitli hiçbir şey yok ve tamamen oyun yayını için kullanabilirsiniz. Kilidi açılmış profil sayfasının, reklamsız arayüzün ve kilidi açılmış ürünlerin keyfini ücretsiz olarak çıkarabilirsiniz.

Tek bir reklam olmadan aynı Twitch arayüzünün keyfini çıkarın

Bir değişiklik olarak Twitch APK, size tüm favori videolarınızı kesintisiz olarak oynatabileceğiniz reklamsız bir uygulama arayüzü sunuyor. Twitch APK’sını aşağıdaki linkten indirebilir ve Twitch deneyiminizi YouTube Premium olarak yapabilirsiniz. Tek bir rupi harcamadan reklamsız gidin. Değişikliği hemen indirin!

Size kilidi açılmış Twitch’i vermek için geliştirilmiş bir uygulama

Twitch, çok sayıda uygulama içi satın alma içeren ücretsiz bir Android uygulamasıdır ve çoğu şey, ödemeye hazır olduğunuzda bile uygulamada mevcut değildir. Yani ince ayarlı bir uygulama olarak size Twitch APK’sini sunuyoruz. Tüm kilit açma hizmetlerini ve kullanıcı profillerini içeren tamamen kilidi açılmış bir Twitch uygulamasıdır. Üstelik Twitch APK’sini akıllı telefonunuza yükledikten sonra en sevdiğiniz yayıncıların ürünlerine ücretsiz olarak bakabilirsiniz, kulağa hoş geliyor, değil mi?

Kök erişimine asla ihtiyaç duymayan değiştirilmiş bir uygulama

Değiştirilen uygulamaların akıcı bir şekilde çalışması için kök erişimine ihtiyaç duyduğunu birçok kez duymuş olmalısınız. Ama temelde, tüm bunlar sadece bir efsane. Bunlar, geliştiricilerin Android uygulamasını değiştirirken kusurlarıdır, çünkü her şey kendi ellerindedir.

Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir ve bu nedenle uygulamayı root erişimine ihtiyaç duymadan oluşturuyoruz. Benzer şekilde, Twitch APK’sını kurarken herhangi bir kök erişimine ihtiyacınız olmayacak. Peki ne bekliyorsun? Twitch APK’sını hemen indirin ve kusursuz oyun akışının keyfini çıkarmaya hazırlanın.

Twitch MOD APK

Twitch APK

Artık sadece en sevdiğiniz canlı çevrimiçi oyunların ve en çok sevdiğiniz tüm trend oyunların bir listesini yapmanız gerekiyor. Ve sonrasında her şeyi Twitch APK’mıza bırakabilirsiniz. Hatalar ve virüsler için 20 defadan fazla doğrulanmış olağanüstü bir uygulamadır. Twitch APK içerisinde tüm favori yayınlarınızı, oyun yayınlarınızı ve tüm canlı yayınlarınızı ücretsiz olarak yayınlayabilirsiniz. Üstelik çevrimiçi reklamların keyfini çıkarırken asla kesintiye uğramaz veya rahatsız olmazsınız. Hemen indirin!!!

 

 

Yenilikler

-Hata düzeltmeleri, kararlılıkla ilgili düzeltmeler ve uygulama optimizasyonları

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir