Shadow Fight 2 Apk indir Sonsuz para hilesi

2.34.6

Shadow Fight MOD APK'sını buradan indirin ve tamamen kilidi açılmış bir alışveriş menüsünde sonsuz kaynakları ücretsiz olarak deneyimleyin Shadow Fight 2 Hile Apk Kullanımı Shadow Fight 2 hileli apk'da sonsuz para hilesi bulunmaktadır. Oyuna girdikten sonra sol üst kısımdaki yuvarlak ikona dokunarak açılan menüden hileyi aktif edin.
Apk İndir
4.4/5 Oylar: 4,657
Geliştirici
Nekki - Action and Fighting Games
Sürüm
2.34.6
Güncelleme
07 May 2024
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
145 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Aksiyon Dövüş oyunları, Android apk  aksiyon oyunlarının en popüler alt türlerinden biridir çünkü bu oyunlar çok çeşitli sevimli özellikler içerir. Peki bir aksiyon-dövüş Android apk  oyunu, RPG oyun arayüzüne ve modlarına katıldığında ne olacak? Bugün Aksiyon, Dövüş ve Çevrimdışı kategorisine giren ve tüm RPG becerilerini içeren bir Android apk oyunu tanıtıyoruz – Shadow Fight 2 APK. Bu, Shaolin Dövüşü becerileri ve yüksek kaliteli animasyon grafiklerinden oluşan sürükleyici bir android oyunudur. Shadow Fight 2 apk, tüm dövüş becerileri ve balta, pala ve yumruklar gibi birinci sınıf silahlarıyla sizi şaşırtmaya hazır tek oyunculu bir oyundur.

2014 yılında birinci sınıf oyun geliştirici şirketi Nekki tarafından geliştirilmiştir ve öğe başına 3499,99 INR’ye kadar uygulama içi satın alma içerir. Yani bugün biz’ Uygulama içi satın alma olmadan ücretsiz bir oyun oluşturmanıza yardımcı olacak. Basit bir ifadeyle, size sürükleyici arayüzü ve ücretsiz sonsuz jeton gibi kusursuz premium avantajları içeren değiştirilmiş bir sürüm sağlayacağız. Şimdi tüm Gölge Dövüşü hayallerinizin tadını çıkarma zamanı!!

İşte olağanüstü bir arayüze sahip en sevdiğiniz dövüş oyunu

Shadow Fight 2 APK, Android’in Google Play Store’unda hem Aksiyon hem de Dövüş türlerinin altında yatan heyecan verici bir oyundur. Nikki birinci sınıf bir geliştiricidir ve son on yıldır Android oyunları geliştirmektedir. Çeşitli değerli oyunlar geliştirmiştir, ancak Shadow Fight 2’nin çılgınlığı olağandışıdır. 100 Milyondan fazla Android kullanıcısı ve milyonlarca iOS kullanıcısı tarafından indirilen sevimli bir oyundur. Tüm birinci sınıf Shaolin Savaşçılarını yenmeniz ve turnuvaları kazanmanız gereken bir Shaolin oyun planından oluşan çevrimdışı tek oyunculu bir oyundur.

Çok çeşitli cephaneliğe sahip bir Shaolin güreş oyunu

Shadow Fight 2 APK, yakın dövüş silahlarından oluşan bir dövüş oyunudur. Silah ve el bombası ile yenilmeyen bir Shadow oyunu olduğu için silah içermeyeceğinden ateş etmeyi sevenler için yaratılmamıştır. İhtiyacınız olan tek şey balta, pala, bıçaklar, muştalar, sai, çelik coplar ve Ninja Kılıçları gibi sihir açısından zengin yakın dövüş silahları. Shadow Fight 2 apk, zırhları, silahları, miğferleri, büyülü silahları, menzilli silahları, gölge kürelerini ve ekipman parçalarını deneyimleyebileceğiniz devasa bir cephanelikten oluşur. O halde hemen bu oyunu indirin. Veya mücadeleyi atlamak ve tüm nefes kesici silahları ücretsiz olarak deneyimlemek istiyorsanız, o zaman Shadow Fight 2 apk’nın aşağıda listelenen değiştirilmiş sürümünü indirin!

Beş zorlu rakibi ve gelişmiş turnuvaları deneyimleyin

Shadow Fight 2 APK, her yönden geliştirilmiş çok yönlü bir Android oyunudur. Burada birinci sınıf silahlar, kullanışlı bir oyun arayüzü, zorlu seviyeler, zorlu rakipler ve nefes kesici turnuvalar yaşayabilirsiniz. Tüm oyun deneyiminizi geliştirmek için yaratıldığından, bu oyunu oynamaktan asla sıkılmayacaksınız. Bu, Gölge olduğunuz ve Lynx, Hermit, Butcher, Wasp, Widow ve Shogun gibi dünya çapındaki tüm dövüşçüleri yenmeye istekli olduğunuz bir rol yapma Android oyunudur. Tüm bu dövüşçüler iyi sınıflanmış, zorlu ve fethedilmesi çok zor ve Shadow Fight’ı birinci sınıf bir Android RPG oyunu yapan da bu.

Ücretsiz premium avantajlarından yararlanmak için bu varyantı indirin

Premium bir sürprize hazır mısınız!!
Shadow Fight 2 APK ile tanışın. Resmi Shadow Fight 2’nin istediğiniz tüm avantajları içeren crackli versiyonudur. Bu varyantı indirdikten sonra, zaman kaybetmeden oyunun tüm kusursuz silahlarının keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca, Shadow Fight 2 APK premium bir oyun olduğundan, yükseltmeler ve silahlar için bu varyantta gerçek para ödemenize de gerek yoktur. Olağanüstü arayüzü, silahları ve aşağıdaki tüm özellikleri ücretsiz olarak sizi şaşırtmaya hazır. Üstelik rootlu olsun veya olmasın herhangi bir Android cihazda sorunsuz çalışabilir. Hemen aşağıdaki bağlantıdan indirin ve Ninja becerilerinizi oyun yoluyla ifade edin!

Sonsuz paralar, mükemmel yükseltmeleri satın almanıza yardımcı olacaktır.

Sonsuz yükseltmelerle oyunun içine dalmaya hazır olun. Artık sadece birkaç jeton kazanmanın zorlu zorluklarıyla mücadele etmenize hiç gerek kalmayacak, çünkü burada Shadow Fight 2 APK‘da sınırsız jetonu ücretsiz olarak deneyimleyebilirsiniz. Evet, doğru duydunuz, silahlarınızı en gelişmiş seviyelere ücretsiz olarak yükseltmenize yardımcı olacak sonsuz madeni paraları içeren kilidi açılmış bir versiyon.

Sonsuz mücevherleri deneyimleyin ve nefes kesici silahlar satın alın

Shadow Fight 2 APK‘da sonsuz jetonların yanı sıra sonsuz mücevherleri de deneyimleyeceksiniz. Tüm gelişmiş silahları satın alabilir ve bu taşları kullanarak tüm imkansız seviyeleri aşabilirsiniz. Ayrıca, menzilli düşmanları rahatça yenmenize yardımcı olması için bazı ek fırlatılabilir Ninja silahları da satın alabilirsiniz. Öyleyse ne bekliyorsun? Hemen bu oyunu indirin ve sonsuz premium silahları ve yükseltmeleri deneyimleyin.

Android kullanıcıları için tüm Silahların kilidi açıldı

Pekala, hiç kimse seviye yükseltmeden gelişmiş silahlar satın alamaz. Ancak, ileri teknolojilerle oluşturulmuş en sevimli varyant olduğu için Shadow Fight 2 APK‘nın gücünü hafife alamazsınız. Bu varyantı akıllı telefonunuza yükledikten sonra, tüm silahlardan oluşan tamamen kilidi açılmış oyunu deneyimleyebilirsiniz. Yani Hilal Bıçakları veya Plazma Tüfeği kullanmak istiyorsanız, bu modifikasyonu indirdikten sonra şaşıracaksınız!

Bu değişikliğin yardımıyla reklamsız Shaolin dövüşüne geçin

Shadow Fight 2 APK, size tek bir kuruş ücret ödemeden tüm reklamsız arayüzü sunan reklamsız bir oyundur. Evet, resmi sürümün tonlarca video reklam içerdiğini biliyorum. Ancak bu sürümü indirdikten sonra, tüm bunlar için endişelenmenize gerek kalmayacak. Shadow Fight 2 APK‘nın bu tür şeyler için endişelenmesine izin verin.

Nihai hüküm

Shadow Fight 2 APK, sonsuz kaynaklar ve kusursuz bir arayüz ile sizi şaşırtmaya hazır. Aşağıdaki bağlantıdan bu olağanüstü oyunu indirerek Shaolin’inizin geleceğini oluşturabilirsiniz. Düşük düzeyde yapılandırılmış akıllı telefonlarda bile sorunsuz çalışabilen oldukça sıkıştırılmış bir oyundur. O halde bu mükemmel sürümü hemen indirin ve Shadow Fight’ın günlük mücadelelerinden kurtulun.

 

 

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir