android için Samsung Experience Ana Ekranı APK indir 2023

13.1.09.3

Galaxy cihazları için optimize edilmiş bir kullanıcı arayüzü sağlayan Samsung resmi başlatıcısı. Samsung Experience Home, yeni bir yüz ve adla yeni bir başlangıç ​​yapıyor: One UI Home. Basit bir ekran düzeni, düzgünce düzenlenmiş simgeler ve Galaxy cihazlarına mükemmel şekilde uyan Ana ve Uygulamalar ekranlarıyla birlikte gelir. Tanıdıklığı yenilikle harmanlayan daha iyi görünen One UI Home ile tanışın. [Android Pie'de bulunan yeni özellikler] • Ana ekranda Tam ekran hareketlerini kullanın.
Apk İndir
4.2/5 Oylar: 765
Geliştirici
Samsung Electronics Co.
Sürüm
13.1.09.3
Güncelleme
29.07.2022
Gereksinimler
Android 9
Boyut
23.9 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

  • Samsung Experience Ana Ekranı APK hakkında daha fazla bilgi Samsung One UI Home, One UI Home adında yeni bir ad ve yeni bir yüzle başlar. Uygulama, tüm Galaxy cihazlarına yönelik Uygulamalar ve Ana Ekranların yanı sıra özenle paketlenmiş simgelerle anlaşılması kolay bir ekran düzeniyle birlikte gelir. TouchWiz Home (eski adı), Samsung Galaxy akıllı telefonlar için mükemmel Ana ve Uygulama ekranları sağlar.

     Samsung Experience Ana Ekranı APK

  • Samsung Experience Ana Ekranı APK, Samsung galaxy’nin tüm hizmetlerine önceden yüklenmiştir ve kullanıcının aşağıdaki gibi çok sayıda Samsung uygulamasını kullanmasına olanak tanır. Samsung sağlık. Samsung ödeme. Galaksi Uygulamaları. Samsung Üyeleri. Akıllı Şeyler. Bu uygulamaların tümü, yalnızca bir kullanıcının cihazı için hesap kimlik bilgileri eklenerek Touchwiz Home ile kullanılabilir. Buna ek olarak, uygulama kullanıcıya bir doğrulama hizmeti de sunar.

 

  • Kullanıcılar, Samsung Experience Ana Ekranı APK’yi kullanırken, aşağıdakiler gibi Samsung uygulamalarıyla önceden yüklenmiş çok çeşitli içeriği paylaşmak için Samsung hesabındaki ve Samsung Cloud’daki paylaşılan grupları da kullanabilirler. Takvim. Samsung Notları. Hatırlatma. Galeri Kişiler. Samsung One UI Home tarafından sağlanan doğrulama işlemine gelince, sadece kullanışlı değil, aynı zamanda sürekli güncellemelerle daha iyi hale getirilen her zamankinden daha hızlıdır. Bu uygulamanın doğrulama süreci, kullanıcıların Samsung ürünlerine sahip diğer Samsung uygulamalarıyla bağlantı kurmasını sağlar.

 

  • Özellikler Şimdi ana ekranda tam ekran için hareketlerden yararlanın. Ana ekranın altında bulunan bu gezinme düğmelerini gizleyin ve ayrıca hareketlerle uygulamalar arasında geçiş yapın. Uygulamaların simgelerini yeniden düzenleme ve Ana Ekranı kilitleme seçeneğine sahip olacaksınız. Bu, uygulamaların herhangi bir kaza sonucu kaldırılmasını veya yeniden konumlandırılmasını önleyecektir. Ana Ekranınızı kilitlemek için, Samsung Experience Ana Ekranı  ayarlarına gidin ve Kilit Ana Ekranı düzenini ‘Aç’a gidin. Çok sayıda menüde gezinmeye gerek kalmadan Samsung One UI Home bilgilerine veya widget’ların ayarlarına erişin. Bilgi ve ayarlara erişmek için uygulamanın veya widget’ın simgesine dokunup basılı tutmanız yeterlidir.

 

  • Çok sayıda menüde gezinmeye gerek kalmadan uygulama bilgilerine veya widget’ların ayarlarına erişin. Bilgi ve ayarlara erişmek için uygulamanın veya widget’ın simgesine dokunup basılı tutmanız yeterlidir. Samsung Experience Service’in ana özelliklerini kısaca listelemek gerekirse, bunlar aşağıdaki gibidir. Kullanıcının Samsung hesabından Samsung uygulamalarında oturum açabilmek için. Samsung Hesaplarından grup paylaşma özelliği.

 

  • Kişilerden profilin paylaşılması. Galeri uygulamasından albümlerin paylaşılması. Takvim uygulamasından bir aile takvimi yapın. Samsung Notes uygulamasından not defterlerinin paylaşılması. Hatırlatıcı uygulamasından Kırılganlık hatırlatıcıları yapın. Samsung Experience Home hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, daha fazla bilgi için Samsung Destek’i ziyaret edebilirsiniz. TouchWiz Home gibi bazı uygulamalar ZenUI, Nova Launcher, APUS Launcher ve Go Launcher’dır. Bir inceleme yazmak istiyorsanız, bu uygulamayı yükleyin ve web sitemizde değerlendirin.

							

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir