Lili APK son surum indir 2023 güncel

1.50

Postegro adı altında uygulama ilk olarak mağazalarda kullanıcılara sunuldu. Ancak uygulama, Instagram uygulamasının haklarını ihlal ettiği için hızla kaldırıldı. Ardından Postegro (LiLi) adının Alsa'nın uygulama mağazalarından kaldırılması uzun sürmedi. Kullanıcıların dikkatini çekmeyi başaran geliştiriciler artık uygulamayı resmi web sitelerinde yayınlıyor.
Apk İndir
4.8/5 Oylar: 8,657
Geliştirici
Postegro.com
Sürüm
1.50
Güncelleme
7 May 2022
Gereksinimler
android 5.0 ve sonrası
Boyut
4 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Instagram uygulamasında gizli profilleri gösteren uygulamayı kullanmaya devam etmek isteyenler Postegro  LiLi APK son surum  1.50’yi indirdikten sonra son sürümünü aramaya başladılar. Instagram uygulamasında gizli gizli profilleri gösteren uygulamayı Postegro LiLi APK  son surum 1.50 indirerek kullanmaya devam edebilirsiniz. En son ve güncel sürümü içerir. Daha önce Postegro olarak bilinen Postegro LiLi halen geliştirilmektedir. Instagram uygulaması genellikle güncellendikten sonra güncellenir. Postegro LiLi APK son surum 1.50’den önceki herhangi bir sürüm uyumsuzdur.

 

Uygulama mağazasında olmadığı için gelen güncellemeleri manuel olarak yapmanız gerekecek. Bu amaçla Postegro LiLi APK’sini indirmeniz için size bağlantılar verilecektir. Sosyal medya platformu nstagram’daki kullanıcıları gizlice takip etmenizi sağlayan ve başkalarının hikayelerini indiren bir programdır. Lili apk son sürüm Uygulaması, hikayeyi paylaşan kullanıcılara herhangi bir kişisel bilgi vermeden Instagram kullanıcıları tarafından paylaşılan hikayeleri takip etmenizi sağlar.

Mobil cihazınıza tek tıkla komut vererek kolayca fotoğraf ve video kaydı yapabilirsiniz. Bir takipçiniz veya takip ettiğiniz bir kişi bir hikaye paylaştığında size bilgi verilecektir. Arama çubuğuna Dec’in profil adını yazarak kullanıcının hikayesine erişebilirsiniz. 

LİLİ apk UYGULAMASI başkalarının hikayelerini indirme

Lili apk son surum – Story Viewer & Downloader, zahmetsizce Instagram Hikayelerini iz bırakmadan izlemenize ve indirmenize yardımcı olur. Doğrudan cihazınıza tek bir tıklama ile kolayca video ve fotoğraf kaydedebilirsiniz. Bir takipçiniz veya takipçiniz Instagram Hikayeleri olarak yeni fotoğraflar ve videolar yayınladığında haberdar olun.

Basitçe arayın ve görmek istediğiniz hikayenin bulunduğu profilin adını yazın, bırakın Lili – Story Viewer & Downloader gerisini halletsin ve istediğiniz tüm hikayeleri korkmadan görebilirsiniz. Temel özellikler: * Fotoğraf ve videoyu kaydedin. * Kullanıcıları arayın. * Fotoğraf ve videoyu altyazılı olarak yeniden yayınlayın. * İndirilen fotoğraf ve videoların listesi. * Yeniden yayınlamak için hikayeleri kaydedin. * Hikayeyi yerel depolamaya indirin

Lili apk son surum başkalarının hikayelerini indirme 

Profil Resmine Bakın – Instagram kullanıcılarının profil resimlerini görüntüleyin – Profil resimlerini kolayca ve kristal netliğinde kaydedin Hikayeyi Anında İndir – Instagram Hikayelerinden video ve fotoğraf kaydedin – Hikayeleri doğrudan telefonunuza indirin İz Bırakmadan Güvenle İzleyin – Rahatlayın ve iki kez düşünmeden Instagram hikayelerini izleyin – Güvenli, Hızlı ve Güvenli Video Oynatıcı –

Herhangi bir Videoyu izleyin Lili apk son surum – Hikaye Görüntüleyici ve başkalarının hikayelerini indirme Özellikleri – Instagram Hikayelerini ve Öne Çıkanları İndirin ve Kaydedin – Hikaye fotoğraflarını ve hikaye videolarını görüntüleyin – Instagram resmi web sitesinde oturum açın. %100 güvenli – Instagram ve Facebook hesabı ile giriş yapın – Kullanımı kolay, sağlam ve sağlam tasarım – Instagram kullanıcılarını arayın ve Instagram hikayelerine göz atın 

Kullanıcı arayüzü ve hikaye tepsisi gibi Instagram – Lili apk son surum – Story Viewer & Downloader en iyi hikaye koruyucu, Instagram için video indirici, Instagram için hikaye indiricidir Sorumluluk Reddi: * Bu uygulama Instagram’a bağlı değildir. * Resim/video hikayelerinin yeniden yüklenmesi ÖNERİLMEZ, lütfen başkalarının hikayelerini indirmeden sahibinden onay alın. IG kullanıcılarının haklarına saygı gösterin. * İçeriğin izinsiz indirilmesi veya yeniden yüklenmesi ve/veya Fikri mülkiyet haklarının ihlali tamamen kullanıcının sorumluluğundadır.

* Lütfen başkalarının hikayelerini indirmeden yeniden yayınlamadan önce sahibinden izin alın. * Videoların veya fotoğrafların yetkisiz olarak yeniden gönderilmesinden kaynaklanan herhangi bir fikri mülkiyet ihlalinden sorumlu değiliz. * Bu uygulamayı kullanmak için bir Instagram hesabına ihtiyacınız olduğunu unutmayın. * Tüm harika özelliklerin kilidini açmak için Lili – Story Viewer & Downloader Premium’a yükseltin * Bu uygulama Instagram tarafından onaylanmamıştır veya Instagram’a bağlı değildir. 

Yenilikler

  • YENİLİKLER
  • Lili - Instagram için Story Viewer & Downloader Saver & Story Downloader Instagram için en iyi kör insta hikaye koruyucuyu kullanın. Instagram için bu kör insta hikaye koruyucu ve hikaye indirici ile kolayca hikaye kaydedebilirsiniz. Instagram için hikayeleri kaydetmek ve indirmek için bu kör insta hikaye koruyucuyu deneyin

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir