Spotify Premium APK indir 2023 son sürüm

8.7.58.455

Müzik seviyorsan, Spotify tam sana göre. Çünkü Spotify ile ücretsiz dinleyebileceğin parçalar ve podcast’ler neredeyse sınırsız. Müzik çal, sevdiğin podcast’leri dinle, Türkçe müzik dünyasını keşfet, dünyanın dört bir yanından sınırsız müzik dinle. • Yeni müzik radarı ile yeni parçalar, albüm ve podcast’ler keşfet • Sanatçılar, favorin olan parçalar ve podcast’ler bir aramayla elinin altında • Çalma listeleri ile eğlenceyi katla, kişiselleştirilmiş müzik ayrıcalığını yaşa • Müzik çal, zevkini yansıtan çalma listeleri yap ve paylaş • Şarkı dinle, albüm önerilerini tara, her ruh hali ve her aktivite için en ideal müzik parçalarını bul • Podcast’ler ve şarkıları cepten, tabletten, masaüstünden, Chromecast, TV veya hoparlörlerinden dinle
Apk İndir
4.5/5 Oylar: 2,352
Geliştirici
Spotify Ltd.
Sürüm
8.7.58.455
Güncelleme
23 Ağustos 2022
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
75 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Spotify Premium APK Çevrimiçi Müzik Akışı hizmeti, günümüzde en popüler müzik dinleme yöntemlerinden biri haline geldi. Bu hizmetler yaklaşık 20 yıl önce Napster olarak ortaya çıktı ve şu anda olağandışı özellikleriyle milyarlarca kullanıcıyı idare ediyor. Müzik akışı hizmetleri, kullanıcılarına geniş bir ses kataloğu sunar. Günümüzde Spotify Premium APK, Youtube Music, Gaana, SaavnJio, Hungama ve çok daha fazlası gibi birçok Çevrimiçi Müzik hizmeti yayınlanıyor.

Spotify Premium MOD APK

Tüm bu Müzik Akışı hizmetleri arasında Spotify Apk, ses toplama, ses kalitesi, özellikler ve her alanda en iyi hizmetlerden biridir. Bir yaratıcı olsanız bile, Spotify’ın yaratıcı özelliklerini kesinlikle beğeneceksiniz. En yüksek kaliteli müzik kalitesini, muazzam özellikleri, Spotify’ın orijinal içeriğini ve sıfır sanal reklamı deneyimlemek için öncelikle aylık yaklaşık 119.00 INR tutarındaki Spotify Premium Planına abone olmanız gerekir.

Ancak öğrencilerin ve profesyonellerin çoğu, yalnızca bazı web sitelerinden ücretsiz olarak indirebilecekleri müzik akışı için bu kadar parayı karşılayamaz. Bu yüzden kullanıcılarımız için bugün size Spotify Premium üyeliğini ücretsiz olarak sağlayacak Spotify Premium APK ile karşınızdayız.

Spotify Hakkında

Spotify, 2006 yılında İsveç’te kuruldu ve DRM ile sınırlı müzik albümleri, podcast’ler ve birçok videoyu ücretsiz sağlayarak tüm müzik endüstrisini şaşırttı. Apple iTunes çok pahalıya müzik sağlarken, ücretsiz müzik sunmaya başladılar ve çok sayıda kullanıcı kazandılar. Şimdiye kadar Spotify, dünya çapında 232 milyondan fazla kullanıcı edindi ve aralarında 100 milyondan fazla kullanıcının Spotify’ın premium aboneleri var.

Spotify, 50 milyondan fazla ses parçasının yanı sıra milyonlarca olağandışı podcast içerir. Spotify, premium bir kullanıcıysanız veya abonelik için ödeme yaptıysanız, reklamlarla sıfır kesinti, müzik zevkinize göre otomatik çalma listeleri, birinci sınıf ses kalitesi ve günlük sınırsız atlama gibi birçok kusursuz özelliğe sahiptir. Ama para harcamadan önce,

Spotify Premium MOD APK

Spotify Premium APK

Spotify Premium APK, premium aboneliği zaten etkinleştireceğiniz resmi Spotify uygulamasının yalnızca değiştirilmiş bir uygulamasıdır; bu, aboneliği için çok para harcamanıza gerek olmayacağı anlamına gelir. Bu uygulama size resmi Spotify uygulamasındaki aynı arayüzü sağlayacağından arayüz hakkında endişelenmenize bile gerek yok. Telefonunuzun güvenliğinden ve gizliliğinden endişe ediyorsanız, bu uygulama teknik ekibimiz tarafından başarıyla izlenmektedir ve %100 virüssüzdür. Bu uygulama, Android 4 üzerinden herhangi bir android cihazda çalışabilir

Spotify Abonelik Planları

Spotify, özellikler, fiyat ve kullanım açısından farklılık gösteren dört tür abonelik planı sunar. Spotify uygulamasını ilk indirdiğinizde, içinde varsayılan ücretsiz planı etkinleştireceksiniz. Bu plan, çok sayıda reklam, düşük ses kalitesi, günde yalnızca altı şarkı atlama ve çok daha fazlası gibi pek çok sınırlamayla birlikte gelir. Ancak bundan sonra, kullanımınıza göre herhangi bir abonelik planı seçebilirsiniz. Aşağıdaki tüm premium planları, bunlarla ilgili tüm bilgilerle birlikte listeledik –

Bireysel – Bu, yeni başlayanlar için ve Spotify premium’a tek erişim istiyorsanız en iyi plandır. Bu abonelik ile reklamsız müzik dinleyebileceğiniz gibi sınırsız çevrimdışı müzik indirebilirsiniz. Bu plan size aylık 119.00 INR veya yıllık 1189.00 INR’ye mal olacak. Ayrıca 13.00 INR’den başlayarak günlük planlar alacaksınız.

Duo – Duo planı, Bireysel plan ile aynı özellikleri size sağlayacaktır, ancak bu iki plan arasındaki tek fark hayır. kullanıcıların Bu abonelik gereği aynı anda en fazla 2 kullanıcı bu aboneliği kullanabilir ancak bu aboneliği yalnızca aile üyenizle veya sizinle aynı yerde yaşayan bir kişiyle paylaşabilirsiniz. İkili plan aylık 149,00 INR değerindedir ve herhangi bir yıllık istisna sağlamayacaktır.

Aile – Bu plan, HD kalitesinde müzik, sınırsız sayıda atlama ve aynı anda 6 kullanıcıya erişim ile reklamsız bir deneyim sunar. Ancak altı kullanıcının hepsinin aynı çatı altında yaşaması gerekiyor ve çocuklar da Spotify çocuk uygulamasına erişebilir ve onlar için uygun içeriği bulabilir. Bu abonelik size aylık 179,00 INR’ye mal olacak.

Öğrenci – Öğrenciyseniz, Kolej veya Üniversite kimlik kartınızla büyük bir istisnadan yararlanabilirsiniz. Bu muazzam özelliklere ayda sadece 59,00 INR’ye ancak kimlik kartınızı Spotify’a yükleyerek sahip olabilirsiniz.

Spotify Premium MOD APK

Spotify Premium APK’nin Özellikleri

1. Reklamsız müzik akışı

Spotify Premium APK’nın sağladığı en iyi özelliklerden biri reklam kesintisi olmamasıdır. Günümüz çalışma hayatında, müzik herkesin hayatının en iyi parçası olduğu için kimse reklamlar arasında sıkışıp kalmak istemiyor ve kimse reklamlar arasında zamanını boşa harcamak istemiyor. Herhangi bir reklam kesintisi olmadan en sevdiğiniz parçaların, podcast’lerin veya premium içeriğin keyfini çıkarabilirsiniz.

2. Üstün Ses Kalitesi

Spotify, kullanıcılarını ücretli veya ücretsiz olarak sınıflandırdığından, Spotify’ın müzik kalitesi paraya dayanmaktadır. Spotify’da yeniyseniz veya Spotify’ın ücretsiz plan kullanıcısıysanız, 160 kbps’ye kadar ses kalitesi alacaksınız. Ancak bu uygulamayı kullandıktan sonra, tek bir kuruş ödemeden ücretsiz hesap arasında geçiş yaptıktan sonra açıkça fark edebileceğiniz 320 kbps’ye kadar olağanüstü bir ses kalitesi yaşayacaksınız.

3. Sınırsız Müzik Atlamaları

Spotify Premium APK’ya geçmek, ücretsiz hesaptayken bu uygulama tarafından sınırsız kez şarkı atlayabileceğiniz için sınırsız atlama almak anlamına gelir, günde yalnızca altı atlama alırsınız. Bu yazımızda sizlere sunduğumuz uygulamada ücretsiz olarak deneyimleyebileceğiniz Spotify Free hesabına sahip her kullanıcının en çok istediği özelliktir. Böylece bugünden itibaren hiç bir zaman istenmeyen şarkıları dinlemek zorunda kalmayacaksınız.

4. Kök Gerektirmez

Piyasada, her bir özelliği etkin bir şekilde çalıştırmak ve serbest bırakmak için kök erişimine ihtiyaç duyan çok sayıda değiştirilmiş veya saldırıya uğramış Spotify uygulaması var. Ancak bu uygulamayı kullanmak son derece rahat çünkü telefonunuzu rootlamanız veya güvenlik seviyesini aşmanız gerekmeyecek. Ayrıca, 5. sınıf öğrencilerinin de kolayca erişebileceği güzel bir kullanıcı arayüzüne sahip olacaksınız.

5. Sınırsız Çevrimdışı İndirme

Spotify Premium APK ile bu uygulamada şarkı indirme limiti olmadığı için istediğiniz kadar şarkı indirebilirsiniz. Spotify’da şarkı indirmek için sanal bir alana sahip olacaksınız ve istediğiniz zaman çevrimdışı olarak dinleyebilirsiniz. Ancak başka bir uygulamaya geçerseniz veya Spotify premium uygulamasını kaldırırsanız, çevrimdışı veriler otomatik olarak silinir.

Spotify Premium MOD APK

Spotify Premium APK

Spotify Premium APK, diğer müzik akışı servisleriyle karşılaştırırsak muazzam özellikler sunuyor. SSpotify Premium APK’da size mükemmel müzik kalitesi ve çeşitli nadir parçalar sunabileceği için çok fazla olağanüstü özellik var. Aynı zamanda size yaratıcı olan muazzam miktarda orijinal içeriği sağlayacaktır.

Bu uygulamayı kullandıktan sonra favori şarkı çalma listeleri oluşturmanız gerekmeyecek çünkü Spotify bunu sizin için otomatik olarak yapacak ve size önceden seçilmiş parçaları size sunacaktır. Yani tüm bu özellikleri kabul ettikten sonra Spotify’ın 1 numaralı müzik akışı hizmeti olduğunu ve Spotify Premium APK’nın ücretsiz olarak almanın en iyi yolu olduğunu söyleyebiliriz. Bu yüzden makalenin tamamını dikkatlice okumalı ve öne çıkan özelliklerinin her birini analiz etmelisiniz. Tadını çıkar.

 

 

Yenilikler

Yenilikler

Spotify'da sürekli değişiklikler ve geliştirmeler yapıyoruz. Hiçbir şey kaçırmadığından emin olmak için Güncellemeler'ini açık tut.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir